Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
24. dec 2008

Jaruška aj tebe aj tvojej krásnej rodinke a darčeky krásne aj ked tie naj sme dostali predčasne v juni 😉 😉
a v Nitre krásne sneží 😀

lucka36
24. dec 2008

ahojte
S Natalkou Vam,Vasim deturencom a ockom chceme zazelat pokojne,vesele sviatky plne radosti,ktoru Vam deticky urcite budu robit,nech ste vsetci zdravucki a veseli 🙂

kostri
24. dec 2008

jaj este som tu 😀 este spi 😕 a v noci ani nahodu 😒 😀 ali aj u nas snezi 😀 a dakujeme 😉

lucka,stastne a vesele!!! 🙂 🙂 🙂

alica147
24. dec 2008

Mirko spal od desiatej do pol jednej,tak teraz pojde asi o chvilu dam mu papu a ešte si pospí hadam do večeri 🙂

kostri
24. dec 2008

ooooo 😲 tak presvihol hodinu a pol 😀
no ja neviem ci ju na noc nebudem davat do fusaka do postielky,otvorim okno a nech spi 😀 a ja pojdem vedla do izby 😔 ☹

alica147
24. dec 2008

no už spí tak dufam že teraz mu hodka bude stačiť aby zase neponocoval 😝
idem asi nachystať stol do kuchyne 😉
a vy ste ako na tom?kde je didi?

kostri
24. dec 2008

my mame setko nachystane..len tato tu neni 😢
hanka je uz hore 😉 tak teraz naozaj papa 🙂

zaza_na
24. dec 2008

caute maminky s detickami! 😉
v poslednych dnoch nestiham takmer ani dychat. tak ja len na skok:

Hojné požehnanie vám nesieme,
Šťastia a zdravia vinšujeme,
Zďaleka ideme,
Novinu nesieme - vám povieme:
Boli sme v Betleme tejto noci,
Videli sme dieťa z Božej moci:
Jozef ho kolembá
Mária mu spieva bez pomoci.

Anjelsky krásne Vianoce a čertovsky dobrý rok ... želajú

Lilianka, Zuzka a Tibor 🙂

A este skore uzdravenie vsetkym choruckym a vsetko najlepsie vsetkym co oslavuju nejaky sviatok (vymesacie...) 😵

greguska
24. dec 2008

my sme boli ráno ešte v obchode, ale len tak v rámci prechádzky, maťko pospal hodinku, potom ešte zdriemol svoju polhodinku aj s mamou 😉 od druhej sme hore, tak mi to tak vychádza, že na večeru bude spať 😉 však uvidíme.
už sme obvolali celú rodinu, smsky poslali, bo mama tento rok nestihla pohľadnice napísať 😝

tiež ešte stôl musím dochystať, maťkovi niečo krajšie na oblečenie, však nech nejako vyzeráme nie ?

dididi30
24. dec 2008

ahojte

my budeme vecera taz o 6 na vas cas o 7 lebo ja mam o 5 lekarku, no sila co 😀 tu maju vianoce zitra 🙂

inak my sme boli s drobcom 3 hodiny vonku, nakupovali sme a sliedili po vypredajoch a cely cas thomasko hajuskal a ked sa zobudil bol zlatulilinky ani nepipol, zeby zmena? 😵 😅

adi kuk 😀

jarkuska, dakujem, za chvilu tam idem 😉 a predstav si aj kapustnicu citim 😀 😀 joj fajny smradik 😵

tak dobru chut vam prajem, a som zvedava co ste podostavali🙂
ja viem o vsetkom, totizto som dostala peniazky a kupila si co som chcela, teda konktretne od mamgelika...od ostatnych budem mat prekvapko 🙂 😵 😀

tak papa, cmukypuky 🙂 😀

belka
24. dec 2008

4






ahojte,
prajem Vám Veselé Vianoce plne pohody, radosti, darcekov.... 😉
My sme uz po veceri aj darceky sme rozbalili ... manzel musel ist do roboty, takze teraz oslavujeme uz iba my dvaja sami.

alica147
24. dec 2008

ahojte 😉
belka a čo si dostala? 🙂

ja som dostala novýýýýýýýýýýýýýý foták 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 teším teším 😵

zuzpolka
24. dec 2008

ahojky 😀
tak aky bol ježiskoooooooo????? 😀
Viki ani nedychala kolko hračiek dostala 😅
baby nam od 4-tej nejde TV 😠 😠 😠 a tak som sa tešila na tie programy ☹
prajem vam všetkym ešte krasny vianočny večer 😉

zuzpolka
24. dec 2008

alicka tak ti predsa doniesol ježiško to čo si chcela? aj mne 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiii

dididi30
24. dec 2008

ahojte 🙂

aj my sme rozbalene, tamca je stale pod sromcekom, neviem skoncit s rozbalovanim 😅
thomasko s nami neveceral, lebo bol unaveny, tak zahajal......no neva nabuduci rocik 🙂 a darceky si rozbali zajtra, ako anglicania 😀

ja som stihla aj tu astmaticku a dokonce mi dala injekciu proti chripke 🙂
no a mala som vysoky tlak, 145/95, zeby to bolo vianocami? 😀 😝

inak ja som dostala kavovar 😵 sa tesinkam 🙂

tak prijemny vecer 🙂

zuzka, pridi k nam, nam telka ide a to sme v anglicku 😲 😀 😀 😀

zuzpolka
24. dec 2008

dididi, aky kavovar si dostala? my sme švagrinke kupili dolce gusto 😀
už kašlem na TV ved asi ja popoluška mi skončila, a dostala som novy notebook tak sa aspon hrajkam 😀

alica147
24. dec 2008

Miruško celu večeru premrnčal,nejaký bol z celeho večera vykolajený a už dávno spinká

zuzi hej,krásny fajný som dostala to sa budu robiť koláže 😀 😀 😀

dididi30
24. dec 2008

my mame bosh tassimo 😉 mal velmi dobre hodnotenie,tak preto ho tato kupil 🙂

zuzka, ja som dostala notebook minuly rok 😉 uz by som aj mala vymenit, nie? 😀
tak na druhy rok mozno 😀 😀 😀 ale nie, naco staci mi tento 😉
radsej nejake auticko, no niesom vobec narocna 😅

alica147
24. dec 2008

didi aj ja na rok kupim autíčko ale Miruškovi 😀 na ine mi nezostane 😀

megi76
24. dec 2008

Ahojte, stastne a vesele Vam vsetkym prajeme !!! 🙂

Ako ste vsetky dopadli? Nam sa pokazili ziarovky a nesvietil nam stromcek :((((( Som bola maximalne nestastna :( Ale inak ok, vsetko prebehlo tak ako malo, mali sme veela darcekov 🙂 Maly dostal lampicku, pyzamko, maňusku 😀

zuzpolka
24. dec 2008

dididi teda nie si fakt naročna 😀 no ja novy notebook už mam tak tiež by sa zišlo teda autičko 😀 😝
skusim napisat ježiškovi 😅

alica147
24. dec 2008

megi nebud z toho smutná su aj horšie veci 😉

zuzpolka
24. dec 2008

inak ani Viki s nami nebola pri večeri 😖 trošku si zdriemla ale potom sme všetci spolu rozbalovali darčeky 😅 juuuuuj tak sa tešila 😀 a ja s nou 🙂

megi76
24. dec 2008

Alica, ja viem, ale som sa tesila, ze ako maly zareaguje na stromcek, ze urcite bude kukat a teraz toto :(

alica147
24. dec 2008

ved ešte su aj tak maličkí,na rok su pekne kupiš nové a to už budu viac tomu rozmieť 😉

megi76
24. dec 2008

No jasne, kupim rovno dvoje 😀

alica147
24. dec 2008

jasne my máme tiež jedny v zálohe 😀

megi76
24. dec 2008

😀 pre istotu 🙂

zuzpolka
24. dec 2008

no vidiš alicka jedny v zalohe to je napad 😀
no ale my robime stromček skor ako na štedry den tak keby niečo stihame kupit nove 😅 😕
muž mi išiel dole k svokrovcom zobrat dvd popelku 😀 dobre som s tym vybabrala čo? 😅

alica147
24. dec 2008

hej 😀 a ty čo si dostala pod stromček?

zuzi,didi kam ste sa vyparili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre