Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
9. mar 2009

gabka,,,, nooo inak nechapem prečo su teda jahodove hippky ked jahody nemožu 😕 😒 ja to malej davam,,,dnes prave taku zlopla 😀

gabkazabka
9. mar 2009

nevadi 😉 ,ja tu nepisem velmi casto,tak ma tu mnohe neregistrujete 😵
Ano myslim,ze aj ten jogurt mi odovodnila bielkovinami....

alica147
9. mar 2009

no toto 😠 jaj ja som na to prikrmovanie dedov a babiek alergická 😠
aj ja som už dávala Mirkovi maslový rožok, som počula paradoxne že sa má deťom dávať biele pečivo a nie celozrnné

gabkazabka
9. mar 2009

Zuzi,aj Nina dnes zlupla jahodovu.....a vcera malinovu 😀

alica147
9. mar 2009

ja som dala Mirkovi jahodový domáci džem okoštovať 🙂

kostri
9. mar 2009

nejde mi to 😠 😠 😠 se..kaslem na to 😅 skusim zas neskor 😅

no gabika,veru napis,co radi dokina..nas kontroluje ci sedi,ci sa otaca,ale on vie ze chodime na RHB,tak sa tym nejak moc nezaobera a tiez vazia,meraju obvod hlavicky aj dlzku..teda tela,nie hlavicky 😅 a pocuva ju a pozera do pusinky a potom sa ho ja pytam co stem a vacsinu polovicu zabudnem 😖 😀

one totok sa vas stem uz davno opytat,ze hanka asi posledny tyzden alebo tak nejak sa niekedy strasie tak ako ked nas-dospelakov 😉 preskoci smrtka sa tomu hovori,ja neviem ako sa to inak nazyva,ale ked nas tak prejde mraz po chrbte..ale zima jej nemoze byt,sak je poobliekana,rucicky ma teple,aj nozicky..tak z coho to moze bt? 😨

zuzpolka
9. mar 2009

a ešte aj hippky su ovocne s tvarohom 😕 alebo tie pudingy od nestle čokoladove 😲 to je od osem mesiacov,,,,aj to som jej už dala 😖 to sa nerata? nechapem 😠 😝

alica147
9. mar 2009

z toho že sa pocikala 😀 aj mirko to robí 😉 😀

gabkazabka
9. mar 2009

Ano,aj ja viem o bielom pecive.....a este som pocula,ze najlepsie pre deti je klasicke maslo z kravskeho mlieka a mne Dr.povedal,ze v ziadnom pripade,ze mam davat len veto(asi jej platia za reklamu 😀 ).No,vyber si,je na kazdej z nas cim bude krmit svojho hladosa 😵

zuzpolka
9. mar 2009

kostri....to asi cika prave ked ju strasie nie??? 😕 😅 aj Viki to sem tam ma,,,,a vidim to na šerbli ked sedi že cika 😀

alica147
9. mar 2009

ja dávam ramu určite rastlinné by to malo byť kravské ešte nie

gabkazabka
9. mar 2009

Kostri,ako pise Alica,asi sa pocikala,aj Nina to robi a ja sa stale z toho rehocem 😀

alica147
9. mar 2009

Jaruš to že sa pocikala to bolo pre teba že ju striasa

zuzpolka
9. mar 2009

alic, to krmenie od druhych ja tiež NEZNASAM! 😠

kostri
9. mar 2009

no neska pisete jak ceski zandari 😕 lez sem naskrabem gabke otazku tak na nu uz davno odpovedala 🙄 😀 ja sa nehram 😔 😀

alica147
9. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
9. mar 2009

No baby,ja by som vam vedela o tom krmeni od druhych napisat aj roman.....alebo science fiction 😀 ?Moji svokrovci su na vyzivu dietata odbornici.... 😠

alica147
9. mar 2009

trochu od veci-pozerám zámenu manželiek-no ja by som nikdy na také niečo nepristupila 😠 😖

gabkazabka
9. mar 2009

Kostri 😀 😀 😀

zuzpolka
9. mar 2009

gabka 😀 😀

kostri
9. mar 2009

no sak aj si myslim ze to asi curiga 😀 ale sak docilku to nerobila,tak som bola laknuta 😅

alic a mne doki hovoril ze mam striedat biele pecivo s tmavym 😕
inak mam pocit ze keby si dali nasi doktori slezinu,tak by sa riadne povadili,co sa prikrmov tyka 😅

zuzpolka
9. mar 2009

alic, to davaju??? 😕 ja kukam kutyla s.r.o 😀
no to teda ani ja by som,,,,ved to je divne 😒

gabkazabka
9. mar 2009

Tak,baby,musim opustit PC,manzel ide pracovat,tak dobru a pokojnu nocku Vam prajem... 😵

alica147
9. mar 2009

hej zuzi dnes to dávaju prvý krát, ja nechápem tých ludí čo ich k tomu motivuje 😕

Jaruš určite to tak bude, aj mirko to robí len krátky čas

že slezinu 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
9. mar 2009

dobru 🙂

alica147
9. mar 2009

gabke 😀

kostri
9. mar 2009

no cicuse,idem ja si trocha zehrat nohy k tomu mojmu 😉 dobru nocku vam,zajtra sa zas zrazime,ok? 😉 papa

zuzpolka
9. mar 2009

gabka dobruuuuu 😉

alicka, motivuju ich peniaze asi 😖 ved za to volačo dostanu nie? 😨

alica147
9. mar 2009

pa pa dobru všetkým,ja tiež idem hodiť sprchu a hajať 😵

alica147
9. mar 2009

no hej zuzi dostanú ale to by mi museli ponuknuť aspon 2miliony 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre