Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
6. jan 2009

lucia ty si z liptovskeho petra?

emmillya
6. jan 2009

vidite skoro by som zabudla, chcela som sa opytat este na nieco. mala ma uz asi 2 dni taku tmavu stolicu, najprv som myslela ze to je z brokolice ale teraz vobec nevidim pricinu kedze uz ubehol nejaky cas. nic take nepapkala tak tomu nerozumiem. brusko ju neboli, to by som si vsimla, ona je velmi citliva na brusko a ked nejaky problem tak hned place. myslite ze je to ok?

dora01
6. jan 2009

nedavala si papat cucoriedky, 😀

dora01
6. jan 2009

alebo cokoladku 😀

alica147
6. jan 2009

adi jak tmavú?hm,netuším...

dora01
6. jan 2009

my z brokolice mame take tmeve bodky, ktore su velkosti zjedenej brokolice 😀

dora01
6. jan 2009

jaku to ma farbu hnedu, ciernu, keby bola cierna tak ti napisem z coho, ale to by si asi nebola moc stastna

alica147
6. jan 2009

dori neplaš to určite nebude ono,podla mna je tmavšia hnedá z mäsa,nie?

dora01
6. jan 2009

moze byt, sory ja som taky negativista ☹

emmillya
6. jan 2009

cucoriedky, cokoladka neboli 😉 taka tmavozeleno-cierna ked taka farba existuje 😒 ale v plienocke boli aj zvysky zltej stolice, tak toto ma zmiatlo, ako keby kakala na dvakrat ci co , som z toho jelen. ma stolicu teraz len rano. pravda spapka aj ovko doobeda troska, na obed prikrm,vecer kasa , medzitym mlieko...

dora01
6. jan 2009

a bolo to len raz?

dora01
6. jan 2009

ja si spominam, maly mal raz zapchu alebo co, tak najskor vytlacil take sulceky hnedej zelenej a inej neidentifikovatelnej farby a zatym normal zlte, mozno ju len zapieklo a tak to nejak zmenilo farbu

alica147
6. jan 2009

asi tak to bude ešte ma napadlo,neužíva železo malá?ved keby si mala pochybnosti skoč radšej k mudr ja všetko riešim u doki radšej sa tam aj zbytočne preženiem 😝

emmillya
6. jan 2009

mi blbne kon 😠
tak 2 rana po sebe to bolo. ma napadlo tiez ci ju nezapieklo alebo ci nie je prejedena. papkala novy prikrm uz neviem akej znacky masko+zeleninka, tak som to dnes zmenila a uvarila jej domace 😉 uvidim co bude rano.
budem volat dokine lebo potrebujeme mliecko. ak to opat najdem v plienke tak sa na to popri tom opytam 😒
aj tak dikes adi, dori 😉 🙂
no zelezo neuzivame

dora01
6. jan 2009

neni zac, potom sa nezabudni ozvat, ze ci sa to upravilo 😉

lucia31
6. jan 2009

dori, ano 🙂

lucia31
6. jan 2009

baby, inak, dnes som nasla na dvierkach chladnicky zabudnutu otvorenu, nedojedenu hippku, bola prekryta flasou od kecupu, tak som si nevsimla..mohla tam byt tak mesiac, otvorim ju a nic, ziadna plesen, zapach, nic...nejde mi to do hlavy, vsak ak je to bez konzervantov, tak by to uz malo po chladnicke aj pochodovat 😕 😉

dora01
6. jan 2009

lucia, ja tam ma rodinu 😀

asi mate dobru chladnicku, co sa vnej nemnozia ani plene ani bakterie 😀

graziela
6. jan 2009

Pekny vecer zelam 🙂
Opät nemam moc casu, tak len nakukam ...uz som skoro ako Dadaga 😉 Manzel isiel dnes na nocnu, takze obe deti sa mi nasackovali do manz. postele...no, Jurka okolo 23hod. prenesiem do postielky, ako vzdy, ked idem spat, predtym ho este nakojim, lebo moje cici by do rana nevydrzali...zvykla som to tak robievat v posl. dobe...aj ked asi to nie je moc dobre...predtym mi Jurko prespal aj celu noc do rana a teraz sa mi v noci budi, nie casto, ale budi...dnesnu noc bol hore vyse hodiny a to po nakrmeni a plakal, nemohol zaspat...tak skoncil opät v mojej posteli 🤐 , potom bol klud a zaspal hned...
Zda sa mi, ze cim je starsi, tym viac potrebuje moju blizkost a hlavne citit ma a dotykat sa ma...vzdy ked zaspava, tak ma tak jemne, nezne hladka po rukach (ked kojim, tak po prsiach), a ked nie su ruky v dosahu, tak po tvari...Minule rano ma takto hladkal asi vyse hodiny..juuuuj, mne to bolo take prijemne, ze som ani nevladala vstat z postele...na to uz ani muza nepotrebujem 😲 😝
Inac, my sme boli vcera na kontrole u dr., a opät nam predpisala atb, tie iste ako predtym, no vraj este hrdielko nie je OK...tak sme stale doma zavreti, ani von nechodime ☹
Inac, zvykli ste si uz na euraciky? Ja pre istotu radsej platim kartou 😝

graziela
6. jan 2009

Este som zabudla, pridala som nejake nove foto do albumceka, tak mozte kukuk 😉

alica147
6. jan 2009

grazi ahoj,no chuda Jurko,šak sa mu to tiež vlečie ☹ dávaš mu aj probiotiká?

na eurá jaááááááááj ja v pohode,mínam rovnako jak aj koruny 😀 😀 😀

alica147
6. jan 2009

jaj som už videla malinká jaká prešťastná z hodín,zlatá 😵

alica147
6. jan 2009

a jurko jak pekne sedí,už,moj malý ide do predklonu 😝

dora01
6. jan 2009

graziela, toto doverne poznam, od dietata ani na krok, lebo taky hisak chyti, place akokeby ma uz v zivote nemal uvidiet, myslim ze od pol roka sa deticky tak strasne viazu na mamicku, v nasom pripade nastastie aj na taticka 😀

mna nehladka po vari ani po prsiach, mna normalne tou rukou udiera, ked sa nahnem tak taha za vlasy nos, popripadne schmatne aj peru 😀

graziela
6. jan 2009

Alicka, davam aj probiotika, jasnacka...na odporucanie dr. som mu ich davala po tej 1.chorobe vkuse 2 mesiace (na podporu imunity), kratko pred vianocami som ich vysadila s takou malou dusickou, ze hadam na vianoce neochorie...a ani nie tyzden potom ochorel... ☹

dora01
6. jan 2009

vari- tvari

alica147
6. jan 2009

dora 😀 😀 😀

dora01
6. jan 2009

graziela, krasne deticky 🙂 , dcerka vyzera ako princeznicka 🙂

zuzpolka
6. jan 2009

ahojte 🙂
len som vas prišla pozdravit a prečitat čo mate nove 😅

riešili ste obliekanie: ja davam body s dlhym rukavom , pančušky, svetrik, gatuše a bundičku, samozrejme čiapka, rukavičky a šup do fusaku s dekou 🙂 niekedy miesto gati a bundy dam overal 🙂

grazi, no hrozne s tymi eurašmi fakt! 😠 mam v tom chaos ešte 😀 zajtra ideme nakupovat tak karta to isti 😅

alica147
6. jan 2009

zuzi ahoj,nás nejako tiež zanedbávaš 😠 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre