Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
21. jan 2009

moc ste toho nepopisali 😕 🙂

gabkazabka gratulujem k zajtrajšim narodeninam 😉

lucka, juuuuuuuuuj , nech sa rychlo uzdraviš ☹ 😉 je to hrozne ked ma človek horučku je mu zle a musi sa postarat o male dieta 😖 ešte že ti mamina mohla pomoct 😉

no a už neviem čo som ešte chcela 😠 😝

gabkazabka
21. jan 2009

Zuzpolka,Greguska....dakujem 😵 😵 😵
Zuzpolka,tak to bolo riadne prekvapko....a preco ste kupovali novy kociar?Alebo to je uz golfovy?My sme nedavno vymenili na kociari vanicku za sportovy,lebo Nina uz vo vanicke nechcela lezat,vkuse si sadala,lebo chcela pozerat na svet 🙂
A kde ste vsetky?Asi kupete a davate spinkat drobcov..... 😝 Nasa zalahne az okolo deviatej,aj to neviem-neviem,lebo teraz je take sidlo a po unave ani chyru ani slychu 😠

alica147
21. jan 2009

ahojte,
mne je uplne blbo tak som vás prišla len pozdraviť a padám do postele, zajtra ešte musím vydržaťv robote a v piatok mám dovolenku tak sa teším

tak pa pa a všetkým chorým skoré uzdravenie a oslávencom všetko naj 😉

dora01
21. jan 2009

ahojte

zuzpolka, a aky kocik, ho fotku 😀

dudri, bolo by to pre vas asi fakt tazsie, ale na druhej strane ked bude mat uplne zdravy sluch, tak to bude aj prinos pre vas, moze vam neskor pomoct, na uradoch a tak... ved pre nu by to bolo super, vsak sama si pisala kolko posmeskov si si uzila... neboj, stari rodicia ju budu chodit doucovat 😉

nas lacko mava s kakanim tiez problem, az slzicky v ociach a tuhe bobky, zlepsilo sa mu to ked som mu zacala davat take jemne vlocky povarene v dojceneckej vode spolu s ovocim, kupil mi ich v dakom bio obchode otec, su uplne jemnucke, netreba ani mixovat. a este slivky su super, ja davam aj popucene zavarane.

bezim, papa

wien
21. jan 2009

alica, neviem či ešte niekto, ale my za gratuláciu oslávencom ďakujeme 😉
dnes ma náš drobček taaak potešil, až no. normálne sa mu asi 3x podarilo napiť z pohárika so sosáčikom! dúfam, že to nebola náhoda, budem skúšať aj zajtra, nech si privykne 😉

dudri, tá moja kamoška zo základky to tak má. obaja rodičia nepočujúci a ona počuje normálne. už má aj 2 detičky a aj tie majú sluch v poriadku. asi to je na začiatku ťažšie, ale určite sa to dá. však to zvládnete, isto vás v tom rodina nenechá samých 😉

a dnes mám čas už od teraz, tak by ste aj písať mohli... 😕

zuzpolka
21. jan 2009

gabka , nie golfač, ten až neskor 😝
dostali sme casualplay 😀 nooo lebo ja som ho chcela už daaaaaaaavno ale zdal sa mi dost drahy ☹ 😝 tak sa tešim 😀

dora, no odfotim, počkaj 😀

alica147
21. jan 2009

wien 😀 no asi ste aj sami tak sa zdá, super foto Mareka, ako keby som svojho videla ked ide reklama 😀 😀
važne už padám čaveste

gabkazabka
21. jan 2009

Ach jaj Zuzpolka,casualplay je moja srdcovka,rozhodovala som sa medzi nim a terajsim kociarom a zvitazil terajsi kvoli cene...tak tisko zavidim 😔

krazu
21. jan 2009

ahojte 😉

zuzpolka, jaaaaaj to je ozaj pekny kocik 🙂 🙂 🙂 a vlozku mas akej farby

wien, presne ako pise alica, aj nas ma taky vyraz tvare pri sledovani telky

wien
21. jan 2009

ďakujem 😀 si myslím, že sú všetci reklamoví v tej chvíli ako jeden 😎

krazu
21. jan 2009

a ozaj marekovi vsetko naj 😵

zuzpolka
21. jan 2009

gabka, to fakt??? 😕 a aky maš teraz?

krazu, vložku mam objednanu červenu zo srdiečkom 😀

wien
21. jan 2009

krazu - dík, odkážem 😵

wien
21. jan 2009

zuzpolka, takú parádnu??? to bude taká valentínovská vložka 😀

krazu
21. jan 2009

zuzpolka,cervena no jasne viktorka bude v kociku riadna kocka 😉 😵

zuzpolka
21. jan 2009

no dakujem baby 😀
snad sa jej tam bude aj dobre vozit 😅
no a som sa rozhodla že ten kočik využijem aj pri druhom ked bude 😝 len sa dokupi vanička na to a hotovo! 🙂

zuzpolka
21. jan 2009

idem sa ospršit, potom ešte kuk 😉

krazu
21. jan 2009

wien, pridala som foto ako dado pozera telku 😀 😀 😀

dididi30
21. jan 2009

caute, alebo dobru noc? 😀

lenka, joj tak to bude papka, klobasecky 😀 😝 no veru gadzovina je gadzovina, svine treba 😀 😀 😉

drurdi, je to super,ze malicka vsetko pocuje,len nech je sikovnicka 😵 ona nam este ukaze co je to sibalstvo 🙂

inak som tak na rychlo postrehla,ze co ake vlozky a potom som to precitala a vy o vlozkach do kocika 😅

alic dobru nocku 😉

baby ja sa lucim dobru nocku 🙂

dididi30
21. jan 2009

dadi kraaaaaaasne fotecky si pridala lukik je uz tiez sikulko 😵

dididi30
21. jan 2009

a este aby som nezabudla na maleho marecka,vsetko naj k 7 mesiackom 😵

wien
21. jan 2009

krazu, hehehe, no div tí chlapci nespadnú na nos, čo si idú oči vyočiť 😀 😀 😀
didi, ty len tak krátko 😲 ďakujeme za blahoželanie 😉

krazu
21. jan 2009

didi, dnes dako skoro ides spat , tak dobru noc

wien
21. jan 2009

krazu- parádne zubíky 😵 my ešte nemáme 😒 ale dnes som mu dala také kyslejšie jabĺčko vcelku a celú dobu sa tváril, že nejaké má. rozdrvil asi polku toho kúska, čo som mu dala. no zaslintaní sme boli obaja...ale hlavne, že mu chutilo

gabkazabka
21. jan 2009

Zuzpolka,mame chicco trio S3,som maximalne spokojna....a tu vlozku ste kupili presne taku,aku som chcela 😵 Myslim,ze to je kolekcia Prada?Kamoska ho ma tiez a tiez je max.spokojna 😉

dora01
21. jan 2009

vsetkym vsetko naj prajeme 😉 😀

krazu, dadi krasne fotky 🙂

my pozerame Doktora Haluza (hausa) 😀 😀 😀

zuzpolka
21. jan 2009

juuuj dnes su oslavenci? 😕 tak aj my prajeme všetko najlepšie 😉 vela zdravička 🙂

krazu Davidko je zlatyyyyyyyy 😀 čo take davali v tv? 😕 😅 😅

jaj a ešte som chcela, vaše deti tiež maju niekedy take jedy? 😕 no ja som malej dnes napriklad zobrala lyžičku z ruky a to ste mali vidiet čo robila 😕 a ked jej striham nechty na rukach to iste 😖 dnes sa skoro povracala ako sa jedovala a plačkala pri tom ☹

krazu
21. jan 2009

nas david uz od vcera nema teplotu, takze mal ju tri dni a dnes sa mu spravil na brusku vysyp, no zajtra musim zavolat doktorke ci ma este brat antibiotika ( doktorka aj vravela ze sa moze vysypat, ta siesta choroba)

prajeme vsetkym detickam nech sa rychlo uzdravia 🙂

dora01
21. jan 2009

zuzi, nas vystrie roky a hovori iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a cely ocervenie, ale take vytrty ako na zvracanie , to nerobi, zatial 😉 😀 😀 😀 😀

wien
21. jan 2009

zuzpolka, ďakujeme 😉
marek má, tiež keď mu niečo zoberiem.normálne záchvat. ale vždy len pár sekúnd, než odvediem pozornosť na niečo iné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre