Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

pondelok
9. feb 2009

tak mi sme boli v meste, teraz Michellka spi pekne na teraske, idem varit polivocku fazulovu a dam 3 x do pracky
a dnes sme mali pekny zazitok ako sa tak mala vala po zemi zrazu sedi 😀 😀 😀 tak sa vytesovali, najskôr sa pytam muza, ze ci ju posadil, lebo lezal pri nej na gauci, a on ze nie, a potom to zopakovala opat, takze sa uz sama posadi 😀
inac vonku fuka o sto sest, juj aby uz bolo teplo, ta zachvilu vas pridem opat pozriet 😉

kikaamajko
9. feb 2009

Ahojte detičky aj mamičky, sme tu dlho neboli.
Kým som Vás vždy stihla prečítať, tak už zase sa malý zobudil 🙂
Gali, čo som sa to dočítala, že Thomasko 2 dni pekne cez deň spinkal? Super, aspoň si si oddýchla. Náš spáva na brušku od 8 týždňov, odvtedy aspoň cez deň pospí 🙂
Aj som sa nasmiala ako sa ti detičky hrajú. No ja si to neužijem, ked Kika je už príliš veľká. Škoda. ☹
Všetko najlepšie som chcela zaželať Matúškovi, Matejkiovi, Davidkovi a Lackovi 😀 Chlapi majú mejdan tušim.
Ako čítam , tie naše detičky sú čoroz šikovnejšie.
Jarka, Hanička bude mať kozu? Ja som malého zobrala včera do maštale a kôň mu ožužlával čiapku, malý sa smial a potom mu býk olizoval rúčku tak Majko mu tiež vyplazoval jazyk. Jarka to koľko ti preboha Hanička zje. To je dobrý papkáčik 😀
Ešte ma zarazilo prečo vlastne zuzka krazu nechce dať svoju fotku do albumu.?
Ešte prídem za chvílu ale malý už vreští a pečiem pizzu

krazu
9. feb 2009

dakujeme vsetkym gratulantom 🙂

kikaamajko, hej chlapi maju party 😀 😀 😀
my ked prideme ku svokrovcom a maly vidi ich psa tak sa tiez vzdy zacne schuti nahlas smiat, uz sa tesime ked bude ginu tahat za chvost a robit jej zle 😀 😀

jaaj a fotky v albume, - fotka dolozena 😅 😅 , inak dost vela bab tu nema svoje fotky, len fotky deticiek 😵 😵

alica147
9. feb 2009

ahojte devuchy mamuchy deťuchy 😀 😀 😀 😀
zuzi no aká si ty fešanda 😵 😵 😵 krásne fotky aj s Dadulkom 😵

všetkým oslávencom gratulujeme 🙂 🙂

krazu
9. feb 2009

maly je uz v postielke, zatial je ticho 😎
alica dakujeme, jaj az sa cervenam 😀 😀

alica147
9. feb 2009

😵 nemusíš moja sa červenať čo je pravda neni hriech hovorí moj drahý 😀

my spíme od šiestej 😝 tak neviem o kolkej bude malý vyspaný, dnes vstával o šiestej jak do roboty 😀 😀 😀 😀

alica147
9. feb 2009

no a kde ste všetky?
didi kukuk 😵
jarka tu zase chvílu nebude kamoš mal prísť zas pre net ☹ 😢 😢

inak uplne katostrofa, nám od piatku nejde výťah,my bývame na 7posch. ani von nemožme ísť 😝

krazu
9. feb 2009

alica, dnes som stretla jednu kamaratku a ta ide dat maleho do jasiel, je o dva mesiace starsi ako nase, a vraj prvy cely mesiac tam bude kazdy den s nim aby si zvykol

no ten vytah ti teda nezavidim, ja som raz trepala nakup a dada vo vajci na tretie a mala som dost 😝 😝

krazu
9. feb 2009

aha a pridala si kraaasne fotecky 😵 😵

emmillya
9. feb 2009

ahojky, adi ako sa mate? 😉

zuzpolka
9. feb 2009

ahojky 🙂

alicka peke fotečky maš s Miruškom 🙂 zlaty ste 😉
aj zuzka-krazu peknučke nove fotky 😅

juuj baby zas som zhrešila 😀 teraz som jedla 😠 zemiakove plnene placky 😀 😝
no čo už ☹ muž to chcel a čo som mala kukat nanho??? 😕 😅 tak som si trošku dala 😖

Viki sa prave nejak mrvi idem kuk na nu 😨 😵

alica147
9. feb 2009

ajojte dakujeme
adi v poho dnes všetko ok. klop klop aby som to nezakríkla

zuzi v pohode šak čo ty si jaká kočica chudá čo sa ty stresuješ? 😵

alica147
9. feb 2009

a dík za tip, som to dávno nerobila tak mám čo variť zase 😀

alica147
9. feb 2009

zuzi ja už som bola celom nažhavená na tie jasličky, som počula aj vela pozitívnych názorov na vývoj detí v jasliach ale tak Miro s tým zatial nesuhlasí tak uvidíme ako to pojde dalej

alica147
9. feb 2009

a zuzi čo si hodila tie linky tam píšu že jogurty od 10mesiaca a ja som sa akurát chystala že začnem malému dávať , my sme jogurt ešte nepapali 😕

emmillya
9. feb 2009

my sme jogurt skusali ale ako tradicne -ziadna slava 😝 takze ho zatial nebudeme papat tak to vyzera 🙄

alica147
9. feb 2009

ale dnes papal stred z rohlíka, so mnou tak vypapkal polovicu 😀

krazu
9. feb 2009

alica, ved ja som tiez v pomykove, ta moja dr. vie ze este kojim a vravela mi ze mozem davat jogurty a mam kamaratku, ktora chodi k tej istej dr. a nekoji a jej zase vravela ze ma pockat do 10 mesiaca. maly uz mal 2x jogurt a nic mu nebolo, ze by ho prehnalo a tak. tak som sa rozhodla ze mu dam jogurt tak raz za tyzden az dva tyzdne a v deviatom mesiaci uz castejsie

alica147
9. feb 2009

no ona to má nejaké naopak 😀 😀

emmillya
9. feb 2009

stredku z rohlika davate cistu alebo s niecim? mala mi to papka ale zda sa mi to take "suche" , no a jogurt a mlieko k tomu ble 😝 snad tak potom vytrubit este flasu mlieka 😀 😉
ale ved v tej tabulke je ze jogurt v 8.mes. ci nie?

alica147
9. feb 2009

ale pre nekojené, my sme kojení 😀 ja len taku čistu tu striedku mu dávam aj z chleba
idem v pondelok na poradnu tak sa popýtam som zvedavá čo povie naša mudr

dididi30
9. feb 2009

caute baby

no co zas pane boze citate, toto a hento deticky nemozu papat??jezis, bavi vas to?? teda kebyze kukam na to co sa ma a co nie a este k tomu, kazdy lekar, ma na to iny nazor, tak asi moj thomasko nic nepapa a stale sme pri mkve! s prepacenim kraviny 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

no inak ako sa mi mate?? idem si vas precitat 😀 , alebo nie, kaslem na to 😀

zuzpolka no no, zemiakove placky! hm hm hm, sak hod jednu 😀 stavim sa,ze si ich vsetky zjedla 😠 😖 😀

dididi30
9. feb 2009

alic pekne fotecky 😵

alica147
9. feb 2009

didi čauko dík 😀
no ja sa zase celom riadim tým čo a ako lebo potravou sa dá predísť vela chorobám tak si myslím že na niektoré veci ešte maju čas a netreba im zbytočne zaťažovať organizmus, ale šak je to samozrejme na každej mamičke čo dá svojim dietkám papkať ja si len myslím že sa nemusíme zbytočne ponáhlať ja sa nejako neviem ani vzdať poobedného kojenia tak zatial stále máme nahradené len desiatu a obed 😀

zuzpolka
9. feb 2009

noooo dididi,,,, čo si o mne mysliš??? 😠 😀
nahodou som mala len jednu 😝 😀 naplnenu maskom a posypanu syrom 🤐 he he
hodim ti? ešte ostalo 😀 😉

už mi beži panelak 😕 ale nevadi ved sedim pri tv, tak jednym očkom kuk sem a jednym tam 😀

krazu
9. feb 2009

didi ahoj, ze kraviny 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
9. feb 2009

alic no a ako vysvetlis totok,ze niekde sa pise,ze sa moze lepok od 4-6 mesiacov a niekdy o 8 a ze jogrut sa moze od pol roka a niekto ze az od 10 mesiacov ci po roku a je toho vela, no co si vyberies?
ved co taka mamicka co ma prve dieta a vsade sa docita inac??
napr ja som spokojna s tym ako co a kedy sme zacali s papanim nemam vycitky, lebo vsetko slo tak ako malo ist a podla rad lekarky, mojej!
ja tiez kojim stale a kedykolvek, ale on si da mliecko vzdypred papou ci po pape alebo medzi papou, ale uz to nieje jeho hlavne jedlo, ma rozum a vie co je pre neho lepsie🙂 dneska som mu dala okostovat kyslu uhorku, jaj ta mu chutila 😅 na zabite ma 😀 😀 😀

dudri
9. feb 2009

ahojte, v sobotu som v noci povracala 2x... 😝 Predtym 2tyz,cela rodina boli chore...(povracali)chripkova viroza... mala som teplotu 38. cely den moje rodicia a manzel varovali Katku, cely den som lezala a pila som cierny caj a vodu a suchar 😝 teraz sa citim ovela lepsie. teplota37stupnov....babka kocikovala

Katka sa uci chodit po schodoch iba niekolko...kolko vladze,,,

a precitam....

dididi30
9. feb 2009

zuzka hod 😀 😉
jaj mne zajtra ordinacia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krazu, kraviny to je nase domace slovicko 😀 😉 este aj tamca ho pouziva, ale lepsie ako hresit 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre