Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

ribizek
13. dec 2008

No hovorím - človek sa večer odpojí a babizne už kuchtia. 🙂

Najskôr, aby som nezabudla, gratulujem všetkým Luckám - 31, 36...... a tiež polročným oslávencom.

Som rada, že je tu uvoľnenejšia atmoška, ako včera, ale občas asi aj to treba. Už som chcela napísať: "už se perou?", ale reku teraz by asi nebolo veľmi vtipné. 🙂

Ali, možno si vekovo staršia ako napr. ja, ale ja som prvorodička v 33, takže mne sa automaticky roky pripočítajú. 😀 😀 😀

My sa zrovna chystáme na vianočné trhy. Síce kojím, ale hlt z mužovho punču mi hádam neuškodí. Cigánsku nechcem, jedna kamoška z nej mala nedávno akúsi črevnú pliagu, tak budem len čuchať.
🙂
OK, tak večer si vám kuknem.

kostri - ip taky.

alica147
13. dec 2008

Jani ahoj,my sa zajtra chystáme do vianočného mestečka,tak sa teším jak malá že budeme mať kultúrny zážitok 😉

greguska
13. dec 2008

ahojte, dnes sme doma skôr, tatinko má bojovú náladu v robote, tak tam nebudeme strašiť, ešte by sa aj nám ušlo 😉 A okrem toho mi kúpil nový PC na to účtovníctvo, sebe druhý monitor, aby mohol kamery pozerať, keď ja okupujem ten jeden, takže to tam dávajú dokopy.

maťkovi dnes zachutila tá cuketa zo včera, som mu musela druhú várku prihrievať, bo mu jedna bola málo 😉

jáááj, ako vám závidím, i ja by som šla na vianočné trhy, ale pri našom pracovnom nasadení to nejde... a určite je tu v BA milión ľudí, tak tlačiť sa tam s kočárom by asi nebolo ono ☹

greguska
13. dec 2008

jani, čo to máte za knihu, tá posledná foto v albume? to máte nejakú rodinnú kroniku ? super to vyzerá 😉

kikaamajko
13. dec 2008

Ahojte, akurát som si predstavila že Kostri akurát pečie toho motýľa 😀 😀 😀 😀
Andrejka aj my sa zajtra chystáme do Spišskej na vianočné trhy. Za kultúrou, no nie? Vymeníme gumáky za čižmičky, a nikto ani nezbadá že sedláci sú v meste. Aj ja sa už teším.
Neviem kto sa ma to pýtal na tú pohánku a pšeno malý to papá už celý týždeň a dobre, všetko ok. 😉
No idem sa napapkať a malému mliečko prevariť na kašu, má teraz pol hodku spánku.

alica147
13. dec 2008

Leni 😀 😀 😀 😀 😀
my už mame pol hodku za sebou obidvaja ale nejaký stal malý upišťaný a ešte sa aj povrackal 😝

zuzpolka
13. dec 2008

tak už mam konečne požehlene, mala zasa spinka 😖 teraz by len hajala chudatko ☹
ali, ano už je to dost dlho,,,,no v pondelok bude tyžden,,,,na tom vytere sme neboli lebo sa zdalo, že už je to ok a vidiš 😠 ☹ no nič musime v pondelok ist, snad to nie je nič važne a nejake liečiky pomožu 😖

a kde je dnes dididi??? 😲 to nie je možne 😕 😅 žeby nakupovala? 😀 😀 😀

kikaamajko
13. dec 2008

No už sme vyspinkaný, Andrejka náš je vždy večer taký upišťaný 😒
Ale dúfam že Miruškovi nič nie je ked sa aj povrackal 😢
Zuzkapolka to je hrozné že sa vám to vrátilo, dúfam že už horúčku nedostanete.
Aj musím dneska žehliť večer, dáko sa mi to kopí, v poslednej dobe dáko nič nestíham. 😝

kikaamajko
13. dec 2008

Veru Kostri pečie a Didi nakupuje 😀 😀 😀 😀

alica147
13. dec 2008

prejedený je šuhajko,už to vidím do pol siedmej sa bude pestovať,potom ho okupem a hajde do postele 😝

kikaamajko
13. dec 2008

Aj my tak tá posledná hodinka pred spaním je taká dlhá, nič ho nebaví, len mrnčí potom okolo trištvrte na sedem kúpeme a do štvrť na 8 spínká. 😉

ribizek
13. dec 2008

No baby, som z tých trhov sklamaná. Veď tam dokopy nič nebolo. Tak sme nakoniec zakotvili v cukrárni a dali si šejk s koláčiky. Neva, aspoň sa drobec vonku vyspinkal, veď aj tak by som sa s ním išla prejsť. Ale vymrznutí sme prišli poriadne.

Greguška - kuk ip, máš tam návod. 😉

kostri
13. dec 2008

hojte
kuki puki nebude,lebo galke to vadi 😉 tak sory no 😉
veru piekla som teho motejla a tusim sa mi aj vydaril ale este tuhne a zajtra nan ide slahanda 🙂
esteze ste toho tolko nepopisali,bo nestihla by som vas precitat 😒
od rana som v kuchyni,tu tortu aj obed-krupovo zemiakovu kasu s cibulkou a slaninkou,malej treti den spenat zemiak,ale nejak jej to nebere,tak uz spenat nevarim,vyskusam neskor 😉
o jednej sme mali privitanie novorodencov,chvalabohu sme to zvladli,bolo tam kopu deticiek,postupne sa s nimi mamicky alebo ockovia dvihali 🙂 alebo odchadzali na chodbu 😉 nasa hanka chcela byt solidarna tak ju tam tiez ocko zobral 😉 ale mali sme to bez placu,par deticiek tam spustilo 😕 trvalo to len pol hodku
kto je dnesny oslavenec?
lucie vsetko naj naj naj 😀

dididi30
13. dec 2008

jaruska moja draha nevadi, mne sa to paci 😵 a stale nevieme koho necitas a kto je tvoj favorit, ci favoritky? 😀 dufam,ze aj ja 😠 galina fuj! 😀 😀 😀 😀

ja som robila cokoladovu roladu, mnam a ze chudnime 😠 😀

zuzpolka a co ti chybenkam 😀 , hej bola som na nakupoch a bez thomaska a ostatnej rodiny a take som dostala nervy, bo ja som nachystala pre maleho zeleninkovu vyzivku a tatko mu dal ovocnu a tak mal thomasko ovocne hody, bo aj rano zlupol celu, no neviem neviem, ale nase drobatko nejako uprednostnuje ovocicko 😒 cista jeho segra 😀

kostri
13. dec 2008

gali,nejak ti to nevychadza,ze bude zeleninkovy po tebe 😉 sama si bola nakupovat?sa mas 😒 ja tak na polhodku max mozem od malej odbehnut,aj to sa bojim,ci do nej viola neco netlaci 😠 tak sa ponahlam
nenapisem koho necitam 😅 si sisi? 😀 raci som to nemala napisat 😀

dididi30
13. dec 2008

jakra, to vazne si nemala 😠 😀 😀 😀

no co ja viem ci bude, ja nevim, ale uz ho s tatom nenecham, bo on mu da len to co on lubi a tak to potom dopadne ako aj s tamarkou, ze lubi len to co on 😠
jaj viola by jej aj hurku dala coo 😀

krazu
13. dec 2008

ahojte, dnes sme boli cely den u svokrovcov 😉 bolo celkom fajn len som strasne prepchata, aj maly bol super stale sa vyskieral 🙂 🙂

kostri, dnesna noc bola celkom fajn az na to ze si maly na hodku a pol spravil den 😠 o pol druhej nie a nie spat,
a nezabudni potom hodit foto motyla 😉

jaj aby som nezabudla gratulujeme vsetkym Luciam aj Esterke 😵 😵

miauka
13. dec 2008

Ahojte...
Fuha, no vidim, ze som to tu dost rozvirila...je mi luto, ze ste niektore nepochopili, co som sa snazila napisat, teda to, ze som len vyjadrila svoj nazor a nikoho som tym nechcela odsudzovat, posudzovat ani sa na nikoho nehnevam. Zvlast teba, Didi, to tusim nahnevalo, tak sa tymto ospravedlnujem v prvom rade tebe a aj ostatnym, ktorym moj prispevok nejak ublizil. Nemala som to v umysle! Prepacte mi za moje pocity. ☹
A Didi, vobec ta nespehujem, ako si to myslis, ty sama alebo niektora z bab, ste tu spominali, ze prispievate aj do inych tem a ze si jednu aj sama zalozila. A nebol to ziadny utok na teba ani na tvoju rolu matky, bolo to skor take obdivne konstatovanie, ze to stihas. Ved to ja uplne chapem, ze potrebujes pokecat aj po slovensky, ked si v cudzine. Tak to prosim neber v zlom.
Verim, ze ten moj prispevok nesposobi v nikom nevolu sem chodit a pisat...je mi luto, ze to napisala, asi sa neoplati pisat nic negativne. No dakujem aj vam, ktore ste ma aspon troska podporili.

Dufam, ze mi odpustate a nebudem ta, ktorej prispevky budete ignorovat...ak ano, ok, vasa vec 😉
Prajem pekny vecer....ja uz tyzden bojujem s horuckami...mozno som mala v piatok aj nejaky skrat a tak som napisala aj to co som nemusela. Este raz sorry!

kostri
13. dec 2008

jasne 😠 bo bavi sa so mou akoze malej nechcem dat jest 😠 chudatenkovi malinkej 😀

miauka
13. dec 2008

A mimochodom, tiez sem chodim rada a prijemne sa odreagujem a zasmejem sa, ked cas dovoli, aj pri tych "vykecavackach". Asi som to tam mala vtedy napisat, aby ste nemali dojem, ze len kritizujem a stazujem sa 😅 😔

krazu
13. dec 2008

zuzpolka, vy sa rychlo vyliecte, nech malej rychlo prejdu prehanky 😉

a viola je viola ci prezyvka 😀 😀

kostri
13. dec 2008

krazu 😀 aj my 😀 od jednej do druhej sme mali den 😀 jake dobre,co? 😀 a dala si malemu kasicku?

greguska
13. dec 2008

miauka,
pohodička, každý má právo na svoj názor a tiež svoj pocit 😉
želáme skoré uzdravenie, týždeň s horúčkou, to je dosť dlho, nebola si aj u lekára ?

krazu
13. dec 2008

nie, no mam ja cas ist do mesta kupit kasu ??? 😀 😀

v pondelok idem s malym k dr. tak kupim v meste daku ryzovu kasu, ozaj aka znacka je dobra?

boli sme k polroku zaniest moc a vraj tam je daka infekcia, tak ideme v pondelok na kontrolny odber mocu a v piatok sme uz aj objednany na sono obliciek tak dufam ze ten prvy moc bol len kontaminovany nespravnym odberom a vsetko bude v poriadku

kostri
13. dec 2008

viola je normalne meno 🙄 muz ju vola ze viol 😀
miauka tak to aj ja mavam take skraty a potom sa vsetkym ospravedlnujem 😀 no ty sa nemas za co,kludne pis aj negativne,to treba,nech sa hanbi ten,kto nevie prijat kritiku! 😉 a galka je nam trosku prchka no 😉 ona to tiez tak nemyslela 😉

dididi30
13. dec 2008

miauka, no ja som bola namosurena, ale ja sa vyburim, pridam svoj komentar a uz je dobre 😉 😎 ja som na to uz aj zabudla 😀
aj my krituzujeme a stazujeme sa, no co uz s nami
😀
no a co zubky uz su vonku 🙂

jaruska, no aj ja budem taka svorka strcim aj klobasku potajma 😀

thomasko dnes nic nechce papat, neviem co sa deje 😲 totalne odmieta plnu lyzicku, iba prazdu chce a hra sa s nou 😒

gregus pekne fotecky 🙂

alica147
13. dec 2008

miauka možno len nebola správna konštelácia hviezd tuším Lenka spomínala že je spln 🙂 ja osobne si myslím že každy tu má priestor,každy má právo sem chodiť a kto nechodí nuž jeho vec 😀 😉

dididi30
13. dec 2008

jarka 😠 ze prchka 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

greguska
13. dec 2008

didi, ty si teda rýchla, len teraz som ich tam šupla 😀
a s tými zúbkami si to ako myslela ? už máte aj vy vonku ?

krazu
13. dec 2008

jaaaj, spominate zuby, nam sa dnes vydral von uz aj druhy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre