Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
26. dec 2008

Jarka tie maily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne tá fitlopta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
26. dec 2008

hm teraz pre zmenu trpím ja samomluvou 😀 😀 😀 😀 😀

jáj a ešte že ked dočítam už neviem čo mám odpisovať,
Jarka antikoncepciu zmeniť nemožem kedže kojím a menštruáciu som ja ešte ani nemala 😝

dididi30
26. dec 2008

juj mati, ja som rada,ze nas tak casto nekaka, bo kakal viac krat denne, takto mame pokoj s pokakanymi plienkami a on sa nezmenil, stale je umrncany, ako aj predtym, tazke to nebude bruskom, to je povahou 😀
no a vies, ked to maju deti v sebe, my uz nepomozeme, len im tu imunitu utuzovat.....tamca nebola chora do roka, nuz kazde babo je ine 😉

inak ja som dala dnes thomaska prvy krat na nocnik a ze a a a a on sa vycikal 😅 , aj pekne na nom sedka, len nejako mi to tu nejde hodit, neviem co sa zas deje 😠

zuzpolka
26. dec 2008

ahojte babule 😀
kde ste všetky? 😕
my sme dnes boli u našich a potom ešte na prechadzke, konečne po dlhej dobe sa Viki vozila v kočiku 😕 😅

baby davate deti do choditka??? lebo nam už mala v choditku prejde skoro cely byt 😲 😲 😲
ona vobec nechce lozit ani nič take hned na nohy sa dava 😖 tak ju tam na chvilu vždy dam,,,,,dnes pekne v izbičke aj šufliky pootvarala 😀

alica147
26. dec 2008

zuzi ahoj,my ideme ešte len kupiť choditko 🙂

alica147
26. dec 2008

didi ja som dala tiež Mirka na nočník a nechcel tam sedieť lebo ho oziabali nožky 😀 😀 😀

zuzpolka
26. dec 2008

alicka ahooooooooj 😀
my sme dostali po sestrinej malej tak sme nemuseli kupovat 🙂
tak potom daj vediet ako sa Miruškovi pači 😅 😉

krazu
26. dec 2008

ahojte 🙂
na stedry vecer,nas maly krpec ako naschval nechcel pred vecerov spinkat, tak pocas vecere bol uz riadne mrzuty, potom sme si rychlo rozbalili darceky a potom som dada okupala a zaspinkal uz pri piti mliecka 🙂

zuzpolka aj dado dostal take choditko, no skoro take iste, mi mame chicco- je super vpredu hracka z druhej strany choditko

kostri, gratulujeme Hanke 😵 😵

ja na noc obliekam dadovi overalik a prikryvam ho paplonikom

krazu
26. dec 2008

no idem spat, uvidime kolko krat budeme tuto noc hore 😠

dobru noc 🙂

alica147
26. dec 2008

zuzi jasne 😉 musím ísť pozrieť ceny či mám kupiť alebo radšejobjednať z netu možno to vyjde na rovnako
dnes sme aj boli pozrieť u nás v tescu je taký detský obchodík a tam maju aj chodítka ale bolo zatvorené 😝

alica147
26. dec 2008

krazu dobru nocku

lucia31
26. dec 2008

ahojte mamulky, no, konecne som rozbalila aj posledny balik, tak uz som tu 😀
..juj, a uz mame po vianociach....pekne boli a najma dost kaloricke 🙂
my sme boli na Stedry vecer doma, a na druhy den u svokry..tam Tamca vyvadzala, revosila, vela neznamych tvari...svagrine obidve fajcia, tak ma islo porazit, ked sme dosli a bolo citit cigaretovy dym i ked sa to snazili vyvetrat....vsetko som nahadzala po prichode domov do pracky a sviatok, nesviatok, hned som prala...
inak, uz jej nerobievam na veceru kupovane kase, ale domace, s bananikom alebo dusenym jablckom, susenymi slivkami a striedam bud ryzove, pohankove vlocky alebo pseno...plus moje mliecko..je to mnamka a raz dva hotove...davam jej to spapat asi polhodinku pred kupanim a potom uz len par krat potiahne a buva, buva...celu noc 🙂 uz tri dni spinka bez papania do rana, ja chodim spat okolo dvanastej, tak si odsajem a potom je to ok...

dadaga
27. dec 2008

ahojte...noo ale ste toho popisali, ja akosi net nestiham, alebo nemam naladu? sme chori...teda ja a manzel.. Luko zatim nie... no nenahnevam sa ako to tenkrat nedostane chudiato nase.... lebo asi ma porazi ked hej...
staci,ze ja nemozem v noci spat a dneska som ani nespala v spalni ale v obyvke tak ma drhol kasel.. hruza...
tak krasny dnik vsetkym zelame a snad sa mate lepsie ako my.....

ozaj a krasne fotecky.......

dididi30
27. dec 2008

dobre ranko

dadi aj my sme chori ☹ nie a nie sa z toho dostat, zase som nahodila homeo, vykasliavam same hlieny 😝
tiez sa bojim o malickeho, lebo akonahle sa vylieci z jednej uz chyti druhu, je to hruza, bo tamca furt nieco doniesie zo skoly...tak my tak dooka 😒

zelame skore uzdravenie 😉

kostri
27. dec 2008

kuki 😉

gregus,tak supis,ze hned sa vykakosil matuso 😀 ja som sa len bala,aby sa mu to nestalo co hanke 😕 no a tu priklad ze ozaj kazde babo ine 😉
my spime furt rovnako 😒 kase som skusala zatial dva druhy,ani jednu nechcela,mala mliecko.

ale posledne dva dni zaspi vecer sama v postielke!!!klopklopklop 😉 no po hodine sa zobudi 😀 a mame nasu noc lkasika 😀
a dnes som ju skusila ulozit aj predobedom do postielky a zaspala 😀 na polhodku.tesakujem 😀 len nech jej to vydrzi 😕

andrejka,sak ozaj!!ja som mala azaliu,bolievala ma hlava jak kona 😠 vcil nemam nic 😲 😉 skus aj ty nic 🙂 mozno bude este jedno dievcatko- alicka 😉

gali fakt sa vypiskal? 🙂 jaj sikovnicek malinky 🙂 ..a veru len pekne hybaj este jeden krat minimalne 😉 do tych obchodov 😉 je tiez nelubim s muzom nakupovat 😠 setko ofrfle a furt sa ponahla 😠 😝

grazi,aj hanka vrackala,ale podla mna preto,ze som isla na nu moc zhurta 😔 a andrejka ma aj upozornovala,nech davam pozor,aby som jej nezatazila organizmus.. 😔 no ja sikovna pravda rychlo rychlo,nech papa a hlavne spi 😔 no a presne opacne ☹
a vrackavala aj predtym,ked mavala sopliky,ze vseeeetko vyvratila,az kym jej nevysli take akoby hlieny,potom uz bolo dobre.a uplne prudom ako pises,aj cez nostek ☹

jaj gali vam by sa zisli nejake lieky na imunitu 😒 alebo si kup tu echinaceu co ti katka pisala

inak,vsetci sme pomerne dobre zvladli stedrovecernu veceru s detickami,co? 😀

a dakujeme s hankou za gratulacie 😀 😀 😀 lavu stranu ma sikovnejsiu,ale to opravime 😉

kikaamajko
27. dec 2008

Ahojte žienky , sme tu dlho neboli. Mali sme návštevu 3 dni.
Vianoce boli celkom fajn len dáko chýbala vianočná atmosféra, aj som sa rozprávala s mamoou že by sme mali zrušiť darčeky a radšej sa tešiť že sme všetci spolu. ☹
Tento rok všetci podostávali bud malé aleboo veľké veci 😖 Dáko nám to nevyšlo.
A jedna hrozná správa Majuško je chorý, už 2 dni má horúčku, som myslela že zuby , ale v noci stále 39 chúdatko malé, tak sme dneska boli na pohotovosti a má hrdielko zapálené. Dostal ATB, ale sa mu už uľavilo po noci už spí 3 hodky v aute, chodím mu tam prikurovať. Pred chvíľou som ho kojila a on zase zaspinkal . Však chvalabohu lebo včera len celý deň na rukách, nemohol spinkať dáko.
Tak mi je ho ľúto. 😝
Nečítala som Vás tak dúfam že ste mali spokojné vianoce všetci. 😉 Jáj a Hanička sa už otáča gratulujeme. 🙂

kostri
27. dec 2008

jeej leni dakujeme 😀

no niektore deticky vyzdraveli a zasa vy ste chorucki? 😢 jaaj je to galiba ☹ nech to majuska skoro prejde!jaj radsej my by sme boli za tie deti sto razy chori,co? 😢 pusinku drobuliatku

kostri
27. dec 2008

no andrejka,takze ty vobec nesvietis? 😕 a vidis na miruska?sak jaka tma 😝 😝 aj zaspava po tme? 😕

ja svietim,no neska nebudem 😀

kostri
27. dec 2008

gali,inak to dobre ze vykasliavas,nie?suchy kasel by bol horsi 😖 co takto cibulovy sirup 😉 ci pijes? 🙂

kostri
27. dec 2008

teraz mi tak fasa rychlo nacitava stranky a vas nikde 😒 🙄

kostri
27. dec 2008

furt nikoho? 🙄

krazu a vy este stale tak zle spavate jak my?dado spava s tebou v posteli?ja som tiez raz skusila dat na malu paplonik 🙂 no ked sa uz desiaty krat odkopala,tak som ju supla do vaku,zakryla dekou a hotovo 😀

gali,zas si na vypredajoch?? 😠 😀 😀 😀 no len pekne si pokup 🙂 a hlavne vrat ti hovadiny,co si nakupila vcera 😀

andrejka a ty si kde? 😢 pekne maily co?take vianocne 😀 😀 😀

alica147
27. dec 2008

ahojte 😀

Jaruška servus 😀 ne veru nesvietim,zaspáva po tme a ked som ešte hore a mrnčí alebo chce papať tak si zažnem na chodbe a to stačí 😉
veru tu hnusnu Azailu beriem,mna vždy bolievala hlava z antikencepcie,posledné roky som žiadnu nemala a ked prestanem kojiť pojdem si dať zaviesť to nehormonálne teliesko bo tieto hormonálne hnusoby 😝 ale bez antikoncepcie ja veru nezostanem,ja už Alicku sio nemožem dovoliť 😖 😖 😖

máš krásnu fotečku novú,nová junovka 😉

no to je mi luto chorých detičiek, Majuška najnovšie, aj didi vy sa toho nejako nemožete striasť 😒

alica147
27. dec 2008

doobeda som poupratovala,ešte furt periem asi 4práčku už 😝 a čakám segru volala že príde pozrieť a užívame si tatinka doma po sto rokoch 😵

alica147
27. dec 2008

Leni a čo prečo jaká atmoška ti chýbala?

alica147
27. dec 2008

ozaj sa tu chodíme po jednej vypísať jak ten čo do susedného kralovstva spievať chodil 😀 😀 😀 😀

kikaamajko
27. dec 2008

Díky baby, teraz som Majka uspala, zase mal vyše 38 😢
Jarka, Majko tiež zaspáva potme už asi mesiac a je to super, ja som to len tak náhodou skúsila, uložila do postielky, zhasla a odišla a väčšinou ani raz k nemu nemusím prísť. Jak je tma hned spí 😉
Andrejka, čo ja viem, dačo mi na tých vianociach chýbalo, všetvi prišli k nám 23 dáky rozhádaný a mne to pripadalo že ozaj je to iba o darčekoch ☹ Lebo segra ktorá býva 300 km od nás prišla 23 večer a hned 24 celé doubedie išli preč, a 25 dokonca do tatier na výlet na celý deň, pritom tam bola 100 krát. 26 domov.

alica147
27. dec 2008

no vidíš,ved mohla sa prechádzať u vás ved tam máte krasne určite 😖

Majuško nech sa rýchlo vylieči ☹

kikaamajko
27. dec 2008

díky moc, chudáčik normálne stratil brucho 😒

alica147
27. dec 2008

neboj to doženie,Miruško ked mal vyše týždna tu črevnu virozu hnačkoval tiež pochudol 😖

kostri
27. dec 2008

no leni teda fakt to bola vianocna atmoska 😒 to taka navsteva nasilu mi pripada 😢 ma to mrzi,bo tak si sa tesila! 😔

tak to s tou lampou neska vyskusam 😕

veru,hnusne hormony 😠 😠 😠 a skoda ze uz neudes mat alicku 😢 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre