Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
23. feb 2009

zuzi dík 😉

michell13
23. feb 2009

alica fakt krasne fotky, maly fakt peknucke ocka, oki duki idem za malou a tatikom pa pa zatim 😀

alica147
23. feb 2009

dakujem 😵

zuzpolka
23. feb 2009

alicka, pekne fotečky 🙂 takže bubenik z neho bude? 😅 zlaty je, cmuk cmuk 😀

alica147
23. feb 2009

😵 😵 😵 😵 😵 diky zuzul 🙂

dididi30
23. feb 2009

alic aky je mirko zlaty, veru ma krasne hnede ocka, jemu by ani ina farba asi tak nevynikla 😵

alica147
23. feb 2009

😵 😵 😵 jéééj dakujem no ved hej ved ja sa teším že ich má hnedé po mamičke 😉

alica147
23. feb 2009

ozaj didi vy máte jaké hrozné tie schodiská 😕 a Thomaskoje svetový na tej hojdalke ale šak to som už tuším písala jaká som onééé 😀

dididi30
23. feb 2009

alic , no aspon uveris,ze ake mame strasne schody, no trafeny anglicania 😒 , ale nevadi, dame zabranu, taku ohradku na ne a bude to ok, uz hore mame nastavene 😉
no uz s nim chodime na ihriska, snad nejake kiahne este nechyti 🤐

a ozaj ako emili? ta tu u zdlho nebola 😕 snad je ok 🙂

alica147
23. feb 2009

teda veru ozaj dávno pradávno 😕 😕 😕 asi si ešte užíva posledné dni doma, adi halooo hod infošky ako sa máte 😵

alica147
23. feb 2009

jéééééééééééééééééééééj a Hanička aká krásna kočička 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzpolka
23. feb 2009

ano, ano 😅 Hanička je fešandička 🙂 aka vyškerena s tymi zubkami 😅

dididi30
23. feb 2009

aj ja chvalim hanicku 😵 , krasne sedka a ako sa krasne smeje 🙂 cely tatko 🙂

dididi30
23. feb 2009

boze my dnes ale chvalime, ani o nicom inom sa nebavime 😅 😀 😀 😀 😀 ale je to mile 😵

dididi30
23. feb 2009

aj mirkov krasny kukuc 😵

zuzpolka
23. feb 2009

no skratka su vydarene všetky naše detušky 😀 😀 😀

alica147
23. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
23. feb 2009

zuzka suhlasim 😵

ja idem hajat, nespala som poriadne 2 dni, tak utekam, snad mu tie homeo zaberu 😎

dobruuuuuu nocku 🙂
zajtra sa na vas tesim 😵

alica147
23. feb 2009

a Jaruš kde si?há?

alica147
23. feb 2009

didi dobru a hlavne neprerušovanú-noc 😵 😀

zuzpolka
23. feb 2009

dididi dobruuuuuuuu a čo vam už zubale konečne idu ha? 😀

alic,,, veru Jarka prida fotky a ani nekuk 😕

alica147
23. feb 2009

zuzi ona určite číta a zároveň reaguje tak tu za chvílu hodí 20riadkový príspevok a zmizne hajať 😀 😀 😀 že Jaruška moja?

krazu
23. feb 2009

no ozaj kraaasne fotky 😵 😵

didi ak homeo zaberu, skusim aj ja 🙂 tiez som poriadne nespala 3 mesiace 😀 😀

krazu
23. feb 2009

no idem aj ja spat, zajtra mam skusky ohladom prace 😝 😝

pa

alica147
23. feb 2009

fíha tak držíme palčeky zuzi, dobruuu 🙂

zuzpolka
23. feb 2009

ja sa tiež rozlučim s vami,,,,idem ešte do sprchy 🙂
dobruuuuu nocku

krazu a vela štastia zajtra 😉

alica147
23. feb 2009

tak dobru všetkým, idem dokukať ten sex v meste 😀 😀 😀 čaffte

kostri
23. feb 2009

na,lez vas precitam setky prchate 🙄
one,dodatocne dakujeme za gratulacie 😵
ja len v rychlosti andrejka to presne vystihla 🙂 a uzaj sa lucim,lebo je vela hodin a hanka sa mi neska volajako nezda,hadam nebude vrackat zas ☹
mam peknu dceru co? 😵 zavidite 😉 a veru,gali,cely tato 😵
alic tak som trochu pomohla aj ked som nepomohla? 😀 co uz,hlavne ze je kika vonku
my mame plienky trojky a aj dlho mat budeme,sak pri tomto tempe bude mat hanka devat kilov ked bude mat rok 😕 😅
no co som to este stela..gali,sak ty si sa minule sama prezradila 😀 s tym nickom.si sa pomylila a napisala si sem ako nina 😀 alebo to si sa naschval pomylila? 😅
setky fotecky som nepokukala ale som zizla na marecka,jejdanenky ten je bohovsky jak spi na tatinkovi 😵 no lubezny je velice 😵

grazi,tesim sa ze je jurkovi lepsie!!!! 🙂 🙂 🙂 tak ste to zvladli 😵
wien,no sak aj vam to coskoro prejde,nebojkaj 😉
za svet neviem co som to este chcela 😒
jaj leni,ta fotka ze hanka gymnastka,to jak sa jasime s tym vankusom vecer co som ti pisala vies 😀 prca 😀

no a nas denny spanok vyzera ze sa riadne skracuje 😕 a budem musiet zacat hanku ucit spavat vnutri 😕 len ako? 😒 sa uvidi

tak paaate a pekne spinkajte 😉
jaj,gali a hanka tiez vstava v noci niekedy s placom,aj mrnka zo sna..a rano ma vyjdeny zub 😀 inak my uz mame siesty 😵

dobruuu cmuki 🙂

zuzpolka
24. feb 2009

ahojte 🙂

dnes som prva? 😕 😅

Matejkovi želame všetko najlepšieeeee, vela zdravička 😉
aku peknu čapičku dostal jeeeeeeej 😅

ja som dala prave Viki hajať, lebo je od siedmej hore 🙂 som zvedava do kedy vydrži spinkať 😖 🙂
dufam, že aspon hodku 😀

u nas sneži a sneži ☹ na nervy, ani sa nikam nedostanem.....akurat tak do obchodu pojdeme s tatom ked pride 😖 na zajtra hlasia slnečno, som zvedava 🤐 🙂

pekny den všetkym želam 😉

lenockach
24. feb 2009

Dobre ranko babule!
Božinku kostri vy uz ste taky zubaty?
No my sme mali otrasnu noc. Mala zaspala az o pol dvanastej ale to s riadnymi nervami a nezabudla byť šesťkrat hore.
No nist idem vas citat, ze nove lebo uz som tu par dni nebola tak mam co dohanat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre