Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
17. dec 2008

adi, slamenne sa mi pacia 🙂

alica147
17. dec 2008

ved hodím potom tiež foto 😉

dididi30
17. dec 2008

a vy kedy staviate?

greguska
17. dec 2008

ahojte mamičky!

jooj, erika, tak sa drž, nech sa to už nestane 😉

gali, tak ešte vás to neprešlo? držíme palčeky, nech sa rýchlo zbavíte všetkých papľuhov 😉

my sme teraz okúpali, maťko ešte nadával zajkom na kolotoči, ale ešte nemal prsko, takže určite nezaspí. no kým je ešte dobrý, tak ho nechám. aj tak bol večer mrzutý, nevyspatý, že mi zadrichmal na pleci....uvidíme do kedy teraz potiahne.

riešite stromčeky? 😉 my máme taký krpatý, už som to spomínala, dokonca vyzdobený, však mužík sám býval a sa mu nechcelo každý rok zdobiť, tak ešte tento rok s ním vydržíme a budúci rok bude krásny nový veľký, podľa mojich predstáv. dúfam 😒 Takže tento rok, snád posledný krát máme strieborný, ale s farebnými svetielkami.

no malého to prestalo baviť, tak ideme skúsiť spať, ale pochybujem, určite bude chcieť s tatom ešte TV pozerať 😉

alica147
17. dec 2008

didi my 23.večer sa už teším na to 🙂

zuzpolka
17. dec 2008

ahojte 🙂
tak dnes som volala za tie vysledky, Viki tam ma vraj nejaky bakter a dalši sa jej tvori tak musime počkat do zajtra aby to identifikovali či čo 😖 ☹ tak asi dostane liečiky 😒

no aj ked mi už začal panelak idem si vas prečitat 😀 to som kamoška že??? 😀 😝 😕

alica147
17. dec 2008

ahoj zuzi ,no toto 😕 joj ha ☹

dididi30
17. dec 2008

gregus diky 🙂

ali verim, aj my tak niekedy , teraz som zmenila termin 😀 , inak tu maju anglania uz davno pred nami stromceky 😉

zuzka joj, no snad nic vazne, malinka....inak pekne foto 🙂

alica147
17. dec 2008

viem didi šak hovorili v telke že angláni už od oktobra prežívaju vianoce tak to je jasné že sa tam človek hned nakazí tou atmosferou,no nie? 😉

alica147
17. dec 2008

didi super fotky 😉

zuzpolka
17. dec 2008

no hotovo, dost ste toho popisali 😕 😀
baby dakujem že ste na mna mysleli 😅 pekne od vas 😉
no dufam, že nič važne to nebude,,,ale snad nie 😢

alica147
17. dec 2008

neboj ved to vykultivuju dostanete asi atb tak potom kup Viki určite k tomu aj probiotiká

zuzpolka
17. dec 2008

aj ja si myslim, že určite atb dostane, a ake probiotika????? 😕

dididi30
17. dec 2008

alica, sak hej 😀 cista magoria 😀 😀 😀
a dik 🙂

zuka hadam nie 😉

alica147
17. dec 2008

dopfilus infantis su pre najmenšie detičky to ti určite poradi aj mudr ak vám predpíše atb ak nie tak sa jej na to spýtaj
ja som ich Mirkovi dávala ked hnačkoval nám ich naša mudr neporadila,ale doki na pohotosti ano

dididi30
17. dec 2008

inak som sa dozvedela,ze v anglicku je taky virus, co deti teplotuju a hnackuju, tak neviem ci nas to nepostihlo, bo maly aj kaka riedsie, ale to moze byt aj zo sirupu 😒

zuzpolka
17. dec 2008

ok,,,,,,to je na hnačkovanie???

dididi teraz su všade všelijake virusy ☹ už ma to štve 😠 😠 😠

zuzpolka
17. dec 2008

ozaj dididi, k tym mojim dlžnom 😅 ved v emailovej adrese nemam priezvisko 😕

kostri
17. dec 2008

jaj gali,ty si besnoska 😎 😀 😀 😀
no a mava to thomasko take zalepene do rana?ci len karpinky?aj tak asi by som to nenechavala na vianoce,vies..teda neviem ako u vas ordinuju,ale my na rehabilitaciu ideme az po troch kraloch 😀
ozaj andrejka a ty nastupujes 5.1.?to aby si mohla priniest hned aj kolaciky na oslavu?? 😀
ja si meltu neurobim,by som si potom musela dat na noc zachod do izby alebo opacne 😀
erika,no super to muz zvladol,ak si vladala,iste si ho pochvalila 😉 a ja tak casto rozmyslam nad tym,co by bolo s malou,keby si zlomim nohu alebo tak 😲 keby musim ist do nemocky 😲 jaj,chvala bohu ze mi nic neni 😕 klopklopklop
erika a kuki si tu fotku?taka ista co? 😀 skoro 😅

alica147
17. dec 2008

no to je na imunitu na upravu červnej flory pri hnačkách ale aj pri každom užívaní atb; u nas v čakárni je taký plagát že neužívaj antibiotiká bez probiotik

didi asi to potom bude ono; aj vidno že má Thomasko hlavne pravé očko opuchnute

kostri
17. dec 2008

jaj to som chcela..ako sa prejavuje alergia na lepok? 😕

alica147
17. dec 2008

Jarka no presne 😀 😀 ale 2.1.sa mi ešte nechcelo a 5.1.je to dobre bo nebudeme s Mirkom hned tak zhurta od seba 6.je sviatok 😀 fuj jaká uzkosť ma z toho prepadla ooooooooooooooo pomooooooooooooooooooooooooooc

alica147
17. dec 2008

Jarka hnačky, vyražky ,bolesti bruška -vraj

dididi30
17. dec 2008

jarka, bolesti bruska, nepriberanie, ze vraj aj malo zeleza, toho ma malo aj tamca, ale nejako som nedala zistit ci je alergicka na lepok, no dufam,ze nie....inak ona casto chodi na velku 😒

dididi30
17. dec 2008

inak nas maly ma casto bruchabol 😒 alebo skor je pistak ,ze? 😀

alica147
17. dec 2008

didi prečo jej to nemohli zistiť?Jarka a kto má u vas alergiu na lepok?

alica147
17. dec 2008

Keď je dieťa dojčené,tak môže začať papať lepok od ukončeného 6.mesiaca veku. Len vo výnimočných situáciach postupujeme inak. toto som našla na nete,do kelu kto sa v tom má vyznať

dididi30
17. dec 2008

alica ja neviem nedavala som to zistit, skor povedane , nedala som nasej lekarke do keseni, aby jej to dala vysetrit, ibaze ma o polku menej zeleza ako ma mat, teda tak mala pred 2 rokomi, dalej neviem nic ☹

jarka nie len karpinky ,zalepene, ale tu na to ze prevarenu vodu 😠

zuzka a niesi nahodou zuzana pollakova ci aka 😀 a na a dlzne? 😀

zuzpolka
17. dec 2008

dididi, pekne nove fotky 😉

alicka, ten link si mi nemala posielat ved ja asi potrebujem všetko čo tam maju 😀 😀 😀 😝
radšej to nekukam už!!! 😅

zuzpolka
17. dec 2008

dididi som 😀 ale emailovu adresu nemam s priezviskom 😲 daš len zuzana60@centrum.sk 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre