Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
9. dec 2008

ok,,,baby dakujem 😉 😉 😉 🙂
idem si pospat kym ešte aj mala haja...........
pa pa

alica147
9. dec 2008

didi ja mam recept na nepečenú kokosovu roládu ta sa robí z bebe keksov

graziela
9. dec 2008

Ahojte,
tak nas mlady panko sa rozhodol vecer co vecer strajkovat pred spanim ☹ Vzdy ho okolo pol8-8 nakojim, on si sladko zaspinka, ale len na 15-20 min. a potom uz len plac a nemoze zaspat...vcera takto buntosil do 23hod. a to som bola s nim v nasej manz. posteli...teraz tiez narieka...ked som pri nom a hladkam ho po hlavicke, je ako tak klud, ale akonahle sa stratim z jeho dohladu, tak je zle-nedobre, spusti takyyy plac...sa mi zda, ze si fakt akosi zacina vyzadovat mna...a moj cicik samozrejme....tatino je az na 2.mieste...
Inac, este ma napadla jedna vec, v suvislosti s mojou dnesnou prehliadkou u gyndosa...povedal mi, ze mam skaredu jazvu po sekcii, vraj sa to vola keloidna...ja som uz o tom pocula, ze aj taka byva, ale ta moja sa mi zdala byt celkom v pohode, dokonca krajsia ako ta prva a aj sa mi rychlejsie hojila...no a 1.krat mi na nu absolutne nic nepovedal...vy ste na tom ako s jazvami, tie co ste po sekcii??? Mate tam len tenku ciarku alebo ako? Neviem si predstavit, ze aka este moze byt ta jazva "krajsia" alebo ako to mam nazvat...Mna to ale vobec netrapi, tu jazvu mi vidi len manzel a jemu to vobec nevadi, takze je to podla mna ok...len by ma zaujimalo, ako mozu este aj inaksie vyzerat jazvy...no, idem, lebo ten plac maleho nabera na obratkach ☹

dididi30
9. dec 2008

luci, tak so na tom ako ja, ja kolaze nemam ale kolace ano 😀

alica no to by bodlo 😵 a mozu byt aj z hoc jakych keksov? takych mrvitelnych? 🙂diky 🙂

grazi, tak toto je sila, kto by si pomyslel,ze taka mlada baba moze mat take zdravotne komplikacie
😒 je mi luto ,ze taka smola sa na teba lepi ☹ lebo mas take krasne deticky a teraz mas co robit aj so sebou 🤐

kostri
9. dec 2008

gali,esteze som nedosla na tie kolacky a kavu,sak by si ma bola ubila 😀inak presne som ti tam vtedy napisala,ze nie vysku v cm 😀 no teraz som to zabudla spomenut 😀 manipulovat s ludmi to teda vies 😀 a aj tak ta tu vsetci milujeme 🙂 si proste svetova!
andrejka,dakujem 🙂 ta fotecka to bola no 🙂
tak uz pa oziki,cmucki cmucki 😉
luci,tu som 😉 a uz tu nie som 😀

dididi30
9. dec 2008

jarka, neblazni, teba? ani za pana, jedine by som ta nahovorila na clenstvo v mojej sekte 😀 😀 😀 😀
kostri, hej svetova ale ti ludia by bola najradsej, keby sa mi internet pokazil 😀 😀 😀 😀 a neva, nedam im dychat 😅

jaj a nasla som toto 😀http://www.dobre-recepty.sk/zoznam/nepecene/

lucia31
9. dec 2008

grazi, ja mam tiez dve sekcie za sebou, po prvej mi jazvu takmner vobec nebolo vidno, tenka ako vlasok, a teraz robili rez cez nu, tak je trochu vyraznejsia, ale po case bude asi tiez v poho..sestra ma za sebou tri sekcie a jazvu ma tenucku...

dididi30
9. dec 2008
dadaga
9. dec 2008

ahojte.. zijem.. no 2 dni mi nesiel net.. uz som ich tam chcela ubyt.. hruza..

dididi30
9. dec 2008

lucia ty si rodila sekciou? 😕 tak toto som nevedela a to preco, ak smiem vediet 😉

moja segra ma za sebou tiez 2 sekcie ale ranku mi neukazovala, nejako som nebola na to zvedava 😒

pondelok
9. dec 2008

graziela no ja som mala sekciu, a ciark mi neni ani vidno, robili mi tym sposobom, ze mi to na konci jazvi odstrihlia vytiahli, nemam ziadne stichy, nic jazvicka sa mi totalne zmensiuje potieram ju homeopatickou mastickou, moja jazvicka je uplne hladucka a bleda, ale kamoska je rok po sekciu a veru taku peknu ako ja ju nema, a dokimu sa co nezda na tvojej jazve?

dididi30
9. dec 2008

dadi jaj tak preto si tu chybala....no a preco sa mne ten net nepokazi?? 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
9. dec 2008

one,este som tu 🙄
grazi ja mam ciarku po sekcii a povedala mi dr ze to mam pekne
gali ja viem metrovy kolac z marina keksov a indianiek 😀 stes? 😀 napis mi do IP ci stes,nech tu nemusim zajtra hladat odpoved 😠 😀
mnam stem taky kolac 😒 cil!!! 😠 😀 😀
ale uz ozaj hybaj kostri drichmat,lebo ti jednu dzignem!!! 😠




pssssst..kika,v telke davali,ze farmari vylievali kravske mliecko na hnoj 😲 dufam ze ty nie 😲

😖 dooooobre,sak uz idem 😒 achojte

dididi30
9. dec 2008

jakra to co si napisala, fuj sak to je po hanbe 😕 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀 napisem, neboj 😵

dididi30
9. dec 2008

inac nezavadziam vam, bo ja tu jednina na strane co rodila normalne ci co 😕 😝 😀

graziela
9. dec 2008

Pondelok,
to doky len tak skonstatoval sucho, ze nemam moc peknu jazvu, ze tam mam keloidy...ja som myslela najskor, ze to su tie hrcky, proste tu kozu tam nemam taku hladku a nema 1mm, ale co ja viem, asi tak 2-3, proste ako taky povrazok...ale ja som sa nad nou vobec nikdy nepozastavovala, mne sa pacila ovela viac ako ta predtym...a po stichoch ani hyru, na 5.den vybrali a hotvo... to sa robilo kedysi inaksie, ked ju robili horizontalne, taka sa aj horsie hojila...Inac, ja s nou nemam ziadne problemy, aj som to tu pisala kedysi, ze ju ani necitim, obcas len trosku zasvrbi, ale to je normalka...
Didi,
zas az take problemy strasne nemam, to sa ti asi len zda...kopec ludi a to su mladi ludia, maju ovela horsie problemy ako ja...s tym, co mam, sa zit da a je to len v mojich rukach, dalo by sa povedat, ako to bude dalej...hoci, zabranit som tomu asi nemohla, kedze to mam vrodene...tak neviem, co je lepsie... 😒

dididi30
9. dec 2008

grazi, jaj sak ja som ta chcela polutovat, tak uz nebudem 🤐 prepac 😉

graziela
9. dec 2008

Didi, dakujem , ale o lutost moc nestojim...vies, ono to len clovek sa potrebuje niekedy vyzalovat, vyrozpravat...potom sa mu ulavi...aj mna to vsetko mrzi, ale lutovat sa tiez nechcem...dufam, ze chapes, ako to myslim...a nemam ci co prepacovat, aj viem, ako si to zasa ty myslela 🙂

dididi30
9. dec 2008

grazi 😉 🙂
chapendos 😎

lucia31
9. dec 2008

prave som si tu moju jazvu bola omrknut 🙂 ja sa cez nu aj v poho holim, na dotyk ju ani necitim, ja slabunko ruzova, tenucka, len na jednom konci, je trosku sirsia...
grazi, ak ta jazva netaha, ani nemas ine problemy, tak to naozaj nemusis riesit..ved tam dole si kukame len my a nasi chlapi 🙂 a ti vedia, od coho to mame 😉
didi, ja som rodila sekciou kvoli placente v porodnych cestach, inak by som vykrvacala aj ja aj dietatko, doktor, co mi robil cisarsky mi prisiel povedat, ze stacilo pri vysetreni trochu viac zatlacit na krcok a do piatich minut by som vykrvacala, ze by to slo ako z otvoreneho kohutika, kedze nielen placenta, ale aj nejake cievy z nej som mala priamo nad krckom...ja, ked som bola uz na izbe po sekcii, tak som bola najstastnejsia na svete, ze som sa tej placenty zbavila, lebo to boli mesiace strachu, i ked som nastastie namala ziadne komplikacie, co bol tiez zazrak, kedze s takouto placentou zeny krvacaju a odlupuje sa im od steny maternice...

dididi30
9. dec 2008

lucia fiha, no tak si to mala pestre , fakt 😕 no hlavne,ze vsetko dopadlo ok 🙂

a to mozes mat este 3 babo?, teda tu sme tak strandovali o 3 babu...ale asi hej co?

lucia31
9. dec 2008

pamatam si, ze este dvadsat minut pred cisarskym,mi robili utz, lebo nevedeli, kadial maju rezat, kedze som ju mala tak blbo umiestnenu, ze aj v porodnych cestach aj v mieste rezu...sam doktor bol z toho hotovy, nevedel doslova, do coho ide...takze rezali cez placentu,potom u museli co najrychlejsie vybrat kvoli krvacaniu a az potom Tamarku...dakujem Bohu, ze to takto dopadlo a vsetko ok...takto to ma v case porodu len 1% zien, no takze som vlastne vynimocna, nie? 😀

lucia31
9. dec 2008

didi, mozem 🙂, jasne,ale uz sme splnili limit 🙂 nejdem pokusat stastie, uz som si ho v tomto pripade asi vycerpala 😉

graziela
9. dec 2008

Luci, aj ja sa holim cez jazvu a fakt ziadne problemy s nou nemam, teda to ani neriesim, len ma tak teraz napadlo, ze ci moze byt este aj krajsia ako moja ...keby nie mojho dr., tak sa nad tym ani nezamyslam...to je to posledne, kvoli comu by som sa trapila, fakt...

dididi30
9. dec 2008

lucia, ano si, ja som to zistila davno 😉 😀 asi ta ma tam hore niekto rad 😉

tak ja idem buvinkat 😉

dobru nocku 😵

dididi30
9. dec 2008

luci presne, mame to aj to , tak ako aj grazi🙂

tak bru 😎

graziela
9. dec 2008

No, moje deturence uz konecne spinkaju...dceruska chcela ist spat strasne ku mne do spalne, manzela mam na nocnej...no a chudatko, nemohla kvoli malemu tiez zaspinkat, ked on takmer hodinu gajdoval...musim ho asi naucit zaspavat v postielke, lebo si uz akosi moc zvykol na moju pritomnost a nasu manz. postel...aj ked to bude asi s placom... ☹ Ale hadam si zvykne, chrobacik malicky...
Didi, dobru noc 🙂

graziela
9. dec 2008

A co to, Didi, az teraz ma napadlo, ze je "len" pol 10 a ty uz ides buvat??? 😕 😕 😕

lucia31
9. dec 2008

grazi, jasne, to je len kozmeticky problem, ak sa da vobec o probleme hovorit...
jej didi, vdaka 🙂 az mi slza vysla, vazne 🙂 modlila som sa cely cas, nech to vsetko dobre dopadne a stalo sa, takze som vdacna.....
a dobru noc, ja si idem este mliecko odstriekat, aby bolo na kasu...inak, to zamrazene mi je nanic 😝 😉

graziela
9. dec 2008

Luci, uz aj ty ides hajat? A preco to zamrazene mliecko nemozes pouzit? Inac, ja som asi dost leniva, aby som odstriekavala mliecko na kasu...ja som vzdy ledva odsala takych 90 ml a aj to mi trvalo asi tak pol hodiny...bida...ty z kolkych ml robis kasu? (my este nekasickujeme)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre