Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lucia31
6. dec 2008

no, pekne, ja na chvilu odskocim, a vy pospite 🙂 bola som si umyt vlasy a teraz musim pockat, kym mi uschnu 😝 🙂

alica147
7. dec 2008

ahojte 😉 😀 dobré ránko 😀
didi neštrajkovala som len tu sedel drahý a ja som kuk narniu 😀
idem na tie nešťastné okná 😝

alica147
7. dec 2008

ináč Miruško teraz spapal celý banán,nie je to vela? 😝

dididi30
7. dec 2008

dobre ranko 😵

stromcek postaveny, my vyhajani, obed tatko dovaril a ja nieco upeciem 😵 😀

dnes som mala ranajky do postele, parada, mohlo by to byt aj castejsie 😀

alica, no rano je clovek hadny, tak toto poje 😀 😀 😀 hlavne ,ze mu chutilo 😉

dididi30
7. dec 2008

jej jaky je zlaty mirko 😵

alica147
7. dec 2008

ahoj didi,dakujeme 😉 jéj a vy ste už stavali stromček? 🙂 detičky sa tešili?Thomasko ako reagoval?

dididi30
7. dec 2008

hej vcera vecer sme ho postavili, len musim urobit foto a nejako tam dat aspon jedno dite, aby to tu mohlo byt 😀 ale vyzera nadherne, len ci bude aj na fotke, my mame take slim(stihli) kvoli priestoru, mame male izby, tak preto.....
thomasko ho este ani poriadne nevidel, ale na vecer zapenem sviecky a to bude zuzo 😵 , tamca sa tesi, straaaasne🙂) sak aj my 🙂

a vy kedy staviate?

alica147
7. dec 2008

my zvykneme až 23.večer ale potom ho zas máme dlho aj do polky januára 😝

kostri
7. dec 2008

hojte
este stale sa zabijacka taha 😒 segra ma riadne nervy 🙂 dokola upratuje 😀
didi 😀 tak uz mate stromiik? 😀 tesim sa na foto
ali,mirko ma kraaasne okale!krasne!!! 😉
u nas bol vcera ten obecny mikulas 😀 dosli asi o siestej na aute obecnej policie 😀 😀 😀 ninka ich vykukala z okna,esteze bola tma a moc si nevsimla na com dosli 😀 zarecitovala dve basnicky,jednu aj za hanku a bolo.dosiel aj anjel aj cert,takze hanka rumadzgala jak diva 😀 a zadne foto sa nekonalo 😎 sme sa potom seci vytesovali z balickov,sme vyskali a tak a to malu tak rozrusilo,ze som sa s nou musela zavriet sama do izby 😀
zase sme tu spali,mala spala o desat min dlhsie ako vcera 😀
didi,ali,aj vam chodia tie maily co vam posielam?bo mojej segre nie 😠 neviem ci s tym nieco mam,ci co..

dididi30
7. dec 2008

alica hehe my do po 3 kraloch skladame, to neznasam 😝

akoj kostri, tak ste mali pekneho mikulasa 🙂

mne prisiel jeden email od teba, viac nie ☹ , to bude asi internetovym signalom 😉

alica147
7. dec 2008

kostri ahoj,dakujeme 😉 inak aj moj malý je taký ,že potrebuje svoj klud a neznáša hluk,som minulú sobotu potrebovala zbehnuť kupiť olej tak som Mirka dala susedke,ona má dvoch synáčikov,jedného škôlkara a jeden sa narodil vo februári a tiež asi robili krik,no šak jak deti a malý tak strašne plakal že som ho nemohla utíšiť 😝
mailk som dostala teraz za poslednu dobu tu gazdinku myslími ba 😕

vanilka32
7. dec 2008

lucia kde si kupila ten valec? didi ty asi v UK ze? celkom dobra pomocka 🙂

alica147
7. dec 2008

my máme foto z mikuláša iba telefonom fotené a neni su moc pekné tie fotky tak ich sem nebudem hádzať 😝
babky a čo by ste chceli dostať od Ježiška?ja nový foták 😀 😀 😀

vanilka32
7. dec 2008

jeej alica dakujem!! 🙂

alica147
7. dec 2008

😉

dididi30
7. dec 2008

vanilka 😀 hehe a alica ti hodila link 😀

alica idem kuk foto 🙂

dididi30
7. dec 2008

alica sak som tam ziadneho mikulasa nevidela ☹ 😀

kostri
7. dec 2008

tak vam chodia 😀 cil som vam poslala zas 😀 aj viac by som vam ale od segry mam take prasackaje 🙄 to bych si nedovolila vam poslat 😉
no hanka si aj ludi vybera 😕 niektorych total cudzich sa neboji a tej mojej matke furt reve 🙄 aj svagrovi 🙄
grazi,pocuj,sak troska cokiny si mozes dat..ja som vis jak schudla?setky diety som poskusala a nic 😠 ale totok zabralo-som jedla pravidelne kazde tri hodiny male mnozstvo-no to bude asi dost obtiazne pri deturencoch,co? 😒 ale skus to tak,ze rano naranajkujes a hned si nachystaj nieco take,co budes moct zjest o tri hod,napr ja si robim zapekacku 😀 alebo zlupnes jogutr,alebo tycinku s nejakym ovocim.obed normal,ale menej ako jedavas,potom olovrant..ja viem,ze vsetky teraz vela jedavame 😀 tak by to malo fungovat na vsetky 😀 ale toto zabera,len ked jes fakt pravidelne,bo potom si organzmus zvykne na pravidelny prisun jedla a nemusi spustat alarm a ukladat si zasoby..tymto sa aj rozbehne metabolizmus-najma ranajkami.ja som takto schudla desat kilov a jedavala som aj o deviatej a uz sa mi nevratili,len ked som otehotnela 😀 no a dodrziavala som pondelok posty-iba tekutiny-cize caj,vodu..ale to teraz nemozme,kedze kojime 😀 tak skus,ak to tak uz nerobis 😀

alica147
7. dec 2008

Jaruš šak sa neondi a pošli 😀 😀 😀 😀

didiuš šak som písala že su neni pekné tak ich sem ani nedám 😝

kostri presne ako píšeš,organizmus zvýši metabolizmus a pojde to a ked sa je vela ovocia a hlavne zeleniny tak to super odburáva tuky 😝

alica147
7. dec 2008

maly,spí,ja som už umyla konečne to kuchynské okno s balkonom a asi ešte upracem linku a dovi dopo 😀 😀

dididi30
7. dec 2008

kostri ja som za vsetku psinu tak posli a diky 😀

a co ty chces chudnut? hehe ja chudnem od porodu a stale som taka ista ☹ 😀 😀 😀 😀 vecer mi chuti a ked sa nenajem, tak mam malo mlieka a drobec sa budi casto ale ked mam naliate a fajne si cucne, tak je dobre a aj lepsie haja 🙂

grazi, inak sila s tym obleckom z konika riadne si pytaju, ja by som na tvojom mieste tiez radsej nove, ved mame ,,mozno,, posledne dite, tak si to uzivajme 😀 a este takych chlapov, heh, sak to treba vyfesakovat 😀

dididi30
7. dec 2008

alica aj nas zaspal 😀 😀 veru idem aj ja daco robit, lebo tu pri pc neurobim nic, len mi tu kysne rit 😀 😀 😀

tak ale ja tu zas musim mrk a reagovat, to by mi nedalo 😕 😅 🤐 😀

alica147
7. dec 2008

no ved,jak by to bolo,ja sem tiež furt kukuč 😀 😀 😀

alica147
7. dec 2008

a idem si dať pravidelnú davku jedla aby som nevyhladla náhodou 😀 😀 😀
kostri dík za mailíky 😉

kostri
7. dec 2008

😀 😀 😀 ze nevyhladla nahodou 😀 😀 😀
no ja vam ich teda poslem,ale sa na mna nehnevajte,ked sa zhrozite 😀 😀 😀 😝
didi,ja nechudnem,to grazi,ak by chcela,ja chudnem asi tak ako ty a aj ostatne maminy tu 😀 cest vynimkam 😕
didi a uz rozmyslas nad tretim dietatom? 😕 sak este nedavno si pisala,ze uz e e 😀 hm?ci keby sa podari? 😉
no my odchadzame od segry,balime,potom ideme svagrinej,tak mozno este vecer nakuknem
papa

graziela
7. dec 2008

Ahojte,
Kostri, diky za rady....ked ja to vsetko vieeeeeeeeeeeem, co si pisala...ved kto by to nevedel, vsak? Len to este tak zapracovat do reality... 😲 No ja sa snazim jedavat tych 5x denne, aj ked niekedy vynecham napr. desiatu, ked ranajkujem dost neskoro (ked rano dlhsie spime)... Mojim najväcsim problemom su momentalne prave sladkosti, takze preto som pisala, ze to je pre mna teraz pohroma...no, uvidime...
Inac, babenky co kojite, uz ste dostali kramy od porodu? Lebo ja este stale nie a som aj celkom rada 🙂
Dufam len, ze to tam mam vsetko v poriadku, lebo sa musim priznat, este stale som nebola od porodu na prehliadke... ☹ Vybrala som sa tam sice 2x, ale raz mal dr. dovolenku a 2.krat tam uz nebol...tak ma to nastvalo...a to som sa este specialne kvoli tomu "pripravila tam dole"...ved viete ako... 😝 No, v pondelok uz musim ist na 100%...

alica147
7. dec 2008

grazi ahoj,som si minule na teba myslela,videla som v kauflande špenátové kocky 😀
ja som menzes tiež ešte nemala 😝

greguska
7. dec 2008

ahojte mamicky a deticky!

tak ja som dnes konečne dorazila okná, na 4. krát ale predsa 😉

pred chvíľou sme sa vrátili z vonku, ty brdo, zozimilo sa, normálne asi začnem pančuchy nosiť, bo v tých rifliach je mi kosa 😒 maťko spí v kočíku, konečne aj trochu dlhšie ako 30 minút, ale už čakám každú chvíľu, že sa zobudí.

dnes sme mali kombináciu hipková mrkva s doma vareným zemiakom 😉 spapal asi 10 lyžičiek, tých jeho malých, to je super, už sa rozbieha. A včera sa mu podarilo napiť aj zo sosáčika, sa čudoval poriadne, že čo to. Ale do dnes už zabudol, ako to včera robil 😀 Zato však skúšal dnes pohárik, bo furt ked ja pijem čaj tak mi ide po hrnčeku, už som mu povedala, však si daj 😉 A on si dal ! Tak som mu urobila ten bio feniklový do takého detského hrnčeka a normálne chlipkal z toho. A ja si tu robím problémy s nejakým sosákom keď on rovno z pohára chce 😀

greguska
7. dec 2008

ja som tiež ešte MS nemala, ani mi nechýba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre