Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

adrianuska
2. feb 2009

Je to dosť únavné v noci behať k malej.Ráno na siedmu vstávať a rýchlo do škôlky 😖 Ešte,že zo škôlky ju berie mama a idú aj na dlhú prechádzku 🙂 Ja mám jediné štastie,že mi neni zle 😵

lola11
2. feb 2009

koculky dakujem za tie receptiky na pohanku - vyskusame

dora01
2. feb 2009

baby, vam ta pohaanka chuti? len tak sa pytam, lebo mna z nej naplo a strasne mi to smrdi 😅

dora01
2. feb 2009

kostri, sak uz padli, kokerspanelie usi mam, to sme sa so sestrou mame smialy, ze ake prsia ma, no a mala pravdu, ja mam teraz take istde 😉

dora01
2. feb 2009

maly pozera bebe tv tak chvilku sedi na prdelke, dnes som mu kupila frutapuru, je to 100%ovocie, strasne mu to chutilo, este pytal ale uz nebolo 😀

dora01
2. feb 2009

baby, ake cinnosti robyte z detmi, ako sa s nimi hrate lebo mne dochadza fantazia, teraz ho najviac bavi vstavat, vsade sa liepat, ale sak to nemoze robyt cely den 😀 a este plastova flasa a balonk taky polonafuknuty aby nahodou nepraskol 😀

dora01
2. feb 2009

balonk-balonik

dora01
2. feb 2009

boze take hrubky, mne fakt mekne mozog, sorry 😅

kostri
2. feb 2009

no ja robim take veci s malou ze ona napr cil sedi v kocari pri stole a hra sa a ja som na koniku 😀

inak mame take tri miesta kde sa hrava,tam ma rozlozene hracky a tie striedame,ked ju to nebavi,dam ju lezat a tak sa hra..alebo cumi na telku,no alebo lubi na akvarium kukat,to ked varim alebo idem na vecko..tam vydrzi,sa smeje rybickam,chvilu vydrzi aj v tom choduli..no a zvysok sa nosime 😀 a cez to setko jej samozrejme robim selijake sasky,spievam pesnicky recitujem basnicky..a tak 😉

moja mat tez ma take ovisaky 😀 😝

adrianuska,no veru stastie ze nemavas tie stavy 😉 ale aj tak si to neviem predstavit 😒 no ty zvladas! 😉

kostri
2. feb 2009

ja lubim pohanku,robievam z nej kasu taku zemiakovu a aj polievku 😕 mnam aj radko to velice lubi 😉 a radka nie? 😵 😵 😵

dididi30
2. feb 2009

no caute

hm wien, moj krasavec dnes spal 2 krat po 20 minut, ked sa zobudil rev, nervy, no cela mama 🙄 😀 😀 😀

jaj baby mne to uz tak lezie na nervy, ten nas krasavec cez den nie a nie spat, boze ja si v klude nevypijem kavu, s prepacenim srani na mna ide vecer, ked pejlolo zaspi a ja tak trocha vypnem 😅 😀 😀 😀
a este moja dcera pride zo skoly a ja mam hlavu ako balon 😝

adrianuska, hm obdivujem ta ja nechcem viac deti, stacilo.....ale inac kebyze mam spajuce deti aj cez den, tak neni problem ale toto ma zabija..za 15 rokov budem plakat co budu na mna kaslat a flakat sa kade tade 😒 😀 😝

ja pohanku nemusim, ale inak lubim zdrave veci...jarka idem okostovat ku vam, ak mi urobis fajnu tak mi mozno zachuti 😀 😉

dididi30
2. feb 2009

radka, tebe dochadza fantazia a co mam ja hovorit s dvoma hyper detmi 🙄 🙄 ☹

jaj a tie cici, to so s nimi robite? 😀 ked ste mali v skole telocvik a vam skakali hore dole, nevadilo vam to? 😅 jaj ja som sa hanbila aj za moje lentilecky 😀 😀 😀
aj vy ste mavali telesnu s chlapcami? 😝 ja som chodila na dievcensku a ta bola na strojarenskej skole, hm dobre bolo ale ta telesna 😒 😖 😀 😀 😀

dididi30
2. feb 2009

jaj a este toto som chcela tak jarus, thomasko byva soplavcek casto, pisti, slinta od narodenia a zuby nikde, no ako mi to vysvetlis? 😒 😀 😀 😀 😀 jaj a este kakanie to mame ako greguska niekedy aj viac krat denne a zuby aj ak nikde..hovorim ja mam ine deti 😝 😀 😀 😀 😀 ale aj tak ich lubim 😵

dididi30
2. feb 2009

na jasne a zase tu nikoho....

graziela
2. feb 2009

Ahojky,
babenky,
vecer si vas precitam, teraz nestiham, len sa chcem pochvalit, teda nasho Jurka, ako suprovo zvladol ockovanie...
Hoci cakaren bola plna, hned nas zobrali dnu...Jurko si to tam najskor poobzeral, potom som ho polozila na lehatko, jedna sestricka Jurka pridrzala, druha pichala...trosku zamrnkal, ked mu pichala ihlu, ale asi tak ako ked ho obliekam (to nema moc rad) a potom si krvicka veselo kvapkala do skumavky...l 🙂 Aj ho sestricky pochvalili, cudovali sa, ze ako to, ze neplace 🙂 🙂 🙂 Takze ziadne hororove scenare sa nepovrdili, comu som veeeelmi rada...som sa bala asi JA najviac...nas chlapcek sa drzal naozaj statocne...presne ako moja dceruska 🙂
Ale musim povedat, ze vela zalezi od toho, aka sikovna je sestricka co sa tyka vpichu...a ta nasa to zvladla na 1🙂
Teraz uz len dufat, ze vysledky budu OK...

alica147
2. feb 2009

ahojte no ani som vás ešte nedočítala ale musím reagovať na lolu, resp. na tvoju svokru ty kokos to už je moc aj na kona že slivovicu ja som na takéto veci svina a toto keby mi urobil hocikto aj hergopáter tak ho nakopem do riti!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tak idem dočítať

greguska
2. feb 2009

ahojte,
tak sme doma z roboty, jooj, baby, ja som nejaká naštvatá na muža, on má už pár dní nejaké nervy, ale samozrejme si to furt ja odnesiem 😠 aj dnes mi zase vynadal, lebo som sa ho spýtala, či netreba vyniesť koše v robote, keďže v utorok chodia smeťoši 😠
no ale dobre, aj tak ho lúbim, len by sa mohol niekedy krotiť.

a na veselšiu tému - pridávam sa do klubu sušených sliviek, kokeršpanielských uší a pod. pred tehu 75 D a minulý týždeň som si nejaké skúšala - tie čo som si ešte nechala, a som sa len dobre zasmiala 😀 neviem, akú veľkosť si budem kupovať keď dokojím 😒
a gali, na strednej bolo v pohodičke, to boli ešte "normálne", mne tak prudko narástli, keď som začala brať ATK, a to bolo až na vysokej 😀

my sa tiež hráme všelijako, najradšej je na manželskej posteli. ďalšie stanovisko v detskej izbe na posteli, tam mu dám hračky a zapnem TV 😉 ale to musím byť pri ňom, aby sa nezrúbal. potom má cestičkový koberec, to ho baví len krátko. ďalej sedáva s nami v obývačke na sedačke, tam najradšej pochoduje a snaží sa dočiahnuť stenu. občas býva aj v kuchyni, buď na puzzle alebo na deke, tam najradšej búcha do smetného koša 😅 a okrem toho sa jasnačka nosíme, spievame, hráme baran baran buc, rehoce sa keď mu fúkam do tváre alebo otvorených úst 😉 ale ešte nelozíme ani nič podobné, tak sa celkom dá 😉

grazi, tak super, sme radi, že vám to dobre dopadlo, a nech sú aj tie výsledky v poriadku 😉

no idem, bo tu zúri na zemi 😒

alica147
2. feb 2009

no tak dočítané a samozrejme aj pozabúdané 😀 😀

Vikinke všetko naj dodatočne, cmučky Miruško posiela zo sníčkova 😵
aj Erikám všetko naj k meninám 😉

Jaruš tak alica palica 😠 😠 😠 povedz radkovi že ja som alica z krajiny zázrakov 😵 😀 😀 😀 😀

Jarka k tomu spánku naším čiže 7-8 mesačným stačia dva spánky denne a po roku jeden obedný

Luci k tvojej svokre ná šak kto nepríde neodíde 😀 😀

alica147
2. feb 2009

no a k hraniu tak my tiež tak rôzne- na zemi na puzzlách , pri okne sa lúbi pozerať von a búchať po okne ale on celkovo lubi buchať asi po tatovi bubeníkovi 😀 Mirkovi stačí že si s ním sadnem za stôl a on môže po nom buchať;
potom dosť dlho sa vie prehrať v bedničke 😀 som mu kupila taku na hračky, tak ho do nej posadím má tam všeličo a tam sa hrá, chvílu je na motorke tam má zas taký hrací panel tak si púšťa kravičku a mačičku a tak...

zuzpolka
2. feb 2009

ahojte 🙂

alicka, Miruškovi dakujeme 😅

Viki už haja asi pol hodinku, dnes to bolo velmi rychle lebo spala len doobeda 😕 😅 tak dufam, že potiahne do rana 😀 😝
dnes sme boli na nakupe a pridala som foto ako Viki sedi pekne v nakupnom košiku 😅

idem spravit mužovi kašu lebo ma tu už otravuje 😝 😀
zatial pa

alica147
2. feb 2009

zuzi ahoj, práve som si ich pozerala, ste boli v baumaxe? 😀 teda Vikinka je jaká slečna 😵

alica147
2. feb 2009

jéj aj Liluška je aká rozkošná 😵 😵

alica147
2. feb 2009

aj Tamarka so štipčekom na prdelke 😀

krazu
2. feb 2009

no my uz tiez spime,

eliske prajeme vsetko naj k 8 mesiacikom 😵 😵

didi a mate tam sanky, ked uz snezi nech to vyuzijete 😀 😀

dididi30
2. feb 2009

tak my uz davno hajame, upratala som a teraz sa mi este susi pradlo v susicke a pojdem hajat 🙂

zuzka, no sanky su na sk, hm skoda, asi si ich prinesieme,lebo tu uz nieje co byvalo, totalna zima ako vsade v europe 😕 😝 .....na ale narobime nejake mechy 😀 😀 😀

pekne fotecky ste popridavali, krasavice nase 😉

gregus, jaj na vidis, ja som nikdy ziadnu antikoncepciu nebrala, zeby som zacala? 😅 a nepriberem z nej, lebo ja mam stale bachorik ☹ 😀

kostri
2. feb 2009

gali my sme mali telesnu zdy s chlapcami a nepamatam sa ci som si ich pridrzala ci co 😀 ja som sa vac zaujimala o chlapcenske vnady,moje ma nezaujimali 😀 😀 😀
neviem ako si vysvetlit thomaskove sopliky,ked nema zubky..no mozno ma sennu nadchu,alebo by si ho mala viac obliekat 😅 vy anglicania to moc nelubite,naoblikane deti,ja vim,ale aspon cil ked snezi a budete sa sanuvat by si mu mohla dat ponozky 😀 😀 😀 zartujem samozrejme 😉

andrejka,na jak ta to vytocilo 😀 😀 😀 sak to neni tvoja svokra,neboj 😀 ale podarena si 😉
ze kto nepride neodide 😀 😀 😀 no moja svokra ne a ne odist 🙄 😀
hanka tez lubi kukat z okna 🙂 vidis,to som zabudla napisat,cele ho mam zacapane 😀 asi mava miruskovi 😉 a tiez bucha po stole aj po setkom 😕 ale tvojho mira nepoznam,prisaham 😕 😀 😀 😀 😅 sak ja vim ze si zazracna 😉
zuz sak uz nauc toho tvojho muza nech si vari tu kasu sam a neotravuje 😀

grazi malinky je teda sikovnicek zlatucky 😉 hanka by sa rozdrapila uz keby ju chytila sestricka 😕

panelak 😉

alica147
2. feb 2009

šak keby bola moja takuž má hrču na čele 😀
Jaruš cmuk 😵

zuzpolka
2. feb 2009

alicka v hypernove sme to boli 😅

idem kuk aj vaše nove foto 🙂

kostri, veru panelak už bežiiiiiiii 😀
a mala by som toho mojho tu kašu naučit ked ju tak lubi,,,, len či by mu chutila ked neni odomna 😀 😝
inak teraz zjedol 2 taniere kaše a ešte mi tu ujeda s mojich jednohubiek čo som si nachystala 😠 😀 😝

wien
2. feb 2009

hojte zase 😉 mne sa prsia zväčšili o jedno číslo. z 80B na 85 C. sú to teraz také mäkýše 😝 na niektorých fotkách som ešte neni dávno vedla mangela vyzerala ako rambo 😅 tak sa od vtedy vedľa neho ani nefotím 😖
idem si pohľadať na zajtra voľačo na obed.

dididi30
2. feb 2009

no jarka, sak aj aj my sme za zaujimali o panske vnady, ale sak kopec bab sa hanbilo skakat ci behat, lepo potom chlapi kuk na cici 😀 😀 😉
moja hm ale spolikujem aj ja aj moj muz a to uz co mame my robit, sak sa oblikame .....no a zas ja nechcem oblikat maleho ako vy oblikate na slovensku a potom vas ofukne a uz mate vselijake choroby, privany, pfuj pfuj, nech ziadne nemate 😉 mysim to vseobecne 😀 😀 😀

alic diky za ten link 🙂

jaj dajte pokoj s panelakom, mna to nebavi, ja chcem uz zahradku ☹ 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre