Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

gabkazabka
17. feb 2009

No,ta dieta nieje az taka hrozna,az na tie ovocne dni(kazdy 4. den 😒 ).Ale nedodrziavame ju uplne doslova,len musime nieco so sebou robit,lebo sme jak tulene 😲

lenockach
17. feb 2009

dididi tofu aj ja velmi lubim a dokonca som ju naucila papat aj môjho masozraveho manzela

dididi30
17. feb 2009

gabika ale sak si nepridala foto 😀 ale ta spolocna je peknucka, ste zlata rodinka a neboj kila pojdu dole, kazdy je iny, netreba porovnavat,ale ked sa nieco pre to robi, je to super 😉 drzim palec, nech ste do leta ako laty 😀

dora01
17. feb 2009

didi, nemyslela som nikoho konkretneho, problem je v tom, ze mne je nejak psychicky zle, ale ja to mavam, co uz, uz je velmi dlho zima a mna vzdy ked sa uz ma pomaly blizit jar chyta taka melancholicko depresivna nalada, dufam ze to tento rok rozdycham a neskocim u psychiatra, bohuzial geny som si sama nevyberala, mame to v rodine.

majte sa pekne , ja sa asi dlhsie neukazem

dididi30
17. feb 2009

gabika aka zlodejka? 😕 😀

lenocka, moj muz to zje ale radsej ee, on vymysla furt, uz mi to lezie na nervy a tamca taka ista 🙄

gabkazabka
17. feb 2009

Didi 😀 ja som nikdy nebola lata....uz som zacala aj cvicit....tak hadam to pojde lahsia....foto pridam neskor,musim stiahnut,zmensit.... 😒

lenockach
17. feb 2009

no ja ked mam depku tak mi manžel naleje poharik cerveneho vinka.
s tym jedlom aj môj muzik vymysla. On sam nevie co by jedol. Ja mu musim menovat jedla a on furt na to nemam chut, na hento nemam chut. a ked konecne povie ze to by som si dal tak hurá 😝 . Vymysla jak soplave decko.

wien
17. feb 2009

no nič. prchám, drobec sa mi zobudil 😎
pajte.

dididi30
17. feb 2009

gabka ja viem,ale zas si nebola ani tucka 😉 taka zena 🙂

lenocka ty mavas depky?? ja nemam cas mat debky, som busy 😀

wien ahoj, pozdrav marecka 🙂 😉

gabkazabka
17. feb 2009

Depka je zla vec,a hlavne v takomto pocasi......to je fakt na prd.....ale uz sa tesim na jar,slniecko,prechadzky.... 😵 uz sa neviem dockat...

lenockach
17. feb 2009

dididi neboj sak az take zle to so mnou nie je ale mavam niekedy horsiu naladicku. a to ti verim ze pri dvoch deturencoch nemach cas sa zamyslať nad depkami. Mne byvalo smutno ked manzelik chodil na tyzdnovky po narodeni malej.

gabkazabka
17. feb 2009

No nic baby ,idem ja papat a potom ideme do mesta,tak snad vecer.....majte sa a pekny dnik
😵

lenockach
17. feb 2009

no teda, baby vy ste zapadali snehom, ked tu nikoho nie je
my sme boli v meste ze reku ideme ku kadernicke a kadernicka na dverach napisane, ze pre chorobu zatvorene. Islo ma porazit. Tak jej volam, ze preco mi nezavolala a ona ze na vsetkych mala cislo len na mna nie 😠 .
No co uz tak ma tato aspon pozval na veceru. Mnam aspon ze som nemusela veceru robit.

zuzpolka
17. feb 2009

ahojky 🙂

dnes je to fakt slabota 😲 nikomu sa asi nič nechce 😝 ani mne 😀 to počasie už ide na nervy 🤐

Viki už hajka a ja si varim dubovu kôru 😔 zasa môžem močit 😝

dnes som jej na obed uvarila masko a zmiešala zo zeleninovou hippkou 😅 a bola to mnamka 😵

alic, čitala som čo si hodila ten link 😕 strašne 😖

wien
17. feb 2009

ešte stále tu chcípol pes? 😲 kde ste všetky? 😕

greguska
17. feb 2009

ahojte,
no veru, kde ste ? snáď ste všetci v poriadku a všetko je ako má byť 😉

my sme sa teraz okúpali, ideme sa ešte hrať, bo tento náš buntoš bude buntošiť ešte minimálne hodinku.

dnes sme ani v robote neboli, mne sa tiež akosi nič nechcelo, ale aspoň sme čo to upratali, keď sme už boli doma.

krazu
17. feb 2009

ahojte, dnes u nas snezilo a snezilo, maly spinkal na balkone 🙂

zuzpolka, ja dam maleho vecer do postielky a on si hned sadne, zase ho polozim a on si sadne, az kym nesedi so zaretymi ockami a kyva sa az zalomi dopredu 😀 , no a potom ho musim napravit, sam si nelahne na chrbatik 🙂

no idem pozerat ordinaciu

zuzpolka
17. feb 2009

krazu 😕 😀 sranda s nim 😅 mne Viki vobec ešte nikdy nezaspala sama od seba,,, vždy bud pri mlieku alebo čajiku... ale len tak že ju dam ležat a zaspi nie 😵 a po sediačky už vobec 😀 😀 😀 jedine v kočiku 😝 😀

dudri
17. feb 2009

ahoj, 😉

na obed malo papala brokolicovu polievku so zemiakmi,kojila som ju, potom sme boli vonku, Katka spinkala do 15.30h , na olovrant struh.jablko s bananom, sme sa hrali az do 18.00h kupel . po olovrante sa nepytala mlieko 😕 . mala som bomba naliate prsia 😉 .teraz uz spinka

kostri, katka vzdy zotri oci to znamena chce spat, tak ponuknem ju prsnik-cucat 😵
teraz spala 3x denny spanok. pred obed hodinu a pol spala. myslim uz papa prikrm, dlhsi spanok, nie? mne sa zda...

stale plazi dozadu...

krazu
17. feb 2009

zuzpolka, u nas tiez cez den nehrozi ze by zaspal maly sam, len vecer ked ho dam do postielky aj to niekedy trva aj polhodku kym zaspinka 🙂 , no a niekedy je to do 10 minut 🙂

krazu
17. feb 2009

dora, aj lacko stvara v postielke podobne kusky ako dado 😀 😀 😀 , pekne fotky 🙂

zuzpolka
17. feb 2009

nooo inak sranda ako sa vam niektorim detičky stavaju v postielke alebo tak.... a Viki pritom chodi ako gula na nožkach a nestavia sa sama 😕 ale šak asi nema kedy ved ona vobec nechce plazit ani štvornožkovat 😖
ani si sama nesada 😝 nechapem 😕 😅

krazu
17. feb 2009

spominali ste chlapov v kuchyni, no ten moj ma nazor, ze odmieta nieco varit hodinu ak to bude mat zjedene za 15 minut, takze vie uvarit prazenicu a spagety 😀 😀 😀

zuzpolka
17. feb 2009

krazu 😀 to je dobreeeeeeeeeeee

krazu
17. feb 2009

zuzpolka a dado nespravi ani krok, stat to stoji a dalej nic, este nevie ze ma prekladat nohy, aj v choditku sa odraza naraz oboma 🙂

kostri
17. feb 2009

no servuste,tak som sa sem konecne dostala 😝
one,co som to stela? 😕 😅 jaj ze som sa dobre pobavila na tom cipku 😀
wien teda ty si ina lisiacka 😀 inak hanke sa tiez meni spanok,respektive zaspavanie..predvcerom musela som tasit prsko,vcera v pohode sama tichucko v postielke a neska som ju tri krat doniesla sem k nam do izby,tri krat zaniesla,az som ju nakoniec polozila ku mne do postele,za tri minutky vytuhla 😕
matka,sak sme spolu v klube 😵 aj nespacov aj tintitok 😵hanka je chuducka,aj rebra sa jej daju zratat 😀

no sme boli neska na tej kontrole rhb 🙄 mala sa samosebou rozrevala hned jak doktorku zbadala,ta ju zacala zvrtat z jednej strany na druhu,malu islo rozdrapit od placu,slziska jej tiekli jak fazule ☹ do toho sa ma doktorka vypytovala,co uz dokaze a co nie..ze ci sedi?reku:sedi!tak ju dala sediet,ale malu jak trhalo z toho placu,tak samozrejme sa neudrzala,tak doktorka skonstatovala ze nesedi 😠 som jej povedala,ze jak moze sedet ked ju ide rozdrapit od jedu?a ze doma sedi,aj sa posadi z pololahu,aj sa v kocari vytahuje za boky,ked sa skoti 😀 a ste sedet,pekne sa vytiahne..no aj tak nam dala kontrolu o mesiac ☹ cvicit tam chodit nemusime,len doma mame cvicit.. 😖 no takto to bolo

katka ahoj 🙂 citala si ip?nasla si?
hanka si tiez trie ocka ked sa jej chce spat,to len viol si mysli ze ju svrbi nosik 😕 🙄 neviem de to zebrala 🙄

nevim ci ten dlhsi spanok suvisi s prikrmovanim,lebo hanka aj ked bola len kojena,tak spala aj tri hodiny vonku a teraz si uz spanok skracuje,myslim ze sa postupne dopracujeme len k jednemu spanku za den-poobednemu,sak na to mame este cas,ide to postupne pomaly

zuzpolka
17. feb 2009

krazu, tak si to pekne podelili tie naše deturence 😀

no idem sa ja močit už to mam aj vychladnute 😲 😀

neskor ešte kuk 😉

krazu
17. feb 2009

kostri to je co za doktorku, najprv mala malu utisit az potom ju vyskusat ako pekne vie sedkat 😨

kostri
17. feb 2009

zuz hanka ma tiez nohy pevne,este nekrokuje ale stoji jak vojak 😀 a na rucickach sa neudrzi 😕 neplazi sa,len sa tak akokeby posuva zboka nabok,ale uz sa z bruska dava tak nabok,ruku na tej strane na ktorej lezi ma vystretu..a tak sa steluje,akokeby uzuz sa isla posadit 😀 😵

krazu
17. feb 2009

zuzpolka, 😀 😀 ano maju to podelene 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre