Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
12. dec 2008

jarka fuj ti , takto verejne niekoho necitas, ale aspon moje preklepcatka mas pod palcom 😀 ci kde 😅

a pozdrav violku 😵 ,ze fajne perky robi mnaaaaaaaam 😝 😀

jarka, ja davam z nedelnajej , co varim pre vsetkych , nedam tam sol, cisto vyvarik a rozmixujem do nej mrkvicku, petrzlen a trolilinku maska, teda kuracinku alebo hovadinku, ci hovadzinku 😀

dididi30
12. dec 2008

lucka ahoj, dakujeme 😵

ty zase pecies? hm mala si si nechat kusok z tych co si napiekla pred nedavnom a dat svokre 😀
makaj a urob dobry dojem

a zajtra ti zavinsujem, dobreeeeeee🙂 a potom ty mne v pondelok, heeeeeeeeej 😀 fuj galina, hanba ti 🙄 😀

zuzpolka
12. dec 2008

dididi, to bola sranda,,,, 😉 ale nejaka som domotana teraz s toho,,,,noooo kolko mate teraz hodin? 😕
ide to o 22:OO našho času 😉 a vieš vobec aky hororik myslim????? 🙂

dididi30
12. dec 2008

zuzka no logicky, u vas je o chvilu 22 a tu je o chvilu 21 😉
no a to som zvedava co za horor, bo ja cakam v telke 😲 nejde nic?? 😕 ☹ 😅 😔 😔 😔

zuzpolka
12. dec 2008

dididi, ide na HBO2 😀
HORY MAJU OCI 😉

dididi30
12. dec 2008

zuzka, coooooo tak toto asi nemame ☹ ja kukam bud na markize alebo jojke, no nic asi idem spat ☹ 😀 😀

lucia31
12. dec 2008

jasneeeee didi...........a inak, archeologovia uz vykopali tvoj rodny list? 😀
no, makam, makam, ale jak sa mi nechceeee 😝
co za horory to chcete kukat? ja mam horor v kuchyni, to staci 😝

zuzpolka
12. dec 2008

AHA,,,, no tam neviem čo ide 😖 ale možno tiež horor, ved kukni 😉 ved piatky chodia nie? 😅
no už to začina tak sa lučim,,,,,dobru nockuuuuuuuuuuu 🙂

dididi30
12. dec 2008

tak jo zuzka ahoj, dobru nocku 😵

lucka, no vies co , neviem musim zistit, ci uz vykopali 😀

ja horor v kuchyni nemam, prave som doupratovala 😀

joj idem aj ja chrapkat, bo mala mi nejako kasle, idem kuk ci nema teplotku ☹

dobru nocku a zitra to tu chcem vidiet nezamorene 😀

zuzpolka
12. dec 2008

a neohovarajte lebo JA čitam všetko 😀 😀 😀
dobru nocku 😉

kikaamajko
13. dec 2008

Dobré ránečko,
sme tu včera neboli tak želáme všetkým oslávencom všetko najlepšie 😉
Aj dnešným ak dáky sú, dneska má tušim Esterka.
My sme zase už 2 noci hore, ale je spln takže asi preto. 😢

greguska
13. dec 2008

ránko 😉

gratuluje dnešným oslávencom, aj tým menším aj tým väčším 😉 teda aj polročným drobčekom aj maminkám Luckám 😉

my sme dnes celkom dobre spali, asi preto, že bol celú noc u mňa v posteli, a len v polospánku som mu prsko dávala, takže ani neviem, koľkokrát to bolo 😀

pondelok
13. dec 2008

Ahojte babenky, zelame vsetkym krasne slnecne ranko, a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom, som tu nebola cca 3 dni, a ste toho opat a zas vela vela napisali 😀 citala som vase prispevky a mozem s vami suhlasit, ja sem zajdem vzdy ked mi to cas dovoli, alebo potrebujem nejaku radu, i ked som ju niekedy nedostala, nic som si z toho nerobila, nasla som ju inde 😉 ja sem zajdem ranko alebo vecer ked mala spi 😉 , rada si precitam vase nazory, recepty a rady 😉 a ked sa mi nieco niekto nepaci tak jednoducho nereagujem, ale to sami asi este ani nestalo 😉 ja si rada vypocujem rady skusenejsich, hlavne tie ktore maju uz viac deti, a je todobre, lebo mama a segra vecer spia a ja mozem svami takto debatovat 😀
Inac vo Viedn bolo super, nakupila som darceky. I ja som bola pionierka, a moje krsne meno je Michaela, tak len tak v skratke som opisala to cosom citila, musim istzehlit, lebo mam zehlenia z celych dvoch tyzdnoch 😀 😀 😀 Michellka zaspala, tatino vari obed, tak sup do roboty 😀 😀 😀 pa pa

kikaamajko
13. dec 2008

Pondelok aj náš Majko mal byť Michaela, môj drahý to tak chcel, ale narodila sa Miška s vajcami 😀 😀 😀 😀

pondelok
13. dec 2008

juj zlate , som zabudla tvoje krsne meno je ake?

dididi30
13. dec 2008

ahojte

esterke vsetko naj k 6 mesiackom, weroni kde si? 🙂

a dakujeme za gratulaciu, teda aj my sme mali vcera 6 mesiackov 😵

thomasko mal fajn noc, len mu trebalo prdkat a tak to musela vediet cela ulica, hoci aj o 4 rano 😲 😀 😀
no a predstavte si , nas drobec uz nechce kase, tak mu davam uz len ovocie a to ma na ranajky a olovrant, maskrtnik jeden 🙂 ale neva, nech si da 🙂
dnes mal na ranajky vyzivku hippku, jalbcovo, horznovo, malinovo, cucoriedkovo, jahodkovu, sila co, este aj jahody tam dali a na flasticke pise,ze od 4 mesiacov, tak sme vyskusali a uvidime, ci sa vyhadze alebo nie 😉
a ked nie, tak skusame aj tu s cokoladkou 😀 juj neukamenujte ma 😀 😉

no idem si vas precitat 🙂

dididi30
13. dec 2008

joj a luciam vsetko naj k meninkam 😀 lucka cmuk cmuk 😀 😀 😀

a ozaj baby aj si idete robit tie listocky, co do stedreho vecera sa kazdy jeden vyhodi a ktory ostane tak ten sa stane vasim buducim manzelom 😀 😀 😀 ?

lucia31
13. dec 2008

didi, dakujeeeeeem, ja nerobim listocky, ja ako spravna jezibabka lietam 🙂 najma dnes 😝
tak papa a krasny den
vecer, ak budem vladat, sem skocim, som sama s detmi a este aj chystam na oslavu, no, parada...

kikaamajko
13. dec 2008

Pondelok ja som Lenka, aj my želáme Luckám všetko naj k meninkám 😀 Idem s Majkom sa prejsť aj u nás svieti slniečko.
Andrejka čo nakupuješ? Ako to že si tu ešte nebola?

dididi30
13. dec 2008

ej ha, tu je to vazne zamorene ☹

lucka, no som zvedava ako dopadne oslava 😎
lenka u nas vetrisko a prsi ☹

co porabate?

flori
13. dec 2008

cau didi 😀 🙂
ahojte vospolok 🙂
prajeme dnesnym,vcerajsim/tych bolo hojne/a ostatnym,ktori mali sviatok pocas tyzdna ,vsetko najlepsie,hor sa do druheho polroka 😉
Lucia aj k meninam vsetko naj

mame velke upratovanie,asi predvianocne....julia je na vikend u babky a dedka,tak mame veget 😀 upratujeme
vcera ste mali nejaky ventilovaci den,perne temy....ja citam,co stiham,niekedy vsetko a niekedy preskocim cele strany,napisem,ale to uz vacsinou nestiham....a ak ma niekto necita,jeho vec,mna to netrapi....a vacsinou som dostala odpoved na moje otazky,niekedy teda v riadnom pocte,az som bola milo prekvapena....ak viem,tiez sa snazim pomoct...len tolko,nechcem sa rozpisovat,viacere ste to pekne vyjadrili a k veci

dididi30
13. dec 2008

jjaj flori ahoj 😀 no teba som tu necakala, ale som rada,ze prave ty si sa ozvala 😵

a dakujeme ze gratulaciu 😉

juj jak ti fajne, ta nasa chce byt jedine u svokry ale ta je daleko tak nic ☹ 😀
a ja ta citam , heeeej 😀 😀

flori
13. dec 2008

didi a preco si ma necakala ☹
ja citam kazdy riadok,co napises,teda snazim sa 😀

nasa uteka z domu,uz v pondelok planuje,kde pojde a kedy...asi nie je rada s rodicmi,no ja som strasne prisna

mate super stromcek,sama si zdobila???

dididi30
13. dec 2008

flori, bo ty tu len sem tam prispejes, ale zas viem,ze ma mas pod muskou 😀 ako kopec bab 😀 😀

no stromcek zdobil tato s tamarkou, ale ja som ho musela cely prerobit, lebo vyzeral divne 😀 ale neva, pochvalila som ich 😉 🙂 a diky 🙂

ty si strasne prisna? to neverim, nevyzeras 😀

alica147
13. dec 2008

Ahojte všetcci 😀
gratulejeme dnešným oslávencom aj Luckám k meninám,cmuk 😀 😀
Leni ahoj,bola som v bille 😀 😀 chcela som malému kupiť hamánek bio,ale jasné že nemali 😠 😠 budem sa musieť trepať do tesca 😖

alica147
13. dec 2008

Gali super foťase nové 😉 🙂

alica147
13. dec 2008

zuz ty si zlatá že jooooj jaká som zvedavá 😀 😀 😀

zuzpolka
13. dec 2008

ahojte babule 😉
no vela ste toho nenapisali dnes 😕
dididi, pekne fotečky nove 🙂 Pekne detičky maš 😅

alicka,,,, 😀 no ved som zvedava, ty nie??? 😀 😝 ja teda doooooooooost 😕 🤐

a ešte aby som nezabudla, všetko najlepšie dnešnym oslavencom prajeme 😉

inak baby asi budem musiet ist v pondelok s malou zasa k lekarke,,,,znovu hnačkuje,,,,stale šprt šprt do plienky 😢 ☹ chudatko, konečne sa jej ritka zahojila čo ju mala červenu z toho kakania 😠 😢 ach jaj ☹

no idem niečo požehlit kym Viki hajka tak zatial páčko 😉 😀

alica147
13. dec 2008

zuz chuda malé Viki,už to máte nejako dlho nie?
no a som zvedavá jak hovadko to vííííš, ale aj tak nám nepovedia 😝

alica147
13. dec 2008

a ozaj na ten výter ste neboli čo?dávaj jej tu smectu dalej nám tiež smecta pomohla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre