Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
8. dec 2008

majte sa bezim, dieta vstalo 😀

dididi30
8. dec 2008

dora, nas nie, lebo on vie ,ze niekam ideme a je zvyknuty, padne urcita hodina a uz zacne pistat,ze mami oblec ma a uz ma daj do kocika a v momente haja 😵

dididi30
8. dec 2008

dora tak sa majte 😀 😀 😀

a neopovazte pisat, bo ja idem nieco porobit 😠 😀 😀 😀 😀

inak vcera som pridala stromcek, lenze mi ho hned zmazali, bo na fotke bol len stromcek 😒

alica147
8. dec 2008

už som tu 😀 😀 vysvetlovala som Mirkovi,že sa doma nespí v kočiku ale v postielke 😀 😀 už spinká

alica147
8. dec 2008

fíha emilly a kde leje,u nás svieti slniečko 😕
didi kam ideš?kostri kde si? a ktovie či nám Kiku neuniesol nejaký Mikuláš,včera sa tu ani neukázala 😕

greguska
8. dec 2008

dobre ranko!

nestihnem čítať, len chcem zagratuluvať dnešným oslávencom, tuším sme 4 čo máme dnes pol ročka !
Tak všetko dobré, nech sa nám darí 😀

Ja sa už hodinu pokúšam uspať oslávenca, som sa rozhodla, že je už dostatočne veľký na to, aby zaspal sám v postielke, takže teraz robí všetko preto, aby mi dokázal, že sa mýlim 😠

emmillya
8. dec 2008

no prsi na dalekom vychode 🙂 Alica je super ked ti maly zaspinka sam. .... a este aj v postielke 😵 my sme stale v kociari a pochodujeme po izbe ... no hruuza... 😢

flori
8. dec 2008

ahojte 🙂 🙂
citam,ze niektore z vas vegetia,ze didi 😀

aj my sme mali rusny vikend,v piatok vecer vsetci komplet chori,tak sme mali mikulasa v pyzamach 😀
v sobotu taki soplavi sme isli na vikend k rodicom,kde si navstevy stale podavali klucku,ale to ja zboznujem,preto tam chodim,hlavne ze si klucku nepodavaju u nas doma 😀 😀

didi,moja rec,caro-neska 2:1,polka salky,zvysok mlieko,naj kombi 😉 nic ine rano nepijem

chystame sa dnes do mesta a muz mi vraj isiel kupovat vianocne darceky,ale ja nic nechcem

malym detom v rodine kupujem len drevene hracky a rozne skladacky,ale trochu som tento rok odbocila a kupila som aj barbinu,nech ich trochu pokazim

dora
tiez som malej davala asi tyzden vecer kasu a vobec to neurobilo dobrotu,budila sa viac ako inokedy 😝 ,,,takze zbohom kasa

alica147
8. dec 2008

pridávame sa ku gratuláciám 😉 😀 😀 😀
emilly aj ja so tak do včera pochodovala,ale kolesá z vonku špinavé sa mi furt umývať nechce a ked vie sám zaspať večer v postielke tak si zvykne aj cez den a veruže aj pekne zaspinkal síce po pol hodine ale predsa 🙂 ale kebyreval tak to by som ho nenechala

flori
8. dec 2008

blahozelame dnesnym oslavencom 🙂 🙂 🙂 🙂

onedlho vsetci polrok a my este len minuly tyzden 5 mesiacov 😠 🙂

alica147
8. dec 2008

flori Rebeka je julová? 😀 ráčik,jej, ja som chcela aby bol malý rak 😝

greguska
8. dec 2008

alicka, dakujeme!
presne toto som si aj ja povedala, že keď vie večer zaspať v postielke, musí to vedieť aj cez deň. No ako hovorím, doteraz sa hodinu vyvaloval, najprv mrnčal, potom chvílu obzeral hračky, potom už začal plakať, tak som ho zobrala na ruky ale povedala som si, že mu prso nedám (on len na prse zaspí, inak ee). Ukludnil sa, zase šup do postielky, rozprával sa s kolotočom, ale pred chvíľou zase veľký rev, tak som mu už pichla prso (cintlavka som, nenecham ho revat ☹ ), potiahol 3x a je tuhý. No neviem neviem ako ho naučím samého zaspávat ☹ ☹ ☹

greguska
8. dec 2008

aj flori dakujeme 😉

alica147
8. dec 2008

no ved to,že kto mu dá cici ked budem v robote? 😝 😒

greguska
8. dec 2008

idem ešte rýchlo doumývať parkety, ked už drichme, už "len" obývačka...

emmillya
8. dec 2008

Pripajame sa k blahozelaniam pre dnesnych oslavencov... 🙂
Greguska, my sme sice na nutrilone, ale viem ta uplne pochopit... nam tiez mala nechce sama zaspinkat... musime ju doslova ukolisat v kociari. Skusala som ako ty -nechat tak a nic 😠 este vacsi plac a o to dlhsie uspavanie... 😢 uz som si aj stiahla z netu publikaciu "kazde dieta sa nauci spat" ale nemam cas to citat... tak sa mordujeme aj my

alica147
8. dec 2008

ináč jasom ešte kávu nepila,iba bezkofeínovu,sa bojím že malý nebude spať,on beztak cez toho vela nenaspí, iba vonku v kočíku ked s ním chodím vydrží aj tri hodky,doma nikdy pol maximálne hodinu ale to je skor výnimka 😝

zaza_na
8. dec 2008

caute kocky 😉
tak sa to pokracovanie temy predsa len podarilo rozbehnut 😝 pozeram, ze ma zvozili jak sirotu, ze pisem do fora pod nickom jun2008 😀 ale som im to vysvetlila, snad pochopia 😎

ja nestihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😲 takze som este necitala tych 9 starn a asi sa k nim uz ani nedostanem 😠 pisete jak ceski zandari... aj vam zato platia? 😀
my sme boli na vikend u svokrovcov. odisli sme uz v piatok doobeda. tabulku a albumik budem riesit onedlho. vsetko sa vcas dozviete od prispievatela jun2008 😝

inak, gratulujeme aj my vsetkym oslavencom 😵 alica, zase si pridala take krasne kolaze. musim si nad to sadnut a aj ja daco take skusit. len teraz este nemam cas 🙄 ale ja sa k tomu dostanem a potom ta mozno pootravujem aby si poradila... 😀

oki. prcham zatial, ale este sa stavim 😉

flori
8. dec 2008

alica
obe dcery mam racice,Julia julova,Rebeka na Petra a Pavla,,,preco si chcela Miruska raka???

alica147
8. dec 2008

zazi dík 😉 rada pomožem

ini
8. dec 2008

ahojte 9 stran??? vy ste sikovne, co vam deti tak super spia, ze tu mate cas byt? pretoze ja sa pri Nicovi nedostanem k nicomu v pc, max. si tak pustim tv a pocuvam..teraz zaspal, ma pol hodky volno, tak vas rychlo pozriem...

gratulujem Matkovi a aj Dankovi k pol rocku!!!! leti nam to ze? o chvilku budeme mat rok 🙂

flori
8. dec 2008

alica
naozaj krasne kolaze,vcera som pozerala,ako sa robia,aj som to stiahla a koniec,niekoho doma pootravujem ,nech pomozu

alica147
8. dec 2008

nááááááá lebo jasom račica 😉 a som chcela aby bol malý cely o mne 😀

alica147
8. dec 2008

a dík 🙂

alica147
8. dec 2008

fotenie ma baví aj potom to hrajkanie sa s tým, nie je to ťažké,ja som skušala a tak som na všetko postupne poprichádzala

zuzpolka
8. dec 2008

ahojky mamule 😀 😀 😀
aj ja sa chystam von, a mala nejak dlho haja 😅 no aspon som si stihla umyt a vyžehlit vlasy 😀
u nas v PK otvorili taku hernu pre deti tak tam chceme ist kuknut 😀 😅

dididi30
8. dec 2008

jej gregus, ja tu pisem o kaficku a vy ho budete mat aj so zakuskom 😵 gratulujeme 🙂
nas to caka v piatok, to uz mozeme prikrmovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉
blahozelame aj dankovi🙂

alica, preco si nechcela junovca? boze , my ked sme s muzikom pracovali na synkovi, tak ja ned,ze nech je v juny, lebo chlapci su junovi(vraj 😀 ) a nech je este aj na tvoje narodky a podarilo sa 😀 😵 😵 😵 😵

flori, cau spehoska 😀 😉

pondelok
8. dec 2008

Michelle zaspala, tak mam chvilu cas, nasa zaspava uplne sama, sice sa vratim jej dat dudku alebo pohladkat, ale zaspi sama,
my sa tiež pripajame ku gratulaciii
alica fakt krasne foto i kolaze si ty sikovnica sikovna
uz my prisli darceky pre 2 roc. synovca mam kacenky na lad, a pre malu take kocky, uz sa tesim ked to budem zabalovat...
co varite dnes dobreho na obed, mam morcacie masko, a neviem na aky sposob hospravim, napiste mi prosim nejaky typ, aby sa mi lahsie rozhodovalo 🙂

dididi30
8. dec 2008

zuzka vidis, aj mne treba vyzehlit vlasy 😀 tak za chvilu bo tato umyva riad 😀 😀 😀

alica, aj mna bavi fotit, ale tie kolaze , to je moc roboty, tak snad na dochodku sa k nim dostanem 😅

greguska
8. dec 2008

no nervy moje, už je hore, no neviem či spal 20 minút, to som ešte chcela aspoň prádlo vyvesiť 😠

alicka, emily,
však to, že čo bude ďalej keď teraz len takto zaspí, resp. do kedy to bude trvať? mne to zase až tak veľmi nevadí, však teraz prsko vytiahnem, ale keď bude vačší 😖 A potom, čo som čítala všelijaké články od mamičiek, čo majú aj 2-ročné deti a furt takto fungujú, v noci nespávajú, tak to tak by som nechcela dopadnúť ☹
a tú knihu mám aj ja, aj som ju prečítala, len sa k tomu akosi stále nemôžem odhodlať. furt si hovorím, že sa to spraví časom samo. nemám to srdce nechať ho dlho plakať, no snáď nebudem musieť 😢

a tie koláže sú veľmi pekné, to sa všetko dá spraviť v tom picase ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre