Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
1. jan 2009

jaruška ahoj,ja do druhej ale v podstate ani nie,o druhej som sa presypala z gauču do postele 😀 😀 😀

Miruško sa o pol noci zobudil na rachot,aj ked oproti minulým rokom to bolo dosť vlažné 😝 tak sme sa nakijili a spnkal dalej,ja som si pospala pri telke 😀

alica147
1. jan 2009

nakijili 😀 😀 nakojili

krazu
1. jan 2009

ahojte,
vsetkym prajeme KRASNY A STASTNY NOVY ROK, nech nam deticky pekne rastu a mame z nich len tu najvacsiu radost

aj my sme prespali novy rok, vlastne sme sa prebrali na rachot a potom sme poculi suseda ako odratava 😀 a potom nastala palba 🙂 , ale maly sa ani nepohol, tak sme si zazelali vsetko dobre v novom roku a spali dalej

kostri no mali ste teda super noc 😵 😵 pekne 🙂

alica147
1. jan 2009

jarka može to byť tým,ja som čítala že tak dieťa vie že je noc a že má spať 😲

mmona
1. jan 2009

Vsetkym prajem Stastny novy rok.

alica147
1. jan 2009

jaj no šak aj my všetko naj oslávencom a Vikinke posiela Miruško božtek na noštek 😵

alica147
1. jan 2009

aj novému roku k meninám 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
1. jan 2009

ináč ludia u nás riadna poladovica a sneží 😕

kostri
1. jan 2009

aj u nas take pocasie 😝

ze novemu roku k meninam 😀 😀 😀

tiez myslim,ze aj tym svetlom to iste bude,bo trosku sa prebere a nezacne hned plakat jek predtym,zamrnka a spi,alebo jej dam dudel a spi 🙂 fakt dobra rada,kujem 😉

dididi30
1. jan 2009

krasne novorocne ranko 🙂
dufam,ze ste silvetra prezili straaaaasne veselo, bo ja nie ☹ bolo mi zle a to som ani nepila 🙄

a oslavencom vsetko naj naj, vikinke, andrejke 😉 😀

dididi30
1. jan 2009

no a samozrejma kukimu vsetko naj, cmukypuky 😎 😀

ja som uz tamarke vinsovala, len to nikto nevidel ci co 😲 😀 😉

dididi30
1. jan 2009

jaj baby , stedrak dopadol suprovo, az na to ,ze cast je splanuta vo vecku ☹ 😀 😀 😀 ale neva aj tak si dam, sak vecko nemam daleko 😀 😀
kika, neboj to len nahoda, raz je dobre,raz zle, majko nabehne na ten lepsi rezim 😎
jarus, tak si sa vyhajala? no ten vajcak so sampanskym by si si mala davat kazde rano, preventivne 😀 😉
ja som si dala bilinkovi liker, len kulilincek a thomasko nechce nic papat len moje cici, no asi mu chuti takto ochutene 😀 😀

dididi30
1. jan 2009

no a teraz neviem ci pisete, ci ste odisli bo ja som prisla 😠 😀
tak idem inde 😝

alica147
1. jan 2009

gali sevas 😀

alica147
1. jan 2009

ak čomu mi vinšuješ? 😕

alica147
1. jan 2009

did ikukipuki halooooooooooooooooo 😨

kostri
1. jan 2009

sak k novemu roku 🙂

teda aspon si myslim 😀
som sa vyspala veruze 😉
a ty si vrackala ten stedrak? 😕 ci preco bol vo vecku? 😕 a co si volaco pojedla? 😕 ci si to od tamarky chytila? 😢 boze u vas stale niekto chory ☹

dididi30
1. jan 2009

adi sak ty si pisala ze k novemu roku, ze ma meniny, tak ty si to vymyslela, tak tebe 😲 😀 😀 😀 😀

jarus, no prezierala som sa a theras thomaska prehana,,,,,,sak hej aj mne to lezie na nervy, furt ta tamca daco zo skoly donesie...

inak kto planuje babo v tomto roku 😀 😀 😀

kostri
1. jan 2009

gali,ja ze k novemu roku sa zmenis na trpezlivejsiu 🙂 a ty ne 🙂 pri tebe sa clovek ani vypisat nemoze ist 😀 hned odlezes 😀

thomaskovi chuti likerikove mliecko,sak je chlap 🙂 a nasej hanke preco chuti? 😕 😀 ze by bola po nas? 😀 😀 😀

ja som zaregistrovala ze si tamarke vinsovala,ale take som to mala rozlietane tie dni,ze volajako som nestihala reagovat 😒 aj sa hanbim,ale snad mi to tamca odpusti 😉

kostri
1. jan 2009

ja planujem otehotniet koncom roka 😀 dufam ze sa podari 😔

alica147
1. jan 2009

didi jááááááj 😀 😀 😀 😀

a Tamarka mala čo? 😕

alica147
1. jan 2009

Jaruš tak držím palce 😉

kostri
1. jan 2009

gali,no u vas je to teda riadne zamotany kolobeh 🙄 by ma porazilo,stale niekto chory 😢

dididi30
1. jan 2009

jarus no co narobis, taka salena povahaj 😀 😉

jarus, ale sak neva, je zavinsovane a je dobre 🙂 😉

alic, no sak luciina tamarka, nie moja 😀 ta ma meniny v polke januara a narodky v auguste 😉

kostri
1. jan 2009

dakujem andrejka 😉 no to by musel byt sex dovtedy 🙄 bo voljako to u nas stagnuje 🙄 😝

kostri
1. jan 2009

fajny stedrak aj mamina robila,no ja som sa bala ho jest,za orechy 😕

jaj este som chcela,dudri,ty si si prepichla bradavku s ihlou????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dididi30
1. jan 2009

jarus no proste jasne, na teba hodene trenky neplatia, ze do mesiaca hotovo 😀 😉
inak my sme tamcu robili prerusovane rok, ale neprerusovane sa pocala do 6 mesiacov, thomasko hned na prvy sup 😉
sa hovori,ze zeny su so starych vajicok a chlapi s cerstvych vajickok, cize chlapceka splodis hned, zenu aj neskor 😀

dididi30
1. jan 2009

jarus, u nas vypestovane orechy sa mozu 😉 ja som dala mlete mandle a tie su nealergicke 😉

jaj no vidis, toto som chcela pisat, ze durdi si bradavku ihlou prepichla , boze to by ma nenapadlo 😅 😝 a ako vlastne vedela, ktora dierka je nepriechodna 😕 😅

kikaamajko
1. jan 2009

Aj my želáme všetkým oslávencom len to naj 😉 Adi, aj tu sneží.
V noci sa kone splašili, zlakli sa toho rachotu a dva sa dostali von z kotercov. Urobili v maštaly dobrý bordel, a vysypali krmivo. ☹

kikaamajko
1. jan 2009

Fíha, Jarka tak budeme držať palčeky nech sa podarí 😉 Inak aj ja som počula že ked chceš chlapca musíš každý deň sa milovať lebo spermie s mužským chromozomom sú rýchlejšie a skôr umierajú a ked dievča tak máš mať 2 týždne pauzu aby tie mužské stihli umrieť 🙂
Neviem ako u vás ale u nás to presne tak vychádzalo. 😀 😀 😀 😀 😀
Gali to je hrôza u vás. Mňam ja som práve zjedla sviečkovú a hnedle a zase som prejedená 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre