Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
31. jan 2009

aj Mirko si stále sťahuje ponožky a hryzie ich 😀 😀

ja som si začala z happy fota objednávať fotky, mám prvé dve aj zarámované už také velké a idem ich vešať do obývky tak teším jupííí 😀

krazu
31. jan 2009

baby dakujem, 🙂

Mirko je riadny fešo 😵 😵

ja so si objednala zvacseniny z fotolabu mali akciu a namiesto fotiek 20x30 mi prisli fotky dve 20x20 a jedna 20x25, no robila som si vyrezy a dako mi to nevyslo rozmerovo

alica147
31. jan 2009

ja som si tie prvé objednala 35x40 myslím a dnes som si obednala 6ks s rozmermi jak ty zuzi 20x30

kostri
31. jan 2009

adi fesacik 😉 bude sa k hanke hodit 🙂

sa mi neska co stalo? 😕 davala som hanke po kuskoch jablcko,bolo take sypke,este som jej ten kusocek,co som jej dala do pusinky aj trosku popucila..no jednym kuskom sa zacala ozajsky drhnut 😲 😔 ja som ju vychytila,bo v kocari sedela,muz jej buchol po chrbatiku a chvalabohu to z nej hned vyletelo 😕 ☹

a teraz,idem ju kuki ci uz spi,bo ostalo ticho,zvykne sa odkopat,tak tam zdzy nabehnem..a ona deku na hlave 😲 😲 😲 😲 som ju z nes strhla,ze preboha 😲 😲 😲 no ona si pokojne pochrapkavala 🙂 nastastie som ju nezobudila 😝

krazu aj my mavame take polhodinky az hodinky debatcak v noci 😝 😀

kostri
31. jan 2009

jej baby,to budete mat pekneeeee 🙂 ja si nemam de zavesit 😖 aj ked klince mam v izbe dva zabite do steny..co som zvesila violine svate obraziska molama vyzrate 😝

alica147
31. jan 2009

Jaruš dík 😵 😵 😀

no toto presne to isté sa dnes stalo mne ty brdo 😕 doobeda nechcelo sa malému nejako zaspať,hral sa v postielke a po čase zostalo ticho, idem kuk a on ležal bez pohnutia, tvár celú zakrytu s takou bavlnenou prykrývkou, tiež som strhla a odhodila že preboha 😕 😕 😕 a malý hajkal 😀 😀 😀

alica147
31. jan 2009

inač ja malému musím stale všetko mixovať a drviť jeho kusky napínajú 😖
a mame sa vraj minule drhol s kukuričnou chrumkou 😕 čo sa dosť čudujem šak sa to rozpúšťa ale že si taký fajný kus odhryzol 😒

alica147
31. jan 2009

jarka 😀 😀 😀 😀 😀
nechaj tak ved potom si do domčeka zavesíš, šak postupne môžeš začať robiť zbierku 😉

krazu
31. jan 2009

ja som malemu kupila keksiky Hami od 6 mesiaca, vraj rychlorozpustne, ja som mala problem ho pozut, a tiez mu zabehlo sme ho museli riadne potlapat po chrbatiku kym keksik vyskocil von a to som mu davala len take kusocky male

krazu
31. jan 2009

pozeram CT1, davaju dobre scenky 😀

alica147
31. jan 2009

jeej dobre že si napísala ja tých dvoch milujem 😀 😀 😀 😀 😀 dík

kostri
31. jan 2009

aj my kukame ct 😀

uz som sa dopatrala-veronike podstrihovali jazycek ☹ malinke ☹ ale jako hrdinsky to zvladla 😉

adi 😲 tak aj ty si mala soky 😕

krazu
31. jan 2009

no moja polovicka hned vravela, ze na prvom mieste bude tato scenka 😀 😀 😀

alica147
31. jan 2009

Jarka mne to tiež robili ked som bola malá zato mám taký jazyk podrezaný 😀 😀 😀

no veru prvý moment by si sa mi krvi nedorezala 😖

dididi30
31. jan 2009

ahojte 🙂

grazi a preco sa thomasko nechyta na vikinku 😕 ved on uz davno takto beha 😅 asi preto ,ze tu nehadzem videa vsak?...ale ja za to nemozem ,ze je sikovny, ja neklamem, hadzem fotky, aspon tak to dokazujem...

dididi30
31. jan 2009

zuzkrazu , davidko aky sikovnik, vidim,ze deticky uz pekne stoja 🙂

alic, co uz ste zdravi?

dididi30
31. jan 2009

no jasne , uz som dosla a odrazu ani nohy...tolko krat som si povedala,ze nebudem pisat, hm asi to tu fakt nema vyznam
stare tu nechodia a mlade neodpisuju 😝 😀

krazu
31. jan 2009

didi, uz som tuuu 🙂

dakujem za pochvalu, no dado vydrzi stat zo 5 sekund 😀 😀 😀

dididi30
31. jan 2009

zuzka, sak pockaj ked ti bude stat aj 50 minut 😀 nas by len stal a stal, do nemoty, ani sediet, kocik ma len na spanie ked je hore, katastrofa, ani na ruku, on chce ist dole a lozit, ale sak vonku taka zima, neda sa a tak len za ruky a behame a kazdy,ze aky drobec a uz bezka 😅

dididi30
31. jan 2009

a co to kukate na ct?

alica147
31. jan 2009

gali čaves aká nabrúsená si prišla 😀 😀 😀

zdraví klop klop dufam že to nezakríknem 😖 a vy?

alica147
31. jan 2009

už nič 😀 😀 už to skončilo 😉

dididi30
31. jan 2009

no praveze neprisla, ale mna tu niekto vytocil 😠 😀 😀 😀 😀 neznasam blebe keci, asi tak, ja sa neserem 😀 😀
my sme ok, sak vidis ani som tu nebola od rana, nebolo casu, ten nas sinter spi 2 krat a to 20 minut a sme na neho dvaja a tamca este doma, no hruza, ona zas,ze sa mi nevenujete, tak muz sa teraz s nou hra, nejaku hru 😀

ake mate doma pocasie?
inak kuk ste spravy o tom dievcatku, ako vypadla z lanovky 😲

krazu
31. jan 2009

didi, ved sa aj vravi budte radi ze vam dietatko este nebeha, potom si to riadne uzijete 🙂 🙂

dididi30
31. jan 2009

blebe blbe 😀
a co si davala malickemu? len kapky ci mal nejaky sirup?

dididi30
31. jan 2009

zuzka sak uzame, totizto my nemame len jeho ale aj tamcu a ta si tiez vyzaduje maximum, teraz jej muz nalakoval nechty 😀

kostri
31. jan 2009

adi este som chcela..ty si to mala sakra perne v 23rokoch take hyper dieta 😲 taka mladica 😀 rozumu nide 😀 a jazyk podrezany 😀

no idem dievcence,dobru nocku vsetkym
hanka uz je prelozena v posteli 😉

dididi30
31. jan 2009

uzivame 😀

baby nejdeme na discu? 😀 😀 😀 kde dame stretko?

krazu
31. jan 2009

no ja vas opustam, idem spat
dobru noc

zuzpolka
31. jan 2009

no čafte zase 😀
alicka, Miruško je fešačik 😉 asi sa baby onho pobiju 😅 a čo bude blondačik z neho? 😕 zda sa mi že ma bledšie vlasky 🙂

idem ešte kuk dalšie nove fotky 🙂

dididi a kto ta vytočil??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre