Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
21. mar 2009

dobre ranko

prave dopijam liter a pol vody, xixi 😀 no ale nie naraz, uz ju pijem vyse pol hodky, ved to sa neda 😅

no a dnes som si kuk ake cislo oblecka nosim, som sa sekla nie 36-38 ale 34 😀 no predtym som nosila 32 😕 😅

katka, aj mne sa pacia latkovky, lenze tu v anglicku susit na riadiatoroch ci vonku, to je o drzku, lebo hoc kedy moze sprchnut a furt zapinat susicku, to by sme zbankrotovali 😲 ale tiez sa mi pacia, velmi, mala nosila mesiac latkove plienky, mala som dost 😒

wien a ty ako s pitnym rezimom? inak sila co sa da obycajnou vodou vyliecit 😵

luci ahoj 😀 ja som sa pytala toto iste, ci nahodou nieje niektora junovka tehu ked ich tu chodi pomenej 😉
tamca jaka sikovnica, teda vaha nenormalna, ale nezavidim 😀 mne na ruky staci to co mam 😉
ty sa furt ospravedlnujes a slubujes,ze sem dojdes a aj tak nedojdes, ale chapem 😉
a pekne oslav 🙂

jaj a kto ma dnes oslavu? blahozelame oslavencom 😵 😵 😵

jana3
21. mar 2009

Ahojte...
rozpravate, ze nas junoviek je malo, ale ja sem obcas chodim kuknut... len akosi nestiham pisat....
durdi obdivujem, ze pouzivas latkovky, trosku aj ticho zavidim, ja som uz pred mesiacom aj mala nejake vyhliadnute, ze kupim, ale neodhodlala som sa 😒
Co sa tyka druheho tehu, planuje niekto? Nooo ja by som sa aj nechala nahovorit.... 😉

graziela
21. mar 2009

Ahojte,
Dudri,
dakujem za ten recept na tu kasu s ovs. vlockami, niekedy vyskusam 🙂
Pozeram, ze sa väcsina z vas odhodlala na kadejake cistiace kury...ja som zial nikdy nic take neabsolvovala, vzdy sa nasla nejaka vyhovorka a tak...Teraz by som sa uz aj konecne mohla dokopat k tomu...ja som zatial neschudla ani kilo..takze len tisko zavidim Didi tu vel.34 😖 Ja by som bola rada, keby som sa dostala na 40 (kedysi, asi tak pred 10 rokmi som nosila 38)
Dodaticne gratulujem Miruskovi k vcerajsiemu vymesaciu 🙂
Inac,
latkove plienky som pouzivala aj ja pri starsej dcerke, pampersky len na noc...to som mala tie klasicke biele stvorcove, na ktr. bolo treba dat plienk. nohavicky...Pre mna to ale bolo dost pracne, okrem toho, ze ich bolo casto treba prat, zo zac. kazdy den, neskor kazdy druhy; potom aj castejsie prebalovat, zaberalo to miesto na balkone, v zime zaberal miesto v byte susiak...no, poviem Vam, bola som rada, ze ked som nastupila do roboty a mohli sme si dovolit pampersky...to mala Saska vtedy 1,8 roka...Ale je to teraz akesi moderne, pouzivat latkovky, mozno to niekomu vyhovuje viac...jedine pozitivum, ktr. teraz spätne zistujem, je, ze kedze sa castejsie menia plienky, takmer vobec sa nestretnete so zapareninami...zato pri pamperskach to mavame casto 😖

alica147
21. mar 2009

ahojte 🙂

didi tu máš tie svokry (vidíš že ťa čítam 😠 😀 😀 😀 )
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a na čo som ti to neodpovedala? nejako som nezaregistrovala 😕 na zubky som ti odpísala 😀

a kto dnes oslavuje?

alica147
21. mar 2009

dakujeme aj my dodatočne za gratulácie 😵

zuzpolka
21. mar 2009

ahojte 🙂

Viki už pol hodku spinka 🙂 ja som prave dojedla pizzu, fuj fuj fuj 😝 hanba 😠 😀
dnes sme boli u nas v meste v nakupnom centre, Viki sa vozila na vlačiku 😅 tak sa jej lubilo 😵
a potom sme jej kupili hupacieho konika čo aj erdží, ale tuším sa ho boji 😕 ☹ ale nechapem prečo, sestrina mala ma takeho tiež a u nich sa nanho sama vypyta 😕 len ten je ružovy a my mame hnedeho, že by preto??? 😲 😀 🤐

alica147
21. mar 2009

zuzi ahoj 😀
možno sa jej nepáči ako erdžííí 😀 😀 😀 😀
my spíme už hodinu 😝 klasika a ráno o 5.30 budíček 😖 😀

alica147
21. mar 2009

aha takuto tortu chcem pre Mirka na narodky 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzpolka
21. mar 2009

alicka ajoj 🙂

noo neviem ,neviem, bo ten čo ma segra tiež erdžííí 😀 ale šak si zvykne aj tak sa tam ešte nemože sama hojdať 😒 😵

dnes aj Viki mala skoro budiček o piatej,,,ale dala som jej mlieko a spali sme ešte do pol osmej 😀

alica147
21. mar 2009

no my sme dnes mali budíček 5.15 a za celý den malý spal 3x30min 😖

zuzpolka
21. mar 2009

jeeej alicka ta je kraaaasna 😅 to kto robi???

alica147
21. mar 2009

no to neviem zuzi to som tu našla vo fotoalbumoch ale som písala tej kočke ip tak ak prezradí tak ti napíšem 😉

zuzpolka
21. mar 2009

no teda nebude to velky spachtoško ten Miruško 😅
cez den inak aj my mame problem poriadne spať 😒 dnes napriklad spala do obeda v kočiku, poslala som muža nech sa idu vyvenčiť aby som volačo aj porobila doma 😝 no a poobedny spanok sa nam nejak nedaril!!!
2 krat som ju skušala uspať a nič.... 😠
tak sme sa teda vybrali do obchodu a v aute samozrejme zaspala tak sme sa vozili nech sa vyspi 😀 🙄

zuzpolka
21. mar 2009

ok, díky 😉

zuzpolka
21. mar 2009

no kde ste všetky, ha??? 😅
ja idem do sprchy a možno vas ešte kuk, ked sa podari 😀
zatial pa pa

wien
21. mar 2009

čafte. no, my máme dnes 9 mesiacov 😵 za gratulejšn ďakujeme 😉 pošlite zdravíčko, marek zase nejako chraptí 😠 aj som zabudla, v piatok mi volala naša doki že ako sa máme a že v stredu máme prísť na kontrolu. a že nám hodí namiesto fenistil kvapiek/promethasinu nejaké tabletky. vraj sa rozprávala s nejakou alergologičkou a tá jej povedala, že fenistil aj promethasin pri dlhodobom používaní vysušujú sliznicu 😲 tak bude užívať nejaké normál tabletky - štvrť tabletky denne. bodaj by to pomohlo. ja už neviem, čo mám robiť. dokonca už aj lietam denno denne buď s mopom alebo s vysávačom ako divá, aby sme doma prach nemali, či sa to zlepší a prd z toho 😖 ale šak budem pucovať ďalej, však ma to nezabije 😅

lucka, ty stále odsávaš? obdivujem 😲 ja som odsávala chvíľu na večerné kaše, ale potom ma napadlo, že keď budem na kaše odsávať, tak tak skoro asi mareka neodstavím, keď sa mi bude mliečko tvoriť doaleluja, tak mu do kaše dávam UM HA.

didi, no logala som 1,5 l aj dnes. no fuuuj, trochu mi z toho bolo zas na grc, ale však po nejakej pol hoďke to prešlo 😅 ešte zajtra skúsim a v pondelok už nie, lebo ideme k opatrovateľke, tak nech furt nechodím doobeda na wc. 😕

zuzpolka, aj ja som zbuchla skoro celú pizzu. aj mangel, aj moju dojedol a teraz sa skrúca v spálni zrejme so žlčníkovým záchvatom 😅 asi ho pôjdem skontrolovať, chudáčiska nenažraného 🙄

alic, no parádna tortička 😲 ja sa s tortami netrápim, moja mama vždy vnúčatám na narodky nejakú upečie - aj keď nie takú parádnu.

wien
21. mar 2009

obaja moji chlapi odfukujú. drahému evidentne tabletka pomohla 🙂

wien
21. mar 2009

jáj no a didi, ty ma chceš s tou tvojou veľkosťou oblečenia podráždiť alebo čo, háááá??? 😠 😀 to máš pásik ako osička, len precvaknúť, čo? 😀 a že 32 veľkosť. to nie je detská??? šak na tebe museli dobre kosti hrkotať 😅

wien
21. mar 2009

ježiše, ja tu vediem zas raz fajňácky monológ... tuším idem aj ja do sprchy...

zuzpolka
21. mar 2009

wien, a ja som kukala schvalne do tabulky že či su dnes nejaky oslavenci,,, a vy ste tam prečo neni, ha? 😕
tak teda všetko najlepšie maličkemu, a hlavne to zdravičko 😉 😅

baby lučim sa s vami na dnes 🙂 dobru nocku 😉

wien
21. mar 2009

zuzi, no my sme takí tajňácki, no. neskoro sme sa pridali a tak 😅
tá sprcha ťa nejako zmohla, keď ideš spať 😲 dobrú. 😎

wien
21. mar 2009

no a dík 😉

alica147
21. mar 2009

marečkovi krásnemu vela zdravíčka želáme cmučky cmuk 😵 😵 😵
idem drichmať som hotová pa pa dobru noc všetkým 😔

wien
21. mar 2009

alic ďakujem, odkážem 😉 dobrú.

dora01
21. mar 2009

ahojte!

my sme mali fajny den, doobeda sme boli doplnit zasoby, maly sa prvy krat viezol vo voziku, tak sa mu to pacilo, len ho furt chcel olizovat, tak sme museli davat pozor 😀

poobede sme odvolili a potom prisla kamoska smuzom, takze lackovi sa tiez nechcelo spat poobede, lebo stale sa nieco dialo a mal co pozorovat 🙂

no a dne svecer si zobral dve kocky do ruk a zacal s nimi buchat o seba, takze tolko nase pokroky

wien, ja som pila zihlavovy caj asi mesiac, malo mi to pomoct na moje kolena, ale nepomohla, len som sa citila ako prietokovy ohrievac, furt som cikala 😀

dora01
21. mar 2009

a este vsetko naj oslavencovi 😉

wien
21. mar 2009

dori, díky 😉
😀 😀 😀 to si sa musela doooobre prečistiť za ten mesiac 😎

dora01
21. mar 2009

hej mocovu sustavu som precistila a kolena ma svinsky bolia 😖

wien
21. mar 2009

dora, tak skús tú pitnú kúru s vodou 😎 😀 to budeš cikať len doobeda a vraj by to malo pomôcť 😅

dora01
21. mar 2009

aku pitnu kuru?
ja pijem tak 2,5-3litre cistej vody denne, som jak kacica, aj v noci vypijem pol litra, ma napadlo, ze co sa dnes rano stalo 😀 . Lacko sa zobudil o pol6tej akoze uz nejde spat, tak som sa tebou inspirovala, ze ho nezoberiem, ze mozno zaspi, no zaspala som ja a zobudila som sa na clapkanie vody, prestrcil ruku pomedzi mreze, nejak dociahol moju mega salku s vodou a macal si v nej ruky, v poslednej chvilke som ju zdrapla, inak by capla na zem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre