Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
5. jan 2009

inak baby to som , kukuk 😀
emily, ja tak isto, naprv jednu lyzicku a teraz vobec necukrujem ani caj ani kafe, ale ked mam chut na sladsie, tak si dam radsej hnedy ako biely cukor, je zdravsi🙂

idem do sprchy a spinkat, lebo sa odstial neodtrhnem, tak dobru nocku 😵 😵

dididi30
5. jan 2009

durdi ten jablkovi ocot som si davala ked som chudla, teraz nechcem chudnut 😀 😀 😉

dudri
5. jan 2009

dobru noc idem studovat knizku ako papat babo... 😉

emmillya
5. jan 2009

didi a chuti? 😀 ten jablkovy ocot, ja som to jeden cas skusala, no nechytilo ma to nejak 😝

emmillya
5. jan 2009

tak uz asi vsetci spite, tak dobru noc... 🙂

alica147
5. jan 2009

dakujem dievčatá 🙂

ja som tiež pijávala jablčný ocot a bola som z neho stále hladná 😝

erika26
5. jan 2009

didi no s tým režimom máš asi pravdu, robí to odkedy spáva cez deň už len 2 krát /cca 1 týždeň/ doteraz spávala 3 razy. Asi si musí zvyknúť. Ale som odhodlaná vydržať.

Viete že dnes od 23,00 do zajtra do 11,00 nepojde MK?

erika26
5. jan 2009
maminkamajka
5. jan 2009

Ahojte baby som tu nová mám doma jedno júnovčatko dúfam,že ma príjmete 😉

erika26
5. jan 2009

ahoj maminkamajka, jasné 🙂 vitaj, no ty to máš pekné 3 také malé detičky

maminkamajka
5. jan 2009

No mám už ani neviem kde mi hlava stojí a hlavne teraz keď je sneh deti chcú byť stále vonku 🙂

dididi30
6. jan 2009

ahojte
erika ako to mne konik ide 😀 😉

maminkamajka ahoj, teda vitaj 😉 sikovnica si, ked uz mas 3 deti, mame tu este jednu, ale ta uz tu nejako nechodi 😒 😉

inak noc sme mali suprovu, do 6 do pol deviatej sme hajali 😅 joj to je zivot 😀 😀 😀 samozrejma nad ranom, sa budil castejise, ale to je jedno, hlavne,ze v tej posteli vydrzal 😉
az na to,ze sa v posteli nenormalne otacal a stale liezol na tyce co mame hore nad hlavou, no katastrofa 😀 😀 ale zlaty je ako sa snazi 😉

pekny dnik 🙂 , teda kto vie ci tu nebudem sama, ked vraj do 11 nepojde konik 🙂 😀

kikaamajko
6. jan 2009

Gali ahoj, nie si tu sama, len som dnes nemohla dáko synáčika uspať. Už o 9 jak som ho kojila mi zaspal na rukách, dala som ho do postieľky za chvíľu prídem a on hore. No a potom sa už nemohol uložiť, vrešťal ako pavián 😝
My teraz 2 dni tiež spíme iba 2 krát denne a viete čo? Začal mi viac spať. Predtým pol hodku ráno, cez obed 3 hodky a podvečer pol hodku a teraz spal cez deň aj 5 hodín a v noci tiež lepšie spal . Tak dúfam že mu to vydrží 😀 😀
Dneska prvý krát vo svojom živote papal len raz za noc!!!!!!!!
No ale ja som nemohla spať od 2 som iba driemala a stále podvedome čakala kedy sa začne budiť. Takže som nevyspatá 😝
Adi super že ste to tak zvládli, len tak dalej. Ved o 3 ked si doma tak to ešte s ním stihneš byť dosť dlho.A kedy teraz varíš?
Gali ja sa tiež srošku obmedzujem v jedle a už mi je oveľa lepšie a jem všetko len menšie porcie a večer som už nejedla.
Tak ma strašne bolí zub musím ísť zajtra k zubárovi, som si v noci dávala paraleny.

greguska
6. jan 2009

ahojte mamičky!

v prvom rade dodatočne gratulujeme všetkým meninovým oslávencom, aj výmesačným jasnačka 😉

my sme mali cestovateľský víkend, maťko to zvládol v pohode, aj u našich poslúchal, u svokrovcov už bol trochu nervavý, bolo toho na neho dosť. cesty boli v nedeľu strašné, tak sme strávili v aute namiesto 2,5 hodiny 5 hodín, našťastie maťko polovicu prespal.
no a jasnačka v noci zase vystrája, dnes bol hore aspoň 6x 😠 ale idú nám vrchné zúbky, už ich vidno pod dasnienkami tak sa opäť teším na to prerezávanie ☹

tak vám trošku závidím že detičky v noci spinkajú, ale však aj my sa snáď dočkáme 😉 nech vám to vydrží !

gali, tak už je ti lepšie ? to je fajn, ja by som tiež mala začať čosi so sebou robiť, ale asi mám slabú vôľu ☹

leni, super noc 😉 aj mne sa to stalo, keď sa párkrát podarilo prckovi lepšie spať, ja som nemohla, bo som čakala kedy začne plakať 😉

andrejka, pekne ste zvládli prvý deň, uvidíš každý ďalší to bude lepšie. a určite to mirko zvláda lepšie teraz, ako neskôr 😉

greguska
6. jan 2009

a vítame nové júnovky, len píšte a píšte 😉

maťko začal parádne nerváčiť, zatiaľ je nám to smiešne, uvidíme ako dalej..... 😉 normálne keď mu zoberiem niečo s čím sa práve hrá, začne jačať a kopať. ja by som mu hračky nebrala, ale keď on furt nájde niečo také s čím si môže ublížiť ☹
a konečne začal aj on trochu rozprávať, doteraz len kričal, už začína také grrr alebo čosi podobné. to na tých vašich rapotákov sa veru nechytáme 😉

a kakáme každý tretí deň, musím sa doki spýtať či to stačí 😕

krazu
6. jan 2009

ahojte,

alica, tak zvladla si prvy den v praci super 😉 😉 , ja som dnes bola zasa u panej co bude varovat davidka, chodievame zatial raz do tyzdna. tak som jej vravela ze prvy tyzden si budem brat pol dna dovolenky, ze bude s malym 4 hodky a ona ze vraj v pohode ho hned zvladne na cely den. ale ze ja to nezvladnem to ju nenapadlo 😀 😀 😀 😀 . no budem si musiet zvyknut, zaciatky byvaju tazke ale potom to bude uz dobre.

maminkamajka ahoj 🙂

didi a ktora maminka ma este 3 deti, dako nie som v obraze, ci ja som sem prisla neskoro ked uz nechodila sem??

greguska, aj nas dado zacina nervacit, vtedy ho musim zaujat niecim insim aby prestal, normalne si zacina vydobijat to co chce on 🙂

krazu
6. jan 2009

greguska, maly ked bol len na mliecku tak kakal raz za tyzden, teraz ked uz papa ovocie aj zeleninku tak zacal kakat aj dva krat za den a niededy raz za dva dni 🙂 , takze si myslim ze je to uplne v pohode ked kojis

dididi30
6. jan 2009

ahojte moje zlate 🙂

krazu vies co neviem ako sa volala, ale viem,ze mala 3 deti a neviem ci aj nie 3 baby ci chalanov 😖 😲 😀

greguska, no co ja viem, ani ja nemam pevnu volu zatim sa drzim 😀 😉

lenka, tak si sa akoze vyspala ale nevyspala, aj my sme mali taku noc, ale teraz sa akosi od pol noci budi, no neviem co zas ma, ten moj horolezec 🙂
inak ak ta boli zub....no ja som tu dala jeden link na lejovu detoxikaciu, je to bez vedlajsich ucinkov.....das si do pusy(rano na lacno) polievkovu luzicu oleja a asi tak 15-20 minut obielas v puse, medzi zubami okolo jazyka, vraj je to super a vedecky podlozene.....tak vyskusaj, je to na vsetko, taka terapia aj na bolave zuby, na vsetko co si zmyslis, ja sa citim nejako lepsie, mozno si namyslam, ale fakt sa tak citim, robila som to len 2 rana 😉

alica147
6. jan 2009

ahojte 😉
no to ako bolo s tou odstávkou,mne kon ešte o druhej nešiel som pozerala,užso mala absťáky 😀 😀 😀 😀

maminkamajka ahoj a vitaj 😵

dík baby za gratulácie

Leni no zatial sa to dalo s varením aj dnes som navarila na dva dni a uvidíme ako dalej 😝

alica147
6. jan 2009

bola som cez obed s malým vonku a prišla som ustatá jak keby som záhradu rylovala,brodiť sa s kočíkom v tom snehu,no otras 😖

erika26
6. jan 2009

ahojte, alica aj ja som bola poobede s malou vonku a spala 1 hod a 20 minút. No ale mala som toho prechádzania sa plné zuby, však už mám svaly ako kulturista. Ako vravíš, to brodenie sa v tom snehu je otras. Bola som zmrznutá a to som mala troje ponožiek a dvoje rukavice /aj lyžiarske/ ☹ a nepomohlo, bola mi riadna zima.

dora01
6. jan 2009

ahojte!

kon nesiel? esteze som tu nebola.

Baby aj mne sa maly furt budi, dnes jedol iba o 4tej potom a zo pol9tej, celkove malo teraz papa, asi mal rastovy spurt a teraz uz pominul. v noci som ho 3 krat prekladala, lebo bol na 4och jacal ako pavian, no som zvedava kedy ho to prestane bavit lozit aj v spanku 😀 😀 😀 Problem s castym nocnym jedenim sa vyriesil a on sa teraz furt budi pre daco ine, ach jaj

stvornozkovanie mu ide kazdym dnom lepsie, uz prejde tak 1,5m, a naucil sa hovorit baba baba, tak ked v noci place tak zapaja do placu aj baba baba 😀 😀 😀

dora01
6. jan 2009

alica, ja som praveze dost prekvapena z toho snehu a kociku, som si myslela ze to bude horsie, my mame Peg perego centro, taky mestsky kocik,sportak, predne kolecka su otocne daju sa aj zacvaknut aby sa neotacali, dnes sme sa zase motali po vinohradoch, po takych zavejoch sme chodili a bolo to uplne v pohode. 🙂

alica147
6. jan 2009

hm,tak to máš super,ja som miestami musela ísť po ceste 😝

Miruško už spinká, dnes spal 3X30min,no hruza,asi si ma chcel užiť 😵 inak nám ako idu zubky sa tiež hrozne pokazili nočné spanie

dididi30
6. jan 2009

caute 😀

radka, my mama baba tata a a a a ako prve bolo brrrrrrrrm 😵 nenormalny slovnik 😎 ale to urcite maju aj ostatne babatka, len nik sa neprizna 😉 😀 😀 😀

my cez den spinkame krasne, totalne sa polepsil, som zvedava do kedy 🙂 , no a od vecera do rana spime dlhooooo 🙂

bozenko ale nas tie baby obmedzuju, uz tu ani nechodia, jarka, lucia.....no hruza ☹ hadam su ok a ked budu mat viac casu , sa ozvu 🙂

alica147
6. jan 2009

no ktovie čo je s nimi,možno maju pokazené PC 😖

my tiež blaboceme kadečo,najviac ta ta,jaj jaj,ba ba alebo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa do rytmu 😀

lucia31
6. jan 2009

didi, telepatiaaaaaaaaaaaa 😀
uz som zacinala mat vsetky mozne priznaky abstaku z nedostaku konika, tak som dobehla 😀
juj, chybate mi babulky zlate, ale prave ma postihla sijacia mania, tak miesto za PC sedom za sijacim strojom 😝 😀
ja som uz povestna tym, ze ked ma nieco chyti, nejem, nespim, len sa tomu venujem a ked ma to prestane bavit, tak smola 😉 napriklad teraz by som uz kolac neupiekla ani keby... 😝 😀
zajtra ideme do poradne, tak dokoncujem Tamare tuniku, nasla som paradny cisto z vlnenej latky sal,znackovy, kvalitny, ktory ale u nas nikto nenosi, lebo je nejaky kratky, tak som ho postrihala Tamare na satotuniku 😉
potom ju odfotim..
alica, ako v praci? moc som na teba myslela, didi, aj na teba 🙂 ako sa vam dari?ale urcite paradne 😉 .

alica147
6. jan 2009

no luciiiiiiiiiiiiii ahooooooooooj,čo sme sa vás naspomínali aj teba aj jarkutá sa nám stratila,aspon že vieme už ty si ok,len v mánii 😀 šijacej

ja v robote ok,ako keby som ani neodišla,ešte aj pacientov som polovicu poznala šak dobrí holuby sa vracajú 😀 😀 ale stráááááááááááááááááááááááášne smutno za Miruškom,ten to však zatial zvládol na jednotku

alica147
6. jan 2009

luci šiješ plienky a vložky čooo? 😀

erika26
6. jan 2009

aj my rozprávame, vovoríme ba, va a čo ma najviac potešilo aj ma. No zatiaľ sa to malej nepodarilo spojiť. Ale v poslednej dobe sa naučila, že si nazbiera slinky v hrdle a hovorí také francúzske "r". Možno to nirkomu pripomína kloktanie ale mne r, no nenadarmo, keď mama je francuzštinárka 😀 😀 😀 😉
Dnes v noci sme už nemali ten brutálny plač, už to bolo v poho ale pili sme z prska asi 4 razy, čo už 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre