Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
9. mar 2009

ocuvaj ty zdatna 😀 tak to ja asi tez nespravim ked ty to nevis 🙄 ale krazu mi poslala ip s popisom tak sa do toho pustim a ta prekvapim,dockaj 😅

a zajtra ma jurko devat mesiacov 😵 vsetko najlepsie a veeela zdravicka 😵

dididi30
9. mar 2009

zuzkrazu, este spievate?? my uz nie, odpadli sme 🙂

baby chvalim thomaska, dnes prvy krat spal poobede 3 hodiny 😲 😕 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

alic, no aspon viem, snad mu atb zaberu, sakra, sa cudujem,ze to tak fajn znasal 🙄
inak som citala,ze uska sa mozu zapalit aj od zubkov, boze jemu je ich tak vidiet a nic tam nieje citit, take tatry ta ma ,ze az.....uplne tie zubky presvitaju, no snad mu uz vykuknu , hnusaciska 😀

juj a dnes sme mali taku 9mesacnu kontrolu u lekarky, mame najvyssie hodnotenia 😉 ale stranda ked skusala ako chyta hracku, dala si do pasti kocky, on sa natiahol len s lavou rukou, druhu mal ako keby nevladnu a tak vytahovala hracku za hrackou a on len s jednou rukou bral, ale potom sa prebral a zapojil aj pravu rucicku, no a ze bude lavak 😵 ako jeho mama a segra 😉

dididi30
9. mar 2009

a ozaj vy co tak dopredu gratulujete ha?? viete ze sa to nema? 😕 😉 😀

kostri
9. mar 2009

aaale gali nebuc taka poverciva 😀
ja gratulujem dopredu,lebo tu mozno zajtra nedojdem 😒
a thomasko sikovnicek no veru 😵 no sak vsetky deticky su tu sikovne,ako citam alebo videa pozeram 😵
idem skusit to moje vytvorit 😕 no neviem kolko ma tu neuvidite 😅
papa keby neco 😅

alica147
9. mar 2009

jaruš 😠 😀 😀 😀 pošli návod do ip

didi no ved kto by to povedal, ja viem že ked sa ušká jemne stlačia z tvárovej časti hned zkraja pri tých taký tvrdý častiach(neviem to inak vysvetliť 😝 )a ked su zapálené tak na ten hmat deti reagujú tak ked si Mirko chytal ušká som mu skušala 😖

krazu
9. mar 2009

didi, maly uz tiez spinka

vraj sa zvyknu zapalit uska aj zo soplikov, ze je to prepojene a male deticky su na to nachylne

zuzpolka
9. mar 2009

ahojkyyyyyyyy 😅

gabkazabka, dakujem 🙂 S kočíkom som velmi spokojna 😀 a maličkej želáme všetko najlepšie k 9 mesiačikom, vela, vela zdravička 😉

dididi , takže nakoniec su to uška? 😕 ☹ no nech sa rychlo vylieči maličky 😉

dnes tato kupil niečo malej 😀 hodim foto,,,som sa nasmiala 😅

krazu
9. mar 2009

zuzpolka jeeej to je super 😀

krazu
9. mar 2009

gabkazabka a ja som zabudla na ninku, tak vsetko naj a posielame bostek 😵

alica147
9. mar 2009

no teda, zuzi to človečko nemá chybu 😕 😀 😀 😀 kde to tvoj mužík kupil?

alica147
9. mar 2009

prezradíš? 😉 😀

zuzpolka
9. mar 2009

krazu, možme sa s tato hrajkať 😀 😝

zuzpolka
9. mar 2009

s tatom som chcela napisať 😀

dididi30
9. mar 2009

krazu ano je to prepojene bol nachladeny tak asi preto, sakra 😒

alic, ja viem citala som o tom, lenze ja ked mu stlacim neplace nic, skor je ticho, ako keby mu to dobre robilo, alebo je taky trpitel ako ja 😒
mozno sme prisli v cas a preddideme tomu , dal by boh 🤐

a ninka mala 9 mesiackov? blahozelame 😵

zuzka, super hracka pre vikus 😀

zuzpolka
9. mar 2009

alicka, dakujeme 😅
jasne že prezradim 😅 v Kike to kupil 😉

greguska
9. mar 2009

aj my už spinkáme 😉 sme to trochu posunuli, nech chodí skôr, ale aj skôr vstáva, okolo 6.30. no však keď sa čas posunie, bude akurát.

didi, tak aspoň viete, čo thomaskovi je, nech mu rýchlo tie liečiky zaberú 😉

zuzi, aj my máme to človečko, už zo 2 roky, a čakalo (aj čaká) odložené v sklade. ešte sa musíme presťahovať do väčšieho bytu, aby sme ho konečne rozložili 😉 sa tiež teším, keď už budeme všetci hrať 😉

zuzpolka
9. mar 2009

dididi, dikes 😉 🙂 a nie len pre Vikus 😀 😵

zuzpolka
9. mar 2009

greguska 🙂 jeeeej fakt? 😅 no super, budete sa aj vy hrajkať 🙂 😉

alica147
9. mar 2009

aha no ked pojdeme do ikey tak tam asi skočím 😀 😀 😀

gabkazabka
9. mar 2009

ahojte,dakujeme za blahozelania.Ako ten cas rychlo leti,vsak,nedavno sme si doniesli domov male batozteky a teraz za tym nestiham utekat 😝
K tym uskam-tiez som si myslela,ci Ninuska nema zapalene uska,lebo si ich stale chyta,a pristihla som ju ako sa aj bije po lickach.Ale ked jej to stisnem,tak ju to neboli. 😒 Dufam,ze nas to obide.
Didi,zaujimave,ako v Anglicku robia prehliadky,nasa lekarka este nikdy nic nekontrolovala okrem obvodu hlavy a hmotnosti.Ani sa nikdy nepytala na veci napr.ci uz sedi,ci sa obracia,ci dviha hlavicku.....vobec nic 😲 .

greguska
9. mar 2009

my sme ho kupovali pre neterku a mangi hovorí, že zoberme aj pre nás, však keď príde správny čas, vyložíme....
a už je to tu 😉

alica147
9. mar 2009

gabka to je divné 😕 naša mudr kontroluje každu poradnu psychomotorický vývoj 😕

gabkazabka
9. mar 2009

No ved to,ale Nina je take sidlo,ona sa stale ukazala v plnej parade,tak mozno preto sa nepytala.ale to ani nekontrolovala.A este aby som jej neukrivdila,tak jej vzdy pozrie do pusa a popocuva ju.... 😅

gabkazabka
9. mar 2009

do pusa=do pusy

alica147
9. mar 2009

no hej to aj naša;

gabkazabka
9. mar 2009

Ale inac je nasa lekarka velmi mila,je aj detska gastroenterologicka,takze mi stale poradi ohladom vyzivy-co uz mozem davat a co nie....atd

alica147
9. mar 2009

a čo hovorí? čo už možu?ty ešte kojíš?

gabkazabka
9. mar 2009

Alica,ja som ani nekojila ☹ ,vobec nepoznam ten pocit,ked sa babatko prisaje 😢 .No mozno pri druhom to zazijem 😉
No moze uz papkat v podstate skoro vsetko okrem alergenov-cokolada,oriesky,med,vaj.bielok,citrusy,jahody,paradajky,paprika-to vsetko nemoze.
Ale zarazilo ma to,ze este nemam davat jogurty-az od roka.uz ani nepamatam preco 😨 .

gabkazabka
9. mar 2009

A este mi povedala,ze nemam solit a cukrit-to som vedela.Ale hned na to mi povedala,ze na ranajky jej kludne mozem dat chlieb s maslom(Veto) a struhanym syrom 😖 .Neobsahuje sar nahodou vela soli? 😲 Ale zase netreba vsetko brat doslovne.Ja nedodrziavam vsetko uplne presne.uz som jej dala aj cokoladku pooblizovat 😀 .No a expert svokor do Niny napchal aj vajickovy majonezovy salat 😠

alica147
9. mar 2009

a tak prepáč to mi nejako uniklo 😖 ja som pri kike tiež kojila iba dva mesiace teraz je to super tak neboj ako píšeš pri druhom to pojde 😉
mne mudr povedala že od 10mesiacov a tvaroh od roka-vela bielkovín zaťažuje to organizmus-myslím že preto 😖 alebo sa mýlim? 😒 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre