Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
18. feb 2009

dadi ahoj
tak vam chuti pribinacek? aj maly za zalizol,ale na pribinackovi mi vadi, ze je moc sladky a ja malemu nesladim ani nesolim, tak to preto nedavam a ani activiu, ta ma zas malo tukov, ktore su pre babatko potrebne 😉 teda nemyslim na rezne 😀

zuzi veru ani alic tu nebola, snad su ok a cita nas 😉 alic kuk 😀

no nic, idem ja nieco poupratovat, ked sa neukazem tak dobru nocku 🙂

dididi30
18. feb 2009

wien, nam to hromadne spanie nevadi, nas to tesi, tamca spavala este do porodu s nami, tatkovi to chyba ked nik neije s nami v posteli 😀 on ma rad tie kopance a tak 🙂nestazujeme si🙂
inak mame detsku izbu, ale mame z nej satnik 😀 a je tam aj thomaskova postielka, na oprane pradlo 😀
no a nazov kuk zajtra, ale je to anglicka znacka, tak neviem...

wien
18. feb 2009

lukáško aké má pekné očká 😵
marek mal také niekedy na začiatku a postupne mu zhnedli 😢

wien
18. feb 2009

didi, dobré s tým šatníkom 😀
máte aspoň riadne letisko na vyspanie?
čo si dáte do postele, až vám detičky odrastú, hmmm? 😵

wien
18. feb 2009

nie sú to čípky Viburcol od f.Heel?

dididi30
18. feb 2009

wien, stare kosti 😀 😀 😀 😀 jaj ani nehovor, ja mam teraz depku ....a cez vikendy spavame aj styria 😀 😀 😀

no idem nieco porobit, este kuk ak tu bude niekto ak nie tak bru nocku 🙂

dididi30
18. feb 2009

wien volaju sa teetha od nelsons....su to granule 😉 napr do caju, vody, alebo papky 😉

dididi30
18. feb 2009

a ked je marek casto chori, tak skus aj ty echinaceu....aj my sme casto chori a atb nedavame 😉

wien
18. feb 2009

aha. no tak to tu mať asi nebudú 😒

wien
18. feb 2009

keby si bola na slovensku, určite by ste už pár krát atb mali 🙂
echinaceu? musím pokukať po nete, čo to je zač. to môžu aj také malé deti?

dididi30
18. feb 2009

wien boli sme ked mal thomasko asi 5 mesiacov a veru dostal hned atb....ale to mal strasne horucky...teraz chvala bohu len soplujeme 🤐

myslim,ze mozu 😉 ale napr v anglicku nemozu ani tehotne ani kojacie matky a pri tom na sk, je to v poho,ze ziadne vedlajsie ucinky, jaj ti anglicania su ale pokaka.... 😠 😀

alica147
18. feb 2009

ahojte 😵
zuzík,didi kukuk 😀
včera mi bolo večer nejako blbo, zima,zle od žaludkatak som ani nemala chuť notebook zapínať, prespala som aj ordináciu aj panelák 😖 ale šak neva, dnes už ok, som sa bála lebo teraz tu zuri zase nejaká črevná chripka 😠

wien to čo 😢 že na hnedé očká takéhoto smajlíka, ved krásne očka maju naše detičky 😠 😀 😀 😀

dididi30
18. feb 2009

ale homeo urcite najdes aj na sk, mozno v inom baleni a tak....staci zajs do speci homeo lekarne a opytat sa, alebo v bars jakej lekarni 😉 lebo baby to tu ospevuju....teda v teme homeo..

dididi30
18. feb 2009

alic ahoj 🙂

ved aj mne sa pacia hnede ocka aj tamca ma hnede a aj tak je pre nas najkrajsia baba na svete 😵

wien
18. feb 2009

no kukala som po tej echinacei a všade je, že ju smú detičky až od 3 rokov 😕
alic, čafko. no soráč za smajla 😀 však ja nič, len, že tie modré sa mi na ňom straaaašne páčili. aj ja mám hnedé 😵 marek má hnedé, ale ešte sa mu asi trochu dofarbias, lebo ich má také našedlo-hnedé, či čo 😲

alica147
18. feb 2009

no ved jasne didi, aj mám hnedé 😀 Miruško ich má po mne také krásne 😉 😵

alica147
18. feb 2009

ajoj wien, odpúšťam ti 😀 😀 😀 😀 😀

wien
18. feb 2009

ježiše, dík 😵 počula si ten buchot? to bol kameň, čo mi spadol zo srdca. som sa už bála, že mi neodpustíš. 😎
inak aj mne sa páčia hnedé oči, hlavne keď sú hnedé. no šak napríklad moje, že 😀
miruško je aj tak celá maminka. aj thomasko je maminkin 😉 som si všimla, že chlapci sú väčšinou po maminke. marek je taký namiešaný, ale skorej je asi na tatina 🙂

wien
18. feb 2009

kurňa. to je veta. malo byť - hlavne, keď sú tmavé 😅

dididi30
18. feb 2009

wien hej, od 3 no nic tak treba pockat 😉 tamca uz moze 🙂

alic jasne po mamicke, ale po kom ma thomasko modre 😀 jedine to hadzem na babky 😅 a tamca ma hnede a tiez neviem po kom, jedine po detkovi, lebo my s muzom mame zelene, olivove 😀 😵

dididi30
18. feb 2009

jaj wien dik 🙂 ale moj muz si mysli,ze je na neho ako aj tamca, ale ta je cela tatko 🙂

inak neviem posudit na koho je marko, ale tiez vravim taky mix 🙂

wien
18. feb 2009

nejako to tu blbne 😕

dididi30
18. feb 2009

wien, pocuj , ked mam urobit take porovnavanie,ze tvojho muza hrud a tvoja tvar z boku, tak malicky je cely neviem to 😀 😀 😀 sak hod foto vas troch, nech pokuk na koho je marko 😉 🙂

alica147
18. feb 2009

wien 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a dík že po maminke 😵 to si jedna z mále čo to hovorí, všetci si myslia že je celý po tatovi 😖 šak čo su slepí 😀 😀 😀

didi vidíš no jak sa to pomieša, a ani jedno deculko nemá očká po vás,hm, zaujímané, nie?

dididi30
18. feb 2009

baby ja uz fakt idem, nic som neurobila, tak mi treba 😝 😀 😀 😀

dobru nocku 😵
inak my mame fajne teplucko , aj v noci, parada 🙂

wien
18. feb 2009

marek, nie marko 😠 😀 😀 😀
hodím na chvíľu tú z fotoateliéru, čo som včera sľúbila.

alica147
18. feb 2009

no hod šup šup

dididi30
18. feb 2009

wien to bola zdrobneninka, tak ako marecek? 😅 ked marek je take ako pre chlapa 😀 tak teda marek no 🙂 😉

alic no zaujimave, neviem od koho su tie deti 😀 zeby postar? 😕 😅 😉

wien hod este kuk

wien
18. feb 2009

je tam 😅

alica147
18. feb 2009

krásna fotka a malý je podla mna celý total po tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre