Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kikaamajko
4. apr 2009

Ahojte, všetky sa vonku flákate, čo? Ani sa nečudujem Idem pridať to ihrisko naša ale ešte to nie je dokončené 🙂 Gali tak hádam ti tá zmena vzduchu ozaj pomôže, ked máš všetko v norme. Aj Thomaska trápia zúbky? Chúdatko, Majko nemôže vtedy spávať ☹ A teraz je tak teplo, jemu sa najlepšie spí v zime v kočíku, tak teraz je takých 10 hodín denne hore a ja nič nestíham.
Maťka tak to je asi tá šiesta choroba, my sme to mali už 2 krát, uvidíš či aj vyrážky bude mať iba 3 dni.
Veru aj mňa bolia kríže, ale malý behá aj vonku po štvornožky, len ho beriem za 1 rúčku aby si zvykal držať rovnováhu. Mišelka je veru šikovná ked už sama stojí, zachvílu bude chodiť. Tak sa majte, pekný deň

greguska
4. apr 2009

ahojte 😉
dnes je opäť krásne, tak tu zase nikoho nebude 😉

leni, však to je doslova ihrisko aspoň pre 5 detí, tak musíte nejaké dorobiť, aby sa využilo 😀 šikovný mužík...

my sme boli voliť, ja som umyla až jedno okno, teraz maťko zaspal a mne sa už ďalej nechce. aj tak som si ho naučila na ticho keď spí, tak mám voľno 😉
náš tato sa rozhodol, že ide poobede oslavovať narodky aj meniny, čo mal pred mesiacom a neoslávil, zavolal do roboty kamarátov... takže dnes večer budeme sami gazdovať a ako ho poznám, zajtra bude klin klinom vybíjať, nejaká reč s ním bude najskôr v pondelok poobede 😠 ☹ tak si musíme nájsť nejaký program. ale čo v nedeľu, to sú všetci so svojími rodinkami a tu nablízku nie je nič, tak budem akurát celý deň nervavá, už sa poznám 😝

zuzpolka
4. apr 2009

😝 ahojte

kikaamajko teeeeeeeda maly sa tam ma ale dobre 😀 kolko miesta na blaznenie, no super 😅 😉

dnes je naozaj super teplučko 🙂 ani neviem čo mam malej obliecť 😕 😒

teraz Viki haja, potom ideme na vylet 🙂
včera sme boli vonku od obeda až do siedmej 😅 ved to tak ubehne a je to super ked je tak teplo , aj si pospi v kočiku aj sa vybeha vonku,,,no všeličo sme postihali 😀 aj holubov sme boli zasa krmiť Viki normalne dlho vydržala behať bez držania 😕 😅 stale som ju tak pušťala a išlo jej to super... juuuj už aby chodila sama 😵

tak vam prajem krasny den a užite si víkendík,,, keby som sa večer neukazala tak žehlím ☹ 😖 pa pa

greguska
4. apr 2009

ahojte!
tak my sme boli dnes asi 4 hodiny vonku, super bolo aj keď nič zaujímavé 😀

a ak sem dnes niekto príde, môže napísať názor na tento goláč? zajtra sa musím rozhodnúť, či ho beriem 😅
ďakujem!

http://www.inglesina.sk/index.php?page=view&cod...

dora01
4. apr 2009

ahojte!

leni, to bude paradne ihrisko, sak to mozete rovno konkurovat tym co maju v meste. tvoj muz je sikovny 🙂

greguska, pekny sportak, inglesina je dobra kvalitna znacka, ja ti ho schvalujem 😀

zuzi, my sme boli s malym na 3 hodky v aquaparku v senci, dobre to tam bolo, ja vodu milujem, takze sme si s malym uzili, aj pod vodu sme ho strcili, este si pamata signal na zadrzanie dychu z plaveckych jasliciek. Lacko tam mal napadnicku, 8 mesacnu Nelinku, sa po nom vo vode vrhala, ked nas uvidela, tak vyskerena od ucha k uchu, sme sa na nej nasmialy zlata bola 😀

no my sa zajtra ideme asi do mesta, do parku kacice pozret alebo neviem este kam by sme zasli. Veru vonku je uplne supeeer 😀

greguska
4. apr 2009

radka, dík 😉
no snáď sa už aj my konečne vytrepeme do toho senca. asi nahovorím mangiho, ako odškodné za ten dnešok 😀

drobček už spí, som to ani nečakala, keďže nám akosi nevyšiel krok a poobede spinkal a zobudil sa až pred siedmou. ale veď chvalabohu, že spinká, akási som posledné dni unavená takto večer 😝

kostri
4. apr 2009

servuste
kocik schvalujem aj ja a to vo farbe cerveno sivej 😀 😉 matkovi bozteky,nech ho teplotky nekvaria 😒 ani vyrachle 😒
majkovi strasne zavidime a aj lenke zavidime mariana😀 moj muz je teda tez sikovny ale hento by nedokazal 😕 este tak zajacaren 😅 potom ju odfotim,nech zavidite 😉 😀
my sa mame celkom fajn..vcera viola bola aj dva krat s hankou na prechadzke 😲 som cumela!
neska som s nou bola ja doobeda a poobede tu bola a moja mami aj ninka,tak sme sa presli a zasli sme aj na pivo 🙂 no ja som si dala sodu 😅 aj tak pivo nelubim 😉
kym hanka spala som samoska makala v zahradke,tak uz mame v zemi hracok,cibulku,mrkvicku,petrzlen ,aj zemiaciky 😵 a este mame tak tristvrte zahrady prazdnej 🙂
som sa tam vytrepala v monterkach a tricku..kukam a suseda kosi travu v sexi oblecku a slnecnych briloch 😠 na co som ja horsa??tak sup dole tricko a len v podprde som bola 😅 no na tom samozrejme traky z monterek 😅 a hnedkaj som si aj nohy odepilovala 😅 sak volajako som sa po porode opustila 😔 sa skoro vobec o seba nestaram 😔 hamba mi
a co vam poviem!tak ta nasa dcera je jaka presibana?velice s nu nacvicujem-otoc sa,posad sa,plaz sa,loz...no myslite ze ona to bude robit ked ja chcem?..posadila som ju naprostridek posteli,odbehla som,vratim sa za desat sekund,ona sedela o meter dalej a tvarila sa akoby nic 😲ja nevim jak sa tam dostala 😲 na druhy den lezala na posteli,otocila som sa jej chrbtom,vyberala som cosi zo skrine,otocim sa naspak a ona sa gula jak valec k sulcom 😀 co boli na kraji postele 😲 tak som z toho setkeho usudila,ze ked sme pri nej,tak tolko bude huhukat,kym ju nedam tak jak ona chce,alebo jej nepodam to co ona chce a ked tam nejsme tak si poradi 🙄 😀 bosorka 😀 😀
a veru aj hanka si zacala sadat v kocari 😲 muz ju neska nevedel uspat co uzuz spala,zrazu zacvirigal vrabec,v momente sa prebrala 😀 sadla,lahla,drimala..zas slepka zakotkodakala,zas sa posadila 😀 a to asi stopadesat krat a potom zaspala.o hod a pol sa zobudila a v momente sa posadila 😲 esteze som tam akurat bola 😲
tak ja asi tolko z poslednodnovej problematiky 😀 jaj este,dostala som zas kramy 😖 uz mi vyse tyzdna meskali,ale neska dorazili
tak sa majte krasnucko,nech su aj dalsie dni slnecne,my ideme zajtra nosit nove leto s hankou 😵 😵 😵
a mame uz novy bicyk 😵 pofotim,potom vam ukazem 😵
avojte

greguska
4. apr 2009

ahoj jarka, ale ste vy šikovníci, aj záhradkárov aj haničku myslím 😉
a som sa pobavila na tom, že sa zanedbávaš 😀 ja som si tiež vytrhala chlpy na nohách lebo som išla k lekárke 😀
tak hovoríš, že si bronz chytala ? 😀 no však čo by nie 😀
a tými krámami, keď ešte kojíš, budú si robiť čo chcú 😉
jááj, a som ti už dávno chcela povedať, že jednému klientovi sa narodil synček - vincko 😀

greguska
4. apr 2009

no idem do hajan, bo zajtra zase maťko bude chcieť pobehať kade tade, tak sa na to treba vyspať 😀

dobrú všetkým!

wien
4. apr 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

kikaamajko
5. apr 2009

Ahojte 🙂
Maťka ja fakt sa v kočíkoch nevyznám, ale pekný je 🙂 Manžela kopni do zadku a povedz mu že ked chce oslavovať môže ale na druhý deň sa musí tváriť že mu nič nie je a byť strašne milý 😀 😀 😀 U nás to tak je. 🙂 Pýtam sa Mariána bolí ťa hlavička drahý a on že nie 🙂 A vidím jak mu je fajn 😀 😀 😀
Díky baby za pochvalu ihriska, Marián chce také vyrábať, aj menšie, aj lavičky, hojdačky, stoly, bars čo.
Jarka ty si iná sexica, také fotky bývajú aj v erotických časopisoch že podprda a montérky, mužov to vzrušuje 😀
Wien ani mne teraz nechce spávať jak je teplo, nič nestíham, 😖
Som včera robila generálny úklid, umývala som koňa, psa a kravu 😀 😀 😀 😀 😀 Som bola celá od hovna, no krása 😀
Dneska sa ideme kúpať, tak sa teším. Pekný deň

greguska
5. apr 2009

ahojte!
tak kočík máme nový, teda pre nás nový, to som objavila v bazáre, ale je fajn, už sme boli dnes testovať 😉 maťko v ňom aj pekne spal, aj potom kukal dookola, len si musíme zvyknúť, že ani ja jeho nevidím, ani on mňa 😉

dididi30
5. apr 2009

ahojte

my sme mali straaaasne rychly vikedn 😠 ja neviem aj vam to tak rychlo beziiiii 😎
uz sa chystame, v piatok palime autom na slovensko, joj zeby som zacala meditovat, to bude trapenica s drobcom 🙄 nahodim mu tie ukludnujuce homeopatika a snat bude otapeny a hajat, lebo on je straaaasne neposedny, bojim 😅 aj nove sedacky mame, mala v poho, maly tam nechce sediet 😖
thomasko je uz taky vymyselny,ze az, musim za nim sliedit, lebo on furt lne na schody, bere rovno dvojo schodou, totizto take vysoke ich mame 😒 tak sa bojim,ze az....co sa tyka jedenia, pohoda, lenze ked mu ponuknem nase navarene, tak to nevie kedy dost, uz jaky to ma rozum 😀 😀
kasel tak trochu polavil, ale furt sa ma drzi 😒 snad do kedy pojdeme domov, tak bude fuc 🙂

jarka, xixi, monterky a podprda, jaaaj, kto vie,ze si nechcela oblbnut nejakeho suseda, xixi, vyhovarat sa na susedku, hm hm hm 😀 😀 😀

gregus, vyzera byt sikovny, tak nech vam padne na uzitok 🙂 noa co sa tyka toho,ze ho nevidis a ani on teba, tak my to mame uz vyse 9 mesiacov 😀 😀 😀

lenka, no super muza mas, paradne to vymyslel, fajnove zabavisko.....moj muz je tiez taky manik, ale nema cas, sak ani nema cas na robenie nasho domceka, furt volaco a dovolenka je kratka, zbehne ako voda 😖
jaj no tak to si bola ale vonava, xixi, tak snad na kupalisku to vymocis, xixi 😀 😀 😀

a vy ste co porabali? po vonku sa flakali,ze? 😀

greguska
5. apr 2009

gali, veru beží to beží....
už sa tešíš na slovensko, čo ? aspoň na chvíľu rodná hruď.... a na koľko vlastne prídete ?
no uvidíš ako thomasko, možno prekvapí a bude dobručký. no a keď nie, tak budete mať častejšie prestávky, však to aj šoférovi prospeje 😉 snáď vám stihnem zaželať šťastnú cestu, ale keby náhodou nie, tak teraz popredku 😀

maťko má dnes akýsi pomýlený režim, začalo to budíčkom o 6.15, potom síce spinkal doobeda hoďku, ale po obedíku sme vyrazili von, a on ešte zaspal 😕 takže bol od 14:00 hore, zaspal mi pri telke čosi po šiestej. o siedmej som trochu pobuchotala, že či vstane, no síce vstal, ale bolo vidieť že chce spinkať, tak som ho už nadobro uložila. som zvedavá, kedy bude vstávať, keďže my sme takí noční vtáci 😒

a som ešte zvedavá, ako budem ja spať, bo sme boli dnes v lesíku na prechádzke, samozrejme tu už všetky stromy kvitnú, však som si aj pokýchala, ale večer a v noci to býva najhoršie. a ešte som ani nezačala užívať tie lieky na alergiu, čakám kým to prepukne, tak neviem neviem, či sa v noci nebudem sťahovať 😝

no idem hodiť sprchu, nech aspoň trochu pelu zo seba zmyjem a asi budem nasledovať drobčeka, keďže predpokladám veeeeľmi skorý budíček 😉

majte sa pekne a dobrú noc 😀

zuzpolka
5. apr 2009

ahojte 🙂

včera večer som nakoniec skončila pri žehleni 😝 ešte dnes som dožehlila zbytok 😝

greguska, tak už sa vozite v novom fare? 😵 A do teraz ste mali ešte hlboky kočik? 😕
a to že nevidiš maleho si hned zvykneš 😉 a maly tiež 😅 určite sa mu pači ked pozera do predu a sleduje cestu 😀 😉

dora, juuj tak vam bolo super v aquači, čo??? 😀 aj mi sme chceli isť ale dostala som kramy tak sme nešli 😠 😝
no možno sa tam niekedy stretneme,,,aj s greguskou ked sa jej podari 😅 😵 😝

kostri,,,,zasa si ma pobavila s tymi monterkami a podprde 😀 😀 😀
a Hanička je teda riadny špekulant 😅 šak čo by sa namahala ked jej maminka pomože, nie? 🙂

dididi30
6. apr 2009

caute flakacky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no idem sa pochvalit, lebo ja sa zmestim to rifiel, ktore som nosila pred tehu 😵 😵 😵 😵 😵 tak som schudla 😕 😅
inak tamca ma prazdiny 2 tydne, som hotova, nestihacka 😲 no a obe deti mam soplave, boze asi mame prekliaty dom ci co, furt dookola, mna poraziiii 😠 😠 😠 😠 uz ani pisat nebudem, lebo uz je to fakt o drzku a vy na toto tu kaslete, tak naco no 😝

jaj a thomasko krasne postoji, sam, len kroky este neda sam🙂potom hodim foto z mobilu, len neviem kedy..

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krazu
6. apr 2009

ahojte 🙂
co to tu je za prievan 😝 😝 😝 nikde nikoho, teda okrem didi 😀 😕 😕

didi, aj dado pekne stoji, a uz zacal krokovat ale len ked ho drzim za ruky 😉 takze sa riadne z neho vytesujem 😀 😀 😀 a splha sa kade tade, vsade by sa chcel len postavit a stat, uz sa taha aj zubami nielen rukami 😀 😀 😀 😀

inak nemame uz nic nove, prideme domov ja z roboty dado od opatrovatelky, najeme sa a ideme von az do vecera a potom uz klasika kupanie mlieko a uz je noc

greguska pozrela som kocik, pekny, dobre si si vybrala a neboj rychlo si obaja zvyknete a opacne sedenie v kociku

krazu
6. apr 2009

kikaamajko aj ja musim pochvalit vase preliezky, su ozaj superne

a hanicka je riadny maly spekulant 😀 😵 😵

krazu
6. apr 2009

no idem ja do hajan, zajtra pridem 🙂
pa a dobru noc

dudri
6. apr 2009

ahojte baby 🙂
konecne som tu
minuly tyzden-tyzden pokazil PC-nefungoval net upc- ☹ 😢 technik opravil... konecne...
😵

Katka uz stvornozkuje... sa zacinala v sobotu 🙂
zatial ma este 1 zubok ako jezibaba 😀
Katka cely den kecala
vonku teplo- Katka oblecie body s dlh.rukavmi, mikinu, capicu, nohavice, pancuchy...
desiata ovocie
obed 2dni zelenina, 2dni maso
vecera striedavo kasu/jogurt
minuly tyzden sme mali poradnu, ockovala 2.davku Hexu, strasne plakala. merala 73cm a vazila 8160g
Katka vzdy spi okolo 22h(letny cas) (zimny cas 21h)
uz som objednala latkove plienky.
uz mame manducu-prirodne 😅 -uznala reklamaciu
kuk nove fotky
postielka sa stahovala do manzel.postele, aby Katka zvykla spat v postielke, ale bez plotu, neskor dame... 🤐

dididi30
6. apr 2009

zuzkrazu, no mna to tu ani nebavi, ked tu nik nepise 😉 , no ale asi preto napisem, lebo som v zahranici.....

no ved aj thomasko krokuje za ruky, ale som myslela,ze akoze postoji sam, ale sam bez pomoci nevykroci 😉 o splhani a kadecom ani nepisem, on to ma uz za sebou davno 😀on uz nesplha po nednom ale dvoch schodoch🙂

teraz som uspavala maleho vyse pol hodiny, no chory je a zly je, bez cici nespi 😖 , vcera od pol noci kazdu hodku na cice a rano o pol 6 do roboty, nic ale fakt nic som nespala, uz mi to lezie na nervy, toto cicanie 😠na a myslite si co chcete, sak kojim ho a furt je chory ☹, naco to vsetko, uz nech ma rok, nech to stopnem, to bude este trapenie 😖

dididi30
6. apr 2009

katka pekne fotecky 🙂 aj pekne pokroky a som zvedava na tie plienky 😉

dididi30
6. apr 2009

ozaj baby nestrajkuje vam kon, sak raz vas mam roztiahnute, rak uplne uzke 😲 😅 😀 😀 😀

dudri
6. apr 2009

ano budeme pisat ako budeme zvladat -prebalit-prat plieny. nove systemy 😝
smutne. nikto nepisu nase mamicky...vsetky sme stratili kontakty...nemyslim zle

dididi30
6. apr 2009

katka, keby som nebola v zahranici, tak na to tu ....., tak musim sa vykecat s babami, po slovensky 😀 😀 😀 len uz nieje s kym 😝
tak som zvedava, ako to budes zvladat 😉 ja periem akurat tak moje intimky, xixi 🙂

asi sa baby nemaju s cim pochvalit, alebo len citaju a nepisu, klasika 😝 😀

dudri
6. apr 2009

didi, planovala som ju kojit do roka, ale vidim Katka nevyhovuje, tak predlozim az 1 1/2roka...lebo nevie pit poriadne vodicku, nechce caj, uspava na prsnika, napr, dnes Katka obedovala po hodinu Katka pytala na prsnika...skusila som ju podavat na vodicku...nepomoze, potom nervozna...tak ponuknem didi

dididi30
6. apr 2009

katka ved to, takzko je potom odnaucit od cici, toho sa bojim velmi, lebo thomasko si v noci pyta cicu aj cez den, ked je smadny, ale ja chcem len do roka, bude to strasne trapenie, neviem ci to zvladnem, lebo muz je na nocnej a thomasko spi somnou v posteli, takze ma furt citi, strasne place, ked mu nedam cici

dudri
6. apr 2009

tak nechame kojit... 😉

dididi30
6. apr 2009

katka, no dobre, dohodli sme sa, xixi 😀 😀 😀 😀
dobru nocku, idem spat, rano musim do roboty, papa 🙂

dudri
6. apr 2009

papa... dobru noc
pojdem zehlit same paplony... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre