Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
10. feb 2009

grazi, ja by som tiez chcela a bola by som spokojna keby maly ostaval s muzom 😉 ale neda sa a musime to riesit takto, no co uz, este mame tri tyzdne tak dufam ze bude uz dobre

krazu
10. feb 2009

a aby som nezabudla 😉 Jurkovi vsetko naj a hlavne vela zdravicka 😵 😵

zuzpolka
10. feb 2009

😲 a kde ste všetky? 😨
aaaaaaaa už viem,,,,, dnes vam začina ordinacia čoooooo??? 😀 tak čakate pred TV aj s pukancami 😀 😀 😀

dididi30
10. feb 2009

lenka, urcite ste s tym pocitali, ze nejake prasce nezapanu, nie? no sak neva, vrati sa vam to aj tak 😉
no bodaj by to boli u marianka zubky, ako baby pisu, joj dufam,ze my tak nebudeme mat, kedze ziadne nemame
☹ a pocuvaj co neskusis tu calendulu vulgaris ci ako sa to vola, tie homeopatika na zubky, to je vraj aj na dobre spanie, ja to kupim, ked pojdeme autom na sk, nech to chuda vydzri 😖 ale vraj niekomu to nepomohlo, no uvidime 😉

zuzka, takze usicku, heej takze susicku uz chces coooooo? 😀 pocuj my mame kuchynu 1x1 a mame v nej vsetko chladnicku z mraznickou, pracku a susicku extra, uvazovala som nad umyvacou riadu, ale ta sa na fakt nezmesti 🙄 😢 😀 😀 😀 ano zvlast je lepsie, ja mam zvlast 😉 prave sa mi susia sedaky na stolicky🙂

inak zima je riadna co, nie a nie ulavit a este v anglicku snezi, no to uz je fakt na zamyslenie 🙄 😀

jaj ide mi ruzova zahrada, bozenko ja sa tak tesim 😵

zuzpolka
10. feb 2009

jej krazu ty si tu??? 😅 mne to ukazovalo posledny prispevok moj 😠

Jurkovi aj my želame všetko dobre a vela, vela zdravička 🙂

dididi30
10. feb 2009

grazi, no veru dam malickeho vysetrit, nenecham to tak.....inak muz je alergit a je tu v poho ,ziadne potiaze a ja astmaticka , strasne to tu prezivam, doma som tolko chora nebola, 1-2 krat do roka 😖

zuzka bez pukancov, s cibulovo majorankovym cajom na hrdlo a kasel 😒 😀 😀 😉

zuzpolka
10. feb 2009

dididi no aspon niečo 😅 😝

no a čo ta sušička? 😀 je fakt až taka velka ako pračka? 😕 ja som myslela že tak polka z toho 😨

dididi30
10. feb 2009

zuzka su vselijake, musis kuk na to, kolko zozerie elektriky a bla bla.....tie male su na malo kilov, ja mam 6 kilovu pracku takze aj 6 kilovu susicku 😉 inak by sa zisla aj vacsia, no ale az ked sa pokazi 😀 😉

zuzpolka
10. feb 2009

aha, aha,,,,no musim to pokukat 😀 ešte mi to ale muž neschvalil 😖 tak uvidime 🤐

dididi30
10. feb 2009

lenka opravujem nie calendulu vulgaris ale cammomilu vulgaris, ale presnejsie je to v teme homeopatika na lepsi spanok 😉

dididi30
10. feb 2009

zuzi, coo to musis cakat na muza?? tak ja nakazem a je 😀 😉

krazu
10. feb 2009

je reklama

zabudla som pochvalit dadina, uz si vie od vcera sadnut sam 😵 😵

dididi30
10. feb 2009

jurkovi vsetko naj k 8 mesiackom 😵

krazu davidko je sikovnik 🙂

zuzpolka
10. feb 2009

joooj, Viki spustila taky rev teraz 😕 ☹ som ju normalne na ruky musela zobrat 😔 zlakla som sa že jej niečo je lebo sa triasla ale asi zly sen iba 😔 dala som jej čajik a už hajka 😔

krazu supeeeer 😅 šikulko je Davidko 😉
Viki ešte nevie 😖 🙂 asi preto že nelozi na štyroch 😨 🙂

zuzpolka
10. feb 2009

dididi nooo dobre si si vycvičila 😀 u nas to len niekedy tak plati že poviem aj je 😠 😀

dididi30
10. feb 2009

zuzi ale nie, on je taka povaha, ale zas neboj na vsetko mi nesadne 😉 ale vacsinou nema vychodiska, som strasna histerka v tomto, ako male decko 😀 😉 povie kup si, nech mam pokoj 😀

krazu
10. feb 2009

didi, zuzpolka dakujeme 🙂

krazu
10. feb 2009

ja zase muza otravujem s umyvacou riadu, no mozno sa raz konecne dockam 😀 😀 😀

krazu
10. feb 2009

zuzpolka,dado tiez este nelozi, presuvatkuje sa v choditku, udrzi sa v stoji, pretaca sa aj dva tri krat hned po sebe, vie si sadnut ale dopredu sa nepohne ani za svet 😀 😀 😀 , zatial len dviha ritku a dost 😀

zuzpolka
10. feb 2009

krazu to fakt? 😕 ja som myslela že hej 😅
no Viki sa tiež pretača, toči a všeličo možne,,,,ale zatial si ešte nesadla 🙂

juj a umyvačka je super vec 🙂 my sme ju mali ešte s našimi ked som byvala a teraz nemam 😠

ok, ja sa s vami na dnes lučim,,,, ide panelak 😅
dobru nocku všetkym 😉

zuzpolka
10. feb 2009

jej a ešte ma napadlo,,,, muža ešte otravujem že chcem dolce gusto 😀 😀 😀

krazu
10. feb 2009

idem aj ja, dobru noc

wien
10. feb 2009

ahojte zas 😉 zazi, jasnačka, to my nie sme ešte očkovaní ani raz 🙄 dnes marek začal nejako podozrivo pokašlávať, tak tipujem, že ani teraz to nevyjde 😠 no des. dúfam, že nedopadneme s očkovaním ako tvoj synovec 😅

krazu, aj mňa také zvykanie možno čaká. uvidíme koncom mesiaca, majú sa mi ozvať z práce. ale ja by som robila len pol dňa.
a alic - tebe k tým jasliam - myslím, že to nie je nič strašné. ja by som bola skorej za jasle ako za maminu, aspoň bude skorej v kolektíve seberovných a nebude mať problém sa neskôr adaptovať do škôlky.

tú noc som trochu poobede dospala, aspoň niečo. dnes spím sama, chlapci budú bačovať spolu. ale malo by to byť bez problémov, keď im tam nikto nebude vychrchlávať 😔

wien
10. feb 2009

krazu, joj, teraz čítam, ako to dopadlo u opatrovateľky. chúďatko malinké. ale neboj, určite si zvykne 😅
didi, jasné, dochuť čím chceš. ten jogurt myslím 😕
kika, ja som dnes kúpila hollandia jogurt, tak skúsim dať ten, ten je taký hustý. kukala som, čo všetko obsahuje a neni sú tam žiadne Ečka spomínané ani nič podobné, takl preto. a skade mám vedieť, kedy sa ten jogurt dostal na pulty, hm? tento má trvanlivosť pomaly do konca februára, tak je podľa mňa dosť čerstvý. ale nič to. hlavne, že to pôsobí presne tak ako má 😉 ono aj tak ten naj jogurt s minimálnou trvanlivosťou je práve ten náš vyrobený 🙂 ten môžem potom použiť do ďalšej dávky.

aj mne sa páči tá myšlienka kojacich mamičiek. ale zas tak blízko nebývam, tak bohužiaľ nič.

jurkovi všetko naj k 8. mesiačikom a zdravííííčko!!!! 😉

wien
10. feb 2009

krazu, fakticky si sadne sám? 😲 on už aj štvornožkuje alebo tak?šikulka 😲
ja keď mareka posadím, tak usedí aj 15-20 minút, keď sa mu chce, potom sa buď hodí na brucho alebo nejak omylom do boku alebo nebodaj dozadu. to je potom revu 😝

a zase kukám, že monológujem.... 😠 však už aj končím... 😝 pajte sa 😉 stavím sa zase zajtra. snáď už po kľudnejšej noci. nasadila som si stoptussin. síce sa tam píše, že kojacim neodporúčajú, ale už ho užíval aj marek pri laryngitíde, tak myslím, že to zas až tak stašné nebude, však cez mliečko sa mu určite nedostane toho toľko, aby to mohlo byť nebezpečné. a zdá sa, že zaberá. sa mi zdalo, že dnes som cez deň kašlala o čosi menej.
ešte hodím kontrolu na mojich chlapov a pôjdem spať do toho môjho vyhnanstva... 🙄

pondelok
11. feb 2009

dobre ranko vsetkym, tak mi uz sme hore,
i Michelle sa posadi sama, no dnes ideme plavat, aja idem prvykrat do vody s malou, vzdy chodil tato, ale kedze je este chory musim ist ja, a vy co mate dnes na plane?

dora01
11. feb 2009

ahojte" 😀

no my sme od 6tej hore, trochu skoro, ale co uz nemoze spat kazdy den do 7mej 😀

zuzi, wien, nas sa prvy krat posadil cez vianoce, to nevedel este stvornozkovat, iba sa plazil, mal holu prdelku, nacvicoval dake kusky a zrazu pozerame, ze sedi 🙂

co mate dnes v plane? my pojdeme na prechadzku a do obchodu.
papa

krazu
11. feb 2009

dobre ranko 😀

no super kolko deticiek uz sedka 😵 😵 sikulky jedny

wien dado zatial este nelozi, je to taky moj maly lekvar 😀 😀 , vie ze ked zacne plakat ze nedociahne hracku tak niekto dobehne a poda mu ju, tak naco by sa trapil s dakym lozenim 😀 😀

no a sedenie si nacvicoval tuto celu noc 😝 😠 😠 ma skoro porazilo, mam pocit akoby bol hore od polnoci v kuse, sedel a rucickami sa drzal tyciek a mixoval s nimi

my asi dnes pojdeme pozriet novu autosedacku maly ked je obleceny tak je vo vajicku ako hurka 😀 😀 😀

dora01
11. feb 2009

krazu, vsak pockaj, ked bude stat, potom ta teprve porazi, nas sa tuto noc postavil asi 10krat, som zvedava kedy ho to prestane bavit, lebo nas to uy fakt nebavi 😠 😀

dora01
11. feb 2009

krazu, a uz mate daku vyhliadnutu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre