Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
17. jan 2009

hej su dobre ja som bola tiež s pamperskami (sleep &play sme kupovali)spokojná ale stoja raz tolko ako tieto babylove

emmillya
17. jan 2009

to my len pampers (sleep&play) u nas DM-ko nie je -skoda 😒

dididi30
17. jan 2009

alic, no musim kuk tolko stoja tie sleep and play, to su tie co sa len natahuju nie? kto vie od kolko kilov su, musim to kuk

alica147
17. jan 2009

vieš nie to su normalne len také vonavé po kamilkách

zuzpolka
17. jan 2009

ved jasne inak su tie babylove fajn a hlavne super cena 🙂
a pači sa mi na nich že maju elastricke tie bočne pasy ako tie pampers čo použivame teraz my 😅

dididi30
17. jan 2009

alic jaj no tie nechcem......inak ja kupovavam take ,ze s aloe vera...vraj tie napustane kamilkami su humusne...no kto vie..

no dobre babulky idem ja hajat, zitra sa stavim......alebo idem kuk film uvidim 😀

dobru nocku 🙂

alica147
17. jan 2009

tie su didi rozne hmotnostné kategorie maju taký oranžový obal

zuzpolka
17. jan 2009

dididi dobruuuuuuuuuu
😉

zuzpolka
17. jan 2009

a vraj su aj tesco fialove celkom dobre 😕 ale neskušali sme 😖

alica147
17. jan 2009

didi dobru

zuzi my sme vyskušali aj tie fialové tesco ale cenovo su najlepšie babylove

zuzpolka
17. jan 2009

a ake boli? asi nemali tie natahovacie pasy však? 😖 ja som si na to tak zvykla že už asi ine ani nechcem 😅

alica147
17. jan 2009

no presne nemali, tie pásy su super aj si ich chválim 🙂

zuzpolka
17. jan 2009

no tak ich ani neskusime 😀 😝
ok, idem už aj ja do postielky tak dobru nocku 😉 🙂

alica147
17. jan 2009

pa pa dobru ja tiež idem hodiť sprchu a potom hodím šípku do postele 😀

greguska
17. jan 2009

ahojte,
skočím vám do debaty o plienkach 😀
my sme kupovali tiež oranžové pampersky, a teraz tie zelené, či modré či aké sú to - skrátky tie active baby. ja som s nimi spokojná. tiež som vymákla akciu 2+1 zadara, takže kus vyšiel na 5 Sk, to sa dá zvládnuť si myslím 😉

mne sa ale stalo, že som kúpila giant pack (inak vždy economy pack) a normálne, že nemali tie naťahovacie pásiky, chápete ? a pritom ten istý druh, len väčšie balenie 😝

greguska
17. jan 2009

emily, tak super, že už kiahne odchádzajú, nech sa veru už nikdy nevrátia 😉 ja som to síce tiež počula, že niekedy môže mať človek aj dvakrát, ale o veku tam nič nebolo.

dobrú nocku!

greguska
18. jan 2009

dobré ránko!

peknú nedeľu všetkým prajeme 😉

greguska
18. jan 2009

som pridala fotky, ako maťko spinká v postielke, kto chce kuk 😉

krazu
18. jan 2009

ahojte, som tu len na skok
maly mal rano teplotu 38,5 dala som mu paralenovy cipok, teplota klesna
len dufam ze je to z tych zubkov

my mame plienky huqies premium este mame trojky, kupujeme ich bud v drogerii tevos( tu stoja 319 a inde 450) alebo v tescu ked maju akciu na megapack, tiez vyndu na 5,- za kus

greguska maly spinka zlatucko, je podareny 😵 😵

greguska
18. jan 2009

zuzi, snáď sú to naozaj len zúbky. nech to davidkovi rýchlo prejde 😉

zuzpolka
18. jan 2009

ahojte 😅
tuto noc už sme namaili taku super ako minulu 😖 papala len raz ale stale sa mrvila , posuvala, odkopavala,,,no proste som k nej stale musela vstavat 😒

krazu, nech je Davidko rychlo OK a snad to mate len z tych zubkov 😉 ale asi hej ked nič ine mu neni 🙂

greguska, pekne Matejko haja 😀 😀 😀
Viki je tiež najradšej nalepena na tom čele ale ritulku teda vypučenu nema 😅 😕 😀

dnes idem k našim, lebo manžel sa vybral na štvorkolke vozit, no čo budem doma 😠 😀 😝
tak večer si prečitam čo dnes popišete 😉 dufam, že nebude toho vela 😀 😝
pekny den všetkym 🙂

lenockach
18. jan 2009

ahojte!
aj my trosku teplotujeme uz od piatka vecera najskôr len taka teplotka ze 37,5 teraz cez 38 tak sme dali cipok a uz je to lepsie
tiez si myslim ze je to zo zubkov lebo inak jej nic nie je
plienky striedame bud pampers 4 alebo hugies premium 4 podla toho ktore su v akcii a vtedy maju celkom v poho cenu a ja ich mam rada kvôli tam gumickam vtedy to misku netlaci na brusku lebo ona ma furt palce na nohe v puse

dididi30
18. jan 2009

ahojte

babatkam skore uzdravenie 😉

gregus, moja tamca tak hajavala, ja som sa na tom tak rehlila 😀 ale je to zlatunke 😵

lenocka, teplota nemusi suvisiet so zubkami...

peknu nedelu 🙂

dididi30
18. jan 2009

baby, kvapky do nozteka mozem uz nakvapkat thomaskovi? alebo len vytieraj, bo sa mi zda, ze je soplavy 😠 ☹

dididi30
18. jan 2009

vytierat 😀

kikaamajko
18. jan 2009

Čaute babenky a bábätka, dúfam že máte plné brušká po nedelnom obedíku, drobci Vám spinkajú a vy pijete kávičku 😀 😀 😀 😀
Zuzka, Lenočka dúfam že Vaši drobci to ozaj majú iba zo zúbkov a že to prejde čo najrýchlejšie. Zuzi díky za IP 😉
Ste tu riešili plienky, no ja som posledné 2 týždne len kupovala plienky a nadávala. Zrazu mi z tých 3 vyrástol tak som kúpila 4 z tej značky čo kupujem. Z Kauflandu. Lenže tie mi furt cez noc precikal. Tak som kúpila pampers, ale tie ešte horšie, aj tesco. No nakoniec som zistila že 4 sú maxi ale že existujú aj maxi plus a potom až junior. No a nám sedia tie 4+, teda maxi plus. Asi sú širšie alebo čo. Tak teraz mám doma toľko plienok a tie čo mu nesedia mu dávam vcez deň aby som ich minula. 😝
Maťka zlatý je Matejko, už ti stále spáva na brušku? Náš od 8 týždňov, a tak s riťkou hore spí len v noci ked ho nakojím a položím do postieľky. Vtedy mu riť ostane hore 🙂

kostri
18. jan 2009

jaj mati 🙂 jak zlatulinko spinka 😀
to nasa vydrzi v postielke az hodinu 😕 no uz sa jej podarilo aj tri 😅 ona vobec podla tej knizky nejde 😀 asi tiez nevie citat 😀

emmillya
18. jan 2009

Ahojte 🙂
tak my dnes uz 7 mes. 😵
Davidkovi aj MIske prajeme skore uzdravenie 😉
Gali, ja som Sonicke skusala Libenar -vyhoda bola ze som jej mohla kvapnut aj ked sa jej tazko dychalo pocas spania, ale zdal sa mi slaby 😒
Potom nam poradili Physiomer-je to sprej s rozprasovacom. Morska voda -upravena koncentracia pre babatka. Nam sa to osvedcilo. Malej to krasne uvolnilo nostek a rychlejsie to slo do odsavacky ak trebalo. Davaju to nielen pri nadche ale aj ked je potreba zvlcit sliznicu pri suchom vzduchu - v panelakoch v zime 😉

emmillya
18. jan 2009

greguska Matejko je krasnucky jak si tam spinka v postielke 😵 🙂

lenockach
18. jan 2009

no my to teda nemame asi zo zubkov lebo malinkej uz aj tecie trosku soplik a pokasliava a znovu jej vysla teplota 38,2.
Myslite ze s nou mam behnut na pohotovost alebo s nou mam pockat do zajtra a ist rano k obvodnej. Sa bojim aby sa jej to v noci nezhorsilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre