Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dragila
19. feb 2009

Ahojte baby,ako sa tu máte? Dlho som tu nebola,malá je ako duracelka 😀 ,začala štvornožkovať,stavať sa na nohy,tak ju naháňame po byte,nič pri nej nestíham robiť,len keď spí. Keď sa mi večer podarí,tak vás hádam aj prečítam,tak zatiaľ sa majte a užívajte si pokladíky 😉

zuzpolka
19. feb 2009

ahojky 🙂

my už hajkame 😅 po obede Viki tomu moc nedala, spala 20 min. 😖

baby, ktore davate ten jogurt smotanovy, to davate čisty alebo tam niečo pridate? 😕 bo ja som malej dnes skusila dat ale nechcela, šak ani ja by som to nejedla, je to dost kysle 😕 😒
bielu activiu lubi, ale tu sladku 😖 😵

dragila, gratulujeme k pokrokom Barborky 😉 😅

krazu
19. feb 2009

ahojte 🙂

ja nic nestiham, cele dni sme u opatrovatelky a potom doma dobieham domace prace a tak

didi, ty mas kolko nickov ?? ha ?? 😀 😀 😀

wien aj ja chcm vidiet tu fotku.... este si ju daj do albumiku nech spravim na chvilku kuk 😉 😉 😉

dado nosi nohavice 74 a vrch ma 74 - 80, ale skor ta 80 - tka

krazu
19. feb 2009

a co vsetky pozerate ordinaciu?? 😀

kostri
19. feb 2009

no tak co je toto za robota!pisem pisem a nechce mi to prejst 😒 co ma tu nestete?? ☹ 😀

krazu
19. feb 2009

kostri ahoooj, konecne niekto prisiel 🙂 🙂

kostri
19. feb 2009

no chvala istenem volaco mi predsalen preslo 😀 sevaste babuchle 😀

krazu
19. feb 2009

a co si pisala 😀 ved napis znova

kostri
19. feb 2009

no som vam pisala totok,ze sme boli neska na poradni a mame 7190gr a 69cm 😉 fifipierko,ale tiez ma hanka bandoro 😉
nazdarek zuzi,ako? 🙂

krazu
19. feb 2009

kostri, ved baby si strazia liniu 😀 😀

jaj mne sa uz blizi nastup do prace 😖 , maly si uz zvyka na opatrovatelku tak som rada, lebo zo zaciatku to teda nevyzeralo dobre, este mame tyzden

krazu
19. feb 2009

ozaj a ty este chodis pracovat ?

dudri
19. feb 2009

katka vecer mala teplotu 38,2, dala som ju cipky do zadku. mala cervene lice ako teplo a spieva aaaaaaaaaaaaaaa vzdy robieva pred spanok aj v kociku -vonku... 😅
mala dobru naladu. uvidim ako bude celu noc.... 😉

katka oblieka 74, tesco 6-9mes- presne, myslim o mesiace kupim vacsie 9-12mes

idem zehlit, ale najprv poveceriam nieco

kostri
19. feb 2009

no ja som fotku wien tez nevidela ☹
katka a ty vobec nebuc smutna ze si nevidela viol 😀 nestoji to zato 🙄

a co mi povedali neska u doktora?no co?kdo uhadne?nigdo!bo skoro som sa polozila.sak minule mi doki povedal,ze mozem dat malej tvaroh aj pecivo a neska mi sestricka povedala,ze od desiateho mesiaca mozem davat malej aj mliecne vyrobky a pecivo 😲 😠 😝 no totok?!sak to volajako nesuhlasi,ne?v jednej ordinacii!
no ja uz sa nebudem riadit podla nikoho,budem pomaly skusat 😕 😅

krazu
19. feb 2009

dudri aj ja mam zehlenie ale vydrzi do zajtra 🙂 , dako sa to tu rozmohlo s teplotami, co to

krazu
19. feb 2009

kostri, aj moja dr. je taka ista, mne vravela nieco ine ako mojej kamaratke 😠 😠 , no a ja som si vybrala presny stred 🙂 jogurty od deviateho mesiaca a pecivo uz davam, ved sa vravi ze lepok od siesteho mesiaca, tak davam od osmeho

kostri
19. feb 2009

ja som zehlila rano 🙄
chodim este do roboty,no tento tyzden som nebola,bo muz mal robit na dome,ale bolo z toho prd 😠 som raci mohla par korun zarobit,na buduci tyzden idem
katuska ma teplotu ☹ a aj jurko ☹ chudatka malinke,nech sa rychlo uzdravia detusky,boze to je take smutne,ked take drobciatka su chore ☹
grazi a kraaaaaaaaasne si to napisala o tom uspavani,normalne som mala slzy v ociach ale to fakticky fakt!!! 😵

katka to ma asi z ockovania tu teplotku nie? 😕 pekne pribera 😉

dudri
19. feb 2009

krazu, dneska ockovala 1.Hexa

kostri
19. feb 2009

ja davam rozok uz davno 😔 ale chuti jej 😉 jogurty jej nechutia,ani nic mliecne
no su ti doktori teda fakt..inak normalne naberam dojem,ze hanka sama sa dopracuje k tomu co jej chuti..mliecne jej zas vyskusam dat neskor,mozno zachuti,ked nie,tak este neskor a takto sa dopracujeme az k slaninke 😀

inak vcera sedela v kocari a kuknem na nu a ona klaci 😲 😀 neska sa postavila 😀 vcera to nacvicovala na kresle nasom cviciacom,doteraz tam len klacala a teraz sa aj postavila 😀 juchujuchu 😀

erika,flori sikovnici ste 🙂

greguska
19. feb 2009

ahojte,
drobček konečne zaspal, zase potiahol 6-hodinovku, čo bol hore. som síce ako zbitý pes, ale neva, však neplakal, len skrátka potrebuje furt niečo robiť, hrať sa, nosiť sa, niečo do úst hodiť, a tak 😉

greguska
19. feb 2009

jarka, však hanička má celkom dobrú váhu, na to, že je kúsok menšia, nie ? a aj sa postavila ? no tak, čo tá vaša lekárka tam furt mudruje, len ten náš ani klačať nechce. veru šikovníčka je aj hanička 😉

ja dávam malému tmavé pečivo alebo chlebík, my iné nekupujeme. aj keď je otázne, či je to nie je len potravinárska farba. ale on toho moc nezje, to len aby sa zabavil, kým sa ja napapám.

kostri
19. feb 2009

inak ako to tu vyzera,deticky nam zacinaju zaspavat v naruci 😵 no sak my sme pravda dlho zaspavali v naruci aj cez den 🙄 ledvaj sme sa preorientovali na postielku,teraz zase v postielke strajkujeme,no neska sa hanke podarilo na treti krat tam zaspat 😵
hanka nosi velkost 74-80.podla strihu.a ked ma oblecene veci po ninke,tak aj 80je jej mala 😀 no trochu je to sprane no 😀 😅
a noc sme mali neska nasu klasicku,akurat ze ta otrasna postel 😠 !som upne dolamana 😖

kostri
19. feb 2009

ahoj mati 🙂
no nam doktor kazal striedat tmave pecivo s bielym.najprv mi ale povedal ze biele pecivo sposobuje nervozitu a zrychleny tep 😕 a tmave obsahuje magnezium,ktore je potrebne na cinnost srdiecka aj ukludnuje..no som sa ho opytala,ci teda davat len tmave pecivo a on ze nie,ze striedat 😕
vaha veru neni najhorsia na nosenie akurat 😝 som neska oprasila babyvak a nosila ju v nom posediacky,sak som musela aj co to porobit a ona mi pomahala 😀 som si pripadala jak julo satinsky v :s tebou mne bavi svjet ma sladka emco 😵
pekna hojdacka 😵

lucia31
19. feb 2009

ahojte 🙂
kostri, no, teda, sikovniva je hanicka, to nasa tamarka jak vyplavena velryba 😀 este tak sa dopazit niekam a pregulat sa...na nozicky nehroziiii, este ze nemame vasu doktorku, to by sme hadam aj cvicit museli /chudatko, este by cosi zo svojich faldikov zhodila 😉 /..ale taky bol aj Janko a teraz je z neho vetroplach a vrece blch v jednom 🙂
co nove? deticky zdrave? nechce sa mi vas citat 😝 😉
gregus, ani nasa Tamarka poriadne cez den nespava, tiez je hore aj tak dlho a to premrnci, nosit sa chce, jasit a neviem co...ale vcera som bola u kamosky a asi tam budem chodit castejsie 🙂 , bola taka spokojna /tamara 😉 /, pekne sa sama vyhrala, zabavila, ani som nevedela, ze ju mam....

kostri
19. feb 2009

jeeezis lucia nazdaaaar 😀
grazin jurko je chory ☹ mal v noci 39horucky ☹ maju liecky,tak cakaju kedy im zaberu,davaju sirupcek a cipky.aj katka ma horucku,bola neska ockovana ☹ ☹
marek je tiez este chorucky ☹ ...no neviem ci som nezabudla na niekoho,dufam ze uz neni viac chorych

greguska
19. feb 2009

mi zamrzol koník 😠

a kam sa radí grahamový rožtek ? ten už pár krát žužlal 😉

veru, ja mám babyvak v robote, keď tato niekde behá a viem, že dakto pre niečo dojde, tak tam tiež mateja nosím po sediačky, nech mám volné ruky 😉 len ma potom bedrový kĺb bolí, no čo mladšia už nebudem 😉

a ďakujeme 😉

luci, veru, treba občas "zmeniť vzduch", prospeje to aj drobček a maminkám tiež 😉

kostri
19. feb 2009

luci no sak tamca tuzi po inej spolocnosti 😀 sa s tebou nudi 😀 sak ty furt len sijes ci vyvaras 😀 cil istotne zehlis 😀

grahamovy rohlik nevjem de sa radi,ja davam malej celozrnny 😵

a nech ma tamca tie svoje krasne suncicky,sak jak by sa na take sparadielka jak ma hanka,sili plienky? 😅 nemala by v nich taku peknu prdelku,paradnica 😵

dididi30
19. feb 2009

baby dobru nocku 😀

dnes sme sa uspavali na rukach, no parada, mojinko moje maznave 😵
idem aj ja do hajan, tak caute 😔

greguska
19. feb 2009

no fasa, náš drobec bol pre zmenu po 20 minútach spánku už prvýkrát hore 😠 dúfam, že to neplánuje celú noc robiť. idem radšej aj ja zalahnúť 😉

tak dobrú noc všetkým 😉

kostri
19. feb 2009

no ja sa lucim babenky,dobru nocku vam,papa 😵

prajem vsetkym chorym babatkam,nech skoro vyzdraveju,dobre spinkaju a usmievaju sa 🙂
a dobre spinkat a usmievat sa mozu aj tie ostatne 😉

a miruskovi k zajtrajsim 8.mesiacikom pusku posielame 🙂

krazu
19. feb 2009

no ja pisem a ma to tu vyhadzuje 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre