Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
8. feb 2009

jaj mna drbne taky dlhy prispevok som napisala 😀

dididi30
8. feb 2009

lola, jaj tak, no my sa pohyname dalej aj tu, rodila som tu, doma budujeme a tak 😉 😀
sme tu 3 a pol roka a chceme dlhoooooo, ked zdravie da 😉

baby dnes thomasko spapal plnu misku hovadzej polievocky, zbytok z misky vypil, ako vzdy 😀
no a potom sme si my dospelaci nalozili kuracie stehna a zemiacky a slivkovy kompot a thomasko bol pri nas a len cumikoval , tak som mu dala kost s kurata olizovat, jaj to bolo 😀
no a potom mu bolo malo tak som mu davala tak na pol cajovej lyzicky zemiacky, kura a kompot, ani som to nemixovala, len tak v malilinkych kuskoch davala, joj to bola mastenica, marnost nalozila som si 3krat, lebo som nestihala, on vsetko papal 😅
inak varime dietne, strasne malinko soli a to mu neuskodi, raz za cas 😉 hlavne,ze mu chuti, nech si da, jaj uz som ako svokrusky coooo 😅 😀 😀 😀

no a este jedna vec sa nam stala, zhorel nam vysavac, tak tatko utekla kupit novy a tesim sa, bo mozno budem vysavat uz aj ja 😀 😉

a nekukajte tolko ale piste 😀 , kukukukukukuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

kostri
8. feb 2009

hojte
jaj gali jako si pekne vcera popisala,jak sa detule hraju 🙂 sranda 😀 je to zato vyhoda ze ma thomasko tamcu,ta ho selico nauci 😀 aj zato mozno je taky sikovny,ze lozi,beha,vymysla,tamca ho motivuje 🙂 sikovnica je to 😉
aj hanka ked je hladna robi hmmmm,emmmm 😉
no anglicania 😀 som zvedava,co by robili u lenky na lazoch 😀 a keby este ten statok videli 😀 😉

kostri
8. feb 2009

lucia,servus takto na dialku 😀 no papka to bola fajnova,moc som toho nezedla,radsej sisky fasiangove 😉

inak bolo fajn,isli sme o pol 12stej a prisli sme cil,mala tam aj spala,no otrasne pocasie vonku,museli sme sa s nou prechadzat,to nie jak u nas na dvori,svacnem ju pod okno a je 😀

gali ozaj jaky dlhy prispevok 😕 😀 to ty nezvyknes 😀 ty len rychlo rychlo a nikdo mi neodpisuje tak caute 😀 😀 😀 sak nestihame ti odpisat a ty uz odejdes 😀

neska spala hanka 2krat po hodine a 15minutach,noc bola celkom ok,4krat papala a raz dokonca spala az 4hodiny 😲 😀

ktovie co lenka a grazi,ci maju deticky zdrave?
a thomasko uz nema sopliky?

adrianuska
8. feb 2009

Ahojtee 🙂 My sme choré teda ja zetiaľ nie ale baby kašlú soplia zatiaľ bez teplot. 😖

dididi30
8. feb 2009

jarus, thomasko este ma sopliky, len ked spi tak ako keby mu to stekla a kasle a vykasliava, asi mu dam nejaky plosky vankusik, nech mu to nesteka, ale vyteka 😉 😀
no prinajhorsom mu nasadim cibulovy sirupcek 😉

jaruska, ja neviem, ale nejako v skratke sa neda napisat, ze co tie moje deti robia 😀 jaj teraz sa kupu s tatkom, boze to je tak dobre, ked su deti uz take vacsie a este ked thomasko podrasie, bozenko, to take babatkovske mojkanie mi bude chybat, no ale sak uvidime, thomasko sa strasne ku mne taha, tamca je tatova, ona s nim vselico este aj auto umyva a na preteky aut chodi, straci ked jej nabali chrumky, jablcka a ide sa, no hadam aj thomasko sa na neho nalepi, lebo ja mam rada klidanko, ja lubim upratovat ked mam klud 😉 a normalne si ani nezapnem radio , nic, ticho ako v hrobe 😅

adrianuska, skore uzdravenie, nech vas teplota obchdza, aj nas 😉

zuzpolka
8. feb 2009

ahojte 🙂
dnes ste toho nejak malo popisali 😕 😀

prave nam sneži 😠 jaj, a už som sa tešila že je koniec zimy 😠 😀 no super 🤐

emmily, idem pridat foto kočika 😉 😀

greguska
8. feb 2009

ahojte!

tak už sme odprevadili maminu aj segru, bože tak rýchlo to vždy ubehne, keˇd oni prídu, a to tu aj jednu noc spia.
gali, no aj by som si vyložila nohy na stôl, ale mamina tu bola hlavne kvôli tomu účtovníctvu, my to skontrolovať a pomôcť zase ďalej, čo ešte neviem. tak sme skoro celý čas strávili za počítačom, ale som rada, lebo sme dobehli všetko zameškané.

maťkovi včera vyliezol piaty zúbok, ďalšia dvojka rátam do 2 dní, a už sa mu tam črtá aj spodná. tak to ide veselo ďalej, však už 3 mesiace. aspoň sa mám furt na čo vyhovárať, keď je mrzutý 😉

gali, veru si to pekne popísala ako sa hrajú deťúrence, musia byť strašne zlatí 😉

adka, tak super, hlavne nech je miruško v pohode !

jarka, tak hanička stále ostáva v klube ? však aj tento náš huncút si furt aspoň 4x v noci cucne 😉

adrianuska, prajeme rýchle uzdravenie !

a keďže je dnes 8-meho, želáme nášmu drobcovi a tiež Matúškovi aj Danielkovi všetko dobré, nech nám pekne rastú a sú zdraví 😀 (a koho som zabudla, sorry, asi sem málo chodíte 😉 )

lola11
8. feb 2009

didi to nie je to iste ako svokruse - vies, ty si matka a mas pravo rozhodnut co a kedy bude maly papat. A hlavne vies co mu uz mozes dat a mas odpozorovane ci nema nejaku neziaducu reakciu na danu potravinu. Mna najviac vytaca na tom, ze to robi poza moj chrbat a hlavne maly mal ledva pol roka, este papal len zeleninku a ona mu take hovadiny zacala davat na kostovku...No a ked som jej nieco nato povedala, tak : " ale vsak nebud taka knizkova, daj mu chudackovi nieco ine okusit, a to ma tu zeleninu bez cukru a soli???!!!!"No toto ma vie fakt dozrat ani nie to jedlo 😠 😠 😠

Kristianko napr. dnes okostoval s nami babovku co som piekla - sa inac zalizoval. Som mu to nakrajala na kocecky ako Jarka radila a on to spucoval a taaak slastne sa pri tom tvari 🙂 🙂 Ani sa mu necudujem bola vyborna - po 100 rokoch som cosi upiekla 🙂 🙂

dididi30
8. feb 2009

greguska, pre pana, naozaj 😅 ved matejko ma 8 mesiackov, bozenko, volako som mimo 😅

matkovi vsetko naj k 8 mesiackom🙂 nech ho maminka pocuva🙂
a aj dankovi, nech sa im dari 🙂

dididi30
8. feb 2009

leni, tak pracovne u vas bola mamina, no ale neva, aspon ti ma kto pomoct a hlavne zadara 😀 😉

lola, tak tak, ja usudim co dietatu dam a co nie 😉 svokrusa tu nieje, ale ani by si nedovolila, nikdy nedavala malemu nic, dokonca ma v kojeni podporovala 😵 ale inak som rada,ze byvame sami 😀 😉
oj veru, u nas ked sa nieco je, maly je nabazeny, on taky rev pusti, ked nehokostuje 🙂 , no zas viem,ze by som mu nedala nieco drasticke, nieco jemne mu neuskodi a pomalicky si aj tak bude musiet zvykat a mna tak tesi,ze spapa vsetko 😵

lola11
8. feb 2009

je zlatucky ked nieco nove spapa, ze? Aj my sme sa dnes na malom riadne nasmiali ako papal tu babovku 🙂 🙂 Az sa triasol od radosti a nedockavosti 🙂 🙂

Ako sa vam vobec byva? Mate asi prenajaty taky ten typicky viacpodlazny domcek, co? Som sa cosi aj ja nachodila po schodoch!!!Izbu som mala na samom vrchu a vecko bolo v strede - no a ja aj 2x za noc curat...tak som mala riadnu kondicku 🙂 🙂jRaz som z nich aj zletela v pomozkach na koberci 🙂 🙂 Musis stale behat za malym a striehnut nanho co?

Najom je stale taky vysoky? To bola fakt hruza za otrasne kutice sa platili nehorazne peniaze a este si sa delila aj s ostatnymi o kupku a kuchynu. Ja som to teda nastastie nezazila, ale mala som kopec kamosiek co tak zili a ziju stale - hruza... 😝

ribizek
8. feb 2009

greguška - ďakujeme za gratuláciu. 🙂 Nápodobne prajeme všetok naj naj, hlavne toho zdravíčka, keď je teraz na okolí toľko chorých.

My sme boli víkendovať u našich, len pred hodkou sme sa vrátili. Chcela som pozrieť koňa aj u našich na mužovom notebooku, ale neviem, akosi pomaly sa to naťahovalo, tak som sa na to vybodla. Reku, doma prečítam. Tak idem na to. 🙂

kostri
8. feb 2009

jaj gali mate to pekne podelene 😉 ale mas pravdu uzime si to mojkanie,lebo za chvilu nas budu odtlacat ze:aaale mamiiiii 😖 😀

matka a pocas toho pracovneho vikendu si si spravila aj test?myslim tehotensky? 😕 😉

adrianuska,no sak si pisala,ze vyvaras cajiky ☹ tak vas to uz draplo,no kurnik sopa,je to galiba 😒 nech vas teda aspon ta teplota obchadza,rychlejsie budu bacili fucifuc 😉

dididi30
8. feb 2009

lola no presne zlate je to a vies ja som mala tamcku nepapacku a tak sa vytesujeme 😵

veru mame aj my trojpodlazny domcek, jaj zabijak a schody su dost vysoke aj tie stupaje, no hruza, mala mi z nich spadla 2 krat chvala bohu bola ok a teraz uz po nich lieta ako diva, musime dava pozor na maleho mame vsade tie branky, nech nepadne a nelozi na ne 😉
byva sa nam dobre, sme skoro v meste a sme v domceku, az na to,ze nemame zahradu ale mame parkovisko pre auto, lebo mame sk auto a tak sa o neho bojime aby nam ho na ceste neskatovali 😒
najom mame praveze naj aky moze byt na 2 izbovy byt 😉 no je to veru zabijak ale da sa to a sme sami 😉 od zaciatku sme sami, nelutujeme 🙂
ale tie nakupy su tu bozske a vies co ani mi kamosky nechybaju ja si idem aj sama v klude alebo s rodinkou na nakupy a ked sa chcem vykecat tak cez skype alebo tuna 😀

zuzka pekne fotecky, ta nasa velka vikuska 🙂

zuzpolka
8. feb 2009

juuj, mame oslavencov??? 😕 tak želame všetko, všetko naj. vela zdravička hlavne 😅

dididi30
8. feb 2009

jaj ribizek aj vy mate? 😅 gratulujeme matuskovi 🙂

lola a zabudla som tiez mame dole kuchynu a obyvacku hore vecko a detsku izbu a spime celkom hore na tretom poschodi, tak ked som bola tehu to bol zabijak, ale zas porod som mala lahulilinky 🙂

zuzpolka
8. feb 2009

jej, dididi dakujeeeeeeeem 😀

krazu
8. feb 2009

ahojte 🙂

gratulujeme vsetkym dnesnym oslavencom k 8 mesiacikom 😵 😵

maly mal dnes na obec prvy krat cestoviny, kupila som bezvajecne a spravila som ich so spenatom a zltkom, a chutili mu , uz som mu dala aj biely jogurt, doktorka v poradni nam kazala nizkotucny, ale vsade citam ze by deti maly jest plnotucne, joj aj ten cely spapal a doktorka ze dajte mu polovicku ze mu to bude stacit, no to nepozna apetit nasho davida 😀 😀

zuzpolka u vas snezi a tu je 8 stupnov, dnes bolo vonku ako na jar

alica, co to citam, mamina to nezvlada? a neda sa ti to riesit opatrovatelkou na par dni v tyzdni? ako u nas

adrianuska mas krasne babulky, rychlo sa uzdravte a teba nech to obide 😉 😉

dididi30
8. feb 2009

jaj jarus sak toto mi robi tamca ani postikat sa neda ☹ ale ja ju aj tak stiskam 😀 😉

veru lenka co testik? 😀 😉

kostri
8. feb 2009

vsetko naj oslavencom abych nezapomnela 😀 aj hanka by isto pusku poslala,ale uz drichme 😉

dididi30
8. feb 2009

zuzkrazu, pocuj nedavaj malemu nizkotucny, to je blbost, aj ked ti kazala lekarka, co sa cudujem, praveze ten tuk je pre babo dobry, v tom nizkotucnom su umele sladidla, to nieje dobre 😒 ☹

zuzpolka
8. feb 2009

krazu wooow,,,, aj ja chcem už teploooooooooo 🙂 aj tu bolo včera super počasie 😖 no čo už ešte vydržime chvilu 😅

adrianuska, skore uzdravenie 😉

dnes sme boli v kauflande 🙂 som si nakupila sladke kukurične chrumky,,mnaaaaam 😀 idem si dat 😝

lola11
8. feb 2009

vsak tie nakupy......ach, tie mi taaak chybaju - zo vsetkeho najviac a vypredaje. Vsak mam ineho nerva ked idem tu v PB do obchodov s detskym oblecenim a chcem nieco kupit 😠 😠 Vzdy len ponozky, pancusky a podobne. Ale zacala som objednavat vecicky z nextu - ceny fajnove a kvalita neporovnatelna a ako to vyzera ani nemusim hovorit 🙂 🙂

Prajem vsetko naj, naj, naj oslavencekom 🙂 🙂

kostri
8. feb 2009

krazu nazdarek 😉 malinky tez spapka setko co nezje jeho 😀 jak nasa 😕 vecer len tlaci a tlaci..davam jej banan a nechcela ho,som myslela ze neni hladna ale furt robila hmmmm..tak som jej dala suche cestoviny co ostali odobeda a sprasila celu salku 😕 no o polhod mala prsko a o polhod bolo hmmmm,som jej namazala rohlik so syrcekom,tak zjedla polku s 70ml caju 😕 😅 to este nikdy tolko nevypila..to setko dojedla o tristvrte na sedem,potom sa kupala a o pol osmej este mlieko 😕 😀 no 😅

gali no ved to! ti detuse sa uz potom nedaju pomojkat tak to stiskajme kym sa da 😉

lola no babovka..mnaaaam 🙂 si viem zivo predstavit malinkeho,nasa tak lieta rucickami,ked sa tesi

dididi30
8. feb 2009

lola nakupy tu nemaju chybu, tu si mozes fakt dovolit, nie len lacne, ale kvalitne veci a ked su akcie, tak koniec, staci nejaka zlava 20-30% a hned je to super cena 😵
fakt sa oplati kvalitnejsie, mozem stale kazdodenne prat a furt to pekne vyzera 😵
doma kupujem malemu pancusky, lebo tu je problem najs pre chlapca pancuchy, sak vies , tu anglicania ledva ponozky detom daju...

kostri
8. feb 2009

jani a ako sa mavate?posluchate sa? 😉 ako papate?dobre spinkate? 🙂 to ma zaujima najvac,sak vis 😉

jaj a jasne ze ostavame v klube nespacov,aj ked neradi 😝 😀

no manzilek ide uz spinkat tak sa s vami lucim
dobru nocku,pekne spinkajte 🙂 papa

dididi30
8. feb 2009

jarka, sak aj nas furt by daco jedol a hlavne ked nas vidi, sak aj my stale volaco zujeme 😀 ja uz normalne neviem co by som mu dala jest, co furt daco papa 😅

inak ani ja som sa vraj nerada stiskala, ani teraz nemusim 😅

dididi30
8. feb 2009

jarka dobru nocku aj ja idem z netu, dufam 😀

dobruuuuuuu nocku 😵

greguska
8. feb 2009

ďakujeme za gratulácie 😉

gali, aj keď ma síce furt premenuješ, aj tak ti poviem, že testík som si nerobila, lebo naozaj nemá zmysel, keďže žiadne mecheche nebolo 😉

maťko práve zazliezol pod hraciu deku, naťahuje sa to s tým jak soplík na rukáve 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre