Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
9. dec 2008

aj my Davidkovi gratulujeme
greguška,šikulaaaaa 😉

alica147
9. dec 2008

kam ste všetci zmizli?ha?robiť koláže... 😀 😀 😀

kostri
9. dec 2008

davidko vincujemeeee 😀
gali,sak uz nevjem aku otazku som ti zadala 😅 jaaaaj!ze jaku mas vysku? 😉 lebo ja nemam 😒 😝 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
gregus,aj ja to tak robim,aj s tymi ponozkami 😀 a teraz som nastriekala MM 😅 😕

kostri
9. dec 2008

gali,ja nemam kolaz 😀 😀 😀

krazu
9. dec 2008

tak uz som docitala 🙂 aj maleho okupala a uz aj spinka

dakujeme za gratulacie 😵 😵

alica147
9. dec 2008

aj Miruško už spinká a zaspal pekne sám v postielke s plienočkou pri líčku 🙂

krazu
9. dec 2008

alica, nove foto 😵

krazu
9. dec 2008

idem pozerat ordinaciu tak pa 🙂

zuzpolka
9. dec 2008

ahojky 🙂
baby to je hrozne ked su take male detičky chore, mne je tak luto Vikinky, ked plače a nemožem jej nijako pomoct 😢 stale ma teplotky, a o kakani ani nehovorim, dnes som ju asi 20 krat prebalovala ☹ každu chvilu šprtne do plienky 😖 dufam, že zajtra bude lepšie, vobec sa netešim na tuto noc 😝 ☹

Tak napisala som vam, prečitala si vas a možem ist rovno spat som hrooooozne unavena 😝
tak dobru noc všetkym 😉

alica147
9. dec 2008

zuz dobru a hlavne Vikinku vela zavodnuj ☹

zuzpolka
9. dec 2008

alica ahoooj,,,ešte som tu 😉
nejak som sa zamotala v druhej teme 😖
to mysliš ako vela tekutin??? ved jej davam,,,čajik 😖

zaza_na
9. dec 2008

aj my blahozelame davidkovi a posielame pusinky 😵

zuz, ja dufam, ze to bude len tymi zubkami, aj ked moc vela kaka 😢 prajem co najlepsiu noc a nech sa Vikinka z toho co najskor dostane 😔

greguska
9. dec 2008

alicka, však tie koláže, to sú len tie jednoduché, k takým pekným ako máš ty sa asi nedopracujem, nie je kedy 😉 a tie chválim nové foto 😉

zuzi, pozdravuj vikinku, želáme jej skoré uzdravenie. ja si neviem predstaviť, čo budem robiť, ak malý náhodou ochorie. ja som vždy bola taká citlivejšia, a teraz ani nehovorím. a hej, treba jej dávať veľa piť, keď má teplotu aj hnačkuje. a doki vám nekázala probiotiká nasadiť?

greguska
9. dec 2008

malý sa napapal a teraz sa vrtí v postielke, dnes asi sám nezaspí 😠

kostri
9. dec 2008

zuzi,nech mate rychlo rano a nech je lepsie ako dnes 😢 neboj to prejde,malej vikinke pusinku,drobcek usmievkavy 😵 neskusala si ten mrkvovy vyvar?ze je dobry na hnacku
ali,co furt menis foto? 😠 😀 si myslim zakazdym ze nejaka nova one..junovciatko 😀 😀
daj si tam tu cernobilu,ta bola fasackaja 😉
ja idem,bo ked bude aj dnesna noc ako tato 😖 tak dakujem pekne 😖
paaaate
dobru nocku vsetkym chlapcekom aj dievcatkam,psikom,macickam,rybickam 😀 mamickam aj ocinkom..aj tym co su na nocnej,ako ten nas ☹
papa

lucia31
9. dec 2008

ahojte mamulky 😉
zuzi, a davas jej aj nieco na stiahnutie?teda, aby ti nehnackovala...a ako radi alica, vela tekutin a cajik, ale nie ten granulovany...inak, v lekarni dostat taky napoj pre deticky, ktore hnackuju, doplna v tele aj mineralne latky, ktore dietatko takto straca, aj upravuje crevnu mikrofloru..

greguska
9. dec 2008

dobrú nocku kostri aj haničke, aj všetkým ostatným ktorých si spomenula 😀

zuzpolka
9. dec 2008

baby dakujem.....
ja som tiež taka citlivka že hned revem jak sprosta ☹ 😖
doktorka jej predpisala nurofen sirup a hylak kvapky 😒 a ak bude ešte vo štvrtok hnačkovat tak mame ist na vyter 😔

lucia31
9. dec 2008

kostri, ja vzdy ked dojdem, tak ty mi tu prajes dobru noc 😀

dididi30
9. dec 2008

jaj baby zabita som, prvy a posledny krad som robila vanilkove rozky a linecke ☹ sak normalne krize v kely a som kmitala ako nikdy, robota ako na kostole ja uz nechcem toto robit 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😀 😀

jarka moja, no aku vysku myslis? kolko meriam? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak mam sociologogiu- psychologiu, ani nevidno,ze?🙂) ale zato viem manipulovat s ludmi 😀 😀 😀 😀 😀

baby, ja som s tamarkou piekla a tatinko mi krpceka vykupkal, vymatila , dal pyzamko a dal hajuskat, lenze moj milacik sa potreboval somnou rozlucit, tak mama musela dat cici🙂) ale uz hodku hajame 😵

baby, neviete receptik na kolacik na ktory treba bebe keksi?, len tak mimochodom 😅 dik 🙂

zuzpolka
9. dec 2008

lucka, granulovany nie?????? 😲 😲 😲 ja iny nemam,,,,tak musim kupit ale aky??????

dididi30
9. dec 2008

zuzka, bozenko to ste taki chori 😢 juj veru daco na tu hnacku treba, napr aj ryzovy vyvar ci mrkvovy,,,,

aj ja som zuzka plakala pri malej, teraz uz nie 😅

lucia31
9. dec 2008

zuzu, skus jej vo vode uvarit mrkvicku s trochou ryze, vymixovat do hladka a podat jej par lyziciek vyvaru, stiahne to kaku...

alica147
9. dec 2008

dakujem greguška si zlatá 😉

zizi hej,vela tekutí,čajík najlepšie čierny ale taký slabulinký len par krát omočené vrecko ked tolko kaká aby sa ti neodvodnila,a ako baby píšu zajtra striedaj mrkvový a ryžový vývar;mne ked malý hnačkoval som mu dávala aj probiotiká dophilus infantis či tak nejak

kostri idem hodiť teda tú čo sa ti páči 😉 a dobru nocku ty mamička rybička... 😀 😀 😀 😀

dididi30
9. dec 2008

lucia 😀 😀 😀 😀 ja som to napisala prva, alebo mi citas myslienky, alebo telepatia 😀

dididi30
9. dec 2008

alica 😀 😀 😀 😀 😀

ake sme my muuuuuuuuuudre 😀 😀 😀

lucia31
9. dec 2008

zuzi, granulovane obsahuju sladidla, cukor, to nie je dobre pri hnacke..obycajny detsky, vrecuska, dostat v lekarni, napr. zn. leros, ale maju rozne...

alica147
9. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀

alica147
9. dec 2008

leros máme aj my 😉 ale pokial hnačkuje kludne čierny mne tak mudr,kázala

lucia31
9. dec 2008

jej, didi, fakt 😀
a nic si z toho nerob, ani ja nemam kolaze, ale mam kolace 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre