Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

erika26
23. jan 2009

ahojte, tak teda dnes tu je akosi mlkvo. Zuzpolka aj u nás je také divné počasie, ale aspoň nepadá ten sneh s dažďom ako včera. Aj my pôjdeme von. však treba sa vyvetrať a tiež to spojíme s nákupom dochádzajú nám plienky tk treba ísť do obchodu.

krazu
23. jan 2009

ahojte 🙂 tu nikde nikoho 🙂

ja som s malym dnes bola na kontrole u doktorky, tak hlasim ze sme zdravy
aj u nas je take nijake pocasie aj sem tam mrholi, takze este dneska ostaneme doma a zajtra uz pojdeme von

luci, no pekne mas mliecka 😉 to je super, mne sa zda ze ja uz mam mliecko len v noci, vcera som kojila poobede namiesto kase a bolo mu malo z oboch 🙄 uplne ma vycicol, no neva

gabkazabka to je fakt, muz ked ochorie tak je horsi ako dieta 😀 😀 😀

krazu
23. jan 2009

kikaamajko ako ti vysiel testik? 😵

krazu
23. jan 2009

didi, nech sestre vsetko dobre dopadne, a vy ste uz s malym na tom lepsie? a super ze nemusis ist do prace, budem ti to v dobrom zavidiet 😉 😉

zaza_na
23. jan 2009

kuk 😉
ahojky. kde ste kto? 😀
mala spinka. ja prezeram net a hladam podlahy a parkety... 😝
erika, uz ste isli vonku? my sme vcera boli s Lili len tak narychlo v nosici. som si potrebovala zbehnut do obchodov, kde sa s kocikom nedostanem... tiez som cely den pozerala vcera z okna a zvazovala, ci ist von, alebo nie. som mala pocit, ze vkuse prsalo 😝
lucia, tak to je super, ze uz sa citis ovela lepsie. a ze mas znova tolko mliecka 😵 skoda, ze uz nexce mala prsnik, ale ked uz aj tak hryzla. a ako pises, teraz aspon vies, kolko vlastne vypije 😵
gabi, to ako keby si hovorila aj o mojom manzelovi 😀 minule zahlasil, ze on Lili nemoze zdvihnut, bo ho boli zapastie... 😝 mna sice uz aspon dva tyzdne takmer vkuse boli bedrovy klb... ale je pravda, ze my zeny sme silnejsie 😎
krazu, dobre, ze ste zdravucki 😵 dufam, ze aj ostatne deticky, co su chorucke sa rychlo uzdravia...
didi, vy ako? nech sa sestra drzi. dufam, ze vsetko dopadne dobre 😕
kikaamajko, aj ja som zvedava 😝 ako to dopadlo?

wien
23. jan 2009

ahojte. lucia, aj mňa by tie tvoje látkové plienky zaujímali. aj som raz začala študovať ( tú tému na MK ) čo to je zač, kde sú výhody a ako často sa menia alebo aj perú a tak, ale je tam toho tak strašne veľa, že som to nechala. nechcela by si mi to nejako zhrnúť, aby som pochopila, o čo tu vlastne ide? koľko je tam vrstiev, či to nepreciká alebo neprekaká a tak 😅
a ešte som sa chcela spýtať, tú kašu, čo si spomínala, že robíš - to tamarke varíš na večeru alebo dáš normálne na obed namiesto zeleninovo-mäsového príkrmu alebo ako? inak ťa teda fakt obdivujem, že si MM odsávaš a potom malej dávaš z fľašky. to musí byť fuška 😲 neviem, či by som to ja tak bola ochotná robiť 😕

aj u nás je vonku dáko humusne, ale von sa chystám. teraz mi spí asi 20 minút. okolo pol 4 vyrazíme na vzduch - ak dovtedy nebude pršať.

jaaaj, dnes sme sa aj s mangelom pobavili. boli sme v stavebnej sporiteľni spýtať sa na stav nášho stavebka a boli tam 2 baby. tá naša tam mala klienta a druhá nie. tak sme si aspoň sadli k tej druhej, že počkáme teda na tú druhú a táto si tam najskôr čosi robila a potom si všimla, ako na ňu marek robí oči, tak hgo začala zabávať a prihovárať sa mu. potom mu dala tú ich plyšovú líšku na hranie a čosi mu furt rozprávala a nakoniec z nej vypadlo : a on ešte nerozpráva??? 😀 skoro nám aj s mangelom zabehlo 😀 😀 😀
tak som ju hneď informovala, že má len 7 mesiacov a asi si ešte budeme musieť trochu počkať. sa zachichotala, vraj si myslela, že má viac, keď je taký veľký... 😉

aj ja som zvedavá, či tu budeme mať čerstvú tehuľku 😎

jana3
23. jan 2009

kde ste vsetky?
Aj by dom isla robit nieco uzitocne, ale mala mi zaspala na bruchu tak ju nechcem budit....
Taka je zlata, som myslela ze uz na cisto vstala, tak som si ju zobrala k pocitacu a po chvili iba otazela a uz dobru polhodku mi tu chrapka 😎

dididi30
23. jan 2009

ahojte

mna zaujimaju latkove plienky aj latkove vlozky, ale vlozky ani nie, skor intimky, su super 😵 😀
luci ahoj, tak je dobre,ze mas to mliecko, ja ho mam ale cez den maly nechce, hm tak uz len na vecer, v noci a rano, cize my sme uz nahradili mliecko jedlom 😉

u nas je slnecno, cudo co 😀 no a to som v anglicku 😉

inak bola som v mcdonalde, mnaaaaaam 😀

zazi, krazu dakujem za povzbudive slova, pre moju segru, odovzdam 🙂
zuzkrazu, no snad nebudem musiet, od pondelka vybavujem, kedze do piatka som mala matersku, tak zacnem od piatka vybavovat 😉 joj fakt by mi bolo luto, ved mam posledne dite ☹ 😵

jana3
23. jan 2009

Inak, mala bola znovu chora, mala teploty aj jej dali antibiotika. Potom zrejme z nich zvracala, tak jej ich vysadili...
Ale uz je lepsie, snad uz zajtra pojdeme von...

jana3
23. jan 2009

Inak tie latkovky aj mna zaujimaju... Keby niekto tak v skratke napisal, co a ako...

gabkazabka
23. jan 2009

Ahojte,no konecne sa to tu trosku rozbehlo....Didi,kde si bola?Bez teba to tu viazne.... 😀 Aj ja sa pripajam,drzim silno vsetky paluchy,aby tvoja sestra vsetko zvladla....treba mysliet pozizivne,nepripustat si nic zle,vtedy to ide akosi lahsie....Inac,tusim som ju videla v Michalovciach,len nepamatam kedy....asi pred 2 mesiacmi...moze byt? 😨 No a to som len cumela,aka je kocka.... 😉
No,u nas je von cisty hnus....cely den tma a hmla a dazd ☹
O chvilu pride manzel z nakupu,tak idem vypekat....v nedelu nas caka oslava 😖

kikaamajko
23. jan 2009

Ahojte maminy,
Gali myslíme na tvoju sestru a nech sa skoro uzdraví a nech tá operácia dobre dopadne.
Andrejka skoré uzdravenie. A to máš pekný darček tú klúčenku, aspoň máš Miruška pekne pri sebe.
My sme boli od rána v meste, boli sme na poradni, máme 7 mesiacov. Majko váži 8650g. A predstavte si že už sú pneumokoky povinné, takže nás očkovali, som bola prekvapená. A vakcína zadarmo. Tak uvidíme ako to majko zvládne v noci.
Test som kúpila, ale ešte malý spí v aute, tak čakám kedy sa zobudí, lebo všetky veci sú tam.
Gabka to si mala smutné narodky. 😒

zuzpolka
23. jan 2009

juuuuuuuuuuuu kikaamajko daj vediet potom 😉 som zvedava 😀

kikaamajko
23. jan 2009

Tak baby test som spravila, je negatívny. Je my trocha smutno z toho. Ja beriem tabletky , ešte tak skoro sme nechceli, ale som si 2 krát po sebe zabudla dať. Tak môžem brať dalej .
Už som aj rozmýšľala že by to nebolo také zlé mať dve také malé detičky, vyrástli by pri sebe.

krazu
23. jan 2009

kika skoda 😢 , nos taci len vysadit tabletky 😵 😵 a bude 😀 😀 😀

krazu
23. jan 2009

ups
nos taci = no staci 😀

alcapalca
23. jan 2009

aha baby minule som to tu spominala a ono to naozaj existuje:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

dididi30
23. jan 2009

lenka coto, ty si chcela babo 😲 ty sa chces zblaznit, malo mas?? este aj svine , kone 😀 😀 😀 neblazni, uzi si malickeho, mas cas 😉

leni tu v anglicku su povinne peumokoky a viem ze uz aj doma, ty si o tom nevedela? 😅 😉

baby mam dobru spravu, dobre ste drzali palceky, segra ma vysledky v norme 😵 😵 😵 este jedno vysetrenie v kosiciach a ked to bude tiez dobre, tak sa vsetko odklada, joj tesim sa 😵 😵 😵 dakujem za podporu 🙂

dididi30
23. jan 2009

alci tak toto si idem objednat ale z nejakej anglickej stranky, bo thomasko ma celu halvicku obitu, chutiako moje, sak on len stat a este stale si neuvedomu co to je ked padne ☹

krazu
23. jan 2009

didi no vidis super 😵 😵 😵

a kika uz predava kone a este neviem co uz 😀 😀 tak moze mat male 😉 😉

kikaamajko
23. jan 2009

Gali tak super, som šťastná že to tvojej sestre vychádza dobre. Ja som nechcela baby ,ale potom ked som myslela že som tehu tak už som aj chcela. 😉

dididi30
23. jan 2009

aklci ja som to nasla aj tu 😀 http://www.ebaby.co.uk/okbaby/ok-baby-no-shock-...
objednavam 🙂

zuzka, ale vraj v marci ide kupit 10 svin, tak neviem 😀 😀 😉

dididi30
23. jan 2009

baby diky, ja sa tiez tesim a oco ma dnes narodky tak sa hadam aj zdere 😅

krazu
23. jan 2009

didi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
23. jan 2009

lieniiiiiiiiii mariankovi vsetko naj k 7 mesiackom 😅 😀 😵

krazu
23. jan 2009

jaj ved ozaj, aj my sa pridavame ku gratulacii Mariankovi a vsetkym co dnes oslavuju 😵

zuzpolka
23. jan 2009

Mariankovi všetko najlepšie k 7 mesiačikom 🙂
a nebud smutna, že testik nevyšiel ved ako radi krazu, vysad tabletky a bude mimčo 😅 😉

dididi, to ma teši že sestra ma dobre vysledky 😉

no inak Viki už spinka 😕 🙂 bola unavena tak sme ju okupkali vypila 220ml mliečka a bola tvrda 😀

dididi30
23. jan 2009

hallo a tu ani nohy, ani alic sa neukazala ani jarka, no pekne 😠 😀 😝 😝 😀

drobes spi, pijem caro, susicka mi susi pradlo

zajtra sme doma bez tatinka, bude v praci, boze mam dost, uz teraz sa bojim 😅

tralala tralala tralalalalalala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krazu
23. jan 2009

zuzpolka, aj dado zaspal o siedmej ani nestihol vypit mliecko, ledva stiahol 70 ml, chudiatko zaspinkal aj som ho budila ale nepomahalo, keby chcel takto tvrdo spinkat aj cez den 🙂
no a som zvedava kedy v noci zisti ze je hladny 😕 😕

dididi30
23. jan 2009

zuzkrazu a ty uz nekojis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre