Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dudri
9. dec 2008

prečítala som niektore rastu zubičky. katka ešte nemá. asi o1-2mes. včera a dnes ma pokuše moje bradavky, bolí ma... katka sa usmiala

lucia31
9. dec 2008

grazi,ja kasu robim zo 160, 180ml mlieka..a kojim uz len z praveho, lavy mi odmieta od zaciatku, tak ten mam na prikrmy 😉 a denne odsajem okolo 500 az 700ml mliecka, takze zamrazene mi je nanic, kedze mam vela cerstveho 😉
dudrii, aj mna mala hryzie, a to uz ma aj zuby 😝 🙂

lucia31
10. dec 2008

dobre ranko, spinkame? my spinkame 😀 teda Tamarka uz buvinka, zobudila sa o siestej, spinkala celu noc od siedmej vecer, rano sa trosku pohrala, napapkala a buvinka si dalej 😉 ..asi som niektore z vas nastvala, co? 🙂 ...no ja mam vazne dobre dieta 😉

dudri
10. dec 2008

dobre rano, ranajkujem a kukam net 😖 moj zlozvyk. Katka spala okolo 20.30, o polnoci papala a spala a o6.30znovu papala a teraz buva.

dudri
10. dec 2008

Chcem pytat niektore objednali stoličku na jedenie (www.babayborn) kolko stoji dobierka????

dudri
10. dec 2008

včera som bola dlho hore, písali sme MSN s kamaratkou 😝 😀

dudri
10. dec 2008

Prehodila som 3 nove fotky. furt vyplazi jazyček a oblizuje na perach 😝 dlho trva asi 2tyzdne 😅

alica147
10. dec 2008

čaffte 😀
dudri 15O zaplatíš ak ti kurier prinesie stoličku domov a 50 dobierka na poštu.my sme si dali priniesť domov 😀

dudri
10. dec 2008

dakujem lacna dobierka

dudri
10. dec 2008

minule som objednala fusak combi 3V1, dobierka 250sk len priamo na poštu

dididi30
10. dec 2008

ahoje 😀

baby ake fajne ranajky sme mali, thomasko mal kasu, ja s tamarkou krupicu, mnaaaaam 😝

co budete dnes porabat?

dididi30
10. dec 2008

durdit, fiha dobre draha dobierka 😕 sak to ani v anglicku tolko nepytaju 😅

pondelok
10. dec 2008

ahojte
my sme mali dobru nocku, mala prespala celu noc, o 7 sa najedla a spi dalej, ja nas idem pobalit a ideme dnes plavat 😉

dididi30
10. dec 2008

pondelok, ach jaj kedy my tak budeme, teda spinkame pekne, len ta cica musi byt, ale sa co uz, ked som aj v noci potrebna 😵

juj jak vam fajne, asi cez vikend a my zbehneme, komplet rodinka, tesiiiiim 😀

dididi30
10. dec 2008

grazi

jurkovi vsetko naj k 6 mesiackom 😵

dididi30
10. dec 2008

jaj luci nikoho si nenastvala 😉 thomasko tiez krasne haja, len tu cicu chce, ale uz nie casto 2-3 krat to je super oproti tomu co aj 7 krat a viac 😉 ale stane sa,ze len raz , rano si vypyta 😵 hlavne,ze sa neprebere a nechce hrat, lebo to by mal smolu 😀

dudri
10. dec 2008

klasicke ranajky 2celozrnne rožky so syrom, paradajkou a paprikou. Biela kava Caro a čaj pre kojiacie ženy. A ešte bude desiata biely jogurt Probio Rajo spolu ovsene vločky, chrumkave musli, cocapic a čaj s echinaceou.... 🙂 furt som pažrava 😀 ešte jablko, potom teply obed...okolo o 14h jablko, olovrant(nejake pečivo
), večera, druha večera( katka spinka okolo o 20h) potom uvarím krupicovu kašu s grankom (zbožnujem jem denne)

zuzpolka
10. dec 2008

dobre ranko 😅
My mame za sebou dalšiu zlu noc 😢 😢 😢 Vikinke som musela davat aj zabaly,,,chudatko moje 😔
uvidime ako bude dnes, zatial ešte hajka 🙂

všetko najlepšie dnešnym oslavencom 😉 hlavne veeeela zdravička 😅

dudri
10. dec 2008

moja droga krupicova kaša s grankom (hruba vrstva) a a ešte kusok cerstve maslo roztopí...mnammmmmmmmmmm 🙂

dudri
10. dec 2008

katka už hore. papa 😉

dora01
10. dec 2008

dobre ranecko!
vsetko najlepsie dnesnym oslavencom 🙂

jaj, ste toho vecer popisali...

gali, je s tymi lineckymi vela roboty?lebo som ich chcela tiez piect, ale teraz neviem 😀 cez vikend budem robyt medovnicky, prvy krat v zivote, tak som zvedava ako to dopadne, hadam nevyhorime 😀 😀 😀

dora01
10. dec 2008

lacko sa uz vyzuril v postielke, teraz sladko spinka, mala by som ist cosi porobyt, ale tak sa mi nesce 😉

simsonek
10. dec 2008

Čaute maminky chcem sa spýtať či neviete niečo o jantárových retiazkach pre deti proti bolesti zúbkov 😕 . Dostali sme ju k Mikulášovi ale neviem či tomu uveriť. 😒

Budem rada za každé info. 😅

kikaamajko
10. dec 2008

Ahooojte,
jaj Zuzkapolka to mi je ľúto že ste taký chorý, skoré uzdravenie prajeme 😒
Dúfam že aj mi nebudeme lebo dcéra je chorá a malý je od rána dáky čudný.
Didi ničč si z toho nerob, aj mi tak spávame 3 krát cica a ešte medzitým dudel ale je to omnoho lepšie ako dakedy, takže som super vyspatá, už ani toľko nežerem sladkého 😀 😀 😀
Gratulujeme aj mi Jurkovi, teta Lenka mu posiela božtek na líčko.
My sme akurát mali skorý obed kuracinka s mrkvou, petržlenom a pohánkou.Spapkal všetko. Včera sme mali to pšeno tiež mu to chutilo, aj mne. 😀 Odkedy malého prikrmujem aj sa zdravšie stravujem, stále mu dačo ukradnem 😉
Dudri aj mi ľúbime krupicovú kašu, všetci traja, hlavne so škoricou.

dora01
10. dec 2008

kika, prosi ta kde si kupila pohanku, ja ju neviem zohnat 😒

kostri
10. dec 2008

hojte,dobre ranecko
noc taka ako ostatne 😒 nevjem kedy vydrichmeme sa 😒 ale co uz po mne,nejako sa premotam 😀 😀 😀
vsetko najlepsie jurkovi 😀
ale aj thomaskovi sa to krati 😀 co date ako prvy prikrm? 😀 😀 😀
zuz,dalsia noc uz bude lepsia,neboj 😢 😉 a take vysoke teploty mala? 😀
ja na ranajky tousty a cierny caj,mangel urobil,ked prisiel z nocnikovej 😀

dora01
10. dec 2008

videla som iba psenovu muku

dora01
10. dec 2008

nocnikovej 😀 😀 😀

dora01
10. dec 2008

jaj kostri, ty sa mas, mangel robi ranajky, ja rano ledva rozlepim oci a muz sa ma pyta ci sa mu kosela hodi k nohaviciam a ktory svetrik si k tomu ma dat 😠 😀 😀 😀 ja by som vtedy vrazdila 😀

dora01
10. dec 2008

ja sa ho potom vzdy spytam, ci si mozem este obliect ogrcnute tricko a ci mi to ladi k teplakom 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre