Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
21. dec 2008

no je toto mozne?pat minut mi nacitava stranku 😠

ali avoj 😉 tak takto mirusko?ze by sa ozaj tie deticky odpolroka menili? 😕 tak to moja bude dobrucka 🙂 bo docilku bola jak cert 😀
mirko asi nema svoj den a ani mamina 😉 no co,my takych dni maaame kopec 😒 😀 by som jej nekedy aj po ritke pleskla 😕 😀
andrejka a ako budes chodit do konika ked budes v robote?? 😕 to tu budes chybat?? 😕 to nam budes chybat!!! 🙂 😉

dididi30
21. dec 2008

adi jari, ja si myslim,ze to maju viacere mamicky, ale su aj ake co porobia kadeco, no zavidim 😀

ja som pred hodkou vyhodila nasich von, nech sa idu prejst, lebo fakt sa mi nedalo nic robit, tak som vyumyvala tu strasnu anglicku linku,, ale sak co mam s nou robit, lepsia nebude, tak je aspon cistucka , vonavucka....sak inac mame pekne doma, vlastny novy nabytok vymalovali sme si, koberece su tu z roku 5 ale su vycistene, som sa na nich nadrela, tak sme tu ako doma 🙂

juj ja som sa uz troska ukludnila a teraz idem makat dalej, musim poprat vsetko pradlo, deky , navliecky este chcem skretar este raz vyumyvat a mam zaverecnu, do zajtra to musim vsetko stihnut, bo mu ide zajtra az na na nocnu a mala ma prazdniny, tak ich opat vysmarim von 😀 😀

porobila som aj take vonave smrekove vyzdobky, nech nam to tu vona 😵

tak idem makat dalej a sem tam kuk 😎 😎

dididi30
21. dec 2008

zazi , adi pekne fotecky 😵 aj ja daco vymyslim, ale az vecer 🙂

alica147
21. dec 2008

Jaruška dík si zlatá,ved ja tu poobede kuki puki 😀 😀 😀 😀 😀
didi som ja dnes myslela že nová mamička a to ty si si foto zmenila 😀 😀

Mirko 20minut reval a 20 minut spal 😠 😀 😀

didi aj ja musík ešte postelné zajtra zvliecť a dnes druhú davku medovníčkov lem musím počkať Mira,išiel ešte len včul darčeky kupovať 😎

alica147
21. dec 2008

zazi hej,čeče fotky aj ja som videla 😉

didi dík 😉

emmillya
21. dec 2008

ahojky 🙂
tak vcera som tu ani nekukla ani nepisla... my vsetko po starom, kasel trva, sonicka sa uz nechce poriadne ani napapat, vecer mala party skoro do polnoci 😉 no moje nervy... 😠
Normalne sa mi trocha ulavilo ked ta citam didi, kostri... vacsinou maju maminky take spoko babetka, nasa je jak duracel 🙂 Didi aj ti zavidim to ze ti zaspinka sam - do tohto stadia sa mi asi tak skoro nedostaneme.
My sme teraz doma -uz skoro tyzden. Ked sme boli u lekarky tak mala bola taka stastna ako keby sme ju vzali na nejaky vylet ci co. Doma je mrzutko , ked sme na navsteve tak vacsinou po rukach tiez, aj ked teraz sme uz dlho nikde neboli. Vcera som ju nechala poplakat tak ste mali vidiet ten zachvat, nemohla som ju utisit ☹
Tak sa na to asi vyprdnem a uvidim co bude dalej...
no nic idem nieco popiect kym je mangel doma 😉

kostri
21. dec 2008

no gali,taky rajtung by som tu aj ja chcela porobit v dome ako ty,no este si minimalne rok pockam 🙄 no a to uz budem zas tehotna 😅 takze zas sa nebudem moct moc nadrapovat 😉
kto sa chce so mnou stretnut v teme junovky 2010?? 😀 😀 😀

zaza_na
21. dec 2008

didi, alica dakujem 😉 konecne som si nasla trochu casu, aby som si poupratovala albumy 😝
a hodila som tam aj vianocny pozdrav, co som robila tento rok a co sme posielali znamym.

pozerala som aj ja vase fotecky. teda, pekne ste sa poihruskali a povytvarali. krasne fotecky mate 😵

posledne dni vas nestiham citat. dnes sa pokusim najst si cas a podoplnat fotky do spolocneho albumu a aj tabulku 😉

trochu som vas prebehla a citam, ze dost vela deticiek je chorych 😔 prajem vam rychle a skore uzdravenie a nech nas vsetkych choroby obchadzaju 😨
a dufam, ze sa deticky aspon trochu umudria a budu lepsie spinkat v noci 😖

moj brat maju dcerku co ma rok aj 9 mesiacov a babenky, ona im teraz posledne mesiace v noci nespava. normalne ju daju vecer spat, ona zaspi, ale sa v noci zobudi okolo 1.00 - 2.00 a je 3 hodiny hore a musia sa s nou hrat 😲 nechapem tomu... tak dufam ze nikoho z nas take daco necaka... 😖

citam, ze tu vsetci vypekate, tak aj ja asi idem dnes upiect nech mame aspon jeden kolac 😅

zaza_na
21. dec 2008

kostri, no mozne je vsetko ale neslubujem 😀

alica147
21. dec 2008

zazi aj moja malá to robila 😝 v noci sa hrávala 😝

kostri
21. dec 2008

emily,je to sice blbe ale ja som tiez spokojnejsia ked sa dozviem ze niekoho babatko nespava,alebo placka.. 😕 no nie zo skodoradosti,ale zato,ze si myslim ze nieco robim zle ked ostatne babatka posluchaju..a veru neposluchaju 😀 😀 😀
teraz kamoska mi hovorila,ma dvoj rocneho syna a do polnoci sa jej zobudi pat krat,po polnoci sest krat a od siestej rana je uz hore 😝

dudri,hanka tiez nechce cajiky,no sem tam jej uvarim..aj my mame doma styri druhy 😀 no vypije tak 50ml a uz chce prsicko 😀
jaaj dobre je vam mamicky ze vam tak pekne spinkaju deticky 😉
ali,no fakt mi budes chybat 😢 ozaj naozaj.dojdem ta kuki do roboty 😉
jaj este som chcela..moja mami sa minule aj nahnevala na mna ze sme nedosli hanku ukazat k nej do roboty..no ale ked ona bola zas jak cert,no hanbila som sa 😔 inak je nekedy aj dobrucka 😅 napriklad teraz ked spi uz hodinu v kocari 😅

emmillya
21. dec 2008

kostri nic si z toho nerob, ja tiez ked nemusim tak k nikomu do prace nejdem ukazovat malu, ani do tej mojej
😝 ked si predstavim co by tam robila a teraz v zime kym by som ju odstrojila a potom opat napakovala do kociara to by boli ine sireny 😀
niekedy uz tiez rozmyslam ze asi robim nieco blbo, ale take meditovanie mi moc aj tak nepomoze, tak sa aspon utesim ked vidim ze je to asi normalne ze su aj take babetinka 😉

kostri
21. dec 2008

no sak aj tej kamosky maly sa chce hrat v noci!!musia mu vsetky hracky povykladat 😲 adi a ty co si s tym potom urobila?
zazi kuk 😉

kde je radka ??? 😕 😕 😕

alica147
21. dec 2008

no kvoli tomu obliekaniu ani ja nikam nechodím,malý neznáša obliekanie,reve jak tur takže mi stačí ked ho musím obliecť ked ideme von 😝

alica147
21. dec 2008

Jeruš šak nič potom ju to prešlo 😝

alica147
21. dec 2008

že Jeruš 😀 😀 😀 prepáč Jaruška 😀 😀 😉

alica147
21. dec 2008

no Radka tu už od piatku tuším nebola 😕

dora01
21. dec 2008

cafte bambulky!

ako sa mate?

my od vcera ozdobeny strom, pekny je, dakedy hodim foto 😀

jaj ja som sa dnes zobudila taka netrvna, potom sme boli na omsi, maly samozrejme revy, farar bol strasne nudny, ani sa mu necudujem, potom som sa s nim radsej prechadzala po vonku,. potom som sa s muzom tak pohadala, ze dovi dopo, som sla radsej pesi domov nech sa ukludnim 😠 😠 😠

ja neviem, m,ne niektore dni tak zasibe, ja sa cudujem, ze chce byt so mnou 😕

dora01
21. dec 2008

netrvna, nervna

dora01
21. dec 2008

kostri, tu tvoju svokru zaskrtit, ze pukne srdiecko

ja som prisla na to, ze maly s nami paradne manipuluje, na rukach v pohode, ked polozim revy, tak si to nevsimam, trochu ho zabavim dakou hrackou a zabudne, ze aj plakal

noci su lepsie, zredukovala som krmenie, lebo on ma taky sprosty zvyk, trochu sa preberie a hned prso, tak o 8mej kasa a do 1nej prso nedostane, snazim sa ho ukludnit inak, hladkam, dudel a tak, on do minuty zaspi, ked sa mi zobudi po hodine alebo dvoch od posledneho krmenia ja ho proste z tej postielky nevytiahnem, poreve si, ale ja som proste uz neni jeho otrok, nech vam to znie ako chce, nastavila som mu novy rezim. takze kasa, mlieko o 1nej a potom kolo 6tej, medzi tym dakedy mrnci a raz sa uz stalo ze od tej 1nej do 6tej sa nezobudil ani raz, tak urcite neni hladny, tak to ma taky sprosty cucaci zlozvyk. som sa rozhodla, ze sa to proste odnauci a hotovo, ja som uz proste nevladala 😉

dora01
21. dec 2008

jarka na ip ti odpoviem neskor, neboj vsetko sa vyriesi ked budete byvat samy

greguska
21. dec 2008

ahojte!

náš maťko má tiež dni, keď iba plače a nervuje sa, ale máva aj dobré, keď celý deň len rozpráva a hrá sa. ale väčšinou to má tak pol dňa nervy pol dňa je dobre 😉

boli sme vonku, tak tak hrozne tu fučí, však ako v Blave, že som po pol hodine išla domov a urobila pokus, dala som ho na balkón. no drahý ešte spí, už to budú zachvíľu 2 hodiny, ani si nepamatám, kedy tak dlho naposledy spal. inak sme boli vonku aj doobeda, ale to po svojej polhodinke zablikal očkami jak starý televízor a už kukučkoval, tak sme valili do roboty. stihli sme to kým začal revať 😉

jááááj, a o obliekaní mi ani nehovorte, u nás celý vchod vie, že ideme von 😅 tak neznáša obliekanie do overalu. on len prvú vrstvu je kludný, už keď ide druhá tak sa začne mechriť no a dalej to sú árie. ja to už dávnejšie tak robím, že najskôr sa ja oblečiem aj obujem a potom je na rade maťko a rovno von, lebo až tam sa ukludní 😉

radka, tak držím palčeky, nech malý pekne spinká a rýchlo pochopí, čo od neho chceš 😉 ja by som to tiež skúsila, ale v paneláku ho nemôžem nechať v noci kričať. ale je to skôr výhovorka, asi by som to ani nedokázala 😒 Aj keď som ho už tak nechala plakať - to bolo cez deň, ale to som furt za ním chodila a hovorila mu, že ho nevyberiem z postielky aj keby čo bolo. Ale chudák vydržal to vyše hodiny až potom zadrichmal. Tak to bol prvý a zatiaľ aj posledný pokus. Ak sa mu spinkanie nezlepší, aj my budeme musieť rázne zakročiť ☹

kikaamajko
21. dec 2008

Ahojte žienky, ja som tiež dneska upratovala, tak som ani PC nezapla.
Dúfam že už Je chorím detičkám lepšie,. Nečítala som Vás, nestíham teraz. Pozajtra už príde k nám celá family, tak sa teším 😉 A budú tu asi 5 dní. Aj brácho z Anglicka príde 🙂 Tak sa tešíme a upratujeme. My sme zdravý, v noci volako zle spinkáme ale zase posledné 3 dni je strašne dobručký, lebo inak 2 týždne to bol horor, už som bola na nervy, a zuby nikde ☹
Tak pekne vypekajte a užite si sviatky.

greguska
21. dec 2008

fotečky vám skontrolujem neskôr, tati ide čosi preinštalovávať, tak čakám, kedy zavolá, že mám vypnúť comp, on totiž najprv musí čosi v práci urobiť, potom ja musím doma vypnúť a potom príde dom to urobiť a potom zase do roboty. to je vysvetlenie čo ? 😀 Ale snáď mi to večer pôjde 😉

greguska
21. dec 2008

leni, tak si užite rodinku, určite si chýbate navzájom 😉

dora01
21. dec 2008

greguska, aj my byvame v panelaku, susedov zacinam mat na haku, oni tiez neberu na nas ohlad, furt sa hadaju, decka ako besne psy, o 23.00 minule este niekto hral na husliach, pes o 2 poschodia podnami pol dna zavija

ja som si povedala, ze stym musim urobyt nieco teraz, ako neskor ked bude mat viac vytrvalosti skusat co moze

greguska
21. dec 2008

radka, my máme naštastie celkom dobrých susedov, bývame síce úplne hore, možno preto k nám ostatné zvuky nedojdu 😉 len nejaký oprávar tu asi býva, bo tak 2 dni v mesiaci vŕta, už musí mať prevŕtané všetko doma. a minule manžel stretol susedov, čo pod nami bývajú, sa pýtal, či počujú malého revať, a oni, že ani nie, len občas a to že všetko vypnú a hovoria ich malému synovi, že počúvaj aj ty si tak reval 😀

no jasné, súhlasím, že už je dostatočne veľký na to, aby ho mohol človek niečo naučiť, neskôr to bude ťažšie.... ja naivka dúfam, že sa to samé napraví..... potom, keď sa budem ešte aj o rok sťažovať, že furt nespí, mi môžeš povedať, vidíš, mala si vtedy konať 😉

kostri
21. dec 2008

jaj,radka ze sa ukazes 😉
no spolieham na to ze ked budeme sami!ale kedy??? 😠 😀 no aj ja by som obcas nechala malu vynervacit,ale ked nemozem 😖 do frasa..nekedy si myslim,ze by uz davno sama zapavala,nebyt viol zachranarky..
ale total rovnake sme mali zaciatky,co? 😕

kostri
21. dec 2008

gregus aj ja dufam ze same sa to.. 😒 bo za tychto mojich okolnosti 😀 😀 😀 jaj musim tam dat usmievacikov,lebo uz sama sebe leziem na nervy 😒

leni a co cil upratujete?? 😀 sak upratujte az ked odidu 😀
hanka by jakukolvek navstevu tazko prezivala 🙂 ked k nam dojde kamoska s malou na kavu,tak sa diva nnervozne dookola vrti sa sleduje popripade place 😀 az kym neodidu,potom si pokojne lezka a premrva si cosi v prstikoch 😀
proste je nespolocenska 😀

kikaamajko
21. dec 2008

Greguška díky, ved sa aj na nich tešíme ,ale už teraz viem že už 3 deň mi pôjdu na nervy 🙂 🙂 🙂
Radka, aj ja som tiež nervák dakedy, ale rokmi sa to lepší. 😒 Dúfam že ti tie pokusy so spaním vyjdu.
Jarka, ja upratijem teraz , aby videliako majú zanechať dom čistý 😀 😀
Náš krpec má našťastie rád ked sú ludia okolo neho, pre mňa je to oddych, akurát večer ho určite budú budiť lebo on tak vrdo zaspí až okolo 10, dovtedy musíme byť ticho ako myšky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre