Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
9. feb 2009

ahojte 🙂
všetko najlepšie oslavencom 😉 😅

krazu, ja dnes tiež nevarim 😀 Viki bude mat hippku s cestovinami 🙂 aspon skusime 😝

dididi30
9. feb 2009

dobre ranko, no teda vy nespite? 😀

oslavencom vsetko naj, vela zdravicka 😵

zuzpolka a ty takej velkej dievke cestoviny nedavas? 😕 😀 😉 uz jej davaj, predavaju aj bezvajecne, urcite jej budu chutit 😉

alic no ja neviem, ja si lenku a matku furt mylim aj rozmyslam, akym menom ich mam oslovit a furt sa seknem 😀

wien aj my papame hrasok, chuti nam 🙂

lola no ja davam s maskom a zeleninkou, lebo tie zemiacky su sladke a teda tak balamutka, no vies, nech spapa vsetko 🙂 ale nemusi to byt zle s ovocickom 😉 tuna maju vyzivku ze sladky zemiak a baraninka, fuj to je smradlava vyziva, ale sak maly ju zje 😀

inak aj thomasko sa budil, ale to preto, ze sa mu chcelo prdnut, on furt ked chce prdnut, tak nas musi zobudit, bo mrnci a mrcni az do kedy si neprdne 😅 😀 😀 😀

ja malemu uz nemixujem nic, len masko 😉 ale ked je do makulilinka uvarene(treba vyrezat vsetky blany) tak nemixujem 🙂

jarka, hanulka je ako cukrickek v tej vanicke 😵

dididi30
9. feb 2009

zuzka
thomasko mal hippku s cestovinami, dokonca s rybickou moc tomu nedal, zjedol ju na dva krat, ale to je super 🙂

dididi30
9. feb 2009

matka, kedy tie nase deturence zaspia vecer a rano vstanu, bez papania 🙄 😀 😀 😀 😉

zuzpolka
9. feb 2009

dididi 😀 mam kupene bezvaječne sližiky a skusim jej zajtra polievočku spravit 😉 😀
hrašok aj my sme už papali a chutil 😅 a jogurty,,,, no troška activie som jej dala ked sa nemohla vykakat 😨
ale iny jogurt ešte nie 😖
aj Viki sa už naučila papat kusky tak som rada 😅
a banan nelubi 😕 😠 😀

wien
9. feb 2009

dora, ja mám neliečenú alergiu, som sa k tomu po tehotenstve ešte nedostala 😅 tak sa na mňa chytajú choroby. a ten hnusný kašel mávam tak 2-3x do roka. kto ma nepozná, tak sa bojí, že sa zadusím 😅
ja dnes drobcovi nevarím, navarila som včera dvojitú dávku ryže, karfiolu, cukety a kur.mäska. aj my sme mali ryžu s kuraťom, tak sme boi jednotní 😉

didi, na tom prdení som sa zasmiala. asi sa musí chudáčik veľmi snažiť a tlačiť, aby si trošku poprdkal 😀 😀 😀
ja dávam marekovi skoro do všetkého trošku rozdrvenej rasce a bombuje do plienok skoro po každý krát, keď sa pohne 🙂

a ja si ešte možno pôjdem na chvíľu ľahnúť, kým sa krpec zobudí. ale to bude coby dup, či sa mi to oplatí 😕

dididi30
9. feb 2009

zuzka, plnotucny jej davaj, akctiviu len ked sa treba vykakat, ale zas ja si myslim,ze aj z plnotucneho sa vykaka, jogurt to je taka prehankova zalezitost, no je dobry na stolicu, zensky problem a tak 😉

thomasko banan zje, ale zeby bol jeho oblubeny to ee, no nevadi 🙂

lola11
9. feb 2009

diky zajtra vyskusame - dnes mame uvarene zo vcera 🙂 🙂 zeleninku so zajacikom - ja som malemu nikdy nic nemixovala 🙂 🙂 len som to riadne popucila a masko nakrajala na drobno 🙂 a papka to veselo, zeleninku lubi, ale ovocie zacal sabotovat ☹ ☹ tak skusame presnidavky - z nich ho nenatahuje ako z jablka 🙂 🙂

zuzpolka
9. feb 2009

no musim kuk v obchode ktore su plnotučne šak ja ani neviem 😕 😀 a ochuteny či čisty? 🤐
Viki bananik jedine vo vyživke inak nehrozi 😵

dididi30
9. feb 2009

wien, sak aj ja davam rascu, snazim sa take aby si dobre prdkal, ale sak on je ako tatko, ide nieco ho pichne a uz vola mamicke, hm uz sa tesim ako mi bude vyvolavat, ked bude starsi 😒 😀 😀

inak ja mavam astmu a aj matka-greguska, tak si vies predstavit, ako kasleme, ja najma ked si lahnem spat ako keby mi nieco stekalo do hrdla a skriabe to, bez spreja neviam zaspat 🙄
a chora som furt, kazdy mesiac a aj thomasko, asi to zdedil 🤐
hm ja nestiham ani na vecko, totizto nas dnes spal 15 mintu 😖

dididi30
9. feb 2009

zuzka, na zaciatok je dobry cisty, no ale moj thomasko by mi ho o hlavu smaril, tak mu davam ochutene, ja som ina mama, ja som ani nedavala prvu mrkvu ale hned mrkvu a zemiak 😀

dididi30
9. feb 2009

lola, tak daj vediet ak do dopadlo 😉 aj my mame od vcera, nasu hovadziu polievku, sak co budem varit nadvojmo 😀

emmillya
9. feb 2009

ahojte 🙂
blahozelame Davidkovi aj Lackovi k 8-mes. a prajeme vsetko dobre,hlavne zdravicko 😉 dodatocne aj vcerajsim oslavencom -viem ze boli len uz nespominam presne 😉
my sme sa cez vikend statocne vyprechadzkovali bolo teplucko,fajne 🙂 aj navstevy sme absolvovali , tak konecne sme zacali aj spolocensky zit 😀
greguska-my papame tiez len kupovane maskovo-zeleninkove, tak cakam zje aspon co-to a potom skusim daco uvarit opat
-snad skusime aj cestovinky v ramci skusania co nam chuti 😉 😝
inak my na to ze sme na UM tak vstavame este na mlieko okolo pol noci a nad ranom co je dost podla mna, ale asi aj preto ze cez den toho vela nezje,tak si to kompenzuje 😒 😉

zuzpolka
9. feb 2009

dididi, ved uškodit to nemože si myslim 😅
ok, tak vdaka za radu 😉
idem si vyžehlit vlasy, kym mala drichmoši 😀 mala by som aj pradlo ožehlit,,,no ale to počka 😀 🤐
tak pa pa
pekny den všetkym 😉

emmillya
9. feb 2009

zuzi -fajny kociarik -krasnucky a aka pekna babika v nom 😵 😉
gali -si predstav ze u nas ani biely jogurt nebude mnamka 😠 -aky ochuteny davas? inak vcera sme mali na navsteve chlebicky tak si mala zobkala sendvic,otvarala pusinku ako vtacatko, takze ked nam je po chuti tak usta ako vrata 😀

dididi30
9. feb 2009

jaj baby to teplo vam zavidim tu taka kosa, anglicania hotovi, ani vonku nechodia 😀 ani nenakupuju 😕 😅

zuzka, nemas zac 😉 jaj aj ja idem zehlit vlasy, davno som si nie, len v pondelok, ked je muz doma 😀 inak su v cope a nezehlim mam susicku, vyberiem teple a hned skladam a mam pokoj, jedine ked fakt treba, napr tamca mava v skole tricka s golierom, tak musim 😖

emili, no tak daj ochuteny, no co je na tom, ked moze banan, vselijake ovocie v jogurte vadit nebude 😉 my sme mali vselijake, cucoriedkove, malinove, jabkove, bananove, mangove a vcera aj s jahodou, jaj nezabite ma 😀 ale to sme len skusali, ale fajna bola, aj cokoladovy maju a ze od 7 mesiacov 😕 ale mame cas, nebudem hr br, mozno na druhy mesiac skusim, co je za tyzden 😀 😉
no na navsteve chuti, slusne dievcatko, doma treba setrit a na navsteve sa napapat 😀 😀 😀

zuzpolka
9. feb 2009

vlasy ožehlene, mala ešte spi, tak som ešte tu 😅

emmily, dakujeeeeeeem 😀 😉
inak Viki to iste čo Sonička.....ked jej chuti nestiham jej davat do pusy 😀 tak otvara tu pusinku že až 😵

dididi30
9. feb 2009

jaj baby ja mam upratovaca, malicky si nasiel taku zabavu,ze co najde ide hodit do boxu 😀 aj poharik s vodickou si tam hodil 😀 😵

zuzpolka
9. feb 2009

dididi,,, ved aj vyživky su ochutene tak čo 🙂 my sme mali hippku jahoda , malina 😉 takže to je asi ok 😀
a s tou sušičkou je to ozaj tak, že netreba žehlit??? 😲 to musim mat 😀 😀 😀
inak malej skoro nič nežehlim 😕 🤐 ved to tiež len zložim take mini veci a je to rovne 😝 😀

zuzpolka
9. feb 2009

juuj, didi, no super, Thomasko je šikulo aj si uprace po sebe 😀
ach jaj, škoda že Vikinka nelozi,,,, v tom choditku ju to dlho nebavi,,,,a potom neviem čo s nou 😀
keby si bežkala po zemi tak sa aspon zabavi 😖 no ale ved aj to sa možno nauči 😀

zuzpolka
9. feb 2009

nooo a už sme hore, tak sa lučim, pa pa 😉

zaza_na
9. feb 2009

caute maminy a deturence 😉
blahozelame vsetkym oslavencom a posielame pusinky 😵
ako ste vikendovali? my dobre ale rychlo 😝
ale spinkali sme dobre. Lili sa zobudila o 6.00, manzel vstal do roboty a my dve sme este pospali vo velkej posteli do 7.30 😀
v sobotu sme sa pekne pokocikovali. dnes je uz skaredo a zima... ale asi aj tak pojdeme von. prevetrat sa, nech nekysneme dnu... 😉
ja dnes periem. uz mam oprate 2 pracky pradla. to bude zas zehlenia! este z minula mi ostalo 😝
lili teraz spinka; dufam, ze aspon na hodinku 😅

dora01
9. feb 2009

Prave sme sa vratili z obchodu, drobec este spi 😵

didi, aj nas zbiera co vidi na zemi, hlavne smeti a sup do pusy, tak vysavam kazdy druhy den, vidis musim mu vysvetlit, ze nech to hadze rovno do kosa a nie do pusy 😀 😀

dora01
9. feb 2009

lacko, uz vie pekne pootvarat vsetky sufliky v kuchyni a v obyvacke skrinky, jaj je to uz s nim strasne o hubu, musime daco vymysliet alebo kupit, lebo len len ze si nepricvikne prst, netresne dvierkami [po hlave ☹ .

Baby mate to uy dako opatrene, aby vsetko neotvarali?

dididi30
9. feb 2009

zuzpolka ale zas viki je velka slecna a chodi ako raketa 😀 😉

radka, sak to aj thomasko zbiera kusky papierov a co najde to da do pusy, lebo tamca stale striha vystrihovanky a potom to nechce zbierat, straaaasne lubi zuvat papiere 😀
jaj a o udierani ani nehovor, mam take sprostosto na rohy stolov a aj proti otvaraniu, este to nemam namnotovane, no dobra som nie 😒 idem to hned povedat tatikovi 😀

thomasko ma uz po obede, papal spenat s vajickom a psenom, boze tolko toho zjedol a ja som si myslela, ze to nebude chciet 😅

dididi30
9. feb 2009

jaj zazani ahoj 😀
aj ja periem uz druhu varku 😀 😉
tak fajne ste si pobuvali 😉

dora01
9. feb 2009

didi, ja mam pocit, ze ho co spravim, aby u nas bolo bezpecnejsie, aj tak sa najde nieco na com sa udrie ☹

najnovsia zabava je zavesit sa na radiator a hrglovat s nim, to ma ale radost, susedia zatial nebuchali 😀

zaza_na
9. feb 2009

dori, no my vlastne ani nemame v obyvacke sufliky, takze nema co otvarat... 😝
a do kuchyne mi nejako nechodi; zatial... ale aj tam je asi len jeden, ktory by mohla dociahnut. ju zaujimaju hlavne kable a chodi stukat k do radia... 🤐

dididi30
9. feb 2009

my mame pri ususicke kabel, neda sa skryt, je viditelny a thomasko tam loziva a trieska s nim a aj ked nevidime tak ho zuzle, davam na to pozor... 🤐
no a telku mame dost nizko a co tam svieti cervena bodka, tak to omakava a olilzuje obrazovku, ale ja mu to nedovolim tak sa jeduje, ked ide reklama tak cumi a slinky mu tecu 😀
riadiator mame prikryty a zas nieje mu horuci? 😲 ved nas az hori 😕
a susedia buchaju aj vcera buchali 😠 taki chlapci tu byvaju, lebo thomasko plakal, tak som im odpovedala,ze nech su ticho idioti! 😀
a este mame na chodbe kocik tak chodi sa hrat a kolieskami, tak som na ne dala navleky, desiatove sacky 😅
a dalej sa nebavim o topankach a tak...sak to poznate...
no a mame diery v drevennom obyvackovom stole, urobil ich s hrackou 😒 a este nas vytaca, ked trieska s ovladacom, to uz neviem ked ho mame dat 😖 no a tak sme o jeden ovladac prisli, kvoli tomu,ze sme ho skovali a nevieme ho najst ☹ tak teraz davame hlas a znizujeme hlas rucne 😀 😀 😀 😀 😅

dora01
9. feb 2009

gali 😀 😀 😀 😀 😀 , sranda s tymi detmi

radiator ho nepali, lebo my skoro vobec nekurime, neviem co je toto za bytovku, ale ked sme tu neni tyzden, vonku pod nulou, nekurime a po navrate 19,5stupnov 😕 😕 😕 , zapnem radiator tak 2 krat za den na 10 minut, dnes zatial nebolo treba a je tu 21 🙂

aj nas tapka po telke 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre