Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
30. mar 2009

caute baby, no bola som u lekara a jaky sok, poslal ma na rengen, takze aj ked kojim , na tom rengene som bola a dalsi gol, vysledky tak do tyzdna, boze, magorina, u nas na pockanie, no mam dost 😠
zajtra idem na krvne testy, totizto som opat vyhadzana a teraz neviem z coho, lebo atb som vcera vysadila 😒 , vyzera to ako po prhlave, no otras, ako keby som toho mala malo 😠

joj a akoze v robote pohoda, ale tie stresy , kedze maly je s tatinom, sice len 3 hodky, ale aj tak, tatko po nocnej a ja z prace utekam do skoly s tamcou a cely den budem s malym, total nic neurobim, len to ma zere, keby ten moj krasavce v noci necical, lebo ma to dost vycerpava

alic a tie tvoje zuby, sakra, to je tiez dobry zabijak 😒 , som zvedava co to bude, mozno tiez malo vapnika,

baby majte sa, budte zdrave a bocku detickam, idem spat, no dala som si nejaku tabletku na alergiu a tak som malatna, ale sak o pol 6 vstavam, takze ziadna vyhra
, pa pa

krazu
30. mar 2009

alica, jaaaj bolest zubov je teda nieco strasne,

no david uz spi, zaspal hned po dopiti mlieka o pol osmej

krazu
30. mar 2009

didi, to ozaj ked ide tak ide s tou tvojou alergiou, no nech ta rychlo uz vyliecia nech mas uz konecne pokoj 🙂 a si zdrava

alica147
30. mar 2009

didi joj ha šak hlavne nech už zistia z čoho to máš 😖

krazu fuj ha veru otras a mám strach ísť zajtra zubárke lebo som tam bola pred mesiacom robila mi tieto dva zuby čo ma bolia a tak mi ich dovrtala že asi až do nervu tak ma to bolelo a predstava že zase sa mi tam bude rýpať...no nikdy som sa zubárky nebála ale už sa začínam 😝

alica147
30. mar 2009

a pred 15rokmi som porodila svoju dcerenku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krazu
30. mar 2009

alica, ja si vzdy ked som u zubara a ide mi robit zuby dam pichnut injekciu 😝 a ked este boli tak mi dopichne 😀 😀

alica147
30. mar 2009

no ja som to doteraz nerobila a neviem teraz ked kojím či by aj mohla 😖

krazu
30. mar 2009

alica, ja ked som bola tehu tak mi tiez robil zub s injekciou, vraj je to v poho ze sa to moze, a v lete ked som kojila tak mi rezali palec na nohe a tiez mi dali injekciu na umrtvenie

krazu
30. mar 2009

gratulujem kristinke k narodkam 😵

alica147
30. mar 2009

vdaka 😵
tak asi si tu inj budem pýtať 😝

zuzpolka
30. mar 2009

ahojte mamule 😀

kukam panelak, ale je reklama tak som tu 😀

dididi, veru nech ti už konečne zistia čo ti je a daju nejake lieky aby si bola zdrava 😉

alicka, Kike všetko najlepšie k narodkam 😵

juuuj a nech zuby nebolia už ☹ ja si tiež u zubarky nedam nič robiť bez injekcie 😕 😅 a ked som bola tehu a bolel ma zub ani som tam nešla, bo som si myslela tiež že injekcia sa nesmie 😲 ale ked krazu piše že mala 😒

dora a čo povieš na tu hernu??? 🙂

idem kuk nove fotky.....ja som chcela pridať videjko ako Viki lezie do sprchača ale uvidim či sa k tomu dnes dostanem 😝

greguska
30. mar 2009

drobčeka som dala do postielky, tak snáď zabúva...

gali, nech to rýchlo prejde a zistia, čo ti vlastne je 😉

aďka, joooj, ani nehovor o zuboch, ja už čakám kedy ma začnú tak bolieť, že budem musieť ísť. občas ma niečo zabolí, ale keďže to prejde, ešte som nebola. a ja si tiež dávam pichnúť injekciu, teda môj zubár to už robí každému automaticky. a keď som bola tehu, v 8. mesiaci sa ozval zub múdrosti, tak ma musel aj rengenovať aj zo 2 injekcie pichol a ešte ho aj musel vyšklbnúť. no snáď sa to na matejkovi neprejaví 😀
a tiež prajeme kike všetko dobré ! a ako dopadla oslava ?

alica147
30. mar 2009

zuzulka ahoj, vdaka 😵

zuzpolka
30. mar 2009

kikaamajko,,,,,chvalim fotečky 😵 pekne detičky maš veru 😉

alica147
30. mar 2009

maťka ajoj aj ty 😵 dík, no vieš ako oslava, celú sobotu som stále pri hrncoch a v nedelu všetkých poobsluhovať, potom pospratávať tak som rada že to máme z krku, načas, šak o chvílku budu mať detičky rok a nás ešte čaká Kikina birmovka 😝

alica147
30. mar 2009

a musim pochváliť Miruška, že už postojí sám ked sa drží niečoho a pokuša sa už dávať kroky ked s ním chodíme 😵
tiež ťap ťapušky to už dávno, vie varila myšička kašičku, naučený na chodbe vyprevádzať každeho tak ked len ideme po chodbe vždy už sám začne dávať pá pá 😀 😀 😀 je veru on jedna veselá kopa 😀

kostri
30. mar 2009

setko najlepcie miruskovi,mirovi,sonicke aj rebeke 😀 a este aj kristinke 😀 nezabudla som na nikoho 😕 ?
andrejka,injekciu mozes,aj mne dal doki ked mi robil zub,len sa pousmial ked som vyplestila oci a povedala som ze:ale ja kojim 😕 😀 a on ze :no a co 😀
po posune casu hanka vstava po siedmej 😕 juj 🙂

alica147
30. mar 2009

Jaruš ahooooooooj 🙂 vdaka za celu moju famíliu 😀
no veru si ja tu inj vypýtam šak naposledy to bol masaker 😠

greguska
30. mar 2009

no, to je veru údel gazdiniek 😉
my to ale v poslednej dobe riešime tak, že keď sa náhodou dovalí celá rodina naraz, ideme hromadne do reštiky 😀 ale oni nechodia často...

ja sa tiež teším na tie júnové oslavy, ešte nevieme ako to urobíme, obidve rodiny naraz by sa asi nepomestili 😉 a možno to urobíme v robote, tam je miesta habadej 😉

alica147
30. mar 2009

no a veru ja tiež všetko naj všetkým oslaávencom želám 😵 😵

alica147
30. mar 2009

no ešte že my máme velku obývku a v nej dve sadacie supravy bo nám jedna nestačila 😀 😀 😀

kostri
30. mar 2009

jaj to aj hanka vyprevadza kazdeho 😀 najma takych co nemosi,tak tym dava papa hned jak dojdu 😀

greguska
30. mar 2009

jeej, tak to gratulujeme miruškovi zase 😀
ja do nášho maťka hustím to pá pá každý deň aspoň 3x a furt nič 😀 ani ťap ťap ani nič podobné 😀

ale naučil sa postaviť v postielke, dnes keď sa zobudil začať vyvreskúvať a keď som prišla do izby stál v postielke a kričal, až som sa v prvom momente zľakla, že kde je 😀

ahoj jarka 😉

a ešte to som chcela s tým časom. maťko počul v televíznych novinách, že sa bude o hodinu menej spať, tak to presne dodržal. vstával o pol siedmej, akoby sa ani čas nemenil, čiže naozaj spal o hodinu menej 😉

zuzpolka
30. mar 2009

chcela som kuk kutyla,,,ale ked sme sa tu takto pekne zišli ostanem 😀 😀 😀
nahravam aj videjko 🙂

alicka, teda šikovniček je Miruško 😵 Viki dava pa pa vždy rano mužovi sama od seba,,,,už asi vie že odchadza do prace 😅

greguska
30. mar 2009

tak to je super, my sme traja a už teraz by sa k nám len jeden posadil 😀

greguska
30. mar 2009

veru zuzi ostaň 😉

mne práve volal mangi, že auto čo malo prísť zobrať zákazku o 19.00 ešte furt neprišlo, tak zúrivý zisťoval, čo sa deje a poriešili tak, že prídu pre to asi o 22.00, takže opäť sama doma ☹

zuzpolka
30. mar 2009

kostri 😀 😀 😀

viki sa teraz naučila robiť tit tííííííííííííííííít na nos.....viete čo myslim? 😕 😀 no s prštekom mi zatruby na nose 😀
a ešte ukaže kde mam očko.....a babikam alebo do knižky da bočku,,,,,a mne nechce 😠 bosorka 😵

alica147
30. mar 2009

jarka 😀 😀 😀 😀
Mirko sa včera pozeral na tatinka ako cvičí a po každej serii (on si myslel že Miro mu robí šašoviny ) sa rozrehotal a Mirovi pekne začapkal 😀 😀 😀

alica147
30. mar 2009

viki zlatá 😀 Mirko konečne začal hovoriť mama ale najviac ked vyplakáva tak otrča ruky a plače že mama mama 😀

greguska
30. mar 2009

joooj, aké podarené kúsky vymýšľajú tie ďetúrence 😀

ten náš sa furt rehoce, keď si fúkam nos 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre