Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
24. apr 2009

lucia sermus 😀 zdravime vas 😉 tesime sa ze ste sa ozvali,daj nejake receptiky 😀
flori,tri tyzdne bez muza?? 😲 ja by som sa zbesnila 😖 najma keby ma tu obstastnovala viol 😝 a dost blbe s tym autom a bicykom 😒ale ja tiez ked mala hucakuje robim setko co najrychlejsie a vacsinu setko dokaslem 😒
a ja davam hanke makke jablcko,sa jej lepsie rozmelni medzi dasienkami 😵zubky umyvame vodou tak ze ja trosku posucham a potom sa ona hrajka 😵
a to mam ozaj hanke kupit prilbu? 😕my chodime bez 😨

kostri
24. apr 2009

grazi,saska sa neska istotne tesila jako diva,co? 🙂 🙂 🙂 toho chlapa na zachode mi ani nepripominaj 😖 som bola v tretom mesaci,ked sme neco podobne s mojim muzom absolvovali 😖 nepyyytaj sa,jak mi bolo 😝 potom sa mi ospravedlnoval,ze viac pit nebude,no az neskorsi som pochopila,ako to myslel 🙄 😀 😀 l
uz idem ozaj 🙄

alica147
24. apr 2009

ahojte 🙂
Jurkovi prajeme všetko naj k meninkám a aj oslávencom ak nejakých máme 😵

píšete o zmrzline, moja mamina dala Mirkovi olízať nanuk lebo mlaskal že až ale priznala sa mi až ked bolo isté že mu nič z toho nebolo 😀 😀 😀

alica147
24. apr 2009

idem kukať hokej za chvílu 😀

kostri
24. apr 2009

no teda,alic,ta tvoja mama 😀 😕 sak ty mas na take pokusy alergiu 😀 tak sa ta bala,no 😀
hanka tiez na vsetko mlaska,ale nikdy nic nechce 😠 len ma tak natahuje 😀 a potom sa rehoce 😀 🙄 no strasne vtipne 🙄 😀 neska som jej davala banan a medzitym som jedla ryzovy nakyp,no,ani za svet ten banan nechcela,len po tom nakype sa mi driapala 😀 ale som jej nemohla dat,sak tam bolo cele vajco 😕 ..mala som jej dat? 😕 bala som sa 😔

zuzpolka
24. apr 2009

ahojte 🙂

my sme sa boli dnes kupkať, dobre bolo 🙂

alicka 😀 dobre to mamina vymyslela 😀
a ty si taka hokejova fanynka? 😕 😅

baby držte mi palce nech sa nedorazim,,,idem skusiť bicykel trošku 😕 😝 musim teraz po tme neh ma nikto nevidi 😀 🤐
ale ešte dokuk panelak 😅
zatial pa pa 😵

alica147
24. apr 2009

asi nie, jasne šak aj mirko furt vymlaskuje ale zas aj by všetko jedol, na desiatu zje celý banán+celé jablko+ 3kekse sunarky obed jak banník, o tretej kojenie o šiestej kaša a ešte ked ide spať si cucne rána sa kojí jasné

alica147
24. apr 2009

zuzi ahoj, no MS v hokeji je jediný šport ktorý počas roka sledujem 😀

kostri
24. apr 2009

😲 mirusko kolko popapa 😲
zuzi,tak daj vedet,koho si zrazila 😀 a este nechod,sak kuk panelak 😲 😀
baby mna vcera zacala bolet pata na lavej nohe a neska uz skoro nevladzem chodit 😢 co to? 😲

wien
24. apr 2009

čafte. aj marek toľko popapá normál 🙂 teraz navečer ale nejako menej - v posledné dni 😕 asi to bude tým teplom?!?

wien
24. apr 2009

a nechcem zas opakovať, ale aj ja MS v hokeji rada kuknem, aj keď cez rok športové prenosy nijaké nemusím 😅 ale len dovtedy ma to zaujíma, keď sme tam my. keď vypadneme, tak ma to už nebaví 😝

kostri
24. apr 2009

ahoj pipulka 😵 ja som kukavala hokej ked som mala frajera hokejistu 😀 som poznala aj po mene setkych hracov 😅 potom som to hned pozabudala 😀 😀 zide z oci,zide z mysle 😅
miruskove fotky som kukala 😵 jaky je len zlatulinky 😵 a v tom kocari 😵 😵 😵
idem ha ha babenky
mareckovi vsetko najlepsie k zajtrajsim meninam 🙂 🙂 🙂
avojte,dobru nocku 😵

wien
24. apr 2009

jej, no díky, kostri, odkážem. čavec 😵
ja ešte jurkovi všetko naj k meninkám som zabudla 😉

alica147
24. apr 2009

jaruš papa dobru nocku a dík 😵 😵 😵

wien ahoj, ja tiež tak presne len kým my hráme a len naše zápasy 😀

zuzpolka
24. apr 2009

no už som aj tu 😀
to ste mali videť,,, babysiter natiahnuty na ulicu a ja s mužom dole na bicykli 😀
kostri,,,nikoho som nezrazila, nikto tam nebol 🤐 😀
celkom to išlo len som sa akosi točiť na tom nevedela,, a neviem ako vydržim dlhšie vozenie šak ma už teraz riťka boli 😕 🙄 😝

no inak ten hokej si aj ja rada kuk ked naši su tam 😵 ale len MS 🙂

tak dobru nocku baby 😉 😵

alica147
24. apr 2009

aj ja sa lučim pa pa 😵 😵

wien
24. apr 2009

aj ja. čo tu budem sama obsmŕdať 😖 pajte 😉

dora01
24. apr 2009

cafteee

aj my kukame hokej 😀

zuzi, aj mna vzdy bolievala titka, ked som vytiahla na jar bicykel, mala som dost tvrde sedlo,ale po par vozeniach ta to prejde, zvykne si 😀

dora01
24. apr 2009

zajtra ideme na nakupy do ba, musim si dake tricka pokupit na leto, vo vsetkych mi trci brucho 🙄 . no som zvedva ako to dopadne, lebo s 2oma chlapmi ist nakupovat, ziadna vyhra 😀

dora01
24. apr 2009

nikde nikoho? 😀

lucia31
24. apr 2009

ja som tu 🙂 ...som konecne dovarila, zajtra ideme od rana na nasu chalupku, kde mame aj zahradku, tak aby som sa uz doobeda nemotala v kuchyni 😝 😉
inak, nasa Tami je take dieta prirody, na zahradke si lozi kade tade, zuje travu, sedmokrasky 😉 , sem tam hlinu, asi aby jej dobre travilo 😀 , no a nist jej nie je...zda sa mi, ze este lepsie kaka, ako inokedy 🙂
kostri, teda, ta obdivujem, ze tak krasne dlho kojiíte s klobukom, ja odsavam este stale, mlieka dooost, sice mi to uz niekedy poriadne lezie na nervy,ale povedala som si, ze do roka to pre nu budem robit, potom uvidime...vypije okolo 800ml denne ...zas na druhej strane je to vyhoda, kase jej kupujem nemliecne a robim s mojim mliekom, alebo aj privarky, dnes bola zelena fazulka, zemiacik a zahustene materskym mliekom, v ktorom som rozmiesala spaldovu muku...nakoniec som tak pridala uvarene hovadzie masko a rozmixovala...Tamca v pohode zuje kusy chleba, jablka, zeme 😝 atd. ale ked sa jedna o normalne jedlo, to musi byt takmer ako kasa.....
uzsa aj ja tesim na bike, sedacku mam vzadu, odpruzenu, vozila som v nej Janka, a pohodicka....teraz ale uvazujem o kupe taznej tyce pomocou ktorej sa uchyti detsky bicykel za moj, teda Jankov bicykel za moj bicykel, no a Tamcu budem musiet dat asi do predu...Janko sa uz sice vie bicyklovat, ale ked potrebujem ist s nimi dalej, po hlavnej ceste, tak budem istejsia, ked ho budem mat takto naviazaneho..ta tyc sa da podla potreby lahko upinat aj davat dole a zlozit na bicykel...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3275763
no uvidim este, ako to poriesim, kedze manzel byva casto prec a ja s dvomi detmi musim nejako poriesit nasu prepravu, kedze vodicak nemam 😝 ....a mame tu v okoli niekolko km nadherne moznosti, kde sa da s detmi chodit...

dididi30
25. apr 2009
dididi30
25. apr 2009

jaj a sorry za chyby, keby to niekomu vadilo, napr nie my ale mi hned v prvej vete 😀 ......

dididi30
25. apr 2009

jaj a toto som zabudla, ze v nasej detine na sk boli kiahne v momente co sme dorazili tak teraz budem cakat 3 tyzdne, ci aj na nas nieco nepride, no mna poraziii 😒

zuzpolka
25. apr 2009

ahojte 🙂
svokra mi zobrala malu na dvor na chvilu tak som vas prišla kuk 😉
muža mam dnes cely den preč, tak sa pojdeme s Viki tulať niekam von 😒 🙂

dididi, Viki sa rada vozi v kočiku ale ked je tam už moc dlho tak špekuluje,,, tiež ju davam tak cupitať že jednou rukou držim ju a jednou kočik 😅 len ona bosorka by furt inym smerom chcela isť ako ja 🙂

no už mi aj svokra doniesla malu,,,ale zasa odišli, mala začala pišťať že chce isť ešte von 😲 😒

dori,,, no hadam si moj zadok zvykne na ten bicykel 😀 😀 😀

baby prajem pekny víkend 😉
pa pa

zuzpolka
25. apr 2009

no teda a kde že ste všetky ha??? 😕

ešte som zabudla malemu Marečkovi zaželať všetko najlepšie k meninkam 😵

tak dobru nocku ked tu nik nie je 😒 🙂

graziela
25. apr 2009

Ahojte,
Didi, ja som sa vzdy chcela opytat na toho pindurika a vzdy som na to zabudla...aj mna to trapi od nasej posl. poradne...lebo ako som pisala, zastupujuci dr. mu ho poriadne "pomackal" a skontroloval a aj mu trosku stiahol predkozku...a potom vecer som si vsimla, ze tam mal krvicku...dr. mi kazal vzdy po kupkani trosku stiahnut, ale mne sa to nikdy nepodarilo ako tomu dr. a jurko ma k tomu svojmu kamosovi ani nepusti, nepaci sa mu to...ale ide mu to dole strasne tazko...ja mu to len tak trosku dokazem stiahnut, ze mu ani "zaludok" nevidiet (ved viete co myslim 😉 )... 😝 Aj minule som mu a zasa mu tam odkialsi isla krvicka...Boze, ja sa normalne bojim mu tam robit, ved ho to musi bolkat, chudatenko...tiez by ma zaujimalo, ako ste na tom ostatni ???
Inac, ja som dnes total hotova...som piekla tu tortu pre mojich 3 oslavencov a namakala som sa na nej asi tak 5 hodin... ☹ uff, riadna makacka..a to som stihla este hned rano pred 9 zajst s detmi do mesta...Celkom sa mi vydarila, len to zdobenie som uz nemala sil...tak som to len tak odflakla...ked sa mi bude chciet, pridam aj foto...
Dnes ma trapi nas Jurko..sme museli teraz vecer volat dokine...poobede bol cely cas akysi uplackany, nic nepomahalo, pri nicom sa nemohol upokojit, stale plackal, tak ako od bolesti...takyto este nikdy nebol...som myslela najskor, ze brusko, tak som mu dala masaz, potom, ze zubky, lebo jedna 2hore je uz takmer prerezana...ale potom som si vsimla, ze sa mu neda dat hore hlavicka, ani ocny kontakt nemal so mnou, lebo sa nemohol pozriet, ani za hrackami sa nepozrel dohora a nabok sa otacal celym trupom...a hned zaplackal, ked ho to zabolelo...ale nevieme stale, ze co ho boli...dr. vravela, ze z toho zubku moze mat podrazdene nervy, ze ho mozu boliet aj uska...tak mu mame davat 3 dni nurofen a na noc kvapky do uska...a ze keby to do hodiny neprestalo, tak na pohotovost...chvalabohu Jurko zaspinkal hned ako som ho nakrmila, tak dufam, ze ho to prestane bolkat...tak mi ho je luto, naozaj nikdy takto neplackal a to sme boli dost casto chori...tak nakoniec, ktovie ako to nakoniec bude s tou zajtrajsou oslavou...Dufam, ze mu to prejde do zajtra, drzkajte nam palceky..bru noc...
A este som zabudla podakovat za gratulacie vsetkym...DAKUJEME!!!! 🙂 🙂 🙂 A aj my sa pripajame ku gratulaciam pre ostatnych oslavencekov 🙂 🙂 🙂

dudri
27. apr 2009

😕 😕 😕 😨 😨
nikto

ahojte mamicky 🙂

Katka ma dnes 10.mes. 🙂
cez vikend som zarobila sliz na pranie-podarilo sa mi to...a prala som latkove plienky.bamboo dlho schne 😒 aj vlozky-vkladacie plienky...
som zamilovanado plienok... este Katka sa neoblieka a cakam vlniacky. dokopy potom zacnem latkovat. skusila som Katke obliekat BL-Babylucy Organic-dobre sedi.
V sobotu sme boli Galan(gauc-nic, objednali sme 2 skrinky pre topanky) a Ikea...(tam som ju kojila 😎 )kupili sme nejake doplnky-ulozeny priestor, aby sa ukladala hracky...

zuzpolka
27. apr 2009

ahojte 🙂

no toto 😲 nejak to tu flakate 😠 😀

dnešnym oslavencom všetko najlepšie 😵 iba Katka dnes ma? 😕vela zdravička prajeme 😉 🙂

no počasie nič moc teda, včera aj dnes dosť fuka 😒 a slniečko nikde ☹
Viki teraz haja a ja jej varim polievočku na obedik 🙂
neskor pojdeme von 🙂

večer sem kuk tak dufam, že už niečo napišete!!! 😀 😝
pekny den 😉

dora01
27. apr 2009

ahojte 🙂

my sme mali pohodickovy vikend, muz asi po pol roku navaril obed na cely vikend, tak som mala aj chvilu pre seba, som nevedela, ze co s volnym casom... 😀

trosku sme pochodili okolie. na nakupy sme boli v sobotu, takm uz mam aj tricka na leto, samozrejme aj lackovi sme kupioli letne... celkom to bolo v pohode, az na to, ze lacko furt cosi docahoval a zhadzoval oblecenie z polic 🙄 😀 😀 😀 , no ale aspon vydrzal sediet v kocari 😀

asi sa ideme zaradit do klubu chodiacich deticiek, vcera presiel asi 3 metre, spravil par krocikov, zastavil a tak pokusku presiel 😵 Vonku sa mu moc nechce chodit, kusok prejde za ruku a potom sa hodi na zem, zacne zbierat kamienky, listy, trhat pupavu, potom chodime do piesku, to ho bavi, domov chodi potom taky zaspineny,ze hruza 😀

cez vikend ho uz presli upne sopliky a kaslanie, tak v stredu idem skusit kurz plavania, tak to hadam nejak postupne pionahradzame...

neviem ci dnes pojdeme von, lebo uz vcera nas skoro odfuklo 😕 , asi pojdem len s lackom kupit sedatko na bicykel. Konecne sme vybrali bicykle 😵 , krosove, uz ich len muz musi doviest, prilbu pre lacka sme kupili cez vikend, tak ma zabavku, rad sa s nou hra, snazi si ju nasadit, ale moc mu to nejde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre