Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
2. jan 2009

zajtra sa chystáme k našim do žiliny, sa teším, tak dúfam, že to vyjde, bo poslednú dobu vždy keď sa na niečo teším, tak sa čosi zlé stane ☹

dnes mi babka prezradila, že bratrancovej priateľke povedali, že budú mať dievčatko 😀 Tak sa vytešujem spolu s babkou, že bude mať pravnúčatká do páru, nášho matejka a ich alicku 😉

dora01
2. jan 2009

ahoj greguska, aj nas zboznuje papiere, hlavne casopisy 😀 potom hladame stranky ked si chceme precitat 😀

dnes sa preplazil celou obyvackou a zacal vyhadzovat vsetko z policky co je pod konferencnym stolikom 😀

krazu
2. jan 2009

ahojte maminky 🙂

citam, ze vas jednu po druhej kolia crevne problemy, rychlo sa tedy vyliecte 😉 , ja ten link od zuzky radsej ani nebudem citat, bo by som mala len vycitky svedomia o mojej zivotosprave 😝 😝

dnes nas dadino sam sedel a uz aj pekne udrziaval rovnovahu, musim zapisat do jeho knizky 🙂 🙂

krazu
2. jan 2009

dora, to je super ze uz takto lozite 😉 😉 my stale nic

dnes som stretla znameho, ma 9 mes. syna a vravel mi ze maly do osmeho mesiaca prespal pekne celu noc a teraz posledny mesiac sa pokazil a vstava kazdu hodinu a je prisaty na prsniku. Joj som zvedava co nas este caka s tymi nasimi deturencami zlatymi 😀 😀 😀

dididi30
2. jan 2009

caute zeny a co vy nejako polahko, nikoho 😲

no ja som si kupila aloe vera dzus a nakonec som zistila,ze kojacie zeny ho nesmu, no a ja som si veru za jeden dala 😒 tak ja neviem, chcem sa dat do poriadku a asi to teraz necham tak, lezne co s tym, ked to sa ma spotrebovat do 2 mesiacov 😒 a nebolo to lacne...

lenka diky za pochvalu fotiek 🙂 , no thomasko uz aj stvornozkuje, neviem preco ale vacsinou pohne pravou rukou a lava mu stoji na mieste, nevie ju akosik pouzit, este na to neprisiel, ale ide mu to krasne a ked sa chce pohnut tak sa odraza 😅 zlaty je....stvera sa po kadekom a kadecom, jaj uz davam riadny bacha 😒

alic ty co robis, uzivas si posledny den materskej? joj ty uz zitra, ja koncom mesiaca tiez 😝 ale neva,bude zmena 😉

krazu
2. jan 2009

didi, ja som tu 😠
a vraj nikoho 😀 😀

krazu
2. jan 2009

ja sa uz tesim ked sa maly po nas bude plazit a lepit, jaaaaaj maznosko nas

alica147
2. jan 2009

kukipuki 😀
gali daj vypiť Marošovi ved aj ten je furt chorý a ty si daj zajtra ovocný den

dora01
2. jan 2009

krazu, aj ja som sa na to tesila, len som si naivne myslela, ze sa to nauci neskor 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
2. jan 2009

aj ja by som si hodila daku ocistnu kuru, len teraz nemozne setko by slo do mlieka ☹

dididi30
2. jan 2009

zuzkrazu, aj nas je maznosko, len sa niekde trolilinku buchne konieeeeeec, tamca taka nebola 😀

alic jaj no marosovi to nechuti, ja neviem ci si to da, on je fajnovi, no ale nadzam to do neho....sak tolko vitaminov som mu nakupila 😀 😀 😀
a myslis,ze to nemozem, ani len jednu lyzicku denne? sak vselijake masticky pre deti su a nechapem ako toto moze vadit 😒

greguska
2. jan 2009

maťkovi sa tiež do lezenia veľmi nechce, aj tú riťku už prestal pučiť 😉 ale začal sa premiestňovať tak ako tu už ktosi spomínal, pretočí sa na bruško potom zase na chrbátik, pritom sa ešte krúti ako hodinkové ručičky a takto dookola až kým nie je tam kde chce 😀

greguska
2. jan 2009

gali, aj náš je taký že sa trochu buchne a začne plakať, tak ho teraz učím, že musí so sebou opatrne. keď ho vidím, že sa ide otočiť vždy mu poviem pekne pomaličky lebo sa zase buchneš a normálne to zaberá, a keď sa aj buchne tak ho neberiem na ruky ale mu povysvetlujem, že si má dávať pozor 😉 neviem, či mi síce rozumie, ale tvári sa tak 😀

alica147
2. jan 2009

didi ja neviem ked je tam písané že sa nemôže tak radšej nepi a tá lyžička denne ti asi nepomože,ale tak ako písala Radka teraz žiadne očistné kury takže vážne napr.ovocný den si možeš dať,piť vela tekutín a podla mna by si zatial mala skusiť tie acidofilné mliečka a meltu jak písala Lenka

krazu
2. jan 2009

no ano, aj nam kazdy vravi, este si uzivajte kym vam lezi a nelozi po celom byte 😀 😀 😀

krazu
2. jan 2009

greguska, nas david sa tak posuva - otacanim 😵

greguska
2. jan 2009

no tak to si môžu tí naši drobci ruky podať 😵

maťko sa práve parádne dokakal, zase 2 dni nič, a teraz nálož 😉

greguska
2. jan 2009

práve teraz hovoria v reflexe o očiste, no nič nepočujem, lebo maťko má rozprávací deň dneska, teda vydáva také neidentifikovateľné zvuky, že to ani opísať neviem 😉

dididi30
2. jan 2009

ano gregus sledujem 😉

zuzpolka
2. jan 2009

ahojte 😀
tak naša Viki sa posuva ale len v choditku :-lozenie nijako nehrozi-zatial 😖
ale v choditku je za to už poriadne rychla 😀
A už vieme urobit pa pa,,,,a bac bac 😀

greguska
2. jan 2009

didi 😉

dididi30
2. jan 2009

alic tak dobre si ma prehovorila 😉 zitra skusim ovocny den, no som zvedava ci to vydrzim 😀 😀 😀

alica147
2. jan 2009

didi neva aj ked hned nevydržíš celý den,stačí na začiatok aj pol dna, ja som si dnes nakupila jablká a tiež sa zajtra začnem dávať do hromady 😝

dididi30
2. jan 2009

no ved sa da vselico, aj medik so skoricou, ale zas ta sa nemoze 😒
ja moc tie biele acit jogurty nemozem, pali ma z nich.....no a tatino bude pit ten dzus, len mu to musim vraj pripomenut 😀 😉

alica147
2. jan 2009

didi ale ved nie biele sa iba možu ja si napr kupujem občas vanilkové acidko,alebo actimel tie flaštičky máš tiež už aj ochute

dididi30
2. jan 2009

alic a to uz ides do roboty nie? ci az v pondelok??

tak to jo to do obeda vydrzim 😀 😉 inak vraj je dobre kazde rano na lacno vypit 1.5 vody 😲 sak tolko nevypijem ani za cen 😀 😀 😀 no skusim, a vraj hodina po tom sa nema nic pit, tak zitra skusam 😉

jaj a hanbim sa bola som v mcdonalde 🙄 🤐 ale uz nepojdem, alebo sa budem obmedzovat, slubujem 😀 😀

greguska
2. jan 2009

gali ešte sleduješ reflex ? tá teta matematička - s tou šatkou na krku čo rozprávala o horoskope ma učila na vysokej 😉
to len tak mimo témy 😕

dididi30
2. jan 2009

gregus,heeeeeeeeej, no teda ucitelky su vlastne realistky a v taketo veria 😉 hm no ale vraj to nieje tazke, vraj sa to da naucit.........no ja tomu verim 😉

greguska
2. jan 2009

ani ja neľúbim biele, ja len ochutené acidká a tie väčšie lebo mne sa zdajú sladšie ako tie téglikové 😉
a actimel ochutený nám dávali v porodnici.

alica147
2. jan 2009

didi ale ved očisty su realne a vedecky podložene to su neni žiadne čary mary

no a 1,5l vody naraz ti dobre akurát zaťaží obličky,hovorí sa že sa máš napiť vždy ked prejdeš okolo vodovodu ,ale uplne stačí ak raz za hodinu vypiješ pohár vody

idem v pondelok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre