Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
31. jan 2009

zuzkapolka ty nie 😉 to je jedno, hlavne,ze je dobre 😉

dididi30
31. jan 2009

baby dobru nocku 😉

zuzpolka
31. jan 2009

dididi no dobre teda 😀 a nevytačaj sa potom maš vysoky tlak 😀 😝 😉

krazu ved Davidko už tiež krasne stoji 🙂 zlaty je 😉 😅

kostri a dakujem za pochvalu 🙂 😉

a dobru tym čo idu hajat 🙂

lucia31
31. jan 2009

didi, kto ti tu je stary, ha? 😀
ahojte babenky, ja viem, ze to tu flakam, ale posledne dni som bola vecer taka ochrapana, ze ma to tahalo do postele uz so sliepkami..to som sa estespamatavala z tej hnusnej anginy, asi...a cet den som mala obe deti, tak konik ani nahodou.. 😝
didi, kot ta tu nas...? 😀

lucia31
31. jan 2009

teda nie kot, ale kto?
som pozerala, ako tu poniektore deturence stoja, behaju a ktovie, co este stvaraju, no, ja som rada, ze sa Tamca pregula po celej izbe..statie nam este nehrozi a chodenie mozno o rok 😀 ..aaaale, vsak sa este nachodi aj nastoji, tak nech sa len pekne gula 🙂

dididi30
31. jan 2009

zuzka ako vies ,ze mam vysoky tlak 😀

luci cau, uz mam slyz 😀

kostri
31. jan 2009

viki ma jaky pekny stan 🙂

luci avoj 🙂 dobru nocku 😉

alica147
31. jan 2009

sirupček žiadny sme neužívali,len libenar do nosa

dobru nocku odchádzajucim 🙂 Jaruš ved hej no čo som mala robiť, horšie to bolo ked už nastupila malá do školy, tam už hyperaktivita začala byť problém 😝

luci čaff 🙂

dididi30
31. jan 2009

luci bude ti hned chodit, co bojis 😀

aj ja to tu chcem flakat, asi aj zacnem, lebo uz nieje s kym pisat 😒 sa necudujem ostatnym babam.....

alica147
31. jan 2009

zuzul dík za pochvalu, hej idu mu tie vlasky do zlata, šak asi preto že som mu furt hovorila ty moj zlatušik 😀 😀

zuzpolka
31. jan 2009

dididi ved čitam 😀

kostri, to dostala od mojej mami 😅 a diky 😉
dobruuuuu 😉

alica147
31. jan 2009

hm, tak ked nie je s kým tak dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

dididi30
31. jan 2009

alic aj ja chvalim foto, teraz som kuk 😉

zuzka, a co ako tabletky, detoxikacia?

lucia31
31. jan 2009

didi, kto ta nas..., 😀
ahojte zienky...
kostricka dobru 😀 ..joj, ake prijemne poznanie, ze sa nemenite 😀

dididi30
31. jan 2009

alic mas ip

zuzpolka
31. jan 2009

alic 😀 😀 😀 no pekny je zlatušik 😉

dididi, nemysliš važne 😨 ako to že nie je s kym pisat??? 😠 😕 ved nas sem chodi ešte dost alebo maš malo? 😀

zuzpolka
31. jan 2009

dididi v pohode 😉 rano to stoji za to 😝 😀

dididi30
31. jan 2009

zuzka,klid 😀 😀 😀 😀

dididi30
31. jan 2009

zuzka to vazne, a aj si nieco videla 😕 😅

lucia31
31. jan 2009

,,ja este nechcem, aby mi chodila 😀 ...este to, pamatam si, ako ma boleli pekelne krize, ked som cupitala s Jankom, nie dakujem, nech si pekne lezi, gula sa, plazi /do zadu 😀 /..

dididi30
31. jan 2009

luci ale to zacina sak dockaj 😀 😀 😀 😀

a uz som prala s tym slyzom....si si nevsimla? pisala som o tom 😉

zuzpolka
31. jan 2009

nooo to čo je na tych fotkach zatial nie 😅 ale niečo podobne ale take mini 😝

alica147
31. jan 2009

zuzi aj cítiš že by ti bolo lepšie? zdravšie?

dididi30
31. jan 2009

zuzi, jej tesim sa, aj fotis? 😀 😉 sak to je dobre 😉

dididi30
31. jan 2009

alic a to asi by bolo dobre po takej detoxikacii tak dietne jest a mixovane, som niekde pocula...

ja stale detoxikujem s olejom , rano na lacno a pijem jablkovy ocot rozriedeny s vodou a v tom este polka citrona🙂

zuzpolka
31. jan 2009

alic,,, no čo ja viem 😒 ako kedy 😀 ale ved ešte to neberiem dlho tak to asi trva.... uvidime 😉 ale zatial som s tym spokojna 🙂

dididi nefotim bleeeeeeee 😝 😀 ale ked budem mat niečo take ako na obrazku tak asi cvaknem 😀 🤐

lucia31
31. jan 2009

didi, necitala som spätne...
tak ako sa ti pralo? 🙂

zuzpolka
31. jan 2009

dididi a prečo mixovane??? 😕

dididi30
31. jan 2009

zuzka prestan, sak ma porazi..ale radsej nech nic take z teba nepolezie, vsak? 😉

luci, no vies co je to take husejsie a ked sa dopralo tak som vytrasla aj take kulilinecky malinke, je to ok, lebo to mam viac zriedit??
ale vypralo to super a taka cerstva vona..no dala som aj avivaz ale aj tak je to supis, sak to mam slyzu na pol roka 😅

alica147
31. jan 2009

asi určite sa treba po detoxe stravovať striedmo, no určite sa aj dám nejakú očistu ked prestanem kojiť 🙂

aha ano a ešte tiež som chcela pochváliť stan 😵 vikinke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre