Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
21. apr 2009

wien, neviem on pisti reve, hulaka, podla naladicky, ja sa cudujem, ze nam tu nebol este niekto vynadat lebo dakedy je to fakt des, cez dén su asi vsetci v robote, poobede bezim s nim von, tak je pokoj a vecer maju susedia smolu 😉

krazu
21. apr 2009

my tiez spinkame dva krat za den a niekedy sa podari este aj tretia polhodka podvecer 😀 😀 😀

dora01
21. apr 2009

wien, urcite su to zuby 😀 , ja ked neviem co mu je tak poviem, ze idu mu zuby, ale fakt mu idu 😀

wien
21. apr 2009

alica 😀 ja som sa minule bavila s mojou opatrovateľkou a ona vypotila, že už ďalšie dieťa brať nebude, že pôvodne ani mareka nechcela, len moja krstná na ňu húkla medzi dverami, či by si ho nezobrala a ona potom celá zmätená súhlasila 😀 že je na to už stará 😒 a mne pritom pripadá ako riadna čiperka 😎

dora, my to máme teraz nejako len v noci, cez deň sa to dá. ale toto v noci a večer tieto posledné 2-3 dni - normálne neprestáva, tak ryčí, že mu z toho až zabeháva 😠

krazu
21. apr 2009

wien, zubky mozu rast aj kazdy den, no nieee 😀 😀 😀 😀 😀
a vraj to deticky velmi boli a hlavne horne ked idu

dora01
21. apr 2009

zubky vraj viac bolia v noci

krazu
21. apr 2009

wien, mozno sa mu tlacia horne dvojky

dora01
21. apr 2009

nam zatial len horne, dufam, ze mu dake dolne narastu 🙂

alica147
21. apr 2009

wien 😀 😀 😀

radka no to je zaujímavé s tými vašimi zubami 😀 Mirkovi teraz vyšli horné jednotky, teda pravá skôr tak tá mu už trčí a druha sa len teraz prerezala tak je srandovné 😀

dora01
21. apr 2009

🙂 viki ma nove foto 🙂

wien
21. apr 2009

no uvidíme, či to budú zuby 😝 bude,m sondovať.
inak aj vaším deťúrencom tie horné zúbky tak rýchlo narástli? mne sa zdá, že za takú krátku dobu mu strašne vyskočili. ako keď v záhradke poprší 😕 😀 hneď všetko poskočí viac von 😀

dora01
21. apr 2009

nam tie jednotky rastu pomaly, hlavne ta ulomena 🙄

wien
21. apr 2009

dnes bol marek s tatinom doma, ten má poobednú. do roboty išiel celkom bez nálady a zničený, lebo šak zlá noc, že, čo ho hodinu utišoval a mňa skoro zabil a potom ešte doobeda ufňukotaný, papať nechcel a tak 😒 no ale čo, však aj tatino musí vedieť, že nie vždy je tá materská práve "dovolenka", že? 😉

zuzpolka
21. apr 2009

dori 😀 hej,,,si ma predbehla 😵 😅

kostri
21. apr 2009

😲 😲 😲 chvilu som tu neni 😲 😲 😲
wien a aka slovenska ludova to je? 😀 😀 ja spievam vcielku maju 😀
aj hanka sa zacala odvracat od jedla 😕 a stale castejsie pyta prsko 😕
mareckovi vsetko naj naj 🙂
viki vobec nespala????? 😲 a co ste robili cely den?nebola mrzuta?
hanka vcera hod a pol doobeda aj poobede a dnes pol hod doobeda aj poobede 😒 inak poobede mi uz inak nezaspi len na prse vnutri 😒 doobeda v kocari ale poobede s nu mozem pochodit aj celu dedinu a nic,len sa rehoce na kazdeho z kocara ha haaaa haaa😀
krazu a mas tam namiesto moje-moe 😅 na tom videju

wien
21. apr 2009

a všade mám podozrivý bordel, mala by som to tu trochu skultúrniť 🙄
ale ešte pridám fotečku z dneška. dala som marekovi hryzkať jabĺčko a vydržal tak u telky u batolákov ( znakovka ) asi 40 minút ako pena 😲 no zlatý bol.

wien
21. apr 2009

kostri, taká oná, záhorácka, že ve skalici na rínečku 😅 ale pekná, ja ju mám rada 😎 chceš, zaspívam? 😀

dora01
21. apr 2009

wien, mas pravdu , nech si to muy uyije, ja som uz par krat rozmyslala, ze sa spakujem na pol dna 😀

krazu
21. apr 2009

kostri 😀 😀 😀 opravim

wien, moj muz ked bol doma s malym sam cele doobede, tak sa len spytal ze kto to nazval " dovolenka" 😀 😀 😀

lola11
21. apr 2009

vy sa mate babule - my este nemame stale ani jeden zubok ☹ ☹ Bude to potom asi hruza ak mu pojde viac naraz...Takze myslim, ze Kristianko je zatial rekordman v junovciatkach. Ci este niekto nema zuby???Ale minuly pondelok v noci horuckoval, tak sme uz cakali, ze nieco vylezie - a zatial kde nic tu nic...Pekny vecer prajem vsetkym maminam 🙂 🙂

wien
21. apr 2009

krazu 😀 😀 😀 pekné od neho, že na to prišiel sám 😀

krazu
21. apr 2009

lola, ked vam pojdu vsetky naraz tak aspon budes mat pokoj a odbije sa to naraz 😀 😀

kostri
21. apr 2009

wien veru,mna najvac nastve,ked si odbehne muz kamosovi na kavu 😠 a trci tam aj hodinu 😠 ale ked mu dam hanku na doobedie,tak mi potom vycita,ze kolko roboty mu uslo 😠
a hanka tiez obcas tak place v noci ze sa az rozkasle,ale potom zaspi v sekunde 😕 asi len skusaju ci iny typ placu na maminky nezabere 😅 ☹
a wien aka zahradnicka 😀 ze zubky poskocili 🙂 hanke, sa mi zda, tak normalne rastu 😕
no lucim sa babenky,papa,dobru nocku vsetkym 😵

dudri
21. apr 2009

ahoj, juj vela pisete....
mame zly pripoj netwi 😠
wienka-marekovi gratulujeme
krazu-zuzka-sikovny Davidko
radka tiez sikovny Lacko
jarka vobec ma nenapadlo sprej proti kliestom, treba skontrololovat ju telo 😉
alica vcera som videla video za a staznost, je mi zle, sestricka nema cit 😠

jarka kadernicka chcela ostrihat moje vlasy sikme pri krku, pomylila sa strihat ako chlapec. co mam robit? dlhe roky som chodila ☹

katka rekord spala poobednajsiu siestu 2.5hod.nechcela jest omacku, lebo chce spat, az o 16h papala vsetko omacku, o 18h jogurt s ovsen.vlockami

greguska-martinka ako syncek spadol v noci z postele?nieco udrel hlavu? ako spal ?

kostri
21. apr 2009

katka,jako sa mohla kadernicka pomylit? 😲 co zaspala pri strihani ako katuska pri papani? 😀 😀 😀 zlate to muselo byt 😵 si ju mala odfotit 😵

lola11
21. apr 2009

no bodaj by to tak bolo - ale chudacik maly...Pekny vecer

zuzpolka
21. apr 2009

kostri, nooo tulali sme sa vonku, a ani nebola mrzuta, čo som prekvapena 😕 🙂

a nepište tolko ved nestiham čitať 😠 😀 😝

krazu
21. apr 2009

dudri, neboj vlasy dorastu, aj mna raz moja dlhorocna kadernicka zle ostrihala, potom sa to pokusila opravit ale tiez to nedopadlo dobre a potom som uz zmenila kadernicku

kostri
21. apr 2009

hanka si tiez uz sama drzi jablcko a hryzka 😵 😵 😵
uz idem,papa

zuzpolka
21. apr 2009

kostri, dobruuu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre