Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
12. jan 2009

ahojte 🙂

Leni dík 😉

aj my sa pripájame a gratulujeme oslávancom hlavne našemu Thomaskovi a lilke dufam že sa ostatní nenahnevaju ale ked sem moc nechodia tak ich moc nepoznáme,ale aj im jasnačka 😵

alica147
12. jan 2009

zazi Lilka je roztomilá 😵

dididi30
12. jan 2009

jej alic ahoj
tusim sme tu uz len my dve, ostatne asi kupu 🙂

my uz hajame a bez problemov, zato cez den je to bida on je nauceny hajat vonku v kociku a ked sme doma on vydrzi nespat, od 7 do 12 hodiny potom schrupne pol hodky a ked ideme vonku, tak spi aj castejsie, chudiatko, cela tamca, tak nespala tiez, od roka vobec, tesim sa 😝 🙄 😀

a vy ste co porabali? mirusko co? a ty , uz je to lepsie, zvykas si?

dididi30
12. jan 2009

jaj a dik za gratulaciu 😵

alica147
12. jan 2009

joj notak ved hej šak čo mi iné zostáva ale smutno mi je stále.Miruško nejako menej spí cez den ked som neni doma a zlatý je jak sa teší ked prídem ;dnes sme boli s mamouv tescu a išla som ešte kupiť zápalky tak normálne plakal ked ma nevidel a ked ho mama otočila ku mne tak už bolo ok 😵

dididi30
12. jan 2009

alica juj 😵 vies co, aj nas tak, boze ked sa s nim niekto hra alebo je pri nom a ta osobka sa vytrati, tak koniec, spusti plac, ale sak to je dobre, si nas uvedomuju 🙂
no a on uz citi,ze sa nieco deje, tak ked ta vidi, chce ta mat stale na blizku, jaj az mi slzy vysli 😢 😀 😀 😀

mmona
12. jan 2009

aj my už spime som zvedava do kedy ☹

vanilka32
12. jan 2009

ahojte stalice 😎 kupali sme veru aj my dnes vecer, a uz Simonka krasne spinka. Dnes bola veelmi dobra, doma spala 2 a pol hodiny zazrak, tak mam aj navarene na dva dni 😀

erika26
12. jan 2009

didi aj my sa pripájame ku gratuláciám Thomaskovi 🙂

alica147
12. jan 2009

didi nebud smutná ešte aj ty stačím ja 😝
tak si stále opakujem dokola že sme nemali inú možnosť a že vlastne možem byť rada že ešte mám robotu,že dostanem každý mesiac výplatu na hypoteku a že malý je doma v teplučku so svojou babkou ktorá je naozaj starostlivá a nemusím ho vláčiť po jaslách a sú aj horšie veci na svete no tak to tak po tej racio stránke nie že by to nejako brutál fungovalo ale aspon už nerevem kade chodím 😝 ale dík za empatiu

dididi30
12. jan 2009

erika dakujeme 😵

mmona a co to? nespinka ti v noci?

vanilka, my sme dnes dopapali, mali sme od nedele 😉 a ze stalice 😀 , no budte radi, bo niebyt nas tak nas tu zrusia 😕 😅 😀 😀

alica147
12. jan 2009

ináč som strašne na seba naštvaná,celý den som sa snažila jesť s mierou a teraz som zožrala dva paštekové chleby,no som normálna? 😠

vanilka32
12. jan 2009

alic, ja vzdy pastiku dojedam po muzovi, on si tak decentne natiera na chlieb a ja mam rada ked ta pastika z chleba tecie 😀

dididi30
12. jan 2009

alic presne tak, ma dobru starostlivost, ti poviem ja by som maleho tiez nechala len mame alebo svokre , no este svagrinej inak nikomu, ostatne to je nezodpovedne 😀 😉
ale sak neboj uzijeme si vnucat, az nam na nervy pojdu 😀 😀 😀

no ja si dopijem caro a pojdem do hajan, som nejaka utahana 🙂

dididi30
12. jan 2009

alic aj ja som zozrala 2 chleby , maslove, ale to asi pred dvoma hodinami 😀 takze uz len to caro bez cukru 😅 , ale tiez mam dni neboj, pazravim aj vecer, jaj sak zijeme len raz, lenze ja chcem dost do nitry kocka 😖 😀

alica147
12. jan 2009

no šak ja som tiež jak tá vanilkina pašteka pretekám z oblečenia ale inak vanilka ja tiež tak,kupujem tu francuzku v čreve a to si aj 4cm na výšku nagebrím,mnam 😀 😀

vanilka32
12. jan 2009

alic nerob chutky uz som si zuby umyla nejdem do komory!! 😀

zaza_na
12. jan 2009

caute 😉
ideme kuk telku, ale predtym som este prisla kuknut, ako sa mate a co mate nove 🙂
dakujem za pochvalu 😝
alica, myslim si, ze to zvladate skvele. a neboj, Mirko si aspon zvykne viac aj na babku a bude to len dobre. a ako si sama povedala, vsak nie je s cudzim clovekom 😉
nasa Lili ma teraz take obdobie, akokeby ma potrebovala mat takmer stale an ociach. a so zaspavanim je to tragedia. nemoze ju uspavat nik iny, len ja. ani manzelovi sa nejako moc nedari. spusti rev a nezastavi sa, kym nepridem ja 😖
sme ju vcera nechali s babkou, ked sme isli do kostola a mala za ulohu ju dat spinkat. sme sa vracali a kyvali nam v okne. jasne, ze nespala. lebo vraj nechcela 🙄
babka je na nu moc makka. nevie byt razna. len by ju na rukach nosila a mojkala. moja maminka je razantnejsia. darmo, 5 deti odchovala a 4 vnucata ma 😀 babka (manzelova mamina) mala dve deti a Lili je jej prve vnucatko 😝
ale vsak ona sa nauci. ju budeme karhat, ked bude Lili rozmaznavat 😀

dididi30
12. jan 2009

zazi tak moja svokra ma uz 4 nucata a veru donutit spat nevie, ona robi to co deti chcu, no neva, sak nas vidi par dni do roka 🙂

tak ja idem z netu, dobru nocku 😎

alica147
12. jan 2009

didi dobru,ved ja sa čo chvila tiež poberiem,včera som nevedela zaspať,ešte o pol dvanástej som bola hore a ráno infarktové stavy 😝

zaza_na
12. jan 2009

didi, thomasko je taky zlatucky. tie fotky v posteli su velmi podarene. tak sa pekne smejka. a ako krasne sedi na nocniku. no sikovny je 😉

zaza_na
12. jan 2009

a dobru noc didi 🙂

megi76
12. jan 2009

Ahojte, prijemny vecer vam prajem alebo uz a dobru noc? 🙂

Didi, Thomasko uz stoji????????????????? uaaaaaaaaaaaaaaaau, to je sila!!! Aj Tamarka bola taka sikovna?

zaza_na
12. jan 2009

jej, megi ahoj 😉
este stale mam od teba IP. nezabudla som na teba, len sa nejako nedokazem k tomu dostat doplnit do tabulky 🙄 ale zajtra to uz spravim 😝
a kde ste vsetky? uz spite? tak dobru noc vam prajem 😉

bobooo
12. jan 2009

😀 ahojte baby aký máte názor na chodačku? a asi od ktorého mesiaca veku dieťatka ju používať bez obáv? 😉

mmona
13. jan 2009

dobre ranko spinkali sme konecne v pohode dufam, že to nezakriknem. Zaspinkal o 19.30 a zobudil sa o 23.30 sa napapal a vstaval o 5.30 a uz sa mu nechce. Prvi krat po 6 mesiacoch som sa vispala.

pondelok
13. jan 2009

ahojte i my sme dobre spali od 19.45 do 7 najedla sa a potiahli sme do 8,30
dnes ideme do poradne tak poobede napisem co mame nove,
boboo no je tazko s tou chodačkou, kazdy ma iny nazor, ja som proti, ale kamoska mi vcera ukazalo jednu vec, ktore podporuju chodenie, je to od 9 mes. vlastne je tam rucka a on to ako keby sam tlacil, a uci sa pri tom chodit, pozrem link, a neskôr hodim, jo?

kikaamajko
13. jan 2009

Čaute, no hanba nám, boli sme až na druhej strane 😝
U nás je zase krásne, milujem inverziu 😀 😀
mmona tak super nech sa to zopakuje častejšie 😉 Ale neteš sa aj ja som to vravela pred mesiacom že konečne som sa vyspala, normálne sa mi podarilo dakedy aj 4 hodky vkuse, ale už je to dááááávno preč. ☹
Dneska bol dokonca zase v noci hore od 00 - do 2 😠 A to som ho už o 22 kojila , potom ešte 4, a o pol 6 mi zvonil budík.
A dneska si berieme príklad z Thomaska a nesoíme vôbec, ani tú svoju pol hodku 😝
Mišk kedy nastupujete na tú lyžovačku?
Andrejka ja som s malým stále a nemôžem odísť z miestnosti, ani z dohľadu, asi sú v takom veku. Čo už.Ved je to koniec koncov krásne

pondelok
13. jan 2009

Aj nasa ma take teraz obdobie ze kedma nevidi, spusti plac, tak vzdy jej spievam, alebo hovorim, ze kde som a co idem robit, popriade ked sedi vtej stolicke tak si ju tam beriem kde idem 😀
Na lyzovacku ideme buduci tyzden, este potrebujeme kupit prilby na hlavy, zatial sme nemali no vsetci to odporučaju, ale ideme len niekde tu, rada by som sla do Tatier, no este sa bojim, ze ako mala, tak ideme asi na Mojtin, je tam krasny penzion,ktory je pri vleku. Babule dnes vecer idem na spinnig, uz som schudla 4 kg od 6.1 mam kvazi dietu, keby to takto dalej slo tam mam zachvilu postavicku naspat 😀 😀 😀
Uz mate vsetky svoje kila dole, ci kaslete na to?

kostri
13. jan 2009

servuste detusky prndusky 😀
vcera sme boli v sali,kuknut kamosku,ma trojmesacnu dcerku a ma skoro tolko kilov ako hanka 😀
my spavame teraz v dvoch pyzamach,lebo je tu kosno a byvala taka studenkava rano.inak posledne dva dni zas spime na figu,teda nie dni ale noci 😀
hanka vie tapusky,tak tak selijak,baram baram buc 😀 😀 co ani neviem kedy sa naucila 😀 minule som ju to isla ucit a ona sa vyskerila,naklonila hlavicku a buc 🙂 a rehotala sa jak diva 😀
sa tiez snazim krotit s tym jedenim,tak uz vecer nejedavam..no tak som vcera sprasila sakel krekrov a prehodila som to s karamelovymi cukrikmi 😀 😀 😀 to uz bolo lepsie?!?!hihi
gali,karo bez cukru??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 nevsimla som si kde si mi odpisala,tak sorac,ze som ta podozrievala,aj ked som ta citala poctivo 🙂 nenasla som 😉 ale to je dobre ze uz je dobre 😉
leni,napisala som si na papierik,muzovi podam vecer spravu,zas bude cely bez seba 😀
katka,dik,no sa tesili baby ze som tu 😀 aj ja som sa tesila,ze sa tesili 😀 muzovi som pysne ukazovala,co ste napisali 😀

vsetkym vcerajsim oslavencom hanka posiela bozteky a ja tiez 🙂

aj dnes su nejaki?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre