Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
22. dec 2008

hej,po vianociach vymeníme 😀

alica147
22. dec 2008

a ešte aj ostatným oslávencom blahoželáme 😀 😀
a ja aj mojmu kamošovi a jeho žene a ich práááááááááááááááááááve teraz narodenej Vaneske,hlavne nech su zdraví 😉

zuzpolka
22. dec 2008

ahojte 🙂
v prvom rade chcem popriat oslavencom vela zdravička 😉

baby mi sme mali zasa hroznu noc, Viki mala horučky 😢 ja už som z toho hotova, chvilu je dobre a potom zas toto 😠 😠 😠
ja to nechapem ☹

dididi30
22. dec 2008

adi aj my gratulujeme a tisko v dobrom zavidime, jaj to bolo take kraaaaasne 😵

dididi30
22. dec 2008

zuzka ☹ no vy mate uz zubky tak mozno z toho 😒

alica147
22. dec 2008

zuzi ahoj,ja si tiež myslím že zubky to budu 😖

zuzpolka
22. dec 2008

baby ja neviem, ved dole už ma davno 2 vonku a hore nema nič ani červene, ani opuchnute proste nič 😖

dora01
22. dec 2008

dobre ranko!

kto si da so mnou kavu a Sacherovu tortu? 😀 😀 😀

dora01
22. dec 2008

Hanicke vela zdravicka, lacko posiela cmuky cmuk

zuyka, baby maju pravdu mozno dalsi zub sa tlaci 😉 😀

dora01
22. dec 2008

sorry zuyka zuzka 😝 😀

pondelok
22. dec 2008

ahojte kocky tak mi mame dnes 6 mesiacikov 😀 a Hanke blahozelame 🙂

dididi30
22. dec 2008

juj miske vsetko naj naj

radi daj 😀

dora01
22. dec 2008

jeeej dalsi oslavenec, cmuk Michelle posielame 🙂

dora01
22. dec 2008

didi neskoro uy som zjedla, prepac 😉 😀

dididi30
22. dec 2008

hehe ja mam dobosky 😝 😀 😀

dora01
22. dec 2008

baby co porabate, ja som bola na nakupe, potom zmokla, dieta spi v kociku v predsieni, uz asi hodinu, tak nemozem buchotat 🙂

alica147
22. dec 2008

dori ja som práve postelne vypraté vyvesila,Miruško išiel doobeda neskoro asi spať,lebo s velkým plačom zaspal a on normálne ešte stále vzlyká zo spánku,chuda moje malinkaté ☹ ☹
aj u nás mrholí 😝

Mišelke tiež prajeme všetko naj 😉

kostri
22. dec 2008

ze pastozna 😀
gali som ta neprehliadla 🙂 len ja odpisujem ked precitam stranku,aby som nezabudla co 🙂 a poslednu som neprecitala,bo muz zaspal po nocnej v izbe tak som sla prec 😉
dakujeme za gratulacie a aj michellka ma dnes polrocik,nie? 😉 gratulujeme 😉
luci,cvicim s nou od dvoch mesiacov,bo nedrzala dobre hlavicku tak nas pediater poslal na rhb,potom ked uz drzala hlavicku,dr povedala ze ma stuhnute nozky 😒 tak sme chodili na laser 😒 a potom zas na kontrole povedala,ze sa musi pretacat! 😠 a este sa ma opytala,ci je nedonosena?? 😠 😠 😠
no oslavenkyna hadze desat minutove spanky,tak uz je hore a dosla moja mat 😒 to zas bude revu 😠
hanka vsetkym posiela bozteky 😉 a dakujeme za pochvalenie mena 🙂 🙂 🙂

jaj a cvicime take reflexne cviky,stlacam jej body na tele a to ju ma podnietit k otoceniu,myslim ze to patri pod vojtovu metodu

dora01
22. dec 2008

jarka mas ip

pondelok
22. dec 2008

babulky dakujjeme, my prave zdobime stromcek, potom idem nasim stromcek ozdobit, a zajtra svokre, a na stedry den doma, pripravujeme drevo do krbu a rozne veci co treba este upratat, tak dakujeme este raz a pekny dnik, vecer sa zastavim 🙂

dididi30
22. dec 2008

no predstavte si thomasko uz druhy krat spal po hodinke a pol a ja som is od radosti supla becherovku 😀 😀 juj fajne mi je 😅

aj ja prajem pekny dnik 🙂

alica147
22. dec 2008

moj už druhý krát hodinku a pol piští 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
22. dec 2008

gali, vsak deti sa od pol roka menia, tak uz je to tu 😀

alica147
22. dec 2008

zuzi krásne fotečky a Vikinka má takého istého macka Pooh jak Mirko 😀 😉

kostri
22. dec 2008

no veru sa asi menia,bo bola tu moja mat a hanka nerevala 😉 no mala na male 😀 😀 😀
dieta spi,bombice mam hotove..idem si hadam hlavu umyt 😀 iste sa zebudi,ket budem stet si vyfukat 😝 😀

ja becherovku nemusim..ale taky fernet citrus 😨 alebo karpatsku horku.. 😨 😀 😀 😀 bych si supla 😀 nazdravjeeeee 😀 😀 😀

kostri
22. dec 2008

inak my sme dnes vynimocne dobre spali 😀 😀 😀 😀 😀 😀
o osmej zaspala,prvy krat hore o deviatej,druhy krat o desiatej,do pol jedenastej sa rozpravala sama so sebou,potom zaspala,treti krat vstala o pol dvanastej..potom az o pol tretej,potom o pol piatej a potom uz o pol siestej mala rano 😀 😀 😀 ..nazdravjeeeee 😀 😀 😀 ... 🙄

dora01
22. dec 2008

ahojte!

pred chvilkou lacko zjedol 3 male jablcka nastruhane+jeden banan 😕 😕 😕 😀 😀 😀

pritom na obed som mu davala karfiol cukina zemiak a toplul na v-setky strany, asi bude mat radsej ovocie 🙂

kikaamajko
22. dec 2008

ahojte,
aj my blahoželáme haničke aj michellke k polrôčiku 🙂
Sorry baby, rada by som si Vás prečítala o čom píšete ale akosi nevychádza, kedže večer už nemôžem mať zapnutý PC, lebo malý nemôže pri ňom spať. Prečítala som iba túto stránku v rýchlosti kým sa Majko uloží na polhodinový spánok. Jarka fajná noc 😖
Ja idem ešte večer robiť také kokosové nepečené guľky, z tatraniek, som zvedavá čo to bude.
Tak zatiaľ pa, pekný večer, možno ešte nakuknem.

dudri
22. dec 2008

Gratulujeme Hanicke a Michelle k narodeninam 😉

dudri
22. dec 2008

Este vecer precitam str. od 50-70. minuly tyzden nekukla som PC...

Dnes som bola v lekarni, kupila som flasu s lyžičkou Lovi -Canpol babies. Odkedy ste dali kašu? o kolkej hodine večer? o17h alebo 18h? a ktora kasa? este neviem mam dat alebo este cas az v januari.... kedy ste dali polievku pre malej ? mala Katka zatial este papa len moje mliecko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre