Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
16. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kostri z teba by sa jeden pošťal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krazu
16. dec 2008

kostri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
16. dec 2008

jáááááááááááj bože 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemožem sa dosmáť 😀 😀 😀 😀

alica147
16. dec 2008

šak počkaj zašije si díru,očeše sa 😀 😀 😀 zdokonalí v PC dostane sa na koníka a nakope nás všetky do členkov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaza_na
16. dec 2008

kostri, aka hanba. boooze, moj chodi rad v niektorych trickach neozehlenych. neriesim to. menej prace pre mna 😝
ale dufam, ze sa nehnevas, lebo som dala precitat aj mojmu manzelovi a on ako programator sa na tom pekne usmial 😝

kostri
16. dec 2008

no dajte si plenky 😀 😀 😀

a kedy vam potom deticky vstavaju rano ked tak skoro idu spat?? 😕 bo hanka o pol sestej az pol sedmej 🙄 😉

zaza_na
16. dec 2008

nasa Lili vydrzi tiez tak 2 hodiny a potom spinkat. takze spava cez den 3x. ked sa podari, tak po hodinke, alebo 45 minut, ale casto aj len 30 minut...

zaza_na
16. dec 2008

no nasa Lili chodi vecer spat po osmej, niekedy zaspi medzi 8.30 a 8.45 vecer. a potom sa zobudza rano po 8.00, v poslednom case okolo 8.30...
my kupeme okolo 7.30 vecer

krazu
16. dec 2008

no my vstavame tiez od pol siestej do pol siedmej, no a niekedy vstaneme aj o piatej 😠

dididi30
16. dec 2008

zazi mas ip na jun2008 😀 😉

alica147
16. dec 2008

my chodíme spať o siedmej a aj tak stávame okolo siedmej

krazu
16. dec 2008

jaaaaaj aj ja chcem spat do osmej

dididi30
16. dec 2008

my o pol siedmej a vstaveme o po osmej 😀

greguska
16. dec 2008

ja som v múdrej knihe čítala, že deťúrence okolo 6 mesiacov spávajú v noci 11 hodín, samozrejme je to veľmi indi-vindi, ale u nás to je približne tak.

chodievame spávať tak po pol deviatej a vstávame o pol osmej. včera nám to nejako nevyšlo, zaspal až 21.45, zato sme si poležali ráno do 8.30, aj keď s polhodinkovou prestávkov o 6 ráno 😉

zaza_na
16. dec 2008

didi, utekame este do obchodu, tak neskor kuknem 😉

zuzpolka
16. dec 2008

ahojte 😀
kde ste všetky?
určite sem nabehnete ked tu ja zasa nebudem ☹ 😝 😀 a potom budem mat čo robit aby som si vas prečitala 😠

alica147
16. dec 2008

zuz kukuk 😉 jedným očkom sledujem ordináciu,druhým somsa pokušala robiť také fotky ako ma ribizek ale absolutne tomu programu nerozumiem 😝

zuzpolka
16. dec 2008

kuk 😀
noooo pekne ma už som jej ich pochvalila 🙂
ja sa radšej ani nesnažim, lebo vobec netušim ako sa to robi 😕 😕 😕

dididi30
16. dec 2008

zuzpolka mne ich robila kamoska, mna to tiez netankuje, ja dam jedno foto a je 😉 nemam na to nervy a ani ma to nelaka, kuk na ine, ale staci 🙂

zuzpolka
16. dec 2008

dididi,,,,a kde ich maš? 😲

dididi30
16. dec 2008

zuzpolka poslem ti emailom ked chces 😉 niesu typ top 🙂 ale su tam moje deti 🙂

zuzpolka
16. dec 2008

ok, rada si kuknem 😀
prečo ich namaš v albume, ha? 😅

dididi30
16. dec 2008

zuzpolka co ja viem? naco 😀

zuzpolka
16. dec 2008

nooo neviem 😕 tak pošli 😉

dididi30
16. dec 2008

zuzka 😕 😀 😀 😀 uz mas daco 😉 teda dufam,ze som to dobre poslala 😀

zuzpolka
16. dec 2008

dididi nemaaaaaaaaaaaaaaam ☹

dididi30
16. dec 2008

zuzka coooooo idem kuk 😲 😀

zuzpolka
16. dec 2008

😲 no nist 😨

kostri
16. dec 2008

my tez nekedy staneme o patej ale to sa mi ju podari spacifikovat ale max do pol sedmej 😠 a vcera po tom vracani zaspala o desiatej,ja ze kolko bude spat a ona hore o siestej 😠 😀 😀 😀
idem babenky,dobru nocku,musim este spisat,co nakupit na vianoce 😉
papa

zuzpolka
16. dec 2008

kostri dobruuuuuuuuuuu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre