Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
1. apr 2009

no len grazi netreba to nechávať zájsť až tak že už to bude neúnosné, no ale ved ty si rozumieš

ja kojím ale menzes som ešte ani raz nemala bo užívam azaliu tak asi preto

aj ja som písla ip didi a vypisovalo mi že neexistuje a jarka prišla napísala a zmizla 😕 asiaj jej blbne kon

zuzi aj mirko už hovorí mama 😀 sa teším

zuzpolka
1. apr 2009

dakujemeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

alica147
1. apr 2009

😕 😕 😕 😕 no teda sa hanbím 😨 vikinke všetko naj moja malinká krásnučka

kostri
1. apr 2009

andrejka,tebe sup zubok von a miruskovi tiez sup zubok von 😀
fisalis neni sifilis 😀 ale taka rastlina,ma to super spica sladucke plody mnam mnam 🙂 len neviem ci ich budem moct jest,lebo mala sa z toho vyhadzala asi v druhom mesiaci 😒
tak co sa mi cil stalo 😒 cakame jak debkovci s muzom na vecko,lebo viol si tam zasadla a ne a ne odtal odeict 😠 uzuz sa radus docural,ale ten to mal v poho,lebo to hodil ven na dvor 😀 ale co ja??no tak som musel do kybla 😝 malej do serbla som nestela,chapete 😀 a tez som sa bala toho poznania ze sa mi tam ritka nemesti 😀 ..no a preslo patnast minut a ona nevychadzala 😲 ja ze odpadla 😅 idem ju kuknut..no do riti a ona tam uz davno nebola 😠 len tam nehala svitit 😠 a my sme sa selide vypotrebovali 😀 🙄 tak toto sa u nas prave stalo 😅

alica147
1. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaruš cicuš ty sa teda nezapreš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
1. apr 2009

a my že kde si nám zmizla 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
1. apr 2009

kostri 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa asi tiež počuram z teba 😀 😀 😀

a inak už aj mne nešiel pridať prispevok 😠 😠 😠
som pisala že dakujeme alic 😉 a nič sa nestalo, ved aj ja hoc kedy zabudnem na niekoho 😖

kostri
1. apr 2009

no sak mne tu furt vypisuje,ze :zacni novu temu 😕 a uz som ich zacala ale pat 😅 a furt som sa k vam nedostala 😀 😀 😀

vikinke gratulujeme 😵
aj vsetkym detickam,ktore pekne zacinaju rozpravat 😵 hanka len take- hatla matla tatla 😀 ale ideme sa usulat,lebo ked jej nieco rozpravame,taknam dobreze nevleze do huby,co tak cumi a bez zvuku otvara usta a selijako spuli pery😀 alebo vydava jeden ton-eeee,oooo a popritom otvara usta akokeby nieco hovorila 😀 to neviem ako robi,lebo to ani ja nedokazem 😕 😅 a este popritom intonuje 😀

ze pacupa 😀 😀 😀 😀 😀

graziela
1. apr 2009

Kostri,
no ty si maska, sme sa s muzom teraz dobre zasmiali 😀 😀 😀

alica147
1. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀

Mirko tiež tak mudruje jak staré rádio len mu nikto nerozumie 😀 😀 😀

zuzpolka
1. apr 2009

kostri,,,diky 😉 🙂

babulky-mamulky 😀 , ja sa lučim , idem do sprchy 🙂
zajtra sa vidime 😀 😉 😵
dobruuuuuuuuuuuuuu 🙂

graziela
1. apr 2009

Alic, videla som ze si nove fotecky pridala, Mirusko je cely ty, sa mi tak zda...a minule som chcela napisat aj Kikaamajko, ze Majko ze zasa cely tatino...no, takto to mate pekne podelene...nas Jurko je zas vraj po ocinkovi a SAska viac po mne... 😉
No, pojdem uz aj ja...lucim sa s vami, papa

alica147
1. apr 2009

grazi dííííííííík sa teším 😵 😵 😵 😵 😵

pa pa babulky dobru noc 😵

kostri
1. apr 2009

aj ja sa lucim cicusky manusky 🙂 na n makcen 😉
pekne spinkajte,dobre sa mavajte,posluchajte a neplakajte 🙂

kikaamajko
2. apr 2009

Ahojte mamulky,
dneska krásne svieti slniečko, včera sa mi tak parádne hnoj kydal 😀 😀 😀 😀 😀
Čítala som ako vaše detičky pekne rozprávajú, hlavne Vikinka 🙂 Majko len mama, baba, tata a hatlaniny 🙂
Ale furt mi dačo rozpráva, dneska sedel na koberci s holou riťou a tam mi dačo hovoril ale ja som mu nerozumela a on mi vravel že sa pocikal 🙂 Až potom som si všimla, tak už asi kúpim ten šerbel.
Vikinke všetko naj, naj. Śikovníčke našej.
Gratulujeme Mirkovi k zúbku, aj nám další vyrašil a ešte 6 sa tlačí tak ho to bolí chúdatko malé ☹ Mne tiež trhali 8 zub asi pred 2 mesiacmi, taká úľava , šak to nenormálne bolelo.
Jáj chcela som sa pýtať, neviem či dakto tak dáva spať bábo do kočíka že odstavý kočík a finito. Ja som skoro umrela od strachu ked idem pozrieť a Majko tam stál 😲 😲 😲
Tak ho teraz privezujem ale aj tak sa bojím, v postieľke však spí máličko. Aj vám to deti robia?
Gali ty ako s tou chorobou?

dora01
2. apr 2009

ahojte!

leni, tak si si dobre zasportovala s tym hnojom 😉 😀

nas zas tak nerozprava, iba nana nene, tittiti, tata, baba, b b b b b , a potom tak kvici, lae chlapci vacsinou neskor rozpravaju.

ja tak maleho davam spat, na balkon, lebo v postielke spi len polhodinu, no a privezujem ho asi mesiac dva, tiez som raz dosla a sedel v kocari a naklanal sa. tiez som sa skoro pototo, kym som ho scfmatla.

dnes som davala prec fusak z kocara, lacko samozrejme asistoval a normalne sam z predu kocara donho vyliezol 😕 😕 stupil na koliesko a vyskriabal sa hore, som nanho kukala jak puk 😀

dididi30
2. apr 2009

caute

no jasne, odisla som a uz ste sa aj rozpisali, no nevadi, ja budem pisat ked tu nebudete, aby som vas nerusila 😉 😀

zuzka, ty si budes robit sama nechty?? macherka, joj aj ja chcem, ale ja si dojdem k tebe urobit 😀 😀 😀
vikuske gratulujeme, ta nasa velka najmladsia dievka 😵

inak dnes konecne dosla aj druha autosedacka do auta, dali sme objednat tamci a aj thomaskovi od recaro, su svetove, sice cierne, ale nevadi, lebo sme sa nevedeli dohodnut aku farbu a zas ta sa nam zadala taka naj, sekne nam do auta a hlavne je totalne vymakana....na zadnych dverach mame tmave skla, takze im tam vobec nebude pripekat 🙂
juj uz sa tesim, na druhy tyzden v piatok ideme domkov a pojdem kozmeticke, kadernicke a ak sa podari,tak s kamoskami na kafe, baby mne to uz tak chyba a normalne sa tesim,ze chodim do roboty 😅 ale thomasko mi furt chyba, stale mam pocit,ze musim na niekoho davat pozor, tak sa len obzeram ako taka zlodejka 😀
inak v robote total pohodka, hodku robim a hodku kecam 😀 😀 😀

inak stale ruhlim, zajta zavolam o vysledky, dufam,ze budu a budu ok, sakra 😖

jaj jarus, no som sa dostala s tym vedrom na cikanie 😀 😀 😀 inak moja svagrina dost dlho byvala v takej chajde a za tou chajdou stavali dom no a vecko bolo v zadu v zahrade tak veckovali sa do vedra, no ziadna stranda, boze ako volakedy a bolo to nedavno... 😝

inak co sa tyka jogrutu, ja davam thomaskovi uz 4 dni kazdy den, ochutene, marhulove, alebo malinove...chutia mu a som rada 🙂

grazi, no ja mam praveze mendzes nenormalne pravidelny, ako keby som brala antikoncepciu a neberiem 😅 ale do nedavna som mala mendzes aj 2x do mesiaca, asi je to uz ok , dufam 🙂

dididi30
2. apr 2009

lenka, xixi 😀 😀 😀 😀 jako fajne sa ti hnoj kydal, ja sa pototo 😀 😀 😀 😀 do prcic, ty take tintiko a robis ako kon, sak marnost v dnesnej dobe 🙄 😀 😀 😀 😀 no zaslusis si nejake vyznamenanie za to 😀

a je mi lespi, ale stale kaslem, keby som aspon fajcila, ale nefajcim a aj tak 😖

greguska
2. apr 2009

ahojte!

neozývame sa ☹ , najprv mi blbol koník, a teraz maťko teplotuje už druhý deň ☹ už mu asi naozaj lezú tie stoličky, však tu furt vypisujem, že idú a nič. ale teraz má stále okolo 38 C, a dnes už 4x frckol do plienky... no dúfam, že to rýchlo prejde, bo ma už ide z neho poraziť, stále mrnčí, zabaví sa asi 3 minúty a zase mrnčí ☹ no ho to bolí určite.
tak neviem, či sa sem dostanem, bo večer len padnem do postele, ani zuby si neumývam 😀

greguska
2. apr 2009

dúfam, že vy ste všetci v poriadku a užívate si konečne slniečko 😉

zuzpolka
2. apr 2009

ahojte 🙂

dnes bolo vonku naozaj kraaaaaaaasne 😅 na slnku až tak horko že som bola chvilu v kratkych rukavoch 😕 😅
no parada 😵

dididi,,, hej budem si sama robiť 🙂 no vieš ja som vymyšlala a spravila som si kurz,, 😒 do teraz som si davala robiť nechtiky a teraz si musim sama 😠 😖 😝 😀 no tak mi treba 🙄 😀
a ozaj,,,,tebe je teda ako dobre v praci 😕 😅 tušim si to aj užiješ 😀

kikaamajko, ty sa veru narobiš na tom vašom statku 😕 😨.. ale tušim ta to celkom bavi 😵 😉

greguska,,, tak vas takto teploty chytili? 😨 ☹ ach jaj, nech maličkemu rychlo tie zubky vylezu a mate pokoj 😉

a dakujeme za ostatne gratulacie 😉 😵

alica147
2. apr 2009

kukuk 🙂 reklamaaaaaaaa 😀

zuzpolka
2. apr 2009

alic kuk kuk 😅
jaaaaj vy všetky kuk ordinaciu? 😨 hmmm ja čakam až na panelak 😵

alica147
2. apr 2009

zuzi ahoj, no presne tak 😀
čítam že si ideš robiť nechtíky 😀 ja nemám gelové z jediného dovodu že ja by som nemala nervy na to aby som tam furt chodila, ja mám problém sa odtrepať 2xdo roka kaderníčke 😀 😀 😀

zuzpolka
2. apr 2009

alic 😀 no ja som velmi rada vysedavala na nechtoch 😀 ale teraz ked mam malu tak by som aj tak nešla bez nej 😝 aj kaderničke chodim večer ked ju uložim spat 😵 a aj s nechtami sa budem babrať len večer ked bude hajať, lebo to je na dlho 😀 😝

zuzpolka
2. apr 2009

baby ja vam prajem dobru noc 🙂 😉 aj tak všetky kuk TV 😒 dam si sprchu a pojdem pozrieť ten panelak 😵
tak pa pa 🙂

kikaamajko
3. apr 2009

Dobré ránečko, zase nám slniečko svieti, hurá. Zuzkapolka aj u nás sa včera dalo chodiť v krátkych rukávoch a to je už čo povedať, lebo u nás je furt zima, nekúrime od júna do pol augusta 😀 😀 😀
Asi o 7 stupňov chladnejšie ako hlásia. Ale neva, mi sme zvyklí.
Som rada že ste sa tak pobavili na tom kydaní, mňa to baví, je to super, aj teraz som bola akurát zrno šrotať 🙂
Zachvíľku kravku odstavujeme, tak nebude mliečko ☹ Ale nech si oddýchne do júna, potom budeme mať teliatko a bude 30 litrov dennne, to budem mať čo robiť teda. 😒
Aj malému ide stále 6 zub, a nechce von 😝 Taký je umrnčaný, no ale horúčku nemá. Chudák Maťko, nech ho to rýchlo prejde. aj teba gali, inak super robota 😀 😀 😀 Uvidíš prídeš domov a hned vyzdravieš. 🙂
radka, to jaký šikovník je lacko 😲 Náš vyjde po schodoch až na druhé poschodie, sila, s tými deťmi.
Joj včeera bolo super vonka na dvore, malý sa tam hral, ryl v zemi, dávam mu na dvor sánky tak chodí okolo nich a kuká, alebo tlačíme kočík 😀 No paráda že už tá zima odišla. Tatino mu robí preliezačkum, takú velikú, budú tam hojdačky, šmykľavka, pieskovisko, domček, už teraz to pekne vyzerá. Asi to dneska odfotím, nech závidíte 😀 😀 😀 😀 Ale nemáte čo, ved mi tu nič nemáme tak si musíme sami spraviť 🙂
Jáj Jarka, som sa pobavila na tom kýbli

dididi30
3. apr 2009

caute
no uz mam vysledky z krvy a pluc, predstavte si, ze vraj vsetko v norme, no kto vie ake tu maju normy 😠
tak teraz vyzeram ako klamarka 😖 , tak ale aspon mi dala sirup ci co na zastavenie kaslu, no som zvedava 😝 , baby ja uz neviem, ale je toto normalne takto dlho kaslat ☹ uz nemam slov na toto zdravotnicstvo 😠

inak u nas ako v anglicku, rano hmla, mrholenie a poobeda slnko 😀
lenka aj my topime furt, nam tu ani poriadne slnko nesvieti, mame dom v tieni 😒
a jaky sikovny muzik, no ved treba zabavu, ked naokolo nieje nicoho 🙂
ach tie zuuuuuuubky ☹ aj thomasko je umrncany, nalievaju sa mu vrchne, tak som zvedava kedy vykuknu 😝
lenka sak aj moj muz hovori, zmenim vzduch a budem ok, inak aj moja svagrina tak, byva 20km od nitry no a v ich dedine furt kaslievala, dosla do nitry, do mesta a naraz nic, asi na tom nieco bude, xixi

pekny dnik

michell13
3. apr 2009

ahojte kocky a deturence, dlho sme tu neboli, akosi nestíham, stale niekam chodime, alebo je niekto u nas, a ked je takéto pekne pocko, no kto by sedel doma, u nas nejake velke zmeny ani nie su, spime len jeden krat za den, prave Michelle spi, tak preto som vas prisla nakuknut, mame 4 zubky a dalsie sa tlacia, ak bol ten presun casu, tak mala zaspava uz o 20 a rano sa budi o 7, stovrnožkuje ako jeden zavodnik, sama sa stavia, chodi ked ju drzime za ruky, alebo chodi s odrazadlom, teraz aj sama stoji, tak skusame prve krocky bez opory, papame dobre, chory sme neboli, v utorok idem do poradne tak som zvedava kolko vazi a meria. Inac je stale vysmiata, rada sa hra, deticky miluje a o vode ani nehovorim.
Vsetkym oslavencom dodatocne vsetko naj, tí ktorí sú chorí skoré uzdravenie, pa pa

greguska
3. apr 2009

ahojte!

leni, to by sa aj nám hodilo, také súkromné ihrisko 😉

gali, tak výsledky v norme, a tebe je furt na nič. no čo mám na to povedať ☹ aspoň prajeme nech ti to rýchlo prejde, možno naozaj pomôže zmena "vzduchu" 😉

a my sme dnes už teplotu nemali, ale pre zmenu sa poobede vysypal, najmä na brušku, trochu aj na chrbátiku a za uškami. tak teraz som už z toho naozaj magor, či sú to tie zuby, alebo tá šiesta choroba ? 😒 do pusy mu nevidím a prst mu tam nestrčím, bo by mi ho odhryzol 😀

a mrnčíme furt, aj teraz, tak sa mu musím ísť venovať...

a odkedy začal cupkať za ruky, taaaak strašne ma bolia kríže, a to je len začiatok ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre