Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
17. feb 2009

krazu no taka doktorka 🙄 ani mi ju nedala ze nech ju utisim ja,povedala ze nech ju necham plakat,nech sa mala predvede 🙄 ☹

wien
17. feb 2009

už som tu zas. na chvíľu. musím kukať poctivo českú ordináciu, lebo musím zajtra zreferovať mangimu, čo sa udialo 😀
marekovi zase trvalo, než teraz zaspal. zase tam štvrťhodinu vystával jamu a mekotal. až ho to omrzelo a zaspal na perinách - tamn, kde má mať nohy. tak som ho preložila a o 5 minúta tam bol zase 😝
aj u nás to vyzerá, že postupne budeme mať len jeden spánok. dnes zaspal až o pol 11 a spal do 12, ale aj to trvalo, než zaspal. zase tam oškraboval hviezdičky a rúčkoval po obvode postieľky. a poobede nechcel spať ani za oného, tak sme museli vyraziť von a v kočári schrupol pol hodinku.
a dnes prišiel na to, že je ohromná zábava púšťať dokolečka nejakú vec, čo mu práve podám. dokonca si to aj prehodil do druhej ruky, aby som to nemohla hneď chytiť, ale spadlo to na zem 😠 no špekulant. iné to už asi nebude.
vidím, že môj čípok podaktorých pobavil 😵 som sa sama na tom musela zasmiať. zlatý bol. marek, nie ten čípok 😵

wien
17. feb 2009

ináč ma tiež prekvapilo, že kostri tá vaša dokina je voľajaká divná. asi nepoznala, že sa hanka jeduje 😀 neni nejaká postaršia, že zabudla, ako to vyzerá?

lenockach
17. feb 2009

nasa doktorka s tym sedenim nerobi take ceremonie. nasa pred troma tyzdnami tiez tak revala u doktorky a ona sa ju taku snazila posadit, ale jej sa smykala ritka po igelite na posteli a ten rev do toho tak sa neposadila. Tak sa ma opytala ci vie sedkat. Miska vtedy sice sedkala, ale este sa nevedela dobre udrzat. A ona ze do konca ôsmeho mesiaca by mala zacat sedkat sama. a ona aj zacala.

dudri
17. feb 2009

mila kostri, hej som nasla tvoj IP 😉 , tusim som odpovedala IP 😉

lenockach
17. feb 2009

a este sestricka dodala ze ma velku plienku ze skuste vy sediet s takou plienkou a žmurkla na malu (samozrejme zartovala)

wien
17. feb 2009

naša dokina ani neskúšala, len sa ma spýtala, čo všetko vie a či sa aj postaví. no a minulý štvrtok, keď sme tam boli, tak sa nevedel a v nedeľu buch a už sa stavia sám stále o kdečo 😖 musím mať stále oči na stopkách, lebo každú chvíľu sa dakde tresne. aj o krabicu s hračkami sa už staval 😝

kostri
17. feb 2009

neni postarsia,ma asi styridsat ale je strasne zaneprazdnena 🙄 podla mna je uplne mimo..sak zakazdym ked tam dojdeme na kontrolu jej musim referovat kolko ma mala mesiacov a na co am chodime..od dvoch mesiacov tam chodime,chapes..a furt si to nepamata 🙄 ma toho vela 😝 no to ju neospravedlnujem,ale uz sa ani nerozculujem

marecek ma jaku chutnu fotku novu 😵

kostri
17. feb 2009

katka nedostala som od teba ip 😕

no nasa rehabilitacna je taka 🙄 obvodny je ok 😉

wien
17. feb 2009

no a nemá hankin chorobopis, ha? šak keď nepozná, snáď by si mohla aj prečítať svoje poznámky od minula.
🙂 jednu lepšiu foto mám v mobile, tam je vidieť na pančuškách zo zadu srdiečko 😀 to je také sranďácke

nina4321
17. feb 2009

ahojte

hanulka je rozkosna 😵 krasna farba rukavic a capice 🙂 , snehova princeznicka 🙂
jaj a lekarku by som, sak vies, ja furt na nu nadavam, ci na tu rehabilitacnu, sak co je normalna.... 😠

wien, mareka sm chvalila aj pozdravila, neviem ci si citala 🙂 , taky fajny chlop, stoji ako pri bare 😀 😉

baby ja sa lucim dobru nocku 😵

dididi30
17. feb 2009

jaj nelaknite sa nini, to som ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 som sa prezradila 😠 😎 😀

wien
17. feb 2009

kurník a ja rozmýšlam 😠 😀
ďakujem,didi, odkážem 😉 no ale ešte má čo doháňať, keď kukám na thomaskove fotečky . napríklad nemáme gumáky 😀 dobrú nôcku 😉

dudri
17. feb 2009

jarka mas Ip, pisem znovu, neviem preco, som u rodicov stale odpoj net, stale musim zavolat tel.-pripoj--- 😝 musim mat trpezlivost... , zajtra pojdem domov, mam pokoj net-rychle chello

wien
17. feb 2009

kostri, chutná fotečka 😵 a prečo že posledná zimná? ďalšia bude až v plavkách? 😕
mne sa ináč strašne lúbi táto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😵 na zožratie 😉

kostri
17. feb 2009

wien a tu nemozes hodit?tu foto myslim 😀

ja reku do furt nadava na nasu dokinu 😀 som myslela ze moja segra sa sem pripojila 😀 bo jej dcera je nina 😀 a co si sa hned prezradila ty tapsula 😉 si mohla povyzvedat dajake talafatky na seba 😵 🤐

dik za pochvalu 🙂

dudri
17. feb 2009

kostri-jarka mas krasnu fotku (posledna zima) jednotka mozes poslat do casopisu., kde si kupila?

wien
17. feb 2009

dudri, ten hovoriaci psík je dobrý? hráva sa s ním katuška často? lebo rozmýšľam, či ho nekúpim.

wien
17. feb 2009

kostri, skúsim. v mobile mám aj prvú fotečku z pôrodnice, čo som sa na drobca nemohla vynadívať 🙂

kostri
17. feb 2009

katka a ako si telefonovala? 😕 ja stale sa ta take somariny pytam 😖 😀
dakujem aj mne sa ta fotka strasne lubi 😵 wien a tebe henta? 😉 no na zotratie 😵 aj ten bordel za tym 🙄

posledna zimna lebo uz dufam ze odide zima 😀
kupila som v tesku-vypredaj 3eura

este mi odpiste a potom idem do hajan 😵
avojte dobru nocku 🙂

a andrejka neska ani nedosla ☹

kostri
17. feb 2009

wien ja mam tiez v mobile fotky malej hned po narodeni😵 aj videa 😵 jak mala stikutku 😵 a jak sa prvy krat prisala a pila 😵 😵 😵 .....jaaaaj kedy uz budem mat zase take male babatko na ciciku 😵 😅

kostri
17. feb 2009

dobru nocku 😉

dudri
17. feb 2009

wien, ooooooooooooooooodporučam...Vela rozne pesnicky-riekanky, lubim ta, obijmam ta, auuu, rucka, nozka,....atd kazdy den ju davam,ked spustam hudbu, okamzite obijma psika a kuše nos... niekedy aj chvostik... raz otvorila suchy zips vzadu, kt.dava bateriu... je draha, ale sa oplati. (svokra kupila)

greguska -mato ma tiez psik, opytaj sa

wien
17. feb 2009

jaj preto. u nás majú v tescu večne len kopu vecí pre dievčatká a pre chlapcov prd 😠
už som tie fotky doplnila. hodím aj našu spoločnú z ateliéru? 😀 tak na 5 minút, ináč ju tam nechcem 😉

wien
17. feb 2009

no dobrú noc teda 🙂
katka, fakticky? musím dakedy skočiť do dráčika a vyskúšať naživo. lebo sa mi celkom páči, tak som nad tým rozmýšľala. len tá cena sa mi zdala dosť, preto sa pýtam.

zuzpolka
17. feb 2009

kostri 😕 ta doktorka je pipi či čo??? 😠 že nech sa predvedie 😕 ja by som jej predviedla 😠
a Hanička aka krasavica v tom ružovom 😅 juuuuuj 😵

wien, a ta spoločna foto? 😕 už si vymazala? ☹ kraaaaaasne pančušky ma maly 😅

zuzpolka
17. feb 2009

toho psika ma aj Viki 😅 je to zlate a lubi sa jej 🙂

zuzpolka
17. feb 2009

a alicka dnes nist??? 😕

už som tu as sama 😠
tak dobruuuu všetkym 😉

wien
17. feb 2009

zuzpolka, nedávala som ju tam, keď nikto nepíše 😉

graziela
17. feb 2009

Ahojte,
vy ste uz asi vsetky poodchadzali so svojich spalniiii... 🙂 Ja pojdem tiez, len sa chcem opytat Wien, ty si pisala, ze vam doky predpisala nejake UM na kase, ak by si neodstriekala svojho tolko, vsak? Ja davam kase mliecne, lebo odstriekavat sa mi nechce...Len by ma zaujimalo, tie HA mliecka su vsetky na predpis ci ako? Ja som sa tiez chcela minule doky opytat, ze ake by som mohla kupit do varenia a tak, ale na to som zabudla...a aj nieco poistovna hradi?
Dobru nocku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre