Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
19. jan 2009

caf gali? 🙂 to uz chodis seriozne makat ? kazdy den si v praci? no aj mne sa to blizi ☹

dididi30
19. jan 2009

emili ahoj, nie iba sa zahlasit, tak nastupujem v pondelok, len na dve hodky, ale aj tak, maly je z toho mimo ☹

krazu
19. jan 2009

ahojte, my sme dnes boli u dr.,
davidkovi sa prerezali dvojky a ma zapalene hrdielko, takze vsetko dokopy. doktorka nam dala antibiotika na hrdielko, kupila som aj probiotika infants dopilus, lebo minule nam biogaya nepomohli, tak dufam ze tieto pomozu ak ho zacne prehanat, imazol a sudocrem su tiez nachystane 🙂

grazi, ani my nelozime a nestojime 😝 😕 neboj chlapi nasi nas urcite rychlo prekvapia, david sem tam sa posunie dakym stylom dopredu k hracke ale ze by to bolo lozenie to este nie, ved on pride na spravnu techniku a hlavne maju na to tooolko casu 😉 😉

wien aj ja som chcela babu a potom nam zahlasili ze nase mimino ma aj vajka 😀 😀 , aj ten nas bude riadny cert prespekulovany 😀 😀

didi, musi byt chutny maly 😵

krazu
19. jan 2009

didi, neboj zvykne si, ved len na dve hodky,
ja bezne chodim na dve hodky do mesta na nakupy a chlapi sami bojuju doma

kostri
19. jan 2009

kukulky avojte 😉
no nasa noc bola klasicka,po tom zobudeni po pol hodine sa zobudila po troch,potom po dvoch a po jeden a pol hod,o pol siedmej sme vstavali.ale dnes som vyspata 🙂 vcera som bola jak zdochlina 😒
wien super ze sa vam tak daria tie noci!ja som tiez dnes skusila hanku po hod a pol prebudenia ignorovat,dokonca som sa jej aj otocila chrbtom ako matka 😉 aj si hmmmmkala aj mrnkala,no za chvilu zaspala,tak som sa tesila,ani som sa nepohla,reku,pockam kym poriadne zaspi..no ona sa po piatich minutach prebrala a rev 😝 takze musime este na tom dost popracovat 😀

zuz viki je podarena 😀 a psik tiez 😀

idem kuki fotky

a dakujem za odpovede 😉

jaj radka ahoooj 🙂 seci sme ta postradali 😉 sak vedeli sme kde si,okrem galiny 🙂 ale chybala si,no hovorim za seba,ale isto aj ostatnym
sak ked vam to doma s tym spanim tak islo,tak skus znova,mozno sa vam to zadari,mozno nie hned,ale treba vyskusat

a miska uz ma nejaky zubok? 😕 my sme teplotu nemali pri zubkoch,len sopliky

krazu
19. jan 2009

emmillya a ty ides tiez od marca ako ja??

dididi30
19. jan 2009

zuzka skore uzdravenie malicemu a nech mu rychlo prejtde bolest hrdielka a zubky nech sa umdria a rychlo vybehnu 😉

mozno budete rovno behat ako moja tamca behala 😉

krazu
19. jan 2009

didi aj to je mozne, vela deti preskoci lozenie 🙂 aj ked by to malo ist pekne poporiadku - najskor lozit potom chodit 🙂

dakujeme, dufam ze ho to rychlo prejde, v piatok idem s nim na kontrolu

dididi30
19. jan 2009

zuzka sak hej mas pravdu aj ja tak chodim sama, ale len na hodku, lebo muz to nevie vydrzat, boji sa maleho 😅 no a vies dve deti
problem je v tom,ze muz je po nocnej pride o 5 rano, ja 615 idem do prace do 815, tamca ide do skoly 830a teraz vies ako to je on musi byt s nimi hore hned ako pride z nocnej...dost je to zabijakove, ale snad sa to zvladne 😉

jarka ahoj 🙂

ja stale tvrdim, teplota nemusi suvisiet so zubkam, ani soplik.....

dididi30
19. jan 2009

zuzka ale nemusi to lozenie vobe cbyt, su take deti ako som pisala aj moja tamca vobec nelozila, ale zato bola v chodacke od 4 mesiacov 😕 😅

emmillya
19. jan 2009

kostri, aj tak ste kocky , ja som malu skusala dnes v postielke, tak som zacala flasou -cize zaspala 😀 a po pol hodinke bola hore vyspata 😒 cakala som ze bude dlhsie, v kocari by som ju zakolisala a by spala 😝 tiez musime na tom popracovat 😉
krazu idem v marci ak sa nieco nezmeni. ty tiez??nejak mi to uslo ci co . Rychlo sa uzdravte, nech atb rychlo zaberu 🙂

krazu
19. jan 2009

didi, tak to bude mat tvoj muz ozaj perne, ale vsak aj maminy to musia zvladat tak musia aj tatikovia 😉

krazu
19. jan 2009

ano mala som ist uz teraz od februara, ale cerpam si staru dovolenku tak od marca ☹ ☹

lenockach
19. jan 2009

Kostri Miska ma uz dva spodne a o tych sme ani nevedeli ked isli von tak nas trosku prekvapilo ze takto nas hnevaju tie dalsie
baby vy uz idete takto zarezavat do prace? ja si to neviem predstavit (asi preto ze by nemal kto byt s miskou) ale peniazky by sa zisli aj nam

lenockach
19. jan 2009

az teraz som si precitali tak diky za vcerajsie gratulacie
my sme nakoniec radi ze nemusime atb ale uvidime este ako sa to vyvinie do stvrtka

kostri
19. jan 2009

gali,tak to je zaberak,ty vole 😕 to ste mali zacat uz nacvicovat nech ste zbehli 🙂 ale myslim ze vy to zvladnete,ste taki zohrati a viete co chcete,tak to bude a basta fidli mydli 😀 takze o vas sa nebojim,ste sikovnici

a aj lenka,ja sa stazujem ze mala vstava o pol siedmej a lenka musi vstavat o siestej koli statku a ked odhrna snah 🙄 brrrr 🙄 nic moc

ja si tu lezim v teplucku a nic take mi nehrozi 🙂 muz mi rano aj cajik uvari..no ked budeme mat druhe,sa budem asi nahanat,do skolky zo skolky navarit upratat..

😕 ty vole 😕 jako to rychlo uteka..ja sa nechystam do prace,som robila strnast rokov na jednom mieste a nechce sa mi tam vratit spat 🙄 a inde si zacinat nebudem,ked chceme mat druhe babo narok..
gali a to jaka dobra robota,ked len na dve hodiny 😅 ci to ty si taka sikovna,ze to mas tak rychlo porobene? 😀

emily,sak nam to dost dlho trvalo,naucit ju zaspavat v kocari a potom aj v postielke.. 😝 pomalicky nam to ide,cez den mam viac trpezlivosti,v noci uz pomenej 😀 tak radsej dam cici a spime 😀 sak sa mi to vypomsti 🙄

jaj lacko sa ako vysvihol 😀 no neviem my dokedy este budeme na tom chrbate sa vyvalovat 😖 lenivcek je to nase dieta.hm 😖

wien
19. jan 2009

didi, palcom daj nateraz voľno a nestraš 😕 to my tak až bude mať marek asi 2 roky by sme rozmýšľali nad ďalším 😕
marek síce stojí a rád, on aj z ľahu ide rovno na nohy a nie do sedu, ale že by sám stál o dačo opretý, na to si musíme ešte počkať. ono nie je jednoduché udržať na tých vratkých nôžkach také kilečká 😵
kostri, táto noc až tak super nebola, keď sa mi tak často budil. síce zaspal o chvílenku, ale ja som spala len na pol oka, lebo fuuurt fungoval ten materský inštinkt a furt som čakala, kedy sa zobudí - a on nesklamal... 🙄
no a na začiatok tá vaša drezúra tiež nebola až tak zlá, však zas nemôžeš tak zhurta, aby nezostala vyšoklá, že má z mamy macochu
ale píšu, že drezúra môže trvať aj viac ako 4 dni, tak uvidíme. okrem toho neviem, či som nemala začať s denným spánkom ako tam píšu, lebo ten má stále väčšinou polhodinový. doobedu to bola presne pol hodinka a teraz poobede uvidíme. spať išiel o druhej, tak či sa za pár minút neozve 😅 ale pustila som v kuchyni rádio, potom spáva väčšinou dlhšie, tak to snáď aj teraz zaúčinkuje. pôjdeme ešte aj von, tam tiež obyčajne na pol hodinku zdriemne. 😀
totižto keď nie je dobre vyspinkaný cez deň, že si aspoň hodinku nepospí, tak je umrnčaný a len by sa na mňa lepil 😖
pôvodne som mala ísť aj ja do práce, ale pretože tu máme svetovú krízu, tak budem ešte minimálne do novembra doma. tak dobre aj tak 😉
no. a už je zas hore. musím mu tam hodiť budíka, aby vedel, že má ešte spať. 😠 😠 😠

kostri
19. jan 2009

jaj miska je aky macko 😉

jaj a to som chcela!sak viki vyzera ozaj ako rocne dievcatko 😕 😀

a thomasko ako spinkal?a sopliky su uz teda fuc? 🙂 som zvedava co navycina s tym posuvadlom 😀

leni a vy ste ako spali?a hortenzia sa este huka? 😀 ci uz su creva na klobasky nakupene? 😕 😀

wien
19. jan 2009

kostri, tebe tam musí tie hlášky niekto radiť 😀
vždy sa musím vyhihňávať 😀
my sa asi za chvílu oblečieme a pôjdeme von. aj tak je tam pekne, treba to využiť

lenockach
19. jan 2009

ved ona si vie aj riadne s cicika potiahnut 🙂

kostri
19. jan 2009

ha wien 😀 ze budika 😀
a tato nasa drezura uz trva dlhsie,neboj 😖 raz som ju v noci nehala sa jedovat hod a pol,tri krat zaspala tri krat sa zobudila 😖 a nakoniec dostala stikutku,tak nastupilo prsko 😀
no ja som malej denny upravila tak asi tri tyzdne dozadu,celkom si to drzime 😕 ktovie dokedy 😅

kostri
19. jan 2009

wien vobec ne 🙂 ti poviem co sa mi neska stalo:muz si tu lezi v teplakoch a hovori s uskrnom-chyba mi vitamin eS 😀 tak som sa potesila reku hupkidupki 😀 ...a on ze :slanina! 🙄 🙄 🙄 somar 😀

wien
19. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀

kostri
19. jan 2009

lenocka,nasa od narodenia velmi slabo tahala 😔 najprv nevedela,museli sme sa ucit a teraz tak cucka,no niekedy silnejsie,nemozem povedat 😉
jaj aby som nezabudla,katka a ja som zas desi citala,ze jedna mamicka kojila az skoro do porodu druheho😕

andrejka,potom napis co hrdlo a ci nie ste chori?

bozinko,kde je lucia?? 😕 hadam su ok 😕

kostri
19. jan 2009

no sak aj ja sa tomu smejem,no moc to na smich neni 🙄 bo uz sa mi o tom aj sniva 🙄 alebo vacsinu len sniva 🙄 😨

lenockach
19. jan 2009

kostri ale hlavne ze ste sa do toho dostali

dora01
19. jan 2009

avojte 😀 😀 😀 😀 😀

som pisala prispevok a kon sa zblbol 😠 😀 😀 aj vam ide tak pomaly? alebo len mne?

jarka, dikes za privitanie, ty si vzdy taka mila 😵 😵 😵 😵

jari, s tym kojenimto mas tak, gynekolog ti povie, ze mas prestat kojit a laktacna poradkyna, ze kludne mozes a potom aj obe naraz, ale to si nevim predstavit 😕 😀 😀 😀

dora01
19. jan 2009

preberali ste chodaky, ja som chcela kupit taky co sa tlaci, co ste spominali, potom som si to rozmyslela, ze kupime od chicca taky activiny stolik, co vyhrava pesnicky, a robi ine blbosti, no a som sa asi rozhodla, ze nic nekupime, lebo by ho to rychlo omrzelo,sak on je akcny dost, sak vie uz postavit, tak zachvilku sa rozbehne 🙄 😀 😀 😀
navysie tieto rozne srandicky strasne zaberaju priestor a toho zas tak vela nemame😉

kostri
19. jan 2009

lenocka,no dostali chvalabozku 🙂

radka sak to ja tak rada vas setkych mam 🙂

citala som veru ze kojenie tandem 😕 no to sa mi zda divne,bo pre male babatko ma mlieko ine zlozenie ako pre velke..nie? 😕 co budem kojit hanku z jedneho a vincka z druheho prsa?? 😕 😀 😀 😀

radka a my mame ten chodul s hracim pultikom ,hanka sa ho najprv bala 😀 teraz tam uz vyhrava ale nepohne sa ani na krok 😀 zavesi sa tam dvihne nohy dohora a sibrinkuje s nimi v lufte 😀

ilduska14
19. jan 2009

ahojte baby.moja malá má 6,5 mesiaca a chcela by som sa vás opýtať že aký majú vaše deti jedálniček.Ja nekojím.Koľkokrát pijú mliečko a koľko krát im dávate príkrmy.vďaka za odpovede. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre