Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lucka36
25. dec 2008

zuzpolka:ja som muzovi a natalke kupila body-lubim ocka 😀 ,,velmi sa potesil,dufam, ze aj ja raz dostanem take ze lubim maminku 🙂

majte sa zatial kraasne 😉

dididi30
25. dec 2008

dobry vecer 🙂 🙂

my sme mali navstevny den 😉
zitra bude navsteva u nas, no snad to zvladneme 😝 😀

a vy ste co robili??

😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😅

alica147
25. dec 2008

didi 😠 ved som písala 😠 ty ma nečítaš 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale nie srandujem,kukni moj album hodila som fotku mojej Kristínky,moje krsnatko dostalo pod stromček šteniatko zlatého retriviera 😀 😀

dididi30
25. dec 2008

adi videla som 😉 zlaty havko 🙂
inak sa mi zda,ze kristinka je na teba, ci sa milim? ta farba vlasov nie,ale..... 😀 no a maly jaky mix 🙂

alica147
25. dec 2008

no hej vraj sa podobá na mna a Mirko bol total celý tato ale už sa mení a vraj sa už viac začína podobať na mna 😉 😀 😀

alica147
25. dec 2008

a kto vie kde je naša kukipuki sa tu celý den neukázala ani nevieme čo dostala pod strom 😀

sonenschein
25. dec 2008

Ahoj junovky 😵 konecne sa mozem pripajat do diskusie a mam doma net 😵

sonenschein
25. dec 2008

Mamicky mam jednu otazocku uz vam lozia deticky? Lea este nie ale ani sa jej velmi na brusku nepaci. Citala som vo fore temu lozenie a asi musim zmenit taktiku a viac ju polohovat na brusku aj cez slzicky.

alica147
25. dec 2008

ahoj sonenschein ani moj Mirko nelozí ani sa neplazí dokonca presne ako lea neznáša byť na brušku vydrží tam tak max 10min

greguska
25. dec 2008

ahojte mamičky!

my sme boli dnes doma, len s maťkom som poobede vybehla na prechádzku, spinkal 1,5 hodiny, ale už mi bola taká kosa, že som šla domov, to sa samozrejme zobudil, ale aj tak pospal nezvyčajne dlho 😉

inak, ja som tiež chcela mužovi kúpiť také tričko, niečo v štýle ľúbim ocka, ale aj to najvačšie číslo, čo tam mali, by bolo pre nášho tatina tak na jedno rameno, tak nič ☹

andrejka, aj náš tak nejako ževraj, celý tato, ale už pomaly aj moje črty chytá 😉

sonenschein, maťko ešte nelozí, ale na brušku na mu páči, keď bol maličký vôbec nechcel na brušku byť, teraz sa už pekne zahrá, dočahuje hračky a keď už nevládze prekoprcne sa na chrbátik. ale v polohe na brušku sa pomaly začína dvíhať na kolienka, teda vypučí riťulku a šuchne sa dopredu 😉

inak prcko už 3 dni nekakal, ale prdká statočne, teraz neviem či to je v poriadku 😕 zajtra bude mať prvý krát masko, tati dnes varil prsíčka z domácej sliepočky, je aj v mrazáku na dalšie dni nachystané 😉

a detičky sú už všetky zdravé ?

no idem ho nejako uspať, my sme totiž ešte hore 😅

dididi30
25. dec 2008

caute, ja som zaspala 😕 😅

adi veru co robi jarka? co ma konikovsku dovolenku? 😀

sonen my sa pazime ako patrizani 😀 uz aj lozenie mu celkom ide 😉

gregus, thomasko je uz zdravi, ibaza mamicka je chora 😒 no klasika, rodinny kolobeh 😠 😀

idem si urobit kakavecko z kavovara 😝 k tomu si dam syrovi roztek, zeby rozteky? 😅

dididi30
25. dec 2008

pazime-plazime 😀
zdravi-zdravy.......no aj som si po sebe cosi precitala
😎 😀

alica147
25. dec 2008

no asi ale šak od nás si nijakú dovolenku nepýtala 😕 😀 😀 😀 😀

práve mi v kuchyni praskol svietnik ty kokso ešte som ho mala aj položený na veži ešte že nič nezačalo horieť 😕 😕 😕

dididi30
25. dec 2008

alica fuha , to je zle znamenie, vraj ☹ no ale hadam nie pre vas 😀

sonenschein
25. dec 2008

Od zajtra ju skusim viac polohovt na brusko, a mam dokonca od zastupujucej pediatricky odporucenie na repabilitaciu tak uvidim po novom roku. Zatial to skusim s bruskom.
Taktiez ste zacali nedavno s prikrmamy 😎 je to krasne ked zacina papat.

dobru noc a pekny sny vsetkym spiacim anielikom

alica147
25. dec 2008

aleee dufam že nie ☹

dididi30
25. dec 2008

alli nie 😉 😀

sone...dobru nocku 🙂

alica147
25. dec 2008

zlá výroba,mam štyri a ostatné su ok a tento bol uplne vrelý jak praskol asi nekvalitné sklo alebo čo 😝

dididi30
25. dec 2008

adi urcite, no neva, hlavne,ze pri tom nebol maly 😉

dididi30
25. dec 2008

jej zuzka ake pekne fotecky 😉

zuzpolka
25. dec 2008

ahojte 🙂
dididi dakujem 😉 som šikula že? 😕 😀
a vidim, že aj thomasko sa tešil z darčekov 😅

dididi30
25. dec 2008

zuzka jasne 😀 😉

no ako keby tomu rozumel 😅

alica147
25. dec 2008

ahoj zuzi aj ja chvalim fotečky 😉

zuzpolka
25. dec 2008

ozaj dididi ako si tam dala do albumu ten napis thomasko s tym obrazkom 😕 ??? je to krasne 🙂

zuzpolka
25. dec 2008

alicka dakujem 🙂 a ty už si dala? idem kuk 😉

dididi30
25. dec 2008

adi jaj aky napis, idem kuk 😅

zuzpolka
25. dec 2008

alicka a kde Miruško rozbaluje darčeky ha??? 😕 🙂

dididi30
25. dec 2008

jaj myslis to na zaciatku? to jednoducho kliknes na to co tam mam ja a sa ti otvori vela obrazkov a vybera odkopirujes tie hierogilfi co su tam a hodis sem......

dididi30
25. dec 2008

zuzka, no predtym ako to hodis, musis kliknut po otvoreni svojho albumu ,,zmen udaje v albume a tam to vlozis , das ulozit zmeny a mas to tam 🙂

zuzpolka
25. dec 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 už to mam, je to super 😉 no čo sa tu ešte nenaučim na tom konikovi 😅 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre