Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
12. dec 2008

grazi ty si tusim gabika, tak som nezabudla, volas sa ako moja krsna 🙂

krazu a ty si? teda ako sa volas, bo ja som zabudla, janka ci lenka ci ako? 😀 a dikos, vyskusam 😉

dididi30
12. dec 2008

juj krazu , toto cesto vydrzi 2-3 dni? no to ja take raaaadaaa 😀 😀 😀 inak ja asi budem robit z polovicnej davky, sak z kila je moc 😲

zazi, my tak isto, malo kedy uspeje tatino v uspavani, ale sem tam sa podari 😀

zuzpolka no fuj ti, taka papacka 😀 😀 ja kolaciky , caro a teraz by to chcelo nieco slane 😀

inak fuj fuj baby, teraz vecer a o jedle, ja viem o niecom lepsejsom 😀 😅

zuzpolka
12. dec 2008

noooo dididi spusti 😉 😀

zaza_na
12. dec 2008

grazi, ja zemlovku nemam rada. ale manzel ano. a uz musim spravit aj ja, lebo mu ju slubujem uz dlhoooooooooo.
krazu nie je zuzana, tak ako ja? ci to bol dakto iny 😅
no krazu, vsak to. nejako si zvykla len na mna, tak to xceme zmenit. aj teraz som ju musela uspat... a pritom jej staci, ze stojim nad postielkou, drzi mi ruku a ja jej dychcim na tvar 😀

krazu
12. dec 2008

didi, ja som Zuzana, uz som pisala, ty ma necitas ci coooo 😀 😀

a aj ja som robila z polovicnej davky ved by sme ich museli jest tyzden 😝

dididi30
12. dec 2008

zuzpolka, no sak domysli si, ja nist nemozem, nemam muza doma ☹ 😀 😀 😀 tak budem len tisko citat 😀

grazi ja lubim zemlovku, len ju nerobim, lebo by som ju musela papat sama 😒

zaza_na
12. dec 2008

inak, ja na Vianoce upeciem asi maximalne jeden kolac. ja nemam kolace nejako vobec rada, manzel to sam nepoje a ked pojdeme k svokrovcom, aj tak budu mat napecene az-az 😝

krazu
12. dec 2008

no ja sa lucim, idem spat, pa

dobru noc vsetkym 🙂

dididi30
12. dec 2008

krazu zuzka 😀 sak pockaj ja som citala, slubujem,ze som citala 😀 😅 no ale vies je tu tolko zuziek tak asi preto, no ale tak zuzpolka, zazan a krazuzana 😀 😀 😀 tak uz budem vediet 😀
tak jo teda ja spravim tiez tak 😉

dididi30
12. dec 2008

zazi dobre robis, ja tiez jeden a mozno viac 😀 lebo otcova zena zle pecie 😝 , ale dobre vari 😀 😝 😝 😝

ok zuzkrazu, tak dobru nocku

ja idem upratat a urcite sa sem stavim, chcem kuk nejaky filmicek, aspon raz za tyzden mozem nie 😉 😀

inak piste, ja mam telku pred nosom, tak tu budem cumikovat 😀

krazu
12. dec 2008

didi
😀 😀 😀

zuzpolka
12. dec 2008

dididi, neboj ja som si hned domyslela 😀 😀 😀
krazu, dobruuuuu,,,,,aj ja som Zuzana 😅
a som panna 😕 😀 ked už ste pisali o tych znameniach 😀 😀

zaza_na
12. dec 2008

no aj ja sa lucim. manzel ide daco googlit, tam ma vyhana od pocitaca. dobru nocku a pekny vikend prajem (lebo sa mi tu urcite nepodari cez vikend dostat) 😉

zuzpolka
12. dec 2008

juchuuuuuuuu dnes mi ide horor o 22:OO 😀

zuzpolka
12. dec 2008

kde ste všetky? 😔 😢

zuzpolka
12. dec 2008

dididi a ty čo teraz upratuješ??? však nemaš muža doma a deti spia 😀 kašli na to 😝

dididi30
12. dec 2008

zuzka, no nehovor, ved aj ja tu ospevujem kazdy piatok horory 😀 ale mne ojde skor, lebo tu je o hodinu menej ako na slovensku 😀

a ja som strelec, strelena 😀 no neva 😉 😀 😀 😀

zazi dobru nocenku idem konecn tie handry upratat 😀

alica147
12. dec 2008

😀 didi víš čo som vyhrala,prd 😝 😠
ja som si včera robila žemlovku dnes som ju dorazila
aj mna drahý vyhána od notbooku 😀 😀

greguska
12. dec 2008

mňam, mňam, žemlovka 😀 U nás robí mangi, lebo on chce vždy takú po svojom....My dvaja zjeme celú jánsku misu na jedno posedenie 😲 😅

malý ešte nespí, zase bojuje s mantinelom v postielke. zatiaľ len mrnčí, tak ho ešte nechám, ale ako ho poznám, zachvíľu začne zvyšovať tóninu 😉

zuzpolka
12. dec 2008

no nech sa pači, jak ste všetky naraz vykukli 😀

dididi, tak tebe už ten horor beži 20 min. 😀 😀 😀

greguska
12. dec 2008

no už je to tu, tak ide prsko 😒

kostri
12. dec 2008

vsety ste odisli? ☹
nestiham
hanuli zaspala pred pol hodkou,lez vas precitam,uz musim ist spat 😀
no do kelu,kazdy vecer je to tu o jedle sakris 😠 😀
grazi,som neska robila perky,pojedla som polku cesta lez som ich povykrajovala a naplnila.. 😅 ale vyvarene som si uz nedala,bo viola ich tak pomastila ze z nich tieklo!! 😠 som ich vyberala z oleja 😠 muz ich setky vecer zblajzol 😀
ja som rak a mala som tento rok kristove roky 😉 no som ich moc neoslavila,bo 22.sa narodila hanka a ja som 26.6.este sme boli v nemocke a ked sme prisli dom,uz si na mna nikto nespomenul 😔 😀 seci len zlaticko kukali 😀 no muz prisiel s darcekom do nemocnice a poprosila som sestricku,ci by na par minut nemohol ist k nam na izbu,tak tam s nami bol,ticho sme sedeli a on prvy krat chytil do ruk svoju dceru..no pekne to boli narodeniny!! 🙂 🙂 🙂
a co ste tu este spominali?nevjem..jaj!rosteky vianocky ci zemlovky horalky...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..zomieram 😀 😀 😀
idem bo uz ma to chyta 😀
ak som niekomu neodpovedala,prosim opakujte svoj dotaz 😉

kostri
12. dec 2008

gali,ja si po sebe kontrolujem,no 😅 ale najhorse je,ze preklepy mavam aj tak 😅
krazu,hanka je tiez hore kazdu hodinu v noci 😒 alebo hod a pol 😒 pyta cici a zaspi..no co s tym budeme robit?

dievcence,prosim pekne,napisete mi ako robite maskove polievocky pre deticky?aj z kuracich prsicok sa da? 😕 bo viola zajtra robi nedelnu masovu polevku a chce z toho odobrat,malej pomlet puchore a to jej dat jest 🙄 prosim,zachrante ma 🙄 jsem zoufalej 🙄
kukipuki dobru nvocku,este vam fotecky pokukam

zuzpolka
12. dec 2008

kostri, a kto je viola??????????? 😖

greguska
12. dec 2008

no malý zalomil, a tuším počujem výťah, že tatinko ide domov z práce.
tak sa lúčim a prajem dobrú noc!

kostri
12. dec 2008

viola je moja svokra 🙄
este som zabudla-radka,nenapisem ti do to je,ale jako ta tak poznam,tak asi necitame tu istu 😀

zuzpolka
12. dec 2008

kostri, no ona ked bude varit tu polievku tak už asi nejak ochutenu, osolenu nie?
to by som jej asi nedavala, neviem 😒

dididi30
12. dec 2008

zuzpolka nie, pojde v rovnaky cas, len teba o 22 a mne 21 😀 jaj balamuta 😀 😀 😀

jarka moja draha, nevadi aj ak ta lubkame 😀 😀 😀 😀

a nekukikaj a nepupikaj tolko 😀 dobru nocku 😀

veru a kto je viola? 😲 😀

alica, jaj a ja ze kupis nejaky apartman v turecku a tam dame stretko ☹ 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
12. dec 2008

juuuuj svokra? 😕 🤐 ojojojooooooooooooj 😀

ale noooooo baby koho to nečitate??? 😨 božinku ja som taka zvedava 😝

lucia31
12. dec 2008

kostri moja, dobru nocku 😀
ahojte mamulky, je len tak kuk a hned odskocit ku sporaku,bo peciem, sulam, plnim, zajtra mam na meniny pozvanu svokru 😝 😉 , teda, aj svokru, tak makaaam 😅
didi, VSETKO NAJ NAJ NAJ LEPSIE K THOMASKOVMU POLROCKU praje tetka Lucia, cmuk, cmuk, cmuk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre