Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
10. dec 2008

haha aj nas sa tak toci, najradsej rano v nasej posteli, to len kukame a nechapeme 🙂

dadaga
10. dec 2008

dora no ved prave... len to najprv lezalo a teraz mam pocit,ze sa postavi a rozbehne...xixi a baby aj vase tak recnia? nas sa normalne hada...sradna s nim..uz sme ho aj natacali na mobil.. uz bolo aj tata, koko, babka,jeeee, a take... nejako spaja slabiky tak sa na nom nasmejeme

dididi30
10. dec 2008

dadi , dori, sak to, len aby nam s postele nespadli, teda apson nas, bo on spi snami v strede ale ked tato nieje doma tak na jeho mieste 😀

dadi jasne recni, hada sa nervaci a ako keby si skusal hlasivky, toniny a krici hlasnejsie a hlasnejsie az prdi 😀 😀
a v poslednom case ze mama baba mama baba, no krasne od neho moje zlaticko 😵

dadaga
10. dec 2008

didi sak to sa aj ja bojim obcas ho dam spat cez den do velkej postele a to len lietam pozerat, ci spi.. aby nespadol... lebo po okrajoch mame len paplon a inak tam nic nie je len tvrda podlaha...xixi... tak snad ho ustriehnem..
no nas povedal mama tusim raz...ale tato uz milionkrat... ale aj tak je skvely

dora01
10. dec 2008

nas ked sa jeduje zatina paste. ale moc toho nenahovori, on radsej kona 😀 , ale pred par dnami sa naucil vyskat, tak niekedy neviem ci ho nieco jeduje alebo len tak nacvicuje 🙂

dadaga
10. dec 2008

dora vydrz aj nas tak zacinal, zacal vyskat a potom recnit..xixi ...

no babenky ja vas opustam dobru majte sa...

dora01
10. dec 2008

no u nas slabiky nehrozie, iba take hhhhhhh, huuuuuuuuuu uuuuuuuu a este vie aaaaaaaaaaaaaaaaa

alica147
10. dec 2008

ajojte 😀 dori presne to aj moj malý robí,zatne päste a ešte tak aj vystrelí tie malé buchtácke ručky pres seba sa na nom šulam 😀 😀

dora01
10. dec 2008

bruuuuuuu 😀

dadaga
10. dec 2008

alic cao..a dobruuuuu

alica147
10. dec 2008

dadi no ale toto 😀 😀 😀 tak dobru 😀

dididi30
10. dec 2008

jaj baby aj ja idem asi z netu, som nejaka utahana ci co a musim poupratovat, bo tu mam ako po vybuchu

tak dobru nocku babenky 😵

dora01
10. dec 2008

dobrrru

dora01
10. dec 2008

a kde je jarka? asi uz pecie 😀

greguska
10. dec 2008

tak som ho len trošku ošpliechala v umývadle, nemám síl sa naťahovať s vaničkou 😉

som zabudla, didi, si sa pýtala na meno, ja som martina, teší ma 😀

dora, alicka, aj náš presne toto robí, my tomu hovoríme, že sa nerváči už od mala, tiež sa rehoceme na tom

greguska
10. dec 2008

teraz je malý v postielke, už by mohol aj spať, ale on má iný problém, je na brušku a cápe rukou po veveričiakovi 😀 inak on s tou pravou rukou furt len cápe dookola, najviac sa mu to lúbi, ked "sedí" za stolom a búcha po ňom. no sa tiež toľko narehoceme v robote, že generálny prišiel a už búcha po stole 😀

alica147
10. dec 2008

dufam že Jarka hodí foto tortičky 😀
hm a ja som teda Andrea som písala ale už dávno 😀

lucia31
10. dec 2008

ahojte mamulky, prave som dopiekla orechove stanglicky a obavam sa , ze do rana bude po nich..mnam 🙂
ako? co nove? 🙂 kto zreferuje? 😀

lucia31
10. dec 2008

asi ste vsetky isli hajat, vsak? 🙂
greguska, toto presne robi aj moja mala, jednou rucickou vkuse bucha, uz som zoparkrat dostala aj po nose 🙂

lucia31
10. dec 2008

baby, toto sa oplati upiect, su raz dva a chut neodolatelna 🙂 uz som zoz..la 🙂 desat..neda sa prestat 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8315

dididi30
10. dec 2008

martina aj mna tesi 😀 tak ta budem volat menom ale aj ty mna 😀
tak andrejka, kde si uz daaaaavno bola 😀

luci jaj daj pokoj z pecenim, ty sa asi nudis 😠 sak mna to zabija, ja uz len take rychovecky,ze z mixerom zamiestat, vyliat na plech a hned aj zjest 😅 😅

ivana160
10. dec 2008

ahojte maminy, mam tiez junovciatko a pravidelne vas citam, len nestiham prispievat. dnes ma nas maly Kubko presne 6 mesiacov a dnes mi prisiel 1. krat rodicovsky prispevok 4680.-. chcem sa vas spytat, ci mi pride este doplatok materskej, ked som bola do 13.11.08 na materskej dovolenke. dakujem

lucia31
10. dec 2008

didi, vsak toto je rychlovka, za pol hodinku mozes jest 🙂
ivana, ano, za november ti ma prist este materska, za 13 dni a plna vyska rodicovskeho..gratulejem k pol rociku 🙂

dididi30
10. dec 2008

luci hehe som za zasmiala na tych komentaroch 😀 😀 😀 😀

dididi30
10. dec 2008

ivanka vitaj a gratulujeme k polorcku 🙂

luci ale vraj je s nimi robota a to ja eee, kaslem na to, hlavne,ze tebe chutia 😀

lucia31
10. dec 2008

akych? k receptu? no, tam sa dozvies kadeco 😀 a skoda ze tu nemame takych smajlikov, ako na mimibazare 😉

dididi30
10. dec 2008

luci veru, ja by som aj rada pusu poslala a tu to nieje ☹ 😀 😀 😀 😀

no a poviem ti, ja mam obavu,ze k vianociam nic neostane, bo moje vanilkove rozky miznu a linecke este radsej nelepim, bo koniec, ale aj ak sa minaju 😖 😀 😀 no hruza s nami, ja nenastacim na sladkosti, katastrofa

lucia31
10. dec 2008

a komu pusinku, ha? 😀 veru, ja vsetko, co som piekla je fuc, no, odskusala som, otestovala na rodinke a mozem piect znovu 😝 🙂

dididi30
10. dec 2008

luci inak sila co, smiali sme sa,ze kolke nas citaju 😉

dididi30
10. dec 2008

lucia vzdy je dobre ked su konzumenti ako kontajner 😀 😀 , lebo ja musim len take , co tam nieje dzem ani hrozienka....moj muzik to nema rad, ach jaj,svokra sa ho zbavila a ja ho mam teraz na krku 😠 😀 😀 ale neva, ineho by som nechcela 😵 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre