Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
31. jan 2009

zuzka, no vraj ked detoxikujes telo tak po tom sa ma par dni jest mixovane....ale to je asi len v tedy ked detoxikujes len so zeleninou a nic ine, okrem toho....teba sa to netyka 😉

emmillya
31. jan 2009

ahojky 🙂
nejako mi dnes nevyslo pisnut, tak aspon tak narychlo 😉
adi -kukla som fotecky - kraaasne cokoladkove ocka ma Mirusko 🙂 no bude to iny balic 😀 😀
gali -ty tak seriozne detoxikujes a tak a ja sa furt neviem nakopnut ani len aby som tolko nejedla 🙄

inak my s jedenim bieda ale mlieko fici jedna radost 😀 uz som dnes skusala aj tu pohankovu kasu s bananom -luckinu ale moc ju to nenadchlo 😝 tak sme mali francuzaky tak na nas cucala ze som jej popucila jeden zemiak a ten jedla potvorka 😀 tak asi len jej nie je po chuti 😀 😀

zuzpolka
31. jan 2009

didi, nooo ked tam take niečo mam tak nech to kludne vylezie 😀 😕

dididi30
31. jan 2009

alic sak aj ja chcem nejaku drastickejsiu detoxi, ale ta je zatim ok...nevadi nikomu, iba nas posilny 😉
a tak rano jedavam vlocky, lebo podla segrinho lekara by sme mali vsetci surodenci chodievat na kontrolu, mame na to velky predpoklad.... 😖

emmillya
31. jan 2009

inak hodila som az 😀 dve fotecky 😝 😔

lucia31
31. jan 2009

didi, asi musim poriadne rozpustit tie mydlove vlocky a ak je moc husty, tak ho zried....tak som rada, ze si rada, ze si dobre vyprala 😀
co sa tu detoxikujete?...ja sa budem, ked zacne rast zihlavka, pupavka a tak..pojdem sa past 😀

dididi30
31. jan 2009

emili, no hej ale aj sa nadzgam , neboj 😅
no pozri ak ti chce miecko a vypije ho dost tak je to len dobre 😉
ja som malemu kupila umele miecko hipp na dobru noc, je to ako taka krupica, tak preto som to namiesto kase kupila, maly moc nevypije no ledva 60 ale predtym spapa celu vyzivku tak je dobre 😎
a to nebojaj, ja tiez nasmu sem tam svacnem nieco do pusy co jeme aj my, lebo to dieta vidi a chce to co aj ty jes, neboj maju dost rozumu 😀

zuzka, sak ja pisem,ze radsej nech tam nic nake nemas, to bud lepsie .....ale ked nahodou tak nech to ide von, hnusacisko 😀

zuzpolka
31. jan 2009

jeeeeej alicka diky 😅 aj mne sa lubi preto sme ho hned postavili aj ked sa tam ešte nehra 😀

alica147
31. jan 2009

adi ahoj dík, no aj Sonička je roztomila s tými sponečkami 😵 😵 hviezdička 🙂

dididi30
31. jan 2009

emili, joj zlata je malicka, tie ocka modrucke a nostek 😵 😵 😵

luci, niejako ten slyz poriesim 🙂
tak nech ta niekto odfoti ked sa budes past 😀 😀 😀 aj ja chcem zihlavu , ale alic povedala,ze neskor, snad mi da vediet presne kedy zacat 😉

alica147
31. jan 2009

jasne pri prvom ubudajucom mesiaci na jar 😉

dididi30
31. jan 2009

emi a vobec nieje vidiet ,ze mala kiahne, no super....mas pokoj 🙂 aj malicka 😉

dididi30
31. jan 2009

babulky ja sa lucim..

dobru nocku vam prajem, som rada,ze som si s vami pokecala, je mi lepsie 😀 😵 😉

alica147
31. jan 2009

pri ubudajuciom mesiaci treba robiť očisty vtedy sa organizmus lepšie zbavuje toxínov a pri pribudajucom sa zasa lepšie vstrebávajú výživné latky vtedy si treba dopriať samé zdravé veci 😵

alica147
31. jan 2009

dobruuu didi

zuzpolka
31. jan 2009

dididi dobruuuuuuuu 😉

emilly jeeeeej chutnučka je Sonička 😅 take slniečko 😉

dididi30
31. jan 2009

alic takze teraz mam co robit, to prve ci druhe? 😀

emmillya
31. jan 2009

no furt jej tie sponecky padali ked sme sa fotili ,ved to len take paperko ma na hlavke 😀
adi, gali -dakujem za pochvalu 😉 🙂

zuzpolka
31. jan 2009

halo halo..... už ste všetky zmizli??? 😕
idem aj ja už 🙂 dobruuuuuuu všetkym 😉

emmillya
31. jan 2009

zuzi vdaka -ja sa este furt spamatavam z toho vasho videa 😀

zuzpolka
31. jan 2009

emmily nie je zač 😉 😅
a prečo??? 😕 je to take nerealne? 😕 😅

emmillya
31. jan 2009

no je to realne ale u starsich deticiek... 🙂 vikinka vyzera fakt ako rocne babo 😀

zuzpolka
31. jan 2009

ja som si už zvykla 😅 ani si neuvedomujem že ma len 7 mesiacov 😕 😅 ona aj vyzera na viac...asi bola v brušku moc dlho 😨 😀 😀 😀

ale ved viacery tu už tak krokuju 😉 🙂 a skor či neskor začnu všetci 😅

alica147
31. jan 2009

išli ste spať alebo študujete magazín luna? 😀 😀 😀
idem teda aj ja do haján malý bo luž 700x hore asi ma volá k sebe pa pa doru noc 😔

emmillya
31. jan 2009

adi hej kuk som na magazin luna, ale uz sa mi nechce citat , dobru noc 😉 🙂

alica147
31. jan 2009

😀 😀 😀 pa pa

graziela
1. feb 2009

Dobre ranko 🙂 Tak ja som tu dnes prva, waaaaw...to sa mi snad este nikdy nestalo...Kde ste vsetky, varite asi obediky, vsak? Ja tiez peciem kuriatko, ryzu uz mam, aj polievocku, esteg dovarit rezanceky, Jurkovi zemiaciky a hotovka...teraz mi Jurko spinka...
Babenky, ja uz mam 3.den kramy, ale stale dost silne...pamätam si po Saskinom porode som mala 1.kramy tiez dost silne, ale to som menstr. hned po 600-nedeli..je toto normalne? Dufam, ze dalsie a dalsie uz take nebudu... ☹

kostri
1. feb 2009

helou 😉
no nejak to tu vazne 😀
my sme varili svieckovu a masovu polievku a hanka mala masko zemiacik karfik petrz porik 😉

katka kuk som cera foto ako stimulovat plochu bradavku,ale mala sa aj tak nechytila ☹

noc sme mali celkom fajn a posledne dni si vsimam,ze ked dam malej papat z laveho cicika,tak sa zobudi po hodine a ked z praveho tak po troch-styroch? 😕

grazi,sisky zblajznute? 😀

ja som dnes piekla jablcnik,taky jako pyte,ale zas som si ho vylepsila 😉

emily sonicka ma pekne sponecky 😀 a mailova adresa nefunguje 😒 😕

andy aka bola noc?
krazu a vy?

grazi a tie kramy nevjem 😕 som este nemala..kamoska dostala po porode asi na druhy mesiac a mala velmi nepravidelne,raz silne raz slabe.. 😨 brnk gyndakovi,ci je to normal
ja som aj po porode velmi krvacala a dost slho,aj ked sa hovori,ze po cisarskom by sa tak dlho nemalo,no povedala dr.ze to ok

maminkamajka
1. feb 2009

Ahojte tak ja teraz neviem či som Vám sem už písala alebo nie 😒 😀
Mám najmladšiu Lauriku júnovú tak sa pripájam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre