Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

miauka
13. dec 2008

greguska, bola som u lekara v stredu, dala mi antibiotika, ze mam mierny zapal...z mocu zistila...no ale akosi nezaberaju ci co. Cudne na tom je, ze ma ani nic extra neboli, uz ani tie krize, co ma nazaciatku boleli, len zaludok mam nejaky nafuknuty asi z tych liekov. V pondelok idem na kontrolu, tak uvdime co bude dalej.
Vdaka baby za reakciu, som rada, ze sa snad nikto nehneva na mna 🙂

Zubok je len kusocek vonku, moc ho este nevidiet...no ale mame zas iny problem, mala je na par dni na diete, som volala doky (kedze kvoli mojej chorobe som tam nemohla ist) a povedala som jej, ze mala uz vyse tyzdna grcka skoro po kazdom jedle, niekedy aj po dvoch hodinach od jedenia. Tak vraj mam vysadit zeleninu, davat len zemiak a mlieko jej davat v mensich davkach a castejsie. Zrejme zaludok nestiha stravit 😒
Tak dufam, ze to nebude nieco vaznejsie ☹

dididi30
13. dec 2008

gregus cosi, moj synacik bude mrzutko hadaj aj do 9 masiacov a mozno mu potom nejaky zubok vykukne....
ja mu kazdy den kontrolujem, ale to bude asi taka povaha, nervak po mame ☹ 😀 😀 😀

zuzpolka
13. dec 2008

AHOJTE 😅
tak malu už som uložila na spanok, tiež je v poslednej dobe nejaka upištana ale to možno aj tou chorobou 😖 ☹

krazu, dakujem, dufam, že aj vy budete ok 😉

alicka, Miruškovi už je dobre? papkačik čo sa moc navalal, ked hovoriš že prejedeny je? 😀

dididi, no jasne že si mi chybala 😀 😀 😀 ved ty si tu skoro stale tak som nechapala že čo sa deje 😀 😕

dididi30
13. dec 2008

zupolka , ja som tu rano a potom az vecer a do neskorej vecere 😀

kostri
13. dec 2008

co,gali,nie? 😀 sak ta poznam 😀 😀 😀
ideme sa kupat a uspavat,pate zatial

zuzpolka
13. dec 2008

no ved večer je to naj naj naj 😀 ked už detičky hajaju 😉
ja som zistila, že som asi tak trochu zavisla,,,, 😕 😕 😕 😀 ved už ani TV pomaly nesledujem, a chudak manžel 😀 😝
no idem chrumat tatarak, potom som tu jak na koni 😀 😉

alica147
13. dec 2008

zuz jasné,vykupkaný,vonavý tu ujúka a vytešuje sa že má doma tatinka a ten mu vyhráva na gitare; sa na obed napratal a potom sa furt chcel kojiť a tak potom vygrckával 😀 😀 😀 ináč tak začal výskať až sa vždy rozkašle 😀

alica147
13. dec 2008

ty zuuuuuuuuuz mnam tatarák 😕 😕 😕 😕 taký zaprášim ked prestanem kojiť že až mnam 😀
Jaruš ty si ma dnes vobec nevšíííímaš 😢

alica147
13. dec 2008

srandujem 😀 😀

ribizek
13. dec 2008

miauka - ja myslím, že si aj ty trošku nesprávne pochopila nás. 🙂 Ty si len napísala svoj názor, čo si myslíš o tom, že prečo sem niektoré nechodia. A ja som sa na to pozrela aj z druhej strany, tiež môj názor. 🙂 Nemyslím, že by sa tu na Teba niekto hneval, ja určite nie. Didi bola trošku namosúrená, ale však Ti to aj napísala a aj to, že ju to rýchlo prešlo. 🙂
Mne sa práveže páči, keď sa rozpúta debata s rôznymi názormi. Teda ak baby na seba moc drsticky slovne neútočia a neberú to osobne. Veď je to voľný pokec, neriešime tu svetový mier. Ale aspoň sme Ťa presvedčili, že ako poctivo čítame. 😀 😀 😀 Tiež prajem skoré vyzdravenie.

alica147
13. dec 2008

greguš-Maťka super zubadlá,my stále okrem kopcov puse nič,my budeme s Thomaskom poslední jak naše dievky,však didi 😀 😀 😀

miauka
13. dec 2008

ribizek, jasne. Ved je vsetko uz hadam ok 🙂 A dakujem, snad to nebude nic dlhodobe.
No ja idem, este nieco spravit jest.
Dobru vsetkym.

krazu
13. dec 2008

ja prepustam PC polovicke, tak caffte

alica147
13. dec 2008

my ideme kukuč nejaký filmík tak ak sa tu už neukážem dobru nocku všetkým 🙂 😵

zuzpolka
13. dec 2008

alicka, nooooo dobry bol 😀 😝 joooooj a to nesmieš ked kojiš??? ☹ nevadi potom si ho vychtnaš 😉 😅

zuzpolka
13. dec 2008

všetky odchadzate??? ☹
ja asi tiež pojdem kuk TV 😀 dnes davaju tušim nejaku komediu,,,, inak včera ten horor nemal chybu,,,len na konci som zaspala, tak neviem kto prežil 😀 😀 😀 😝

zuzpolka
13. dec 2008

vychtnaš- vychutnaš 😝

alica147
13. dec 2008

no určite nie 😖 moj otec ho robí fantastický tak ked prestanem kojiť hned sa na naň pozvem 😀 inak moj otec je tiež junovčiatko 😀 😀 😀 😀 sme mu boli 19.gratulovať a malý sa do rána narodil 😀 😀

alica147
13. dec 2008

zuz ja som videla už aj dvojku aj trojku ale jednotka je naj a ešte lepší je pach krvi,videla si?

dadaga
13. dec 2008

ahojte...dneska je zo mna zase len sova.... len zahukam a uz ma neni... ma od rana boli hovadsky hlava...tak to nejdem prehanat s netom...majte sa krasne..

dididi30
13. dec 2008

hm tak ja konecne mam cas a vy odchadzate ☹

no neva, ja mam klid deti spia, bacor plny, tak idem daco pokukat, nejaku pizzu chcem upiect, no uvidime 😉
joj aj muz spi, neviem co sa deje, dufam,ze nie zas nejaka chripka na nas ide
😲

no a ja mam take nervy, mala som pokoj s pletou a teraz zase mam s prepacenim jebak a ten ked sa hoji, tak sa ukaze na inom mieste a toto stale dookola a dlho sa drzi, hruza...najhorsie je ,ze ja do toho stale sparem a vyzeram ako lienka pobodkovana 😠 😀

alica147
13. dec 2008

didi 😢 počuje nemáš tam pytiol?čo aj deťom na prdelku dáva,tak to máš na drbáky naj 😀

dididi30
13. dec 2008

a co aky ide horor zuzi 😀

jani, moj muz je junovca, v rovnaky den s thomaskom.....aj svokor bol junovca 🙂

alica147
13. dec 2008

šak čo mi to tam jaký plačko sskočil to mal byť tento 😀 že lienka pobodkovaná

dididi30
13. dec 2008

joj nie jani ale ali som chcela napisat 😀

ali, hm sak ja davam vselico a nist 😠 😀 😀

alica147
13. dec 2008

jak Jani 😠 to som ja písala 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

alica 😀

alica147
13. dec 2008

ok 😀
nedávaj všeličo daj pytiol uvidíš pomože

dididi30
13. dec 2008

na moj muz chrape a mohol mi bodky trocha poliecit 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

ja nemam pytiol, mam imazol, nevadi? 😀 alebo si tam dam rybaciu mast 😝 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre