Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
8. feb 2009

tak dobrú dievčatá,
ja ešte aspoň hodinku musím vydržať, bo maťko mi určite neurobí radosť a nepôjde skôr spať 😉

dididi30
8. feb 2009

jaj mati ja si ta furt mylim s lenkou 😀 😀
tak aj jarka bola zvedava, ale to zo zartu neboj 😉 🙂 😀
matko nech ide hajuskat, nech dovoli mamicke si nozky vylozit 🙂

tak dobru nocku 🙂

krazu
8. feb 2009

didi, ved som mu aj dala normalny smotanovy jogurt 😀

zuzpolka, no sak sa uz dako len dockame toho leta a slniecka a vody 😵

kostri,no zatial jedine co mu nechutilo bol hrasok, inak peke spapa vsetko. a hanka je teda pekna papkacka 😀 😵 😵
a este mi poradte, s cim mam robit cestoviny, ja dako nemam inspiracie

lola11
8. feb 2009

dobru aj my uz ideme zalahnut -dufam, ze maly mi nezopakuje to co robil minuly tyzden - sa zobudil na prsko a potom 2 hodiny nespal - hral sa, rozpraval si a buchal nohami o madrac ☹ ☹ Dva dni po sebe!!!Ale asponze neplakal, ze? Dobru babeny.

zuzpolka
8. feb 2009

dobru nocku baby, ked už odchadzate 😉 😅
ja som sa osprchovala, tlačim chrumky do seba a idem asi kuk tv 🙂
tak pa pa

zuzpolka
8. feb 2009

baby už davate cestoviny? 😕 🙂 ja som kupila minule bezvaječne sliže a asi jej tiež skusim polievočku s tym dat 😨 😅

tak dobruuuu už naozaj 😀

alica147
8. feb 2009

ahojte, ja nejako nestíham, som sa dnes zastavila až teraz večer ešte som mala kopec žehlenia

zuzi krásne fotečky Viki je proste hviezdička 😵

didi ty si podarená jak furt Maťku voláš lenka 🙂 😉

prajeme všetko naj naj oslávencom, zase tu máme nejaké deťušky choré tak nech ich to rýchlo prejde

krazu no neviem zatial to ešte necháme tak prípadne bude Miro ked bude mať volno sám s malým dufam že to zvládnu a keby to nešlo tak poriešime 😖

zuzi ja som malému kupila taký hotový príkrm že bio zeleninka s rajčinovou omáčkou a rezancami, Mirko to celé zlopol tak asi mu to chutilo, ale tuším už dávaju baby aj cestoviny, ja sa chystám už na jogurt tak by ma zaujímali vaše názory že aké su najlepšie

alica147
8. feb 2009

aj Hanulka je krásna s lachtanom 😵 jaruš to kde si taký názov zobrala 😀 😀 😀

alica147
8. feb 2009

no asi tu už nik nie je tak dobru noc 😵 😵

alica147
8. feb 2009

jaj a ešte som chcela krazu jak som ti zbadala novú fotku v pase som sa potešila že budeš mať pridané nové fotky v albume a že uvidíme už aj teba 😀 no ale som sa tešila zbytočne 😝 😀 😀

tak dobruuu

krazu
8. feb 2009

alica, sak dakedy uz foto pridam 🙂 🙂 uz som aj v albume mala, ale potom som to vymazala 😉 😉

baby tak bru noc, ja este pozeram tv

graziela
8. feb 2009

Ahojte,
zasa som tu dnes asi posledna...ale nebudem dlho, len sa hlasim...na predposl. strane som postrehla, ze Kostricka spomina moje meno... 😉
My sa uz mame lepsie, Jurkovi to akosi zazracne rychlo preslo, uz na nom vobec nie je vidiet, ze bol vobec chory...ani nekasle, ani sopliky, tie vobec nemal...zajtra ideme na alergologiu, tak som zvedava a tak sa aj trochu obavam, ako dopadneme...ale verim, ze to nebude ta astma...tak na nas zajtra myslite... 🙂
Inac, konecne som uz dnes docitala tu vyse 800str. knihu, normalne sa mi ulavilo, lebo takto ponocovat, to veru nie je moj styl...ved viete, ako moj Jurko pekne spinkava 😉 😝
No ale idem uz hajat a zajtra si vas precitam, dobru nocku 🙂

dora01
8. feb 2009

ahojte 🙂

graziela, nie si posledna 😉 😀

my sme mali celkom pohodicka vikend, muz zasadroval v detskej vsetky praskliny, kupili sme farbu- zelenu, uz to len vymaluje cez vikend. dnes sme skocili do cukrarne- dali sme si alzirsku kavu a kolcik, maly sa zabavil a cestou spat zaspinkal. ako pisala zuzka, v pezinku pocasie otras, nas skoro odfuklo 😠 😀 , uz aby bola jar, sa tesim.

papa

greguska
9. feb 2009

dobré ránko!

dnes gratulujeme Davidkovi a Lackovi mackovi 😉 Nech sa vám darí !

Maťko mal dáku čudnú noc, každú chvíľu bol hore, taký nejaký nekľudný bol, aj pri mne v posteli sa furt krútil, tak som celá dolámaná. Možno cítil, že tatko nie je doma, ten totiž celý deň "filtroval" tak radšej zostal v robote spať, však pre nás lepšie 😉 Alebo to bolo tým hrozným vetrom, dosť to bolo tu na 7. poschodí počuť.

Tak dúfam, že cez deň bude poslúchať, bo neviem neviem...

Ostatní z klubu, ako ?

krazu
9. feb 2009

dobre ranko 🙂
tak skarede pocasicko je uz aj tu, riadne fuka a snezi 😠

greguska akurat pozeram telerano a davali ze sa dnes v noci sa zle spalo lebo je spln 😉 , maly buntosi uz od piatej 😒 , za chvilku ho pojdem ulozit na jeho prvu polhodinovku

greguska dakujeme

a Lackovi tiez prajeme vsetko naj 😵 😵

greguska
9. feb 2009

zuzi, veru mohlo to byť aj splnom, aj minule to tak sedelo, sa mi zdá 😒

my sme šli spať kolo 21.30, takže vydržal v posteli aspoň do tej siedmej, keby buntošil od piatej, si to hodím asi 😀

tak dobru noc davidkovi 😉

krazu
9. feb 2009

greguska, ked vstal tak som si ho dala k sebe, dala mu hracky a potom nervacila ked sa uz nechcel hrat a zacal sa zlostit ze sa nudi 😝

pondelok
9. feb 2009

ahojte kocky, gratulujeme oslavencom, my sme taky zle spali, stale len tak pomrciavala 😠
co dnes mate v plane? a co dobre varite deturencom na obed? inac tatik nas je chory chudacik, tak nesiel ani do prace, my sa s malou moceme po byte 😀

greguska
9. feb 2009

zuzi,ja to tiež tak robím, ešte ho aj rozbalím, nech si vetrá prdelku a aj mu telku zapnem, tú máme rovno pred nosom nad postelou. ale vydrží tak max 20 minút 😉

greguska
9. feb 2009

miška, my dnes klasika, doobeda vymysľam ako ho zabaviť, on sa ani za svet nebude hrať sám 😀 potom pospinká a ideme do roboty. na obedík dnes vyskúšame kuracie masko so zemiakom, po dlhšom čase doma varené, lebo domáce mi nejako nechce.
nech sa vám tato rýchlo vylieči !

ribizek
9. feb 2009

Ahojte. No, kým som vás včera prečítala, tak som zalomila. 🙂
Gratulujeme všetkým dnešným oslávencom.

Juj, dneska sme mali super noc. /klop, klop, klop.../. Veď viete, ako sme sa budili pomaly každé 2 hodky. Teraz sa o deviatej nakojil, potom o dvanástej, ale to skôr od smädu len pocuckal a zalomil do štvrtej. Ja som sa samozrejme medzitým 2 krát zobudila, zvyknutá vstávať, ale nič. Len som ho zakryla, pomrvil sa a spal. Pred pol piatou sme sa nakojili a spal do pol ôsmej. Ja viem, nie je to ešte celá noc,ale pre mna je aj toto úspech. A hlavne sa zobudil v noci bez toho, aby bola zúrka. Neviem, ako dlho to vydrží, ale hádam to už pôjde len dobrým smerom.

My papáme tiež len plnotučné jogurty. Nám aj tak doktorka povedala. Cez víkend mu tak zachutili rožky, až som myslela, že sa nimi pridrhne. Také kusy si odhryzoval, som mala pocit, že to ani nežuje. 🙂 Keď si pomyslím, ako sa tváril, ak našiel v jedle len nitku mäsa. Nadrapovalo ho ako žabu. A teraz to hádže do seba pomaly lopatou. A chrumky? To sú jeho favorit. O chvíľu už ani mne nenechá. 😝

ribizek
9. feb 2009

Som tak fajne vyspatá a oddýchnutá, že mám stále taký priblblý úsmev na tvári. Asi budem vonku ľuďom podozrivá. 😀

Dievčatá, ako všetky cestoviny dávate deťom? Aj to poriadne rozmixujete?

Inak som rozmýšľala nad tou soľou. Ja mu síce jedlo nesolím, spapá aj tak, ale dneska bol rožok taký slaný, keď som ho ochutnala. Ale už som mu ho netrhala z pusy. Však zasa toľko nezjedol.

greguska
9. feb 2009

jani, tak paráda, nech to matúškovi vydrží !

my sme cestoviny ešte nedávali, tak čakáme tiež na reakcie 😉

pondelok
9. feb 2009

ribizek ja som vcera davala cestoviny, tie pismenka co sa davaju do polievok , uplne som ich uvarila do makka a zjedla to v pohode, som jej dala k tomu zeleninu rozmixovanu, ale ti pismenka som nechala cele, no tato je uplne det, mi tiez nieco teraz porobime a cca o 13 chodime von, pojdem kupit masko do fazulovej polievky, tu si zela tatino, tak co bych nespravila 😀

wien
9. feb 2009

ahojte. my sme s mangelom totál grogy a marek nič 😅 bodaj by to tak zostalo. za sebou mám noc otras, stále som kašlala, aj som sa budila stále so strachom, že zobudím drobca, ale ten spinkal až do 4. to sa zobudil, napapal a spal do 6. chcela som ho ešte umlčať mliečkom, ale nedalo sa - síce vycucal, ale museli sme aj tak pred pol 7 vstávať 😝 teraz som ho uložila, ale občas ešte zakvíkne, evidentne sa mu až tak spať nechce. ale však on o chvíľu vytuhne, keď je ticho.
ja chcem začať s jogurtami tento týždeň. som mu už skúšala dávať aj keď som ja jedla, chutili mu. a teda fakt neviem, kde tá ktorási doki vyčítala, že malé deti majú jesť nízkotučné jogurty. no fuj. také ani ja nejem, však to s mliekom nemá nič spoločné. ani activiu dávať nebudem, len ak bude mať problémy s kakaním. veď je nízkotučný, nie???
cestoviny som ešte nedávala, len raz v poháriku, ale asi kúpim a skúsim. rožok mu dávam občas ožužlať, mopc toho nezje, ale aspoň sa zabaví.

wien
9. feb 2009

no a všetko naj dnešným oslávencom som zabudla 😠 😉
neviem, ktorá ste dávali hrášok - aj ja som dávala a predtým som ho odšupkovala. bol sladučký, tak ho marek baštil aj s inou zeleninkou bez problémov.

lola11
9. feb 2009

ranko, vsetko naj oslavencekom - nech su hlavne stale zdravucki 🙂 🙂 🙂

didi, prosim ta este vcera som sa ta chcela spytat, ale sklerozka zaucinkovala - ty varis malemu ten sladky zemiak, ze? S cim mu ho davas? Na sladko s ovocim alebo so zeleninkou? Som ho v sobotu kupila a chcela by som ho vyskusat.

inac aj ja pozorujem, ze okolo splna mi maly spava horsie ☹ ☹ No a uz zacinam pochybovat o tej teorii, ze cim lepsie a dlhsie babo spi cez den tym lepsie v noci. Do minuleho tyzdna to tak bolo, ale potom Kristianko spal cez den 2,5 hodky, druhy den az 3 hodky vkuse poobede. No a potom sa v noci zobudil a nemohol zaspat 2 hodiny!!Moze to byt tym? No neviem, mozno sa mu meni spankovy rytmus alebo co.

krazu
9. feb 2009

cestoviny: ja som kupila take vrtulky a po uvareni som ich pomackala vidlickou, takze boli take velke ako pismenka, nabuduce uz uvarim tie a bude bez roboty 🙂

dnes bude mat hippku kralika so zemiakom, dnes nevarim 😀 😀

dora01
9. feb 2009

ahojte mamulky a dtulky 😀

tak spln bol 😠 😀 , nas tiez posledne dni okolo pol piatej buntosi, vstane pisti, drzi sa mreze, polozime a tak dokolo, zaspi na 5 minut a zase, dnes sme sa s muzom v noci nasmiali, pistal a do toho hovoril bobo bobobo bobobooooooooo 😀 . no spln skoncil tak hadam uz nebudu take ceremonie 😉

dakujeme za gratulacie, vsetko naj davidkovi, nech robi rodicom len radost 😵

wien, ten kasel poznam, ja vecer spim v obyvacke, potom dojdem do spalne ked maly prvy krat place, , ale uz ma to prechadza, len muz furt, ze mam ist k doktorke 😅 , ale mna k dokimu nik nedostane, to by som musela mat aspon teploty, vsak co by mi dal, kojim aj tk nic nemozem, tak varim lipovy caj s medom 😉

dora01
9. feb 2009

dens mame kuracinu, mrkvu, petrzlen hrasok, zemiak

cestoviny, som kupila take drobne, velkost a tvar ako ryza, tiez ich nemixujem

jogurt, ja si myslim, ze nizkotucny je humus, umele sladidla fuj,, ja som este nedavala, ale budem davat plnotucny, cucujem sa, ze niekomu tu doki povedala, ze niizkotucny 😕 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre