Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
7. dec 2008

ahojte 😀
ja mam MS prave teraz,,,,,už 4 krat 😠 😠 😠

zuzpolka
7. dec 2008

no len som sem prišla a už musim ist,,,,,,manžel pyta papat 😀 😝 😀 😝

dididi30
7. dec 2008

cafte

dnes sme boli na prechadzke a drobec opat spapal celu vyzivku s kuriatkom, asi mu dam papaciu stolicku vonku 😅
a aj som mu dnes kupila kukuricne chrumky a ten mastil jedna radost, triasol sa ked uz nemal 😀

no baby ja som uz veru dostala MS a mam ju 3 den 😒 zuzka caf 😉

kostri
7. dec 2008

grazi,sak som si aj myslela ze vies 😕 no aj tak som napisala,reku,co ak nie 😀 sviatky su pohroma pre vsetkych,no ale vies co?ked chces,ja tiez odteraz nebudem jest sladke!a budeme to dodrziavat spolu,hm?mne sa vzdy lepsie dodrziavalo,ked niekto bol so mnou v time 😀 chces byt so mnou tim?a budeme sa jedna druhu hresit,ze:zasek si zblajzla tu margotku? 😠 nonono 😀 😀 😀
gregus,ja pancuchy nosim uz davno 😒 brrrrr 🙄 som zmrzlina.zato malu otuzujem 😀 a svokru to strasne irituje 😀 na nech 😀 😀 😀
ja este menzes nemala som 😲 uz som aj zabudla jake to je..budem kojit az dokedy nebudem tehotna..potom zas kojit a zas tehotna.. 😀 usetrim za vlozky 😅 😀 😀 😀
jaj gregus a maly sa ti pekne rozbieha 😉 nasa odvcera zabudla jak sa pusinka otvara 😲 no volak jej to tam napchavam 😀 ale to preto zabudla,lebo ju segra naucila vyplazovat jazyk 😠 a cil furt vyplazi jazyk namiesto toho aby pekne otvorila zobacik 😒 a este aj pluje pri tom 😀 a rehoce sa mi ☹ 😀 😀 😀
a ja som malej zatial skusala len z flasky cajik..poharikom este nie,dost co je cela pooblievana ked pije z flasky 😖 🙂 ona si cucne,potom flasu odtiahne,kukne na nu ze co to je 😀 potom zas pichne do pusinky 😀 a taktok pije 😀 😀 😀

kostri
7. dec 2008

didi,ja tiez zajtra mastim do obchodu kupit tie chrumky 🙂 dufam ze ich tu budu mat 😒
one,dokedy mozu byt deticky vo vajicku?kedy treba kupit autosedacku? 😕
didi,kupila som mrazeny spenat 😀 daj recept 😀

dididi30
7. dec 2008

kostri, hehe no daj do hrnceka kusok spenatiku a zalej to tvojim mlieckom a var do zmaknutia, mozes tam dat aj par kociek zemiacku alebo miesto zemiacku natvrdo uvarene vajicko, teda len ten zltok a rozixovat 😉

no to len ja kojacia som dostala MS? 😲 😅 ale tusim aj weroni uz dostala, ci sa mylim 😅
ja ich mam zo stresu, no co uz, niekde sa to muselo odzrkadlit ☹ ale neva, konecne mozem kupovat aj vlozky 😀 ci tampony 😉 😀 😀

dididi30
7. dec 2008

jaj a zabudla som, no ja vyvraciam teoriu,ze ked ma zena MS tak babu nechuti a zena ma pocit,ze ma malo mlieka, lebo ja mam totalne preplnene prsniky a drobec papa stale a okrem toho aj papa prikm 😉 🙂

alica147
7. dec 2008

čafte,my už spíme,bo mal spal poobede,no neviem presne kolko ale stihla som akurát umyť okno v obývke 😝

zuzpolka
7. dec 2008

No my tiež už hajame 😀
ešte sa pred chvilou mrvila,,,,ale už je tam nejake ticho 😕 😅
dnes ide TALENT finale tešim sa 😀

alica147
7. dec 2008

aj ja,by som chcela aby vyhral ten chlapec s gitarou,ale mojim favoritom bol ten chalan s futb.loptou čo minule nepostupil 😠

kostri
7. dec 2008

didi,konecne nieco naviac,co mozes kupovat 😀 a jako,jako asi si mam to mlieko odstriekat? 😒 😅 som este v septembri dochniapala odsavacku 😖 😅 😅 😅 🙄
ja tiez chcem aby hanka sama zaspavala v postielke 😢

kostri
7. dec 2008

didi a svieti uz stromcek? 🙂 thomaskovi sa paci? 😀

krazu
7. dec 2008

ahojte 🙂
my sme mali strasnu noc, Dado si v noci o tretej zmyslel ze je uz vyspaty, zaspal az o pol siestej na hodinku a dost. Cez den to tiez nebolo bohvieco raz hodinku a dvakrat po polhodke, som zvedava na tuto noc 😠
teraz sa ozyva z postielky a tiez to nevyzera ze zaspinka sam

alica147
7. dec 2008

zuz pekné foto ja som tie chrumky nedostala mali iba sladké a slané 😝 😝

zuzpolka
7. dec 2008

alica, dakujem 😅
to fakt nemali? ja som zasa sladke nevidela nikde,,,,to by som si dala 😀 boli farebne???

alica147
7. dec 2008

farebné 😉 😀 😀 😀

zuzpolka
7. dec 2008

mnaaaaaaam take lubim 😀

alica147
7. dec 2008

u nás ich malu v kauflande ale zas nemaju natural 😝 budem ich musieť pozrieť niekde inde

zuzpolka
7. dec 2008

ja kupujem v Bille tie chrumky,,,ale farebne nemali,,,,, 😒
asi pojdem kuk do kauflandu, tam som bola asi raz v živote 😀 😝

alica147
7. dec 2008

a ja zase do Billy 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
7. dec 2008

😀 😀 😀
už to začina, idem si umyt hrozno a kukat 😅
cez reklamu som tu 😉

lucia31
7. dec 2008

ahojte mamulky, nestraste s MS, este nechcem 😝 🙂
didi, no, ja napriklad mam vzdy menej mlieka v case, ked by som mala dostat MS, normalne vzdy okolo 23teho mlieka malo, doslova zo dna na den, a po par dnoch zasa ok 😉
bavite sa o chrumkach? nasa babka s dedkom ked boli v Blave, tak doniesli cisto pohankove chrumky, take ako kukuricne, dlhe, Tamarke chutilo, len skoda, ze tu take nikde nezozeniem..

lucia31
7. dec 2008

kde ste vsetky, ha? 🙂 kukate telku, co?...ok, idem odstriekavat 😝

kostri
7. dec 2008

ja som zas vtedy strasne nervozna 😝 vrcim na kazdeho,aj na mangelika 😔 som taka hnusobka vtedy..sa to tak po mesiaci opakuje..tak si myslim,ze asi zato.a ze by som mala menej mlieka som si nevsimla.ja mam tak akurat,ani preplnene ani susene slivky 😀

dididi30
7. dec 2008

kostri, no nemusis dat to mliecko, ale je to naj, sak kup umele, ved sa nic nestane ked 2 krad do mesiaca urobis spenat s umelim liekom, ja by som to tak robila, len nerobim, bo kupujem hippky 😉 ale mam doma mliecko hipp, pre istotu 😉
no a s tym hajanim , no tak ja som chvala bohu ani prijednom dietati nemusela uspavat na rukach, teda tamcu do 2 mesiacov sme natrasali, ale potom utalo a thomaska od narodenia neuspavam, on zaspi sam aj cez den, on natrasanie neznasa, jedine nosenie na rukach ked nespi 😠 ale co uz vydrzime 🙂

zuzka alica, ja som kupila kukuricne chrumky malemu a malej sladke, ona radsej sladke ako vy 😀 😀

alica teda sak ma nauc robit tie kolaze, ja to neviem zapana, zaregistrovala som sa a co dalej 😅
ale vidim,ze ta to bavi, fakt pekne kolaze 😵

luci, moja kamoska koji rok a polrocne dieta, dcerku a este nedostala 😲 , no tak to je asi fakt na zene a aku ma pohodu a tak....ja som rada,ze stale kojim a dlho budem 😵
a preco by si nezohnala tiez chrumky?? sak skus cez net, na obale nebola ich internetova stranka?

lucia31
7. dec 2008

didi, vidis, to ma nenapadlo, ze kuknut na nete 🙂 ...ach, jo, vykojeny mozog 😀
no, je pravda, ze pri Jankovi som dostala MS az nejako po roku?..uz si nepamatam, tak este mam hadam cas....

alica147
7. dec 2008

didi je teraz nový ten program trojka,je v angličtine ale šak tebe to problém robiť nebude,tak ked pojdeš robiť foto tak ťa možem cez ip navigovať,ok?

alica147
7. dec 2008

sa tu s tým bavkám už ich mám tolko všelijakých narobených 😀 😀 😀 možem otvoriť nejakú výstavu 😀

alica147
7. dec 2008

vykojený mozog 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
7. dec 2008

no ja skusim rukou nieco odstriekat 😝 sak vela jej toho varit nebudem,tak hadam sa trocha potrapim 😀 umele nemam 😒 voljako si poradim
no idem ja..andrejka si ma nevsima.. 😖 huhuuu tu som 😢 😀 😀 😀
a uz nie som 😀
idem do snickova 😀
papapa

inak hanka v uz konecne kocariku pekne sama..no v postielke ani na posteli nie 😢 ale ja ju taaak lubim,ja si ju tak tulim ked zatvara tie ocka malinke 🙂
avojte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre