Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
12. apr 2009

dodatocne gratulujem vsetkym oslavencom a detickam k vymesaciam 🙂 a tiez ku krasnym pokrokom 😵
aj marekovi k zaockovaniu 😀
thomasko nech uz neni chorucky 😔 a nech sa mu paci na slovensku 😵
ja sa tiez pridavam k mamickam,co tak skoro neprestanu kojit..skusala som hanku oklamat cez den cajikom,ale bola presne tak nervozna,ako pise katka,tak som to uz neriesila,kojim asi styri krat za den a vecer tesne pred spanim
v noci sa tiez snazim eliminovat kojenie..najprv som zrusila o jedenastej a teraz sa pokusam o druhej..predvcerom sa zobudila o hodinu skor-o jednej,tak som jej pichla dudel a lahla som si.pat minut som pocuvala plac 😢 uz som sa isla postavit,ze ju vezmem na ruky a vtom momente zaspala 😕 a neska sa zobudila az o 4:45 😕 dostala mliecko a spinkala do siestej 😅

kostri
12. apr 2009

inak chodi za obidve ruky,pekne sa rozbehla,este minuly tyzden presla po dvori tri kroky a uz sa pytala na ruky..ona chudatko aj ked ju dam sediet na zem sa pyta hore,bo ma asi pocit ze som ju odhodila 😕 😀 ale teraz uz krokuje a dava nohy ako male teliatko 😀
radka a aj hanka presne tak vrieska ako lacko 😖 len sa postavim od nej a uz place 😖 ale ja sa jej snazim vysvetlit,rozpravam jej ze tu som,alebo kricim z druhej izby,aby vedela ze som ju neopustila 😅 a ona sa potom ukludni..a to je ake pekne ze maly za ockom vyplakuva 😵 zlaty 😵
a nasa dorka tiez novych ludi skuma,chytka najma po tvari a tak..take je to podarene 🙂

kostri
12. apr 2009

no zas tu naskrabem pol strany 🙄 tak ja idem raci pridat nejaku foto 😵

zuzpolka
12. apr 2009

ahojte 🙂

hmm,,, nejako malo času je asi na konika 😲 nikto nepiše 😒

kostri,,, mala je teda šikulka že všetko dobehla, super 😵 😵 😵
a kde su foto??? ved som kuk a nič 😕 alebo sa na tom ešte pracuje? 😅

a greguska, diky za pochvalu fotiek 😉 maly ma tiež stale len 7 zubkov a taku medzerku??? 😀

inak, Viki sa tak rozkecala, že až 😕 stale je pusa ide a len si kriči a rozprava a nikto jej nerozumie 😀 😀 😀

zuzpolka
12. apr 2009

aaaaaaaa už vidim Hanulku 😵 paradnica je to 🙂 😉 aj zajkovia su pekny 😵

a ešte som zabudla, dnešnym oslavencom všetko najlepšie zaželať 😕 😅

kostri
12. apr 2009

serus maine libe 🙂 si mi poslala uz predavno maily a ja som ich este nestihla kuk 😒
fotky uz su tam 😵 ja idem kuki tvoje

kostri
12. apr 2009

boze ta vikina je taka velka 😕 a zlatucka 😵
hanka este moc nekeca,len tak sa potisku hra..sem tam nieco hlesne 😅 ale mama ani za svet 😢

zuzpolka
12. apr 2009

dakujem 😵 no to je fakt taka velka? 😲 ked mi to všetky pišete 😒 😨 😀

prave som zistila že davaju lets dance 😕 uplne som na to zabudla, tak pojdem kuk 😵

dobruuuuuuuuuuuu nocku 🙂

wien
12. apr 2009

čaaaafte! parádnicke fotky 😵
aj ja by som mohla nejaké pridať, ale neni času a máme večne vybité baterky 🙄
my sme boli niekedy tento týždeň s dievčatkom, čo sa narodila asi o 3 h neskôr ako marek a ona už aj hovorí, že: to je toto? akože - čo je toto? 😲 😲 😲 normálne som neverila vlastým ušiam. marek bľaboce len nejaké úbohé ba-ba-ba 😲
oslávencom všetko naj. kolkáteho je dnes vlastne? 😅

wien
12. apr 2009

a už aj idem,. lebo kto vie, aká bude zas dnešná noc - a zajtrajší deň 😒 milosťpán dnes spal dokopy len asi 50 minút 😖 pajte

graziela
12. apr 2009

Ahojte,
Zuzpolka, naozaj je Viki velka sikulka, to ti nie naschval kazdy hovori 😉
Wien, nasa Saska vedela uz vo 8.mesiacoch, ze "kokoje" akoze "co to je?" Tiez bola poriadna rapotacka, mali sme aj takeho plysoveho papagaja na ruku, taku manusku , aj ho stale mame, a Saska ho ako taka mala nazvala, ze "Kajo". tak doteraz je to proste kajo...a aj kacera takeho bimbacieho, ten sa zasa volal, ze "Bodyk"...a to vsetko uz vedela do roka pomenovat...ked si to porovnam teraz s Jurkom, tak on sa veru nechyta...tiez si recni a blaboce, ale malo mu rozumiet 😲
Kostri, krasne fotecky, Hanicka aka je zladena farebne s kocikom... 🙂
My sme inac dnes boli cele poobedie vonku...ja s detmi, lebo manzel pracoval...mam v nohach asi tak 5-6 km, boli sa pozriet na jednom ranci, takom modernom, ktr. je tak na kraji nasho mesta, ale fajne sa tam da prechadzat s kocikom a maju tam koniky zive, aj hojdacky pre deti, smykacky...tak sa Saska vyblaznila...
Aky sviatocny obed chystate na zajtra? My len klasika kuriatko+ryza, myslela som, ze si urobime rezniky a salat, ale predsa sme sa rozhodli pre nieco zdravsie...mne ten salat ani nejako nechyba a v tomto teple by mi ani moc nebralo...
No, pojdem uz aj ja do spisa, este raz vam chcem zazelat veselu sibacku a oblievacku zajtra, papa 🙂 🙂 🙂

kostri
12. apr 2009

tak aj ja idem 😉
viki sa zda taka velika,no..a mozna je to tym,ze ma vela vlaskov 😵 a skeri sa presne ako hanka,na tej fotke,kde jej zubky vidiet 😀 tez tak skrci nos a funi cez zuby jak jezko 😀
wien ceeerus 😀 a dobru noc 😅 ze rozprava??ty kokos 😨 nevjem kolkateho je,ale zajtra je oblivaci pondelek 🙄 🙄 🙄 nic moc 🙄 🙄 🙄
tak nech sa vam neujde moc vody,babenky 😵 ale nech ste aj tak zdrave 😵
dobru a pa pa

jaj a este som chcela,grazi aj ja som mala cil svalovku a hanka papala normalne 😕

greguska
13. apr 2009

ahojte,
tak ako, vypolievané ? 😝 😀
ja tak symbolicky od mangiho, a vyšibaná aj aj... maťko sa s tatimu s radosťou pridal 😀

zuzi,
hej furt tam má tú medzierku a navyše sa mi zdá, že tie vrchné dvojky mu rastú akosi rýchlejšie ako jednotky, tak je akýsi smiešny 😉 a dnes som objavila čosi biele v dolnom rade, tak hádam už vylezie ten zabudnutý zubček do páru 😉

hanička je frajerka, ako vždy 😀

a keď je reč o tom rozprávaní, tak som si pozerala svoju knižku, čo mi mamina písala, a že v 10. mesiacoch som sa spýtala "kde je havo ?". tak dievčence sú v tomto asi naozaj šikovnejšie, lebo tomu nášmu drobcovi len pán boh rozumie 😀

drobček dnes spal 2 hodiny v robote a teraz ešte furt drieme, už som ho raz aj zobudila, ale mi zase zaspal na rukách 😅 tak neviem, či vôbec ešte dnes pôjdeme spať 😝

dora01
13. apr 2009

ahojte!

no my mame sviatky hrozne, lacko nachladol od neteri, ked sme boli u svokrovcov, najskor len soplikoval, ale zo soboty na nedelu tak strasne reval v noci, ze sme nechapali, isli sme na pohotovost, lebo sa mi zdalo ze hoboli to miesto pred uskom, ked je zapal stredneho ucha, poslali nas na ORL do druheho mesta, no a vysledok je, ze ma zapalene obe uska 😢 , ufff, je to des, dnes sme sa vracali domov, poslednu polhodinku preplakal.... teplotuje poplackava, no mam o zabavu postarane. Berie antibiotika, kvapky, brufen od bolesti, no a soplik mu stale steka pomaly, taky este nemal, x krat ho odsavame za den aj v noci....

Zajtra idem skusit vybavit to nase plavanie, aby nam neprepadli peniaze, lebo teraz asi dlhsie tam urcite nebudeme musiet ist. taka som nastvana, lebo sme mali ist k nasim, ale boli 2 tyzdne chori, mama este pokasliava, tak zae ideme len k svokrovcom, aby nahodou nenachladol ked sme chceli chodit na plavanie. Muz im volal, ze zmena planu a svokra ani necekla, ze neter so svagrom co su u nich su chori. jaj ma nasrali do nepricetnosti, po par dnoch sme sa zbalili a isli aj tak k nasim, lebo to uz bolo jedno, ked uz bol nachladnuty, tie uska s ozvali hned prvu noc u nasich, tak sme si to tam vobec neuzili 😒

no uz som sa vystazovala, hned mi je lepsie

dora01
13. apr 2009

zuzpolka, jarka, krasne su vase babulky

jarka, aj nasemu sa strasne pacili zajkovia u nasich 🙂

greguska, moj muz ma tento rok nehodil do vane , len strcil nad vanu a osprchoval ladovou sprchou, lebo mam tiez nadchu ako klacko 😉

nas tiaz iba baba, mama , nana hovori, ze by nejaku otazku hodil nehrozi 😀

dora01
13. apr 2009

a este sa musime pochvalit, lacko chodi za ruky a kope do lopty ako ozajstny futbalista, super ze?

alica147
13. apr 2009

ajojte 🙂
joj ja to tu už uplne zanedbávam ale ja nejako poslednu dobu nestíham a ked stihnem prečítať nejako mi nezostáva energia písať 😖
krásne fotečky ste popridávali, zuzi nemaj haluze Vikinka je uplne taká jaká má byť 😉 a telefon mám nokiu6500slide som uplne s ním spokojná 😵

leni krásne preliezky tvoj mužík vyrába, šikovný fakt klobuk dolu tak nech sa vám darí a máte vela vela objednávok

tak som sa tešila že budeme päť dní doma a tak to rýchlo prešlo že až 😠

no a Mirko vobec nechce spávať v postielke, cez den spí v kočíku a v noci výlučne s nami 🙂

alica147
13. apr 2009

a lackovi malinkému skoré uzdravenie ☹

alica147
13. apr 2009

a pýtala som sa vo štvrtok na poradni na to mlieko a povedala mi mudr že do troch rokov určite neni treba dávať pokračujúce mliečka ale že do roka a pol určite ano takže ona do roka a pol kravské absolutne neodporučala

kostri
13. apr 2009

ahojte
dakujem za pochvalu hanicky 🙂 je kocka,co? 😵 no ja zas som stihla len vikinku pozret 😕 😉
lacko aky chorucky 😔 male bobinko,tak plackal ☹ posielame mu s hankou pusinky,nech ho uska nebolia ☹ a mna tiez vie vytocit,ked nas niekto pozve na navstevu a tecu im sople,popripade kaslu a tak 😠 tak hanka naposledy ochorela 😒 a tiez jej tiekli sopliky ze sme odsavali kazdych pat minut a v noci tiez sto krat 😖 ale radsej nech mu tie hlieniky vyjdu,jak sa tam maju zastavit 😕
este som zabudla reagovat na minule,ze vlasy si umyvam kazdy treti den 😖 zajtra sa idem dat ostrihat a zafarbit.jupi 😵
a hanku obliekam ze tielko 😵 body na dlhy,bundicka,pancuchy,galoty,topane 😵 ked je rano chladnejsie,prehodim cez nu deku 🙂
a lacko jaky futbalista 😵 😵 😵
andrejka ajoj 😵

kostri
13. apr 2009

jaj a mna nikto neoblival len selijake vonacky na nas prskali 🙄 smrady jakesik 🙄 😀 a hanka seckych vyprevadzala uz medzi dverama ze papa 😀 😀 😀

dora01
13. apr 2009

caute

jarus, hanicka je dobra, ta hned vsetkych posle odkial prisli 🙂

jaj zabudla som ti napisat, ze gratulujeme k pokrokom a ze ta rehabilitacna konecne povedala, ze je to ok 🙂

dora01
13. apr 2009

alic, dik za info, ja budem davat umele do 2och, ale este som neodstavila, maly len cuca teraz, tak mam prsa zas naliate 😉

alica147
13. apr 2009

jaruš ajoj 🙂 to ti závidím že každý tretí den ja som skončila takže každý den 😖 som z toho na nervy 😠

Hanička je krásna kočka jasnačka 😵 😵 😵 😵a super že nemusíte cvičiť, my ešte moc nekrokujeme ,Mirko sa stavia na nohy ale podskakuje jAK ZAJKO 😀

dora01
13. apr 2009

😀 zajko 😀

nas najnovsie, klakne na kolena a tak kolenackuje, proste raz jedno kolienko dopredu potom druhe a tak sa premiestnuje a ked sa mu daco lubi, tak nadskakuje na kolienkach 🙂

alica147
13. apr 2009

ja tiež kojím ale od kody ma Mirko tri zuby s ktorými mimochodom nehorázne škrípe 😀 tak začal ma hrýzť a niekedy to ale fest bolí tak ak neprestane ja ho prestanem kojiť lebo to je hruza a odporučila mi mudr francuzke mlieko tak ale dufam že to nebude potrebné lebo ked papá tak nehryzie ale potom sa začne jašiť a tak bokom na mna kukne a zahryzne a ja skríkne auuuuuuuuuuu a on sa rehoce jak koník a čím viac kričím auuuuu tým viac sa rehoce potvora malá 😠 😀 😀 😀 😀

alica147
13. apr 2009

jaj furt otváram to tehotenstvo čo som bola zvyknutá že tam je spoločný termín 😠

dora01
13. apr 2009

andrejka, ja ked dakde zazriem tu temu, tak rozmyslam o tom, ze co bolo pred rokom, oni to maju este pred sebou...

alica147
13. apr 2009

veru ale ja som rada že už to mám za sebou a už sa teším ked bude mať mirko tak 2-3 roky, bude mudrovať jak rádio 😀 😀 😀 😀 a bude sa s ním už tak kadejako dať krať 😀 😀

dora01
13. apr 2009

ja a este co sa udialo cez velku noc, kym lacko neochorel, nalozili sme ho do naseho erga a sli na hodku do lesa, strasne sa mu to pacilo, hadzal usmevy na kazdu stranu, este sme s nim neboli takto vonku, ten nosic pouzivam len doma , no a teraz sa nam velmi zisiel, lebo kym mu zabrali lieky od bolesti, len v nom bol ako tak spokojny, sice plakal ale nie tak strasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre